PDA

Zobrazit normální verzi : Kladivo, grenade luncher ZM APO, REVO



Martinos
15-03-16, 07:52
Dalsou neprijemnou chybou na serveroch revolution a apokalypsa je zasekavanie sa kladiva. Jednoducho ked si ho clovek prepne do ruky neda sa s tym hned udriet. Ostava zaseknute nejaku chvilu az potom to zacne buchat. Predtym to tak nebolo.

Co sa tyka grenade lunchera, tak tiez, akonahle si ho hrac prehodi do ruky, trebars po odhodeni fire granatu, trva hodne dlho kym sa z toho da znovu vystrelit a nieje to tym ze sa nabija, toto je ovela ovela dlhsi cas. Clovek to ma v ruke a musi hodnu chvilu utekat, kym to zacne znovu strielat. Malo by to reagovat ako na zm klaiske, proste bleskovka, akonahle to mam v ruke a je to nabite, da sa z toho okamzite vystrelit.

Kotel
17-03-16, 19:50
To predtim myslis pred rokem, pres mesicem, pred tydnem?

killer-savage
18-03-16, 10:34
To robilo este minuli rok. A este sa zasekava ten thunderbolt

Martinos
18-03-16, 18:58
Kladivo sa zasekava niekolko mesiacov len sa mi to nechcelo hlasit a grenade luncher sa zasekava odkedy to hram co je asi od leta minuleho roka.

Martinos
30-07-16, 06:29
Mohlo by sa s tym uz nieco spravit prosim? Diky.

Qwix
31-07-16, 01:16
Môžem potvrdiť zasekávanie Granate Launcheru + Thunderbolt. Čo som si všimol, tak nonVIP hráčom sa to nezasekáva, ako je to možne?
Čo sa týka kladiva, tak loadtime sú 2 sekundy, neviem ako ostatným, ale mne sa nič nezasekáva, iba spomínaný GL a Thunderbolt.

Martinos
16-10-16, 09:34
Tak urobi sa s tymto konence volaco prosim? GL je moja oblubena zbran a uz to vazne leze na nervy jak sa to furt zasekava...
a zasekava sa to vsetkym nie len VIP hracom akurat som to odskusal...

killer-savage
16-10-16, 11:18
Mne sa buguje aj kladivo, niekedy nejde trafit zombie aj ked je odomna 1 centimeter a mierim nanho. A este by to chcelo pridat do menu motorovku ako je aj na Unreal Tournament

Burak1
16-10-16, 18:58
Kdo ví, jestli s tím půjde něco udělat.

Martinos
22-10-16, 00:35
Kdo ví, jestli s tím půjde něco udělat.

No na klasickom ZM ten grenade luncher funguje uplne bez problemov. Tak by to mohlo fungovat i tu.

Kotel
22-10-16, 10:42
To je docela podstatná informace pro mě, protože teď by mě mělo stačit najít rozdíl, který jsem udělal na apokalypse a bude to ok. Brzy bych měl mít podstatně více času, tak něco začnu opravovat.

Martinos
24-10-16, 16:50
Oj to som rad, konecne svita na lepsie casy :D

Martinos
27-10-16, 23:45
Takze doplnim dalsiu vec a to je ked bije zm niekoho do chrbta tak sa proste nic nedeje, ako keby sa zmenili hit pointy, mne osobne to robi niekolko dni do zadu a je to teda pekne neprijemne.

Myslel som ze chybaj je niekde u mna tak som to reinstaloval, no nepomohlo a viac hracov mi potvrdilo, ze aj im sa to deje.

Qwix
28-10-16, 11:02
Takze doplnim dalsiu vec a to je ked bije zm niekoho do chrbta tak sa proste nic nedeje, ako keby sa zmenili hit pointy, mne osobne to robi niekolko dni do zadu a je to teda pekne neprijemne.

Myslel som ze chybaj je niekde u mna tak som to reinstaloval, no nepomohlo a viac hracov mi potvrdilo, ze aj im sa to deje.

To myslíš tak, že keď zombie seká (stabuje) CT do chrbta, tak mu to nič neuberá?

Martinos
28-10-16, 15:44
To myslíš tak, že keď zombie seká (stabuje) CT do chrbta, tak mu to nič neuberá?

No Ty si zombik, chrbat CT je priamo pred Tebou, udries pravym, ako si zvyknuty no netrafis ho a pritom ho mas fakt na dosah. Aj 3 - 4 krat treba udriet kym sa trafis spravne do miesta, kde to uz HP uberie.

killer-savage
28-10-16, 18:38
Takto posunute hitpointy su na celej kotelne a to je tak uz veeelmi dlho

Kotel
28-10-16, 23:28
Hrál jsem na zombie asi 2 hodiny a zatim se mi nic nezaseklo. U kladiva je nastaveny zpozdeni po vyndani, ale trochu ho snizim. U granatometu je taky zpozdeni po vyndani, ale muzu ho upravit, aby bralo v potaz cas vystrelu.

killer-savage
29-10-16, 00:55
Som precesal aj thunderbolt a tez sa zasekava jako napriklad drzim strelbu ale vystreli az potom

Qwix
31-10-16, 16:51
Hrál jsem na zombie asi 2 hodiny a zatim se mi nic nezaseklo. U kladiva je nastaveny zpozdeni po vyndani, ale trochu ho snizim. U granatometu je taky zpozdeni po vyndani, ale muzu ho upravit, aby bralo v potaz cas vystrelu.

Bolo by dobré Kotel, keby si odrazu fixol aj to prechádzanie počas zombie šialenstva.

killer-savage
01-11-16, 14:00
Dnes sa mi parkat stalo že kladivo dobíjalo hp len do 160hp nie do 200hp. Je to tak zámerne nastavené?

Kotel
06-11-16, 14:09
Ano

Martinos
13-05-17, 13:58
Zdravicko, chcel by som aby sa problem s Grenade luncherom na APO a REVO uz konecne opravil. Na klasickom Zombie 2 s tym nieje ziadny problem vystreli to okamzite, ked je to nabite a prehodime si ho do ruky Q-ckom. Na APO a REVO sa to zasekava a zasekava. Mohlo by sa to uz prosim doladit? Dakujem.

Kotel
14-05-17, 16:57
Launcher by mel byt opraveny.

Martinos
15-05-17, 17:13
Problem odstraneny Grenade luncher uz funguje, tema sa moze uzatvorit. Dakujeme :)