PDA

Zobrazit normální verzi : [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia



Baxo15
25-03-16, 08:31
Demá,protesty,otázky, návrhy, alebo nejaké nejasnosti pište do tohto threadu.

INFO O TURNAJI. (http://csko.cz/forum/showthread.php?47091-1-5-2016-Paintball-turnaj-5v5&p=395383&viewfull=1#post395383)

rejdžyoda
24-04-16, 21:44
Založ tu prosimtě thread kde si můžeme žádat dema díky jinak všem týmům Good LucK

Baxo15
24-04-16, 22:01
Demá sa kludňe môžu žiadať a dávať aj tu. :)

E: idea pravidlá som upravil a dal som tam aj niečo,že kedy sa bude môcť požiadať o demo. :)

Idea
24-04-16, 22:03
Alebo si tiez nemusite jak karovia ziadat po prehre dema len preto ze nemate skill na to porazit enemy a nedodane demo je vasa jedina cesta k winu :)

rejdžyoda
25-04-16, 07:09
Filipe a to ti může být jedno ne ?

DiEAcE
25-04-16, 09:01
Do patku budu na pc :-)

bol raz jeden král
25-04-16, 21:48
Alebo si tiez nemusite jak karovia ziadat po prehre dema len preto ze nemate skill na to porazit enemy a nedodane demo je vasa jedina cesta k winu :)

Pokaždý se najde nějakej takovejhle sráč co si musí pomáhat k vítězství protože na to nemá. Stejně ty dema nejspíš ani nestáhne. Zrušil bych ty dema od čeho je tam hltv a dozor.

F4Ke :-**
27-04-16, 07:55
Súhlasím s Martinom

Darongodx
29-04-16, 17:05
Riešite tu, či odobrať povinné dodanie dem, či to tak nechať, ale skôr by som sa zamyslel, či je vhodné, aby turnaje organizoval niekto, kto o právach tak maximálne sníva/sníval a prvýkrat ho kotelna spoznala po tom, čo zapol a prišiel si vylievať city do žiadosti o UB a následne ešte ban za WH aj obišiel. Jeho cesta na Kotelne pokračovala nezmyselnými postmi a pokusmi o hejt. Následne pri furien turnaji písal sračky tipu, že ak mu pomôžem s právami, tak svôj team nechá prihlasený, ale ak nie, tak ho zruší a bude málo teamov.
Momentálne zas využíva funkciu organizátora a ešte aj keď není dostatok teamov prihlásených, tak on už vie ako to bude mať rozlosované.
Viz : Ivanka. : Budem hrat jeden zapas proti vam
[VIP] Darongodx : z kade to vies?
Ivanka. : Mam vzybavene
Ivanka. : Ked pojdem s baxom tak len proti vam budem hrat

hofy
29-04-16, 17:13
@Baxo15, máš s někým z adminů domluvenou organizaci turnaje?

Del!k98
29-04-16, 17:22
aby turnaje organizoval niekto, kto o právach tak maximálne sníva/sníval

Nesedí to len na neho, žejo Darone

E: Píšeš o OT pritom si tu dole napisal OT, +1

Darongodx
29-04-16, 17:27
Nemyslím, že je potrebné tento thread zasierať ot príspevkami.A ak narážaš na furien turnaj, tak ten som prebral len kvôli neschopnosti organizátora. Ak máš ešte niečo na srdiečku, tak mi napíš pmku :in_love:

e: Ja tento post vymažem :)

Baxo15
29-04-16, 17:33
Daron: rozlosovanie ešte nieje.. nwm čo tu riešiš. pri losovaní možem kludne urobiť aj screeny.. popr. video.
Does: ano mám Samča.. a aj nejaký ten dozor. Niekto nečítal asi ani info o turnaji..

FizzyBubble
29-04-16, 17:42
Nesedí to len na neho, žejo Darone

E: Píšeš o OT pritom si tu dole napisal OT, +1

Tak si představ, že ten turnaj jsem organizoval já. Za Darona ručím při turnaji. Daron se ti omlouvá za to, co o tobě napsal. V tomto tématu může být OT post, jelikož je to diskuze, tam to OT prostě vždycky je.

