PDA

Zobrazit normální verzi : Zombie



PwneD
15-01-12, 13:51
Dobry den rad by som bol keby bol napr. posledne Ct a Dostal by Minigun aspon....
Chcel by som este aby za kazde kolo by dostavali hraci po 5 bodu...Samozrejme ked bude mat niekto 70 bodov tak uz body nedostane...
Dakujem :)

72 Virgins
15-01-12, 19:04
Ne poslední už má dost výhod, nikdo ho nemůže oslepit, má 4x větší HP a nekonečně nábojů ve zbrani.
To už musí stačit

PwneD
17-01-12, 14:59
Ako myslis... :)
A co ak by nemal V.I.P ? vela ludi nam VIP-ckarom vipisuju daj mi Minigun atd...Nemam to rad vzdy im pisu nech si kupia VIP

72 Virgins
17-01-12, 16:47
člověk co nemá vip na zombie je těžká vzácnost vlastně nikoho neznám kdo by tam chodil a vip neměl.

Nixvan
17-01-12, 18:26
No tak to si jedinej včera sem tam byl hrál tam člen kterej měl 30 bodu ( za kterejch si koupíš v poho minigun i armor ) a prosim mě o minigun že nemá vip a takhle asi další 3 předevčírem

HaX-sKiLLeR
17-01-12, 18:53
Virgi ale poznas :)
napr.:foe :)

ZombieBot
19-01-12, 16:20
Nebo třeba ANt.

HaX-sKiLLeR
19-01-12, 19:11
JJ :) tam je ich viac :)

72 Virgins
23-01-12, 00:38
Virgi ale poznas :)
napr.:foe :)

Foe má Vip jen si nekupuje minigun bazuku už ale jo. Kdyby nebyl VIP tak by se tam ani nedostal. Na jedničce ZM jsem non vip neviděl fakt dlouho. Možná ráno když je mín lidí, ale pod 12tý do noci těžko. Totéž se už vztahuje i na dvojku.

CapsGlockk
13-09-12, 22:04
AnT je vlastne kdo lebo my pride nejaky extra manik dneska som mu robil nervy som bol stale s nim ked daval protilatku ale daval neuveritelny skill ako by pouzival cheat

SliZo
13-09-12, 22:07
AnT je vlastne kdo lebo my pride nejaky extra manik dneska som mu robil nervy som bol stale s nim ked daval protilatku ale daval neuveritelny skill ako by pouzival cheat
Hele cetl jsi vubec pravidla fora??nechapu proc oteviras pres pul roku stary thread,jinak na zm by asi tezko fungovaly nejake cheaty...

Marquez
14-09-12, 13:43
By ses divil, tak 4 dny zpátky tam byl borec s wh a hlásil jsem ho přes ! a nikdo nepřišel, tak jsem se hodil do spectu "jenže" po minutě mě to varovalo, že mám 20 vteřin na vybrání týmu nebo mě to kikne, žádná AFK kontrola mě nevarovala, tak jsem se hodil do týmu a potom hned zpět do spectu, ale aby toho nebylo málo, tak to už pro sicher mě nenapsalo nic a rovnou mě to po 10 sec přepojilo na DMFFA a já byl v prdeli i s celým demem, kde dohromady bylo 40 sekund a z toho 30 sekund ten borec zrovna byl zombie, takže jsem měl kulový. Tak třeba tohle nějak vychytat nebo mě je jasný, že admini tam nechodí(nepočítám ZM adminy), protože by jim to stahovalo 5 minut ty zombie sračky.

SliZo
14-09-12, 14:39
Ale rekni mi jak to tam vyuzil,pecka vidi pres zdi ale je mu to k hovnu..a rekl bych ze glock myslel neco jako ze se mu nacitaj samy body...a takovy cheat pokudvim neexistuje...

Marquez
14-09-12, 14:45
Tak to řekni tomu týpkovi s tím wh, že mu to je k hovnu. Asi potřeboval body či co já vím, tak si zapnul aby měl na MG a BZ.

SliZo
14-09-12, 15:04
Ale i bez wh nahrajes stejne,nebo i vice,bodu nez s tím wh,proste je ti to na zombie k nicemu....

CapsGlockk
16-09-12, 09:20
Ant mal 4500hp niekoho nakazil a mal zrazu 5390 hp

SliZo
16-09-12, 16:20
Ant mal 4500hp niekoho nakazil a mal zrazu 5390 hp
Při každém nakaženi se ti přičitají hp navic :)

Marquez
16-09-12, 20:16
Já měl nejvíc 8850 HP. To bylo když jsem hodil infa do skla, kde bylo 12 lidí a z toho 11 dostalo infekci. Potom ještě nějaké to šilko a to se dobře hrálo. :-D

Romisak
01-12-12, 18:52
ANt je môj dobrí kamarát,celé hry hráva len za zm....keď vidí že nejaká lamka je sám v kempe má mg,bz tak dá silko...=protilatka.naco bi mu bolo vipko ??

