PDA

Zobrazit normální verzi : Ziadost o unban



marvy
14-01-12, 22:58
ziadam vas o ub ohladom toho ze sa neriesi ten predosli ako sa ma!! [AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Kz hack detected '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : { REBEL } MARVY SVK : -* !!!
[AMXBANS] Tvuj nick : { REBEL } MARVY SVK : -* !!!
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 0 ) :
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 213.81.161.63
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 213.81.161.63
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : [ANTICHEAT]
[AMXBANS] Server : Kotelna - War3FT | csko.cz ( de_dust )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
{ REBEL } MARVY SVK :-* !!! is joining the Terrorist force
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj

kz sa pouziva pokial viem na hns, deathrune a ja ani jedno z toho nehravam!!! a urcite by som to nehral s cheatmi !!!!!!! vim ze mi asi nik neuveri ... lenze ja cs-ko hram velmi dlho cez 3 roky a hns som hraval davno ked ma bavil a teraz som visel s cviku tam a tak uz nic nevim :/ a uz idem si zlepsovat iba skill!! a ja cheaty nepouzivam!!! a ten patch co som mal tak to bol od kamosa a mozno on tam mal daco lebo on bol cheater!! teraz som presel na new cs-ko ktore hravam a tak Vas ziadam o ub ............. dakujem za skore vybavenie aby som mohol hravat na servery :D .... a ja vzdy pisem ked pridem na server ze hi all alebo nazdar all........ a na war3ft vzdy pisavam ankh po pripade mole :D

HoracioKeine
15-01-12, 11:13
Tak upřímně i když nejsem admin můžu říct, že neuspěješ. Já jsem nedávno přišel na to že mám ban, ale jen na mou IP adresu. valve ID a jméno úplně jiné.
Ty máš
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : { REBEL } MARVY SVK : -* !!!
[AMXBANS] Tvuj nick : { REBEL } MARVY SVK : -* !!!
Takže s tímto se ti akorád tak vysmějou...

BiA Fz
15-01-12, 11:35
správně píšeš o kázetku, je jedno, že si se s ním připojil na warcraft, anticheat (který se prakticky nemůže splést) ti ho našel v csku. třeba si ho ani nepoužil, použít nechtěl, otázka je, proč sis ho stahnul/proč si ho tam měl...pro nás to je tak, že si chtěl podvádět (stejně jako bys měl stažený wh, sh nebo ab) takže stroj za to dává perma bany. navíc máš starej protokol, unban už prakticky nepřipadá v úvahu.

marvy
15-01-12, 20:42
ja uz mam new cs-ko a je tam aj iny protokol tak mi to uz pojde .. a na to cheaty som vobec nenasiel!! a ja zato nemozem ze tam boli cheaty!! ja som o tom nevedel...

kashpi
15-01-12, 21:56
ok, tak hezky hraj než tě někdo chytne, že cheatuješ :)