PDA

Zobrazit normální verzi : Přeinstalovaná hra



Jirmuch
13-03-16, 16:13
Omylem jsem se připojil na nějaký ruský server a přeinstalovalo mi to hru (jiný jazyk,nemůžu si přidávat servery do oblíbených a mam tam už nějaké ruské a celkově vypadá hra trochu jinak). Obnovení systému jsem zkoušel, ale z nějakého důvodu tam mám na výběr jen jedno datum. Už mě nenapadá nic co dělat proto se obracím sem... budu rád za všechny rady :)

Reflex.
13-03-16, 18:19
Ahoj, stiahni si kotelnacke csko: http://csko.cz/file.php?soubor=cs16full_v43g_cskocz.exe&kategorie=cs.

Jirmuch
14-03-16, 16:44
Zkoušel jsem i kotelnove csko ,ale stane se mi to i u něj... :/

piju_RUM
14-03-16, 20:15
Čus, mě se stalo že mi dal Poláckej server bindy na connect k jejich servrum na celou klávesnici a stačilo vymazat akorát config.cfg pak se připojit na csko (stáhne se ti základní config) a donastavit si to podle sebe ;)

Jirmuch
15-03-16, 10:14
Tak jo zkusím to každopádně díky za pomoc všem :)

Jirmuch
20-03-16, 19:58
Zkoušel jsem to 2x, ale pokaždém restartu PC mi to smaže GameMenu a předělá servery ve Favorites...

Kotel
21-03-16, 07:30
Jedině stáhnout cs z kotelny a nainstalovat do jiné složky Pravděpodobně budeš mít nějaký script ve složce Po spuštění nebo dokonce exe ve spuštěných programech, které ti to bude pořád upravovat, takže v této fázi už je to těžší.

Jirmuch
22-03-16, 19:06
Stáhnout do jiné složky jsem zkoušel a stáhnout cs z kotelny do jiné složky jsem taky zkoušel, nevíš jak se zbavit toho exe nebo scriptu?

Jirmuch
24-03-16, 19:57
Nemohl by jsi mi třeba poslat nějaký odkaz nebo nějak poradit?