Romisak
12-12-12, 19:17
A nechcel by si ešte aby posledné ct malo 100k hp, mg,bz a milión bodov ???

koNan
12-12-12, 19:41
1.)ANt to prostě umí, nevím proč ho všichni obviňujete že je cheater nebo hacker
2.)Zombie server bych vůbec neměnil protože teďka je to optimální...záleží na tom kdo umí a kdo ne ;)
3.)LOCK!

ivoros
12-12-12, 19:45
1.)ANt to prostě umí, nevím proč ho všichni obviňujete že je cheater nebo hacker
Taky jsem si to myslel a trochu mi přijde divné, že ikdyž není první nakažený, tak přesto hází silko po půl minutě prvního kola...


2.)Zombie server bych vůbec neměnil protože teďka je to optimální...záleží na tom kdo umí a kdo ne ;)
Taky si myslím

3.)LOCK!!!

koNan
12-12-12, 20:21
Taky jsem si to myslel a trochu mi přijde divné, že ikdyž není první nakažený, tak přesto hází silko po půl minutě prvního kola...
Od začátku jsem si taky myslel že je to cheater...
Chodí s Bhop zombie (dost HP) a kupuje si vylepšení za XP takže stačí vylepšení HP+Dodge, chvilku se expit + nakazit pár lidí a máš na šilko...

ivoros
12-12-12, 20:28
Od začátku jsem si taky myslel že je to cheater...
Chodí s Bhop zombie (dost HP) a kupuje se vylepšení za XP takže stačí vylepšení HP+Dodge, chvilku se expit + nakazit pár lidí a máš na šilko...
Já to dělám úplně stejně :D (nebo spíš dělal, dlouho jsem na zm nebyl), ale prostě mi to přijde divné, že HNED PRVNÍ KOLO, kdy není první nakažený, hazí silko....ale co, to je spíš z úhlu pohledu x)

Romisak
12-12-12, 20:44
Je to pán.. Keď si myslite že je cheater tak aké cheaty bi mal ??

ivoros
12-12-12, 20:52
.....ale prostě mi to přijde divné....

Já ho z ničeho neobviňuju, jen říkám svůj názor. Mohl by mít cheaty na body...... :D, samozřejmě si dělám srandu. V minulosti ale měli hry s body nebo také s "penězi" (samozřejmě jen virtuální) velký problém. Uvedu příklad: Dofus (http://www.dofus.com/en). Pokud tuto "kreslenou" hru někdo hrál jako já, pak jistě ví, že se mohl stát miliardářem pouhým přidáním několika nul v jednom souboru. Tak, jako si u Cska můžeš změnit GameMenu, tak tam sis to taky mohl přenastavit...To bylo pouze v primar verzi. Dneska už se hraje přes verzi beta, takže tento tvz. bug eliminovali. Jaká škoda :D

E:Ohledně anta to byla jen má "domněnka", tak mě za to nekritizujte x)

koNan
12-12-12, 21:03
Mohl by mít cheaty na body...... :D, samozřejmě si dělám srandu.
Hacky nebo cheaty na body (naštěstí) neexistujou...a XP myslím dělal Kotel takže nato taky nejsou...možná WH nebo AB které jsou na ZM naprosto k ničemu

ZombieBot
14-12-12, 14:40
Hacky nebo cheaty na body (naštěstí) neexistujou...a XP myslím dělal Kotel takže nato taky nejsou...možná WH nebo AB které jsou na ZM naprosto k ničemu

Lidi, proberte se. Zombie je mód na AMX Mod X a ten zase funguje na metamodu a ten funguje na originálním serveru od hry Counter-Strike, takže není možnost, že by si nějakým způsobem upravil proměnné, které jsou na straně serveru/módu. Já jsem taky dával šílenství v půlce prvního kola, ale to je jen vše o cviku.

Vy si myslíte že existuje nějakej cvar cl_dej_mi_body 45141515561151 nebo že máte nějakej ZombieModHax 12.8, kde si naťukáte neomezené body a větší HP? Hah. Prostě to není možné, si přidat XP nebo body. Navíc, s 50% DODGE stačí, když do vás někdo střelí pár kulek a už máte naexpeno na 45645156 šílenství.