PDA

Zobrazit normální verzi : d2 the beast



dostaneshed
23-03-16, 21:49
vim ze mu chcete hulit pero , ale me se ten borec proste nezda ... hraje to se 120% jistotou , a jeste jednou podotknu je skilled , ale nekdy je to az moc prehnany ...
Doufam ze jako admini mate dost iniciativity ze to zkouknete a ne ze hned budete psat clear :clap:
btw budu ho pronasledovat dokud ho nedostanu , muck :-* beaste

10.55 esp/wh 100% zadnej zvuk behu - strelby
12.14 +- datelny rukou
13.24 fullauto pak skubne na hlavu ( podezrele )
18.16 deagle ... maybe

demo : http://csko.cz/dema?UPD=UKdoGFff

the bEAST, , , STEAM_0:0:9185091438453208029

Fighter
24-03-16, 13:20
Ako admin by som si to asi neodvazil banovat aj ked je tam vic podezrelich casu a jak vidno je to neflashnutelni hrac.Smoke neresim,proto hra NS aby lepe videl.Ale ked uz je taky velky ligovy hrac pre ktoreho je cs 1.6 mrtva hra preco hra denno denne a NS? Ma steam ale tam by asi nedal tolik fragu.Za seba ako obycajni hrac by som mu supnul mensi bananik a at si stahne kotelnackeho klienta.Vyriesily by sa taketo nezhody nebo at hra na steame


e:
Za mlada kazdy kdo si chtel vyzkouset nejaky hack , tak si stahl NS a sel to palit tam pac tam ti to bylo ukradeny jestli dostanes ban nebo ne , VAC tam nebylo ikdyz zrovna nebylo nijak efektivni , ale jak sem rekl ... kdyz byla 1.6 na vrcholu , tak vyborny hraci pouzivali nenapadne nejakej ten multihack aby byli jeste o kousek lepsi , a to ze tady beast uz mel par aferek kde se mu pak admini omlouvali tak se dostal na pozici kdy si mysli , ze je neohrozitelnej a ty admini ho maj zapamatovanyho jako pana profi a nektery jeho profiderni fragy povazujou za skill , ikdyz tomu tak nekdy fakt neni. Je to muj nazor za kterym si stojim , ale pokud tu nebudou admini na urovni nebo spis cheathunteri ktery tomu rozumi a venujou se tomu nejakej ten patek tak by to poznali , skusim napsat par starejm pakam at se na to mrknou :ike:

e: Nemal by som sa tu vyjadrovat ale ked som to uz urobil tak ti odpovim.Netvrdil som,ze hra cisto,my ako hraci kludne mozeme podezirat hociktoreho hraca ale admin nemoze dat len tak ban bez dostatecnich dokazov a kedze je tento hrac dobry neni lahke s 100% istotou tvrdit,ze je to cheater.Proto stojim zatim at se ukaze na steame aky je dobry alebo at si stahne kotelnacky klient kde tie cheaty neni take lahke aplikovat.Inac aj moj bezvyznamni nazor je,ze neni cisty ale co ja mozem posudzovat kto hra len od 2002 a nehral ziadne ligy atd.

dostaneshed
24-03-16, 15:35
Ako admin by som si to asi neodvazil banovat aj ked je tam vic podezrelich casu a jak vidno je to neflashnutelni hrac.Smoke neresim,proto hra NS aby lepe videl.Ale ked uz je taky velky ligovy hrac pre ktoreho je cs 1.6 mrtva hra preco hra denno denne a NS? Ma steam ale tam by asi nedal tolik fragu.Za seba ako obycajni hrac by som mu supnul mensi bananik a at si stahne kotelnackeho klienta.Vyriesily by sa taketo nezhody nebo at hra na steame

Za mlada kazdy kdo si chtel vyzkouset nejaky hack , tak si stahl NS a sel to palit tam pac tam ti to bylo ukradeny jestli dostanes ban nebo ne , VAC tam nebylo ikdyz zrovna nebylo nijak efektivni , ale jak sem rekl ... kdyz byla 1.6 na vrcholu , tak vyborny hraci pouzivali nenapadne nejakej ten multihack aby byli jeste o kousek lepsi , a to ze tady beast uz mel par aferek kde se mu pak admini omlouvali tak se dostal na pozici kdy si mysli , ze je neohrozitelnej a ty admini ho maj zapamatovanyho jako pana profi a nektery jeho profiderni fragy povazujou za skill , ikdyz tomu tak nekdy fakt neni. Je to muj nazor za kterym si stojim , ale pokud tu nebudou admini na urovni nebo spis cheathunteri ktery tomu rozumi a venujou se tomu nejakej ten patek tak by to poznali , skusim napsat par starejm pakam at se na to mrknou :ike:

beast
24-03-16, 17:20
mam gamesites klient, a cs mi nespustilo s wh ani ked som si chcel pustit moje "cheaterske demo" takže neviem co tu trepes

a k tomu ze preco hram na NS? jedno si zapamataj, tieto vase servery su NS, nie je tam vac secured, cize aj keby som bol na steame a ako ty hovoris "cheatoval" ako "cheatujem" teraz, tak by mi to ban nedalo.. co by sa vyriesilo s tym ze si to zapnem cez steam? ... potom by som chcel pridať, že hrám na dost priemernom notebooku, v ktorom mam milion veci (práce atd), skusal som cez steam hrat a ver či nie, laguje mi to, sekaju mi procesy... ak mi neveris mne je to jedno, ja si tu budem hrat ako ja chcem a ty "dostaneshed" neobvinuj ma prosim ta, takych ako ty som huntil na každej lige a na medzihernakoch (aj tam som si zapinal) see yaa