Darongodx
29-04-16, 19:33
http://imgur.com/QVAhFtV
Tu máte chat ixpera(člen baxovho teamu, predpokladaný kamík baxu) a bývalého pejntbol hráča.

Idea
29-04-16, 19:34
Ahoj, odhlasujem team z turnaju nech nemate tu cest od nas dostat uz v skupine a navrhujem baxovi zakaz usporiadat/zucastnit sa turnajov :))

Samco
29-04-16, 19:52
Ak sú nejaké podozrenia, že rozlosovanie má byť zmanipulované, tak jedna skupina má byť párna ( 2.,4.,6. a 8. prihlásený tím) a druhá nepárna (1.,3.,5. a 7. prihlásený tím). Takto to predsa býva u turnajov, kde sa hrá skupinovým systémom a nevidím dôvod, aby to bolo inak, keď je to takto zaužívané.


Screeny, aj pravidlá tvrdia bohužial proti tomu tvrdeniu, takže tu šlo čisto o jasnú manipuláciu losovanie, z tohto sa nevykecáte. Btw o takom systéme, že párne/nepárne som ešte v živote nepočul, ani iní organizátori turnajov, podľa zisťovania.

Možno sa mýlim, ale myslel som že to tak bývalo.


Pytal som sa bagra ktory robil 1515 turnajov a takto urobil az 1 tunraj mozno z 10 takze to velmi zauzivane nie je :) A k Baxovi, ja som si napisal svoje, ziadneho tvojho turnaju sa uz nikdy nezucastnim a ani tohto sa neplanujem a predpokladam ze tym padom bude aj nedostatok teamov :)

Bager robil turnaje systémom KO, či aj nejaký so skupinami? Ako som už spomínal, možno sa mýlim. Turnaju sa zúčastniť nemusíš, je to tvoja voľba a ja ju rešpektujem.


Screeny, aj pravidlá tvrdia bohužial proti tomu tvrdeniu, takže tu šlo čisto o jasnú manipuláciu losovanie, z tohto sa nevykecáte. Btw o takom systéme, že párne/nepárne som ešte v živote nepočul, ani iní organizátori turnajov, podľa zisťovania.

Neviem, z čoho by som ja mal vykecávať? Týmto systémom párny a nepárny som to mal v pláne rozlosovať, (len baxo o tom nevedel). Informoval som o tom aj Doesa teraz podvečer, ešte predtým, než si tu postol túto poslednú fotku z chatu medzi ixperom a tým druhým.

Idea
29-04-16, 19:55
Ahoj mas tento system niekde napisany v pravidlach alebo podobne?

Darongodx
29-04-16, 19:58
Screeny, aj pravidlá tvrdia bohužial proti tomu tvrdeniu, takže tu šlo čisto o jasnú manipuláciu losovanie, z tohto sa nevykecáte. Btw o takom systéme, že párne/nepárne som ešte v živote nepočul, ani iní organizátori turnajov, podľa zisťovania.

Samco
29-04-16, 19:59
Doteraz to tak nebývalo, tak nevidím dôvod, aby sa to vypisovalo do pravidiel. Keď sa hrá aj systémom KO, tak tiež sa neuvádzajú podrobnosti ohľadom losovania v pravidlách.

Baxo15
29-04-16, 19:59
Wtf? Ixper nieje u nás v teame a možno ani nebude.. rozlosovanie ešte taktiež nieje,keďže rozmýšlame čo s tým.. Takže neviem čo vám ixper písal.. Hádam nebudem ja so Samčom skákať,ako on bude pískať..

Idea
29-04-16, 20:02
Ak sú nejaké podozrenia, že rozlosovanie má byť zmanipulované, tak jedna skupina má byť párna ( 2.,4.,6. a 8. prihlásený tím) a druhá nepárna (1.,3.,5. a 7. prihlásený tím). Takto to predsa býva u turnajov, kde sa hrá skupinovým systémom a nevidím dôvod, aby to bolo inak, keď je to takto zaužívané.

