PDA

Zobrazit normální verzi : Turnaje v CS 1.6



BODKASK
24-03-16, 13:08
Dobrý deň moje meno je . :) Chcel by som sa Vás opýtať či by niekto nechcel hrať turnaje . Napríklad ako má CS:GO .. NIP vs Fnatic. Tak my by sme mohli urobiť niečo podobné. :) Preto by som chcel poprosiť adminov , aby keď bude hrať nejaký team tak by dozerali na to aby necheatovali .. :) Dohodli by sme sa na každý deň by hral niekto o naprv. o 18:00 Napíšem tu potom aj Pravidlá a iné veci len som zvedavý , že či by niekto mal záujem a či by sa zúčastnil. Za 1. miesto keby admini súhlasili by dali ExtraVIP na určitom,každom csko.cz servery . Tak prosím píšte svoje názory :)

MartyEE
24-03-16, 13:17
Extra VIP? :O

BODKASK
24-03-16, 15:05
Možno musíme sa dohodnúť ešte :)

BODKASK
24-03-16, 15:10
Možno musíme sa dohodnúť ešte :)

FeferonkaSvK
24-03-16, 22:54
Zdravím, mám v pláne založiť Public turnaj a v budúcnosti aj iné turnaje. Podľa Vášho príspevku som pochopil že Vy chcete nejaký turnaj založiť že áno, ak sa mýlim tak sa ospravedlňujem. Ak všetko pôjde tak ako má tak turnaj bude čoskoro preto ak chcete niečo založiť aj Vy a máte skúsenosti môžme sa spojiť a urobiť hráčom radosť.

Britny
25-03-16, 00:20
Ehm kotelna nemá žádné ExtraVIP a VIP, které poskytuje platí na všechny servery, ne jenom na jeden určitý. Nepleteš si nás s nějakým jiným portálem? :teehee:


Zdravím, mám v pláne založiť Public turnaj a v budúcnosti aj iné turnaje. Podľa Vášho príspevku som pochopil že Vy chcete nejaký turnaj založiť že áno, ak sa mýlim tak sa ospravedlňujem. Ak všetko pôjde tak ako má tak turnaj bude čoskoro preto ak chcete niečo založiť aj Vy a máte skúsenosti môžme sa spojiť a urobiť hráčom radosť.

Jestli by si chtěl nějaký turnaj dělat, tak je dobré se spojit s nějakým adminem, který by byl spoluorganizátor daného modu. Protože se už několikrát stalo, že si hráči jen tak založili turnaj a dopadlo to katastrofálně.

FeferonkaSvK
25-03-16, 02:26
Zdravím,
áno ale nemyslím si že som ako iný hráči :) Mám všetko naplánované aj z mojim teamom. Áno mám v pláne nejakého toho admina kontaktovať len zistiť kto bude mať na to čas ...

Hybrid
25-03-16, 09:07
Tak já bych do toho taky šel. :)