PDA

Zobrazit normální verzi : Auto-balance



Typhoooon
14-03-16, 17:02
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať ,či by na furien serveroch nemohol byť auto-balance system ako je napr. na dust2 only,... Dosť ma znepokojuje keď je jeden tím moc OP a druhý nie. Podľa mňa by si každý lepšie zahral hlavne tí slabší hráči ,ktorí nemajú ešte taký skill.

Ďakujem za odpoveď.

mirecc
14-03-16, 21:52
Teraz si zober že máš SK, no slow, vestu - proste celú výbavu za Ta hodí ťa to k CT, za to že si skiller... nepáčilo by sa to ani tebe ani mne, proste nikomu... len z tohto dôvodu som proti

Awesome^.
14-03-16, 22:07
Auto-balance tam nieje schválne, kedže pri prehodení týmu musíš znova nakupovať iné veci, je to iný mód neprenáša sa to ako zbraň.

_Koker_
14-03-16, 22:12
Mam stejný názor jako Jerry, ale nápad to nebyl špatný , ještě to není ale ztraceny , třeba se to jiným bude líbit .
proti.

Del!k98
15-03-16, 07:28
Osobne to tak robim, dam sa do spectu a ked je vymena tak sa hodim ku slabsim. Inac auto balanc tam je, len to funguje tak, ze ak je napr. 6v2 tak to vyrovna na 4:4, ale prehodi to toho, kto prisiel najskor, ak sa nemylim.

_Koker_
15-03-16, 08:17
Osobne to tak robim, dam sa do spectu a ked je vymena tak sa hodim ku slabsim. Inac auto balanc tam je, len to funguje tak, ze ak je napr. 6v2 tak to vyrovna na 4:4, ale prehodi to toho, kto prisiel najskor, ak sa nemylim.

Ano je to tak .
A taky to dělavám, že se hodím ke slabším .

mirecc
15-03-16, 10:01
J koker a ptm sú ešte slabší :biggrin: , jasne že to tak robím aj ja , nebaví ma veľmi hra keď zabijem s SK 1 hráča za kolo

_Koker_
15-03-16, 10:55
To je možné , ale alespoň se snažím :clap:

Darongodx
15-03-16, 11:50
A pomáha to?
btw som proti

Typhoooon
15-03-16, 12:42
Džeri ja ťa chápem každého by to s prepáčením nasra... tak by to mohlo byť vtedy (ak to pôjde) ,keď sa budú meniť tímy. takže napr. je OP tím furienov a po 5 kolách by sa prehodil dominantný hráč z furien tímu s niekym z druhého tímu ,tým pádom by dotyčný hráč/hráčka neprišiel o SK,chest ,ns ,...