PDA

Zobrazit normální verzi : qvsaa. --> Jarny



qvsaa.
12-03-16, 21:04
Hráč qvsaa^ <3 Vikinku
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:0:408433
IP adresa 85.237.229.120
Udělen 12-03-2016 - 12:56
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=150076 Vidime sa na forku :)
BAN dal Admin Jarny ^| (Jarny ^|)
BAN dal Server csko.cz | Aim



Nemam ani ntb ziadam o vysvetlenie :D

qvsaa.
13-03-16, 07:23
Tak bude sa to riesit?

Klimax
13-03-16, 08:44
http://steamcommunity.com/id/klimaxer/ --> "Je mi jedno či mam ban alebo nie :DD" Tak?

Btw. Si nepoucitelny, chatlog mas hrozny, proti ub.

+ "Pozrel som sa :DDDD a nevadi mi to mojko.. Nechapem za co si mo ho dal.. Na serveroch som nebol nejaky tyzden a ty mi das ban dobry kokot si :DDD"

Pekne si series do huby, ked ti ten ban nevadi tak naco ziadas o ub? :splachnout:

e: (OT): Co mi zase na to povie pan Peta? :idea:

DiEAcE
13-03-16, 08:52
Uprimne nevim, zda je tenhle trest odpovidajici kvuli nadavkam, za me ale urcite ne. Co se tyce chl, tak se nemas chovat jako prase a nemusel bys pak zadat v kazdem druhem prispevku o ub.

Jarny ^|
13-03-16, 10:56
Riesit? Hh :D byeeeeee byeeeeeeeee
Takeho ubožiaka jak si ty tu kotelna fakt nepotrebuje,s panom bohom :bye:

Koprakek
13-03-16, 11:01
Můžeš nám aspoň vysvětlit za co tady je perma? Jestli myslíš za vulgaritu tak to dost přeháníš.Příště piš i důvody, a ne žádné bye bye. A pokud mu napíšeš že se uvidíte na forku a tady mu napíšeš tohle tak je to s prominutím demence.

Jarny ^|
13-03-16, 11:07
Ja nebudem nic pisat,preco by som mal? hlavne je to ze on vie preco ho ma a aj tak tu plače ;-) SERVUS
1. neviem ci nevies citat alebo nevies ( btw poznat ho poznas urcite takze sa tu nebavme ako dementi)
2. bolo to spomente hned na zaciatku takze otazky za co je ban ignorujem

KeYo
13-03-16, 11:11
co bolo spomenute na zaciatku, ze je uboziak? mohol by si sa rozpisat, co urobil+ dat sem jeho chatlog, ked sa na to tak odvolavate..

Koprakek
13-03-16, 11:14
1) Vždyt je to tvá žádost o UB, proč bys tady nemohl napsat důvod ? Hlavně že on to ví? Admini tady mají zjistit jestli ban souhlasí a ne to jakej má Klimax Steam profil.
2) Je jasné, že ho poznám,tuším že je to za vulgaritu avšak to stále není na permu.
3) Na začátku bylo vzpomenuto to, jakej má Klimax profil, to že mu ban nevadí a to že je jeho chatlog hrozný - Zde se zase vrácíme k bodu 2 [ když neumíš hledat,pomůžu ti ---> avšak to stále není na permu ]

Jarny ^|
13-03-16, 11:19
Ty tu nerob dementa zo seba Keyo prosim ta.
Ja sa rozpisovat nebudem a ani nemusim,ked mas dve ruky ako ja si otvor chatlog sam a si to pozri + popripade banlist.
A nie je uboziak? Ked dostane 5 banov za slovnik? a pokračuje dalej?

TAKEHO HRACA TU OBHAJUJETE,KTORY MA NASRATE V HLAVE ,DOSTANE 5 BANOV ZA SLOVNIK A ESTE PRIDE SI PO UB ???
NIE DAKUJEM UZ NECHCEM BYT SUCASTOU TEJTO "KOMUNITY"


NAPOSLEDY SOM MU DAL BAN NA TYZDEN,KED OTVORIS OCI MAS HO V REASONE,V PREDOSLEJ ZIADOSTI O UNBAN BOLO PAR ADMINOV ZATO ABY SOM MU HO ESTE PREDLZIL NA VIAC ALE POVEDAL SOM ZE NIE.
POVEDAL SOM ZE KED BAN VYPRSI A STALE BUDE NA SERVERY TAKY AKY JE TAK MU DAM PERMU.
V TOMTO THREADE SOM SKONCIL.
ZIADNY UB NEBUDE ! ! !


e: to ci to je na permu rozhodovat ty nebudes urcite

Koprakek
13-03-16, 11:21
Po 3 a naposled - avšak to stále není na permu.

Del!k98
13-03-16, 11:24
Zmen mu to na tyžden alebo menej, prečo nikto z vás nedava takymto trollom mute v hre ?? V chatlogu neni žiadna nadavka na rodinu a tieto jeho vyroky su hocikde inde nie len na jb, a nič sa stym nerobi. Ak mu nedaš ub tak klobuk dole, za taketo veci hh

Jarny ^|
13-03-16, 11:24
Vobec ma nezajima co si myslis

Jarny ^|
13-03-16, 11:29
Preco by som mu mal davat mute? ZE SKRACOVAT AHHAHAHAHA
Ja som sa snim na niecom dohodol a porusil to,bohuzial

POSLEDNA VEC KTORA PISEM DO TOJETO VECI

TU JE PRODOSLA ZIADOST O UB ----> http://csko.cz/forum/showthread.php?46164-FAJCI-ZA-10E-V-PRIEVIDZI-(jiny-hrac)-Jarny&p=391237#post391237

PRECITAJTE SI JU CELU A POTOM POUVAZUJTE CO ZA SRACK* TU PISETE A KOHO OBRANUJETE!!!