Pytal som sa bagra ktory robil 1515 turnajov a takto urobil az 1 tunraj mozno z 10 takze to velmi zauzivane nie je :) A k Baxovi, ja som si napisal svoje, ziadneho tvojho turnaju sa uz nikdy nezucastnim a ani tohto sa neplanujem a predpokladam ze tym padom bude aj nedostatok teamov :)

Bager258
29-04-16, 20:27
Tak, keďže som robil 1515 turnajov tak sa vyjadrím....

Čítal som to len tak očkom ale.... Baxo napísal že to ani losovať nebude ?? bude musieť keďže to organizuje a aby sa hralo tak to musí rozlosovať, v podstate nemusí pretože by sa mu zišiel nejaký trest.

Ďalej... Samčo prepáč ale systém ktorý si napísal som nikdy nepoužil možno raz ak si dobre pamätám a aj to len pre to lebo bol nepárny počet teamov... používal som vždy buď náhodné losovanie ktoré som zverejnil alebo podľa toho kto sa ako prihlasíl, čiže prvých 6 teamov v jednej skupine a dtuhých 6 teamov v druhej skupine popr. viac ak je viac teamov...

Baxo to totálne dosral ako sa len dalo, preto by som mu dal nejakú stopku a toto nech už dokončí niekto iný alebo sa to zruší, nemá cenu aby to dokončil keď to chce manipulovať, to sa potom ani neoplatí.

Takže záver ?

Baxo ban, dokončiť turnaj - niekto iný, poriadne rozlosovať - buď niekto nezávislý od turnaja alebo usporiadateľ ktorému je jedno kto bude hrať proti komu.
Skupiny podľa toho ako sa prihlásili alebo náhodne, nech je to spravodlivé...

Ďalej prosím nech mi tu nikto nepíše blbosti o tom čo som napísal pretože tak to má byť, nerobte tu zbytočný flejm, thx.

Del!k98
29-04-16, 20:30
Daron se ti omlouvá za to, co o tobě napsal..

Prosimte,keď to napiše niekto, kto s tebou dlho hráva na serveri take veci, čo mi poslal,mysliš že to len tak zmizne a 1 ospravedlnenie zmaže ? Sory ale taky človek niesom no. Rejpnuť som si musel, dosť mi to pomohlo. 1 OT na viac nič neurobi

Baxo15
29-04-16, 21:10
Aká manipulácia dpč? To len ixper tak chcel ale ja som s tým nesúhlasil.. ale vám to nikto nevysvetlí. :( môžem sem hodiť aj screeny ale aj tak budete pičovať. Btw prečo sem píšu len daronovi zmanipulovaný kamaráti? :D :D

Idea
29-04-16, 21:20
Aká manipulácia dpč? To len ixper tak chcel ale ja som s tým nesúhlasil.. ale vám to nikto nevysvetlí. :( môžem sem hodiť aj screeny ale aj tak budete pičovať. Btw prečo sem píšu len daronovi zmanipulovaný kamaráti? :D :D

A kto konkretne su "daronovi zmanipulovaní (grammar nazi) kamarati? Teba tu tiez obhajuje tvoj kamarat smaco tak preco nemozem podporit darona ja navyse ked sa ma to tyka? A bager mi nepride ako daronov zmanipulovany kamarat :))

Samco
29-04-16, 21:22
Tak, keďže som robil 1515 turnajov tak sa vyjadrím....

Čítal som to len tak očkom ale.... Baxo napísal že to ani losovať nebude ?? bude musieť keďže to organizuje a aby sa hralo tak to musí rozlosovať, v podstate nemusí pretože by sa mu zišiel nejaký trest.

Ďalej... Samčo prepáč ale systém ktorý si napísal som nikdy nepoužil možno raz ak si dobre pamätám a aj to len pre to lebo bol nepárny počet teamov... používal som vždy buď náhodné losovanie ktoré som zverejnil alebo podľa toho kto sa ako prihlasíl, čiže prvých 6 teamov v jednej skupine a dtuhých 6 teamov v druhej skupine popr. viac ak je viac teamov...

Baxo to totálne dosral ako sa len dalo, preto by som mu dal nejakú stopku a toto nech už dokončí niekto iný alebo sa to zruší, nemá cenu aby to dokončil keď to chce manipulovať, to sa potom ani neoplatí.