beast
24-03-16, 17:23
skusim napsat par starejm pakam at se na to mrknou :ike:

napis starym pakam, kazdy jeden skuseny a stary chh na cz/sk scene ma pozna, či už PZ,U2,FFP, kedže som bol hl. cheathunterom na U2 + FFP, ešte ma tam aj najdeš, ahoj

oprava: FFP web uz nejde, takze tam nie a U2 je zresetovana a mrtva ;)

beast
24-03-16, 17:30
Za seba ako obycajni hrac by som mu supnul mensi bananik a at si stahne kotelnackeho klienta.Vyriesily by sa taketo nezhody nebo at hra na steame


tebe by som supnul taky mensi bananik za tvoju demenciu, chlapec s 940 hodinami na steame mi tu ide nakladat, kde sme sa to dostali, hybat sa po mape nevies, nab

a este raz si precitaj moju reakciu nato, že mam hrat na steame , zopakujem este raz : NA TYCHTO SERVEROCH NEDOSTANES VAC BAN, taky si ty mudry a toto nevies?! kludne si zapni multihack na steame a napoj sa na tie NS servery, ban nedostanes.

a pani ADMINI neprajem si aby sa mazali moje prispevky, kedze sa tu "obhajujem" a učim deti nove veci DAKUJEM

Samco
24-03-16, 18:03
tebe by som supnul taky mensi bananik za tvoju demenciu, chlapec s 940 hodinami na steame mi tu ide nakladat, kde sme sa to dostali, hybat sa po mape nevies, nab

a este raz si precitaj moju reakciu nato, že mam hrat na steame , zopakujem este raz : NA TYCHTO SERVEROCH NEDOSTANES VAC BAN, taky si ty mudry a toto nevies?! kludne si zapni multihack na steame a napoj sa na tie NS servery, ban nedostanes.

a pani ADMINI neprajem si aby sa mazali moje prispevky, kedze sa tu "obhajujem" a učim deti nove veci DAKUJEM

Tvoje príspevky sa mažú a upravujú z dôvodu, že sa nevieš niekedy slušne vyjadriť. (Moja dobrá rada zníž trošku ego a obhajuj sa na úrovni)

E: Tak ak si zoberiem čo je toto za hráča, tak mne to na WH nestačí.

dostaneshed
24-03-16, 18:28
napis starym pakam, kazdy jeden skuseny a stary chh na cz/sk scene ma pozna, či už PZ,U2,FFP, kedže som bol hl. cheathunterom na U2 + FFP, ešte ma tam aj najdeš, ahoj

oprava: FFP web uz nejde, takze tam nie a U2 je zresetovana a mrtva ;)

To je jasne , ze je to vsecko mrtve , kdyz 1.6 uz je mimo hru ... stejne jako vim , ze kazdy cheathunter pouzival sam mh aby odhalil cheatera , ale porad to ze te "poznaju ludia" neznamena ze si cisty . Uz nekolikrat sem spominal ze i top chh se nechali zlakat a hrali neciste , pac jako chh byla imunitka vies ,)

beast
24-03-16, 18:39
ale prosim ta, myslis si co chces, ja som sa vyjadril :)

Fighter
24-03-16, 18:52
tebe by som supnul taky mensi bananik za tvoju demenciu, chlapec s 940 hodinami na steame mi tu ide nakladat, kde sme sa to dostali, hybat sa po mape nevies, nab[/B]

Hehe,pry chlapec,mam 35 takze kdyztak ucis hraca ne deti. A co,ze mam 940 hod na steame? Predtym som hraval ns kym som nedostal ban za sdilene ip tu na kotelne.Ja som napsal svoj nazor na tvoju hru tot vse.Drzis sa jak velky pan si a honis tu ego na pb servri.Podla mna aj tvoja ligova kariera bola stejna jak tvoje vystupenie,,Neni hlavne zvitezit ale zucastnit sa´´

To,ze ta dostaneshed nahlasil je jeho pravo.Ma podezreni,ze cheatujes tak to sem hodil a admins to posudia.

Jedna otazka -Hras na rozliseni 640x480 a 8 bit?

e:Zbytecne sa to natahuje kedze na deme neni dostatok dukazu. Ja si myslim,ze to muzete Lock

Burak1
24-03-16, 21:09
Ono by bylo nejlepší, kdyby si daný hráč stahl cs tady od nás. Mimochodem vypsané časy jsou všechny clear.

Koprakek
24-03-16, 21:10
Clear

MrSlissi
24-03-16, 21:56
Hned první čas je jasný... ale co už, hlavní slovo mají admini.



Doufam ze jako admini mate dost iniciativity ze to zkouknete a ne ze hned budete psat clear :clap:


Taky doufám...

Burak1
24-03-16, 22:09
Hned první čas je jasný... ale co už, hlavní slovo mají admini.

Co je na něm jasného? Enemy mu tam začal střílet.

DajMen
24-03-16, 22:41
Sice nejsem admin ale demo se mi zdálo clear...

Samco
24-03-16, 23:01
Lock, ďalšie vyjadrenia môžte smerovať SEM → the bEAST --> Noubady (http://csko.cz/forum/showthread.php?47092-the-bEAST-Noubady&p=395389#post395389).