PDA

Zobrazit normální verzi : Metanolek - Vulgarita



Ext4Zz
20-03-16, 19:37
*MRTVY* metanolek ~ : dement
*MRTVY* metanolek ~ : nahraj si tam co chces
*MRTVY* metanolek ~ : ty deges
*MRTVY* metanolek ~ : retard je tvoj tatko ty deges
*MRTVY* metanolek ~ : koho si beres do huby
*MRTVY* metanolek ~ : kamo ked budes chodit do roboty, a platit si ten internet, nieco mi pis :D
5 metanolek ~ VALVE_0:0:1597245176 85.216.236.129 SK

Když jsem mu oznámil že ho natočim když je u ct a nemá MIk bylo mu to asi natolik nepříjemné že začal ukazovat jeho inteligenci .

Koprakek
20-03-16, 19:43
Za mě to zas tak hrozný není.

metanol
20-03-16, 19:47
Gratulujem ti ExT4Zz, dosiahol si vysokú hranicu stupidity.

Bol som u CT na začiatku mapy, pretože ako vždy dávam pri výbere tímu Automaticky. Hodilo ma to k CT a hneď po restarte som sa prehodil k T. Následne si mi začal nadávať do retardov a dementov a blbejch detí (skvelé keď mi to 15 ročný fagan ako ty hovorí) a podobne. Nabudúce sa skús uvedomiť predtým než mi začneš nadávať do retardov a podobne, alebo sa aspoň pak nečuduj keď ti vynadám naspäť.

Ext4Zz
20-03-16, 20:00
Kde máš to že jsem ti nadával prej přehodilo aha neklam sám sebe chudák .

metanol
20-03-16, 20:08
A jak to mám asi sem dať? Keď si nadával do mikrofónu? Ja bohužial som demo nestihol nahrávať, a ani by som kvôli tomu nenahrával, lebo komu sa chce s takým niečím kašlať....

Samco
20-03-16, 20:13
Některá menší porušení pravidel nelze řešit zpětně na fóru, kde je jediná možnost trestu udělení banu. Takové prohřešky prosím hlaste pouze adminům přímo na serveru, kde je mnohem širší spektrum možností pro vyřešení situace. Hlásit je lze ideálně prostřednictvím systému online hlášení, stačí standardně napsat do chatu zprávu s vykřičníkem na začátku, například: ! Player - nadávky. Takovou zprávu uvidíte pouze vy a všichni admini, kteří jsou v danou chvíli připojeni.