Takže záver ?

Baxo ban, dokončiť turnaj - niekto iný, poriadne rozlosovať - buď niekto nezávislý od turnaja alebo usporiadateľ ktorému je jedno kto bude hrať proti komu.
Skupiny podľa toho ako sa prihlásili alebo náhodne, nech je to spravodlivé...

Ďalej prosím nech mi tu nikto nepíše blbosti o tom čo som napísal pretože tak to má byť, nerobte tu zbytočný flejm, thx.

Samozrejme, s tým skupinovým systémom som nemyslel len tvoje turnaje, ale aj turnaje, ktoré boli pod záštitou iných organizátorov (ako som už spomenul, zdalo sa mi, že to bolo takýmto systémom).


A kto konkretne su "daronovi zmanipulovaní (grammar nazi) kamarati? Teba tu tiez obhajuje tvoj kamarat smaco tak preco nemozem podporit darona ja navyse ked sa ma to tyka? A bager mi nepride ako daronov zmanipulovany kamarat :))

Padlo tu dosť výrazných obvinení. Nezastávam nikoho stranu, avšak mali by sme sa pozrieť ku koreňu tohto problému a to je údajný chat medzi ixperom a baxom. Fotky a chat, ktoré Daron posiela však ako manipulovanie zatiaľ nemôžem brať. Ixper je typ človeka, ktorý rád trollí ľudí a má rád trolling všeobecne, čiže neprekvapilo by ma to, ak toto písal. K danej situácií, by sa obaja mohli vyjadriť, že ako to je. Ak tu doložité buď vy, alebo baxo/ixper jednoznačný dôkaz alebo vyjadrenie, že sa o tom dohadovali, tak sa prikloním samozrejme k vášmu názoru.


Ty hermafrodite náš, ty se nám tu ještě sám prokecneš. A Samco k tobě, minulý turnaj, 3 silné týmy tam byly jen. A tys nás 2 silné dal hned na první kolo a sobě si přiřazoval hladkou cestu. Ostatně, rozumím, odešlo vám carry. Nic se zde nemanipuluje, jenom se tu některým lidem také mažou komentáře. Svoboda projevu a psaní pravdy zde zakázáno. Ovšem lezení do určitých částí těla se tu pomalu rozšiřuje.

K tebe sa vyjadrovať nebudem. Aj kvôli tebe sa to len zdržalo a mohol som vás nechať za tvoje nedostavenie. Mimo iné na predchádzajúcom turnaji sme mali silnejší tím v 1. kole a tiež si mal na komenty plačlivého typu.

CMBR
29-04-16, 21:32
Ixper je typ človeka, ktorý rád trollí ľudí a má rád trolling všeobecne, čiže neprekvapilo by ma to, ak toto písal. K danej situácií, by sa obaja mohli vyjadriť, že ako to je.

Řek bych, že většina lidí bude věřit tomu blbounovi než věčnýmu lhářovi, podvodníkovi a psychicky labilnímu Baxovi =)

Baxo15
29-04-16, 21:38
Buk http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGallery=3e390d3bbbe1688fecd98aa5578 f0cd8

Ďalej o tom už reč nebola. :* tam už boli súkromné veci a môže to dosvedčiť aj xper. :)

CMBR
29-04-16, 21:44
Tim ses profláknul no:D blb zůstane blbem evidentně

ixper
29-04-16, 21:44
Mohol som tušiť ze daronove buzničky budú robiť bordel kvôli srande ale nečudujem sa radšej prinútia organizatorov zrušiť turnaj jak prehrat finále 15:0

Idea
29-04-16, 21:48
Baxo a ixper a.k.a. Blby a blbsi, naco by si sa ho pytal kedy s nami chce hrat ak by si to tak nechcel zmanipulovat? K ixperovi iba tolko ze daronove buznicky ta porazia hocikedy a hocikde, ty paintballovy boh. Keby som chcel spachat samovrazdu tak skocim z vysky tvojho ega na uroven tvojho IQ a mal by som istotu smrti ixper :))

ixper
29-04-16, 21:53
Jj to by si sa asi zabil ale mam rad keď ma dissuje neznamy typek :D :D

