PDA

Zobrazit normální verzi : Zombie silenstvi - Revolution 1,2



Martinos
15-03-16, 06:13
Zdravim, vela krat sa stane ze pri pouziti silka sa zm zasekne v ct a ani on ani hrac sa vtedy nevie hybat. Zobmik vie takto lahko zabit aj lasta pokial sa nim stane v momente ked silko este bezi. V kazdom pripade ale zm musi po silku vela krat dat do konzoly kill lebo sa zasekne aj on.

Dalsou vecou je ze vela krat zombi pri sialenstve doslova preleti cez steny a skonci i s hracom mimo mapy, v lepsom pripade vyleti cez stenu, strop alebo spodok ct, alebo samotny zm a niekedy aj viaceri hraci co su v tesnej blizkosti zm so silkom.

killer-savage
15-03-16, 10:39
Skor sa mi to stava na apo lebo tam je prechadzanie vypnute. Je to nastavene tak ze pocas silka mozes prechadzaz cez CT ale cez ZM nie.

Martinos
15-03-16, 12:25
Mne sa veru marilo, ze sa to stalo aj na APO ale krk by som za to nedal, tak preto som dal do predmetu len revolution, no takze to plati aj pre APO

killer-savage
15-03-16, 12:42
V zm_anthrax sa mi stalo ze ked som bol v kempe medzi zombie tak ma prebugovali za texturu.

Asiimovíček
17-03-16, 13:55
Mě se to stalo za celou dobu co hraju csko stalo jen jednou. A to při mapě zm_bageta. Ten výstřel o kterém si se zmínil mohl být ten granát co mají zombie. Ale zajmall by mě kolikrát se to stalo. Jo a ještě ten bug se mi stal v té době co mnou prošel a dal mě na ranu. :-D Pak jsme se v sobě bugli.

Martinos
27-03-16, 11:52
Tak co dockame sa nejakych aspon pokusov o opravy tychto bugov, alebo sa na to z vysoka kasle?

Kotel
27-03-16, 13:38
Někdo chtěl, aby se při šílenství procházelo hráči. Dám to pryč.

killer-savage
27-03-16, 15:05
Zombie pocas silenstvi neprejde cez zombie len cez CT