PDA

Zobrazit normální verzi : Daxer --> keyo



Daxer
13-03-16, 01:08
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 175829)
[AMXBANS] Mas 6 dnu, 23 hodin, 28 minut a 45 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Provokovanie hr�?ov, �myseln� kazenie hry'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Daxer >
[AMXBANS] Tvuj nick: Daxer
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:118846735
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:118846735
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.143.138.5
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.143.138.5
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < keyo >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Zadam o vyjadreni ADMINA Keya...

KeYo
13-03-16, 01:13
takze za prvé.. ty a tvoji kamici behate po serveroch s nickmi EEEEEE, cim narusujete chod hry, co je v pravidlach zakazane.. jak ju narusujete? ked ma nejaky hrac s nickom EEE mat VD a vy si zmenite nick na EEE tak simon nevie, ktory ma dostat VD a venuje sa tomu polku mapy.. narusenie hry.. dalsie, ked niekto so zbranou s nickom EEE beha pred zbrojkou pocas HVD a CT nahodou zabije ineho hraca s nickom EEE tak si hned pytate VD.. proste je to narusenie hry, admini sa v AF zhodli a tiez im to vadi,,, ban vam neskatim ani jednemu.. bud sa naucite to nepouzivat alebo vam bude dlzka banu pribudat casom...

+ ty konkretne aj nadavas hracom co vidno v chatlogu..

2 take vety vytrhnute

Jailbreak 6 12-03-2016 22:37:12 STEAM_0:1:118846735 95.143.138.5 EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Gremline pro spešla musíš fajčit péra ..
Jailbreak 6 12-03-2016 22:36:47 STEAM_0:1:118846735 95.143.138.5 EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Gremlina?

btw za to, ze si ty nedostal spesla alebo tvoj kamiQ neznamena, ze to niekto iny nedostane len tak, ze sa nepozna s adminmi.. aspon vidime, ze sme urobili dobre, ze ste spesla nedostali .. Čau

Daxer
13-03-16, 01:19
Vyjádřím se jen ktomu HVD..Přišla s tím určitě Kájuška která přišla když už bylo po tom co mě zabili,mapa oasis CT střílelo na střechu věže kde bylo T se scoutem a já byl též na věži ale scouta jsem neměl čiže FK byl na místě..Nebylo to ani před zbrojkou jak Kája celou dobu tvrdila šlo jen vidět že ani nevěděla o co jde..:-)

KeYo
13-03-16, 01:21
Vyjádřím se jen ktomu HVD..Přišla s tím určitě Kájuška která přišla když už bylo po tom co mě zabili,mapa oasis CT střílelo na střechu věže kde bylo T se scoutem a já byl též na věži ale scouta jsem neměl čiže FK byl na místě..Nebylo to ani před zbrojkou jak Kája celou dobu tvrdila šlo jen vidět že ani nevěděla o co jde..:-)

1 zo sto akcii .. vyjdril si sa len k tomu, k nicomu inemu. cize nic ine nepopieras, co som velmi rad.. uzi si ban a snad dostanes rozum

Daxer
13-03-16, 01:26
Rozum u mě nehledej,je to zbytečné...Nic nepopírám je to pravda..Díky ban si budu užívat ale neni to poslední ban který si budu užívat.

Koprakek
13-03-16, 01:26
Rozum u mě nehledej,je to zbytečné...Nic nepopírám je to pravda..Díky ban si budu užívat ale neni to poslední ban který si budu užívat.

Se máš s čím chlubit.

Daxer
13-03-16, 01:28
Toto je můj rozhovor s Keyem..

KeYo
13-03-16, 01:30
ne toto je tvoja ziadost o UB, kde maju pravo sa vyjadrit vsetci admini... tak nebud drzy ... a ked chces mozes si hned uzivat permu, rad ti to zariadim

Daxer
13-03-16, 01:31
Hele a je to snad vyjádření k banu? EE neni..

DiEAcE
13-03-16, 07:06
Je sice pravda, ze se jedna o narusovani hry, nic mene je blbost, aby se to banovalo na tyden. Ban odpovida par hodinam max 1mu dnu..

Neprizpusobivy hraci maji byt potrestani, o tom zadna, ale pokud budem aspon trochu lidi, tak musite sami uznat, ze je to nadmiru dlouhy trest.

Diky Pikii.

Chtel jsem to tam taktez pripsat, mame lidem na serverech vytvorit kvalitni a hratelne prostredi, kde si hraci najdou to sve a budou se k nam radi vracet, nez aby byly znechuceni zbytecnymi bany a hrali treba na gey cosi...

Pikii :D
13-03-16, 09:17
Súhlasím s Die. Plačete ako upadá aktivita hráčov,ked banujete toto na týždeň. JB je fun mod stačí ban na 1 deň alebo upozorniť. Viem,že Daxer nieje žiadne neviniatko ,ale väčšinou ,ked niečo na JB robí je to s nádychom srandy. Toto narúšanie hry vám vadí :D ,ale ked spešlovia alebo admini odpovedajú na otázky cez @ alebo dokonca mik to nikomu nevadí :D .. a to nehovoriac o tom koľko krát tak rušili sajmona.

^SeaBi
13-03-16, 10:04
Zdravím, byl jsem tam když Gremlin a chlapci dostali ban, myslím že ban na týden je docela dost, a jak říkal Pikii, když simonujou tak hráče pobavěj a myslím že to je nejduležitější, nicméně by nemuseli tolik provokovat a mohli by se nad sebou zamyslet :). Myslím, že ban na den, by jim bohatě postačil, ale kdyby se to opakovalo, rozhodně by chlapci na UB mohli zapomenout.

Koprakek
13-03-16, 10:34
Zdravím, byl jsem tam když Gremlin a chlapci dostali ban, myslím že ban na týden je docela dost, a jak říkal Pikii, když simonujou tak hráče pobavěj a myslím že to je nejduležitější, nicméně by nemuseli tolik provokovat a mohli by se nad sebou zamyslet :). Myslím, že ban na den, by jim bohatě postačil, ale kdyby se to opakovalo, rozhodně by chlapci na UB mohli zapomenout.

Vždyt ono se to opakuje.

KeYo
13-03-16, 10:52
oni tam neboli prvý krat takto a provokovat..

konverzacia zkrewe s friscom.. proste dosli tam robit len bordel a provokovat,, ban im neskratim a radsej aby na JB hralo 10 ludi a normalnych ako 100 dementov..

Daxer
13-03-16, 11:08
Keyo hlavně že tam pouštít ty sestru která doplňuje při modu apod a admini to neřešili :-)
Jestli furt řešíte ty nicky,tak ban by mě dostat každý kdo ho měl a ne jen hráče který nemáte rádi..

KeYo
13-03-16, 11:10
dostali to hraci, ktorí to začali...

Daxer
13-03-16, 11:16
Divné že ban nevidím u hráče Gremlin který za náma lezl na TS že chce snámi dělat vzpoury apod..

hofy
13-03-16, 13:45
Můžeš založit stížnost s příslušným důkazem, tady se řeší tvůj ban.
Zkrácení nebo unban lze řešit až pochopíš důvod a oprávněnost banu, teprve potom si založ žádost.