PDA

Zobrazit normální verzi : [ demo k posouzení ] BaSss --> Lurky



BaSss
23-03-16, 21:33
Vypis z konzole:

[indent]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 177197)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'rn hack '
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < BaSss >
[AMXBANS] Tvuj nick: BaSss
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:113057658
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:113057658
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 212.79.110.53
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 212.79.110.53
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Lurky >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Hide


Dobrý den,
S adminem Lurkym. už jsme si napsali, řekl jsem mu svuj názor na dema co mi poslal, které na mě má, takže moje vyjádření je že na demech absolutně nic neni, viz dema které sem samozřejmě dodá admin. Byl jsem zabanován za pár statů, které jsou absolutně clear, jediné o co bych poprosil je samozřejmě UB, ale i to aby se k tomu nevyjadřoval žádný admin, co nemá s HnS nic společnýho, protože už se mi stalo, že člověk co skáče málo no znáte to, závidí druhým, oldschool dlouholetým hráčům, ale abyste si nemysleli hns, neni jen o statech, od toho je KZ, to bude asi z mojí strany vše, dema jsou clearly, na tomto materiálu nic neni, )a to že si o mě myslí admin že jsem zapnutý, je už čistě jeho problém, viz o rádek výš)(na demech je vidět dokonce i pár failů v mejch PRSTECH, že jsem tam dal malý GAIN, a Sync, a jestli tu poletí odpovědi zapíval vypínal, tak se rozbrečím smíchy), alespon ty co mi poslal admin Lurky, s pozdravem BaSssko

Lurky
23-03-16, 22:11
like a 100sync
http://csko.cz/dema?UPD=XthHgmNJ
http://csko.cz/dema?UPD=gJCbOVl9
samozrejme nie každý stat je zaplej, u prveho dema si treba počkať na lj, alebo ten jeden mcj taky, a u druhého je ten ladder jasný, rn nieje o distance, ale o sync.

BaSss
23-03-16, 22:20
Sync neni argument, také staty můžeš dávat i s polovičním syncem, a jaký mam mít sync podle tebe na takové staty ? , 50 ?... asi hadam nebudu skákat 257 na 30 sync, ale okolo 90+ je uplně normál.

Hoppe
25-03-16, 03:27
Potvrdzujem cheating.

hofy
28-03-16, 17:13
..