Koprakek
13-03-16, 11:36
Takže teď to máme brát tak, že jsi banoval z minulé žádosti chatlog ? Tady aspoň jde vidět jak ti stouplo ego, dokuď jsi nedostal práva. Stejně teď co tu píšeš je totalně zbytečný,zkráti se to tak či tak.

HSMartinka
13-03-16, 11:36
nerozumiem prečo hráč dostal perma včera ked naposledy bol v hre 10.3. ? či nie? čo také porušil v tvojej prítomnosti keď opakujem on bol v hre 10.3. a ty si mu dal ban 12.3. ?

KeYo
13-03-16, 11:40
porusil to, ze Jarny ma moc vysoke ego a trosku mu zanadaval a vyustilo to v permu..

Jarny ^|
13-03-16, 11:44
Z jakej minulej žiadosti? Ty čo pišeš ? :DDDD
Jj ego mi stuplo,po roku čo mam prava mi stúpa ego :biggrin:
To čo ty pišeš je zbytocne,pretoze mna to absooutne nezaujima,posledny krat pišem,prečitajte si poslednuu ziadost kde bolo povedane ze dostane permu a nikto nic proti tomu nemal,nieje to len tak ze som si zmyslel a dal som mu dal,ale ja tu nebudem za dementa 4 krat pisat to iste,ked nevies citat s porozumenim najdes si dovody vyssie

Btw a co zo bol v hre 10.3 ? aj keby 5.3,porušil to načom sme sa dohodli..
Hej vysoke ego mam,taketo hovna si nechaj pre seba a ked nemas zaujem riesit ban tak sa nevyjadruj,nemam naladu na pubertalne pičoviny

KeYo
13-03-16, 11:45
kde to porusil? vcera porusil to, ze bol vulgarny v hre a pritom v hre ani nebol?

Koprakek
13-03-16, 11:46
Vždyt sis sám odpověděl na otázku ohledně které žádosti. :clap:

HSMartinka
13-03-16, 11:48
Z jakej minulej žiadosti? Ty čo pišeš ? :DDDD
Jj ego mi stuplo,po roku čo mam prava mi stúpa ego :biggrin:
To čo ty pišeš je zbytocne,pretoze mna to absooutne nezaujima,posledny krat pišem,prečitajte si poslednuu ziadost kde bolo povedane ze dostane permu a nikto nic proti tomu nemal,nieje to len tak ze som si zmyslel a dal som mu dal,ale ja tu nebudem za dementa 4 krat pisat to iste,ked nevies citat s porozumenim najdes si dovody vyssie

Btw a co zo bol v hre 10.3 ? aj keby 5.3,porušil to načom sme sa dohodli..
Hej vysoke ego mam,taketo hovna si nechaj pre seba a ked nemas zaujem riesit ban tak sa nevyjadruj,nemam naladu na pubertalne pičoviny

mi to príde jak keby si bol nanho zasadnuty a mimochodom , ty si mu dal nejake ultimatum, mozes mi vysvetlit preco si banoval na servery kde nemas ziadne opravnenie ?

Jarny ^|
13-03-16, 11:52
kde to porusil? vcera porusil to, ze bol vulgarny v hre a pritom v hre ani nebol?

Nebol som na kompe,preto som ti to nepozrel,vcera som dosiel na komp preto som si pozrel ci to dodrzal a opak bol pravdou :)
Koprakek ako sorry ale vobec ma nezaujima co tu pises, asi si chcel byt vtipny, no ja som ani nepochopil čo si napisal.

Klimax
13-03-16, 11:53
mi to príde jak keby si bol nanho zasadnuty a mimochodom , ty si mu dal nejake ultimatum, mozes mi vysvetlit preco si banoval na servery kde nemas ziadne opravnenie ?

Dal tam server Aim, ak dobre vidim :idea:

Jarny ^|
13-03-16, 11:54
Klimax :DDDDDDDDDDDDDDDDD (yyyy)

Jak som pisal,pokial sa dotyčneho spravanie nezmeni po vypršani banu tak to bude to na dlhšie.

Poprosím o lock,vďaka.

Čo ste natom nepochopili? Či to ešte tym že je rano?

HSMartinka
13-03-16, 11:57
Dal tam server Aim, ak dobre vidim :idea:

minuly ban bol z JB ak som dobre videla

qvsaa.
13-03-16, 12:04
:DDDD TOTO JE VTIPNE.. NADAVAM MU NA STEAME A ON MI DA PERMU NA SERVERY :ddd a ked on mi nadava do teplych kok*tov tak je dobre :DDDD Dik vsetkym co si ma zastali ;)

Jarny ^|
13-03-16, 12:04
Skratene,lock.

Saintpepo
13-03-16, 12:05
To chce klid, ban skrátený, ďalší bude dlhší. Lock