PDA

Zobrazit normální verzi : Urážky



babovka
19-03-16, 13:40
Zdravím mohu poprosit o zkontrolování chatlogu hráče Tvarohacik? Furt má nějaké kecy a narážky, děkuji.

Tvarohacik >3 VALVE_0:0:110547237 213.181.138.157 SK

Koprakek
19-03-16, 13:47
Není to tak zlé.

babovka
19-03-16, 13:48
Není to tak zlé.

Souhlasím, ale už mě to otravuje, kokod, zase dozad atd... :D

Koprakek
19-03-16, 13:58
Dej si na něj mute, on pak přestane úplně s domněním že neuvidí tvojí reakci, tak ho to přestane bavit.

petooo
19-03-16, 14:05
Dej si na něj mute, on pak přestane úplně s domněním že neuvidí tvojí reakci, tak ho to přestane bavit.

Ked si das mute tak spravy vidis, mutne to iba voice chat :)

Zoyer
19-03-16, 14:20
prave naopak

petooo
19-03-16, 14:21
mne to vzdy mutlo iba voice :D

Zoyer
19-03-16, 14:27
záleží na tom, jaká mute myslíš. /mute do chatu ti mutne daného hráče, ale jen chat. Mute v Player listu ti mutne voice, ale tohle jsem nikdy nepoužíval a nevím jestli to funguje a zda to vůbec mají nonsteam verze

petooo
19-03-16, 14:30
ved prave ze /mute mi stale ukazovalo jeho spravy v chate :D a ano, mute cez Player List mutuje iba voice

Britny
19-03-16, 15:16
záleží na tom, jaká mute myslíš. /mute do chatu ti mutne daného hráče, ale jen chat. Mute v Player listu ti mutne voice, ale tohle jsem nikdy nepoužíval a nevím jestli to funguje a zda to vůbec mají nonsteam verze

Napsal si to právě naopak. /mute slouží na serveru k voice - není ho slyšet, ale mute v options slouží k mute chatu (možná i hlasu). A je pravda, že pokud to je na kotelně povoleno, někdy to totiž nefungovalo. Mute na chat může jenom admin, který v amx menu dá mute hráči, aby nic nemohl psát.

Zoyer
19-03-16, 15:26
Napsal si to právě naopak. /mute slouží na serveru k voice - není ho slyšet, ale mute v options slouží k mute chatu (možná i hlasu). A je pravda, že pokud to je na kotelně povoleno, někdy to totiž nefungovalo. Mute na chat může jenom admin, který v amx menu dá mute hráči, aby nic nemohl psát.
nenapsal ;)
Dokonce jsem si to i ověřil. Pozval jsem si jednoho admina na server, mutnul jsem si ho pomocí /mute a napsal mu na steamu, ať něco napíše do chatu. napsal a já to neviděl. odmutnul jsem si ho znovu něco napsal a já to viděl. mutl jsem si ho napsal a já nic neviděl. Dokonce ti to i napíše do chatu:[AMXX] mas mute na chat od :_Koprakek_:.
[AMXX] mas unmute na chat od :_Koprakek_:.
[VIP] :_Koprakek_: : lalalal
[AMXX] mas mute na chat od :_Koprakek_:.
napsal 3 zprávy a ověřit si to můžeš v chatlogu. čas 14:24 dm ffa only hs
nevím, proč se tam píše od "hráč", ale to je vedlejší. /mute slouží na chat

e: jinak mimochodem v player listu je i napsáno: Mute in-game voice

Britny
19-03-16, 15:51
http://csko.cz/dema?UPD=ij9u790F tu máš že nekecám :D

Pravděpodobně ti ale /mute bude sloužit i na chat, tak pokud to nejsou dost závažné urážky na rodinu apod. tak si dej jen to /mute

Samco
19-03-16, 16:03
Některá menší porušení pravidel nelze řešit zpětně na fóru, kde je jediná možnost trestu udělení banu. Takové prohřešky prosím hlaste pouze adminům přímo na serveru, kde je mnohem širší spektrum možností pro vyřešení situace. Hlásit je lze ideálně prostřednictvím systému online hlášení, stačí standardně napsat do chatu zprávu s vykřičníkem na začátku, například: ! Player - nadávky. Takovou zprávu uvidíte pouze vy a všichni admini, kteří jsou v danou chvíli připojeni.