PDA

Zobrazit normální verzi : Z I D --> :_Koprakek_:



Z.I.D
20-03-16, 20:13
Vypis z konzole:



[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Vulgarita'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Z I D >
[AMXBANS] Tvuj nick: Z I D
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:38913950
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:38913950
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.178.2.121
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.178.2.121
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < :_Koprakek_: >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2 (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Z I D is joining the Counter-Terrorist force
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Vazeny admine,
chapu Vas, ze jste me banovali. Taktez bych se zachoval i ja, kdybych byl na Vasem miste. Priznavam se, ze jsem se zachoval, jako buran a ne zrovna vzorove pro ostatni hrace. Co bychom delali, kdyby se vsichni zachovali vulgarne, jako ja, ze? Mrzi me to, ze jsem nerespektoval Vase pravidla! Slibuji, ze se to nebude opakovat! Proto Vas prosim, o ,,unban''.
Mate plno prace, nebotezujte se proto s odpovedi.
S uctou,
Z I D

Koprakek
20-03-16, 20:26
Jsi dostal nejméně 4 bany za to stejné, s UB nepočítej.

ZEUS
20-03-16, 20:28
Díval jsem se na chatlogger, pěknej slovník, jsem proti UB. Jestli takhle budeš pokračovat dál i po skončení banu, tak se doby banu budou zvyšovat.

mirecc
20-03-16, 20:28
S uctou,
Z I D

:-D na tomto sa mi nedá nezasmiať ,keď človek chce dokáže byť aj milý že? :-) tak by si sa mohol správať aj v hre hh btw. žiadosť pekne napísaná, viacerí by si mali brať príklad

Z.I.D
20-03-16, 20:36
Áno, dokáže být i milý. Chybami se učíme admine! Pokud poruším pravidlo ještě jednou, tak na dobrou skončím s cskem! Chápu tě, že každý pak dokáže být vlezlý, velice toho lituju. Je to jediný server kam rád chodím, tak mě o něj nevyžeň. Sám víš, že občas se nedá udržet nervy na úzdě v csku..kolikrát mě blokovali a ani jednou jsem si nestěžoval. Kromě vyjímek wh. Opravdu, nerád nechci přijít o tenhle server. Jsou jich tisíce, ale já rád chodím na na kotelně.
Prosím, nech si to projít hlavou....
Děkuju za včasnou odpověď.
Z I D

_Koker_
20-03-16, 20:47
Dostat 4 bany za vulgaritu , a psát, že už to neuděláš , té větě se nedá věřit , bohužel si asi budeš muset počkat , třeba tě to pak to nadávání omrzí , a naučí ..:smile:

Z.I.D
20-03-16, 20:57
Copak jsem za předchozích banech žádonil o Unban? Ani jednou, bylo mi to celkem jedno a nehrotil to. Tentokrát mě to mrzí! Dejte i šanci ještě ještě jednou zachovat se vulgárně a už nikdy se nevlezu a nebudu Vás všech otravovat. Chápu Vás, že nejsem první ani poslední, ale já nejsem jako všichni. Pokud dostanu nadcházející ban za cokoli, skončím úplně s cskem!!!

Z.I.D
20-03-16, 21:28
Pánové, prosím Vás o milost....:sad::cray:

ZEUS
20-03-16, 21:37
Na druhou stranu jako jeden z mála podal slušnou žádost o unban ;) Co takhle podmínku ? Samozřejmě to hlavně záleží na banujícím adminovi.

Z.I.D
20-03-16, 21:41
Vidim, ze se muzou vyjadrit, jen admini. Takze pisu i ja za zida (S A N D O K A N) mozna me nekdo znate a vite, ze kdyz hrajeme my dva s ZIDEM, tak server oziva a je to velka zabava(karneval jak my s oblibou rikame) pro vsechny, samozrejme k tomu patri i emoce, ktere davame prostrednictvim mikrofonu najevo, ale reknete a zeptejte se lidi,kteri hrajou, ze nas maji radi a bavi je to nase komentovani situaci. Jsme uz dospeli a chodime se odreagovat a bavit se. Chapu, ze nekdo ma potrebu reportovat za vse co se tyka jeho osoby, ale zaprve je tech serveru dostatek a za druhe funguje tlacitko mute, za treti kdybychom meli my pocitat kdo kdy o nas cokoliv napsal, tak bychom davali reporty pokazde kdyz hrajeme(to ale neberte vymluvu, jen to jak my to vidime). Pokud unban neudelate nebo nesnizite delku, tak nas tam zase delsi dobu neuvidite a podle ohlasu vas adminu jste asi radi, ale jestli to tak je i podle ohlasu hracu?
Mejte se SANDOKAN

Koprakek
20-03-16, 21:46
Dobře, máš to tam, pokud se tato situace zase zopakuje, máš to tam na delší dobu a to bez debaty.

Přejí krásný zbytek dne. :happy:

Z.I.D
20-03-16, 21:50
Děkuju! Velmi si toho cením. A samozřejmě vděk pstří taky Zeusovi.
Ono se to opakovat nebude a nebudeš se smniu už zabývat, ptž se to opakovat nebude :)
Vám taky přeju krásný zbytek večera.