Idea
29-04-16, 21:54
Zato ty si kotelnacka superstar a kazdy ta pozna a kazdy ta uznava aky si frajer a preto mozes v chatboxe pisat sracky o ostatnych "neznamych ludoch" ze ? :)))

Lurky
29-04-16, 21:55
Toto je komédia.

ixper
29-04-16, 21:57
Jj bavi ma si robiť piču z ľudí ako si ty co sedia od rána do večera pri PC a nevedia co je real liFe

Permabanned
29-04-16, 21:58
Ty hermafrodite náš, ty se nám tu ještě sám prokecneš. A Samco k tobě, minulý turnaj, 3 silné týmy tam byly jen. A tys nás 2 silné dal hned na první kolo a sobě si přiřazoval hladkou cestu. Ostatně, rozumím, odešlo vám carry. Nic se zde nemanipuluje, jenom se tu některým lidem také mažou komentáře. Svoboda projevu a psaní pravdy zde zakázáno. Ovšem lezení do určitých částí těla se tu pomalu rozšiřuje.

ixper
29-04-16, 22:07
Prečo tu píšu len daronove buzničky a Pán buzničiak daron je ticho xD

F4Ke :-**
29-04-16, 22:07
Nech si to rozlosuje organizátor ako chce nemyslím si ze by to bola manipulácia :) každý team je porazitelný

Idea
29-04-16, 22:11
Jj bavi ma si robiť piču z ľudí ako si ty co sedia od rána do večera pri PC a nevedia co je real liFe

Takze ked na teba nieco napisem tak som "neznamy" nic o tebe neviem, poznam tvoj nick ale nie tvoj pribeh zato ty o mne vies zazracne vsetko vsak? :))) logika 7 rocneho dietata

ixper
29-04-16, 22:15
No nič tragedi takže bude turnaj?

Darongodx
29-04-16, 22:17
Urážaj si ma koľko chceš, človek ako si ty ma neurazí. Mne stačí, že pravda vyšla na povrch. Budúce, ak bude nejaké budúce, si dávajte pozor, aké screeny posielate na povrch tohto threadu.
A btw na to, že vieš hrať 1 blbý mod máš ego vyššie ako polovica kotelny.

ixper
29-04-16, 22:18
Skôr si musím dať pozor na teba necakal som ze zneuzijes co ti napíšem hh

Idea
29-04-16, 22:22
No nič tragedi takže bude turnaj?

Ak si zozeniete 3 teamy ktore vam aktualne chybaju tak asi ano :)

Bager258
30-04-16, 00:42
Vy tu riešite také blbosti ohľadom losovania atď.

Robí sa pavúk, ak dobre vidím v hlavnej téme... http://csko.cz/forum/showthread.php?47239-Furien-Turnaj-5v5-24-4-2016
Rozlosovanie bolo tu - http://challonge.com/tournaments/bracket_generator?ref=brfNYauFbV - ale pravdepodobne zmanipulované tak aby sa niekto dostal do finále... (nehovorím že hej, ale s toho čo tu čítam tak asi hej)... Prečo nezaloží nejaký normálny človek nový turnaj a nerozlosuje to poriadne a náhodne a žiadne hádky ? Je to pavúk nie tabuľka tak what the problem ?? Treba sa rozumne dohodnúť a nie si tu nadávať do kokotov a buzerantov... sa trošku správajte a nerobte tu rakovinu...

Pravidlá sú tam jasne napísané a pridal by som tam "Manipulovanie a podplácanie organizátorov je automatické vylúčenie + ban" a je to potom niet čo riešiť...

Áno viem už sa turnaj konal ale keďže máte problémy tak to odohrajte znovu... problem ?? asi nie keď sa hádate ako malé decká a jeden tým hovorí ako porazí ten druhý a opačne... tak to rozlosujte poriadne, poriadne to odohrajte a nerobte pičoviny.

E: Ten odkaz je kokotina :D bolo moc hodín a je tam zlý turnaj :D

Baxo15
30-04-16, 06:40
Turnaj sa budem snažiť dotiahnuť do konca a nejaké tie teamy by som esťe našiel. bude buď KO systém alebo tabuľky.. Rozlosovať by to mohol napr. taký Does alebo dakto iný kto by mal čas.. Dalšie info ak tak dám niekedy pozdejšie!

E:a k ixperovi.. ja som dodal screeny,kde len on chcel aby to tak bolo.. ja som sa ho nato len pýtal,lebo som mu nerozumel,čo odomňa chce.. takže neviem kde je problem.. To čo on už písal ďalej že ako chce hrať je mne jedno,lebo s tým nič nemám a s tým čo chcel som nesúhlasil a nikde som nenapísal to,že to tak bude. Takže aká manipulácia ?? Jedine len chcete ma zotreť s kotelny,no..

ixper
30-04-16, 09:26
Je to moja vinna ze to tak dopadlo necakal som ze "kamaráti" daron a Maximus zneuziju všetko proti baxovy. Baxa s tým nič nemá takže ho neobviňujte, dajte mi ban na fórum aj do hry. Dik :-)

Darongodx
30-04-16, 09:48
Bager pomýlil si si 2 rôzne turnaje, tu riešime manipuláciu losovania PB skupín, nie furien turnaj, ten sa už odohral a je to dávno locknuté.

Bager258
30-04-16, 11:00
Bager pomýlil si si 2 rôzne turnaje, tu riešime manipuláciu losovania PB skupín, nie furien turnaj, ten sa už odohral a je to dávno locknuté.

Opá :D bolo moc hodín :D :D

Ale aj tak, treba to poriadne rozlosovať a nerobiť blbosti.... nechápem, prečo to niekto chce manipulovať ? Keď nevyhrá čo sa stane ? Zrúti sa svet ? Tak nerobte pičoviny a zahrajte si...

ixper
30-04-16, 11:42
Dôvod manipulacie bol ten ze som chcel hrať proti daronovemu teamu skôr jak vo finále lebo finále by som nestihol. http://jpeg.cz/images/2016/04/30/rikun.jpg a toto není manipulacia? Aby jeho turnaj bol zorganizovany tak chcel odomna team hm :D

Bager258
30-04-16, 11:44
Dôvod manipulacie bol ten ze som chcel hrať proti daronovemu teamu skôr jak vo finále lebo finále by som nestihol. http://jpeg.cz/images/2016/04/30/rikun.jpg a toto není manipulacia? Aby jeho turnaj bol zorganizovany tak chcel odomna team hm :D

Lenže tebe môže byť jedno proti komu hráš, ani nevieš či sa do finále dostaneš... Je na organizátoroch ako to rozlosujú a ty do toho nemáš čo šahať

Darongodx
30-04-16, 11:48
Lel, áno, písal som ti to, ale ja som bol obyčajný random plejr, ktorý ani turnaj neorganizoval, len sa snažil zohnať teamy.

Idea
30-04-16, 11:51
Dôvod manipulacie bol ten ze som chcel hrať proti daronovemu teamu skôr jak vo finále lebo finále by som nestihol. http://jpeg.cz/images/2016/04/30/rikun.jpg a toto není manipulacia? Aby jeho turnaj bol zorganizovany tak chcel odomna team hm :D

Co konkretne je na tom manipulacia? To bola ziadost z jeho strany o vytvorenie teamu aby sa vobec odohral furien turnaj aj skrz pripadnu neucast vasho teamu, manipulacia by bola keby takto pozidal 2-3 ludi a potom si ich dosadil do pavuka/skupiny aby ten turnaj vyhral co na nestalo, mal by si si pozriet definicu pojmu manipulacia predtym ako ho pouzijes :))

E: podla datumu sa jedna o tento turnaj: http://csko.cz/forum/showthread.php?44945-31-1-2016-Furien-Turnaj-5vs5
Ktoreho organizatorom bol delik a novic, daron bol iba hrac takze tvoja "staznost" je bezpredmetna daron nemal ziadny dosah na rozlosovanie teamov a podobne

Mr.N0b0dy
30-04-16, 12:31
Idea mi navrhl tak 4 turnaje nebo kolik, ale jako nezahrál jsem si ani jeden. Očividně si nezahraju ani tenhle, hh. Nechce to někdo normální převzít? Díky.

Jinak tak fajně se to čte:)

Bager258
30-04-16, 13:26
Bol som oslovený aby som to rozlosoval... ale tak nwm no...

CMBR
30-04-16, 15:13
E:a k ixperovi.. ja som dodal screeny,kde len on chcel aby to tak bolo.. ja som sa ho nato len pýtal,lebo som mu nerozumel,čo odomňa chce.. takže neviem kde je problem.. To čo on už písal ďalej že ako chce hrať je mne jedno,lebo s tým nič nemám a s tým čo chcel som nesúhlasil a nikde som nenapísal to,že to tak bude. Takže aká manipulácia ?? Jedine len chcete ma zotreť s kotelny,no..

Nerozuměl si, co po tobě chce? Podle toho screenu bych řek, že si rozuměl až moc dobře, jen si se zeptal ještě na daný kolo, aby ti to zkonkretizoval:D:D Sereš si do huby každym postem a každej to vidí, takže se radši už nesnaž a přiznej se, nebo nepiš nic už =)

Del!k98
30-04-16, 15:57
Ktoreho organizatorom bol delik a novic, daron bol iba hrac takze tvoja "staznost" je bezpredmetna daron nemal ziadny dosah na rozlosovanie teamov a podobne


Nič proti, ale nezda sa ti uplne na 3 veci robiť turnaj, kde je malo teamov a pisať každemu, nech zrobí Team len tak, že prísť nemusí,aby sa hral daný turnaj ??
To ako ho robil len preto, aby mal VIp a ostatne veci alebo načo akože ?


Prepac ze ked si niekto da tu starost a vytvori turnaj, zoberie vsetku zodpovednost na seba snazi sa ho urobit najlepsie tak zhaname teamy aby sa uz odohral a jeho snaha nebola marna :))

Keby mi to napsal normalne do pm tak ok, ale ide tu o princíp,toto som pisal daronovi nie tebe.

Darongodx
30-04-16, 15:58
jj, vip je môj život <3

FeanorJ
30-04-16, 16:41
Príde mi to, že celá táto diskusia je zbytočná..nemôže byť taký veľký problém zorganizovať nové rozlosovanie pod záštitou niekoho, o kom je isté, že nemá záujem manipulovať ( najskôr skusenejsi admin, ktorý sa turnaju nezúčastní)..pochybujem, že to zabere viac ako 5 minút...a nechcem uraziť darona, ani nikoho z jeho teamu...nepodceňujem ich skill..ale kľudne by som nechal rozlosovat jeho samého...výsledok len zťažka ovplyvně

Baxo15
30-04-16, 16:45
Rozlosovanie už je dohodnuté s Bagerom alebo Samčo možno dohodne Doesa..Ani jeden s nich nejde na turnaj. Len sa čaká kým 2 dohodnutý hráči sem postnú svoje teamy. :happy:

Idea
30-04-16, 16:46
Nič proti, ale nezda sa ti uplne na 3 veci robiť turnaj, kde je malo teamov a pisať každemu, nech zrobí Team len tak, že prísť nemusí,aby sa hral daný turnaj ??
To ako ho robil len preto, aby mal VIp a ostatne veci alebo načo akože ?

Prepac ze ked si niekto da tu starost a vytvori turnaj, zoberie vsetku zodpovednost na seba snazi sa ho urobit najlepsie tak zhaname teamy aby sa uz odohral a jeho snaha nebola marna :))

Zoyer
30-04-16, 23:07
kde se sebralo 8 teamů, když podle registračního tématu jsou registrovaní jen 4 ?

E: a nebudu cist tech XX prispevku ze kterych se asi nic nedozvim

E2: muzes mi odpovedet? porad ma podle tematu registrovanych 5 teamu, takze jak muzes mit teamu 8?

Jeremy
01-05-16, 17:11
Poprosíme o dema hráčů z teamu "Mrchoužrouti".

Baxo15
01-05-16, 17:13
Od ktorých? Možeš len od 3 hráčov.


kde se sebralo 8 teamů, když podle registračního tématu jsou registrovaní jen 4 ?

E: a nebudu cist tech XX prispevku ze kterych se asi nic nedozvim

E2: muzes mi odpovedet? porad ma podle tematu registrovanych 5 teamu, takze jak muzes mit teamu 8?
Sak som ti poslal do chatu..

Jeremy
01-05-16, 17:16
Nero. | VALVE_0:0:595392480
Hat. | STEAM_0:0:118437593
^Cruiz. | STEAM_0:1:167293878

Tentochalanje
01-05-16, 17:25
Cruiz. http://leteckaposta.cz/140939862

Milbluik
01-05-16, 17:31
Lol ?

Hat$umi
01-05-16, 17:42
čau davam sem demo za sebe ze stoneworld

http://uloz.to/xBAW98Ar/semifinale-dem

http://uloz.to/x5iVYji7/finale-dem

Hat$umi
01-05-16, 17:51
Demo za NERA

http://uloz.to/xWALpTs9/stone-dem

Dimitri19
01-05-16, 18:07
Gratulujem výhercom :) ,aj keď sme sa ďaleko nedostali ,tak bola sranda :D :D

Troppe
01-05-16, 18:08
Hat,Nero? Na demu vidím pouze úvodní Knife duel.
Od Cruize mi to nepovoluje skrz diakritiku.

Hat$umi
01-05-16, 18:31
Hat,Nero? Na demu vidím pouze úvodní Knife duel.
Od Cruize mi to nepovoluje skrz diakritiku.

Mě to pustit jde.

Baxo15
01-05-16, 18:36
Demo spustiť ide,ale na oboch demách je len knife round.. a Cruizové demo stačí premenovať len.

Troppe
01-05-16, 18:52
Takže konečné rozhodnutí je tu -> http://csko.cz/forum/showthread.php?47091-1-5-2016-Paintball-turnaj-5v5 ?

ixper
01-05-16, 18:54
V semifinále som čakal lepšiu kvalitu hráčov ale inak bola zabava

Hat$umi
01-05-16, 18:56
Moc zabava. Brecel swm u toho jak svin. Postava mi sama chodila do leva :-D

Hat$umi
01-05-16, 19:11
Je to celé . Teď sem to pustil na dalších 2 pc.
Po ukončení knife to načítá na Stone a pak jsou krásné vidět me super lagy a super kill. Nechápu že sem ten pc ne rozesekal :)

Mike.Elcky
01-05-16, 19:13
Tak se polepši, vypni wh a třeba uvidíš lepší kvalitu.

ixper
01-05-16, 19:16
Tak se polepši, vypni wh a třeba uvidíš lepší kvalitu.

Lol mam demo kde wh nemám ale vypnem ho

Mike.Elcky
01-05-16, 19:16
Moc zabava. Brecel swm u toho jak svin. Postava mi sama chodila do leva :-D

Já brečel smíchy. Do finále to byla sranda, ale ve finále ups.... nějak rychle to uteklo, chvílemi jsem si i myslel že tam snad někdo vidí skrz zdi, když mě zabil přes okno aniž by věděl že tam jsem :D

Mike.Elcky
01-05-16, 19:17
Lol mam demo kde wh nemám ale vypnem ho

Dobře věřím ti :*

Samco
01-05-16, 19:24
Hat,Nero? Na demu vidím pouze úvodní Knife duel.
Od Cruize mi to nepovoluje skrz diakritiku.

Nakoľko sa mapa po knife rounde zmenila, tak tým pádom sa zastavilo aj demo. O tomto ale bohužiaľ títo hráči nevedeli, nakoľko nie sú v tejto oblasti zbehnutý. Úmysel, v tom, že následne nespustili nové demo však nie je.

Troppe
01-05-16, 20:37
Nevadí,turnaj svůj účel splnil -> pobavil hráče.
Sláva vítězům,čest poraženým.
Děkuju "mému" Teamu a všem účastníkům :thumsup4:
Určitě se potkáme u dalšího turnaje :happy:

Samco
01-05-16, 21:37
Lock