PDA

Zobrazit normální verzi : Zlepšení ramba



Kempa
25-03-16, 11:35
Poslední dobou co hraju, se mi dost zdá, že Rambo je jedna z nejslabších class. I ve vysokém lv. je slabý.

Famas je sám o sobě slabý a dost pomalý.. když na nho vyběhne někdo s vyším lv. popř s dobrým itemem, nemá šanci. (teda pokud nedá 3-4hlavy..)
Stačilo by mu přidat dmg do Famase bo zvyšít obranu.

babovka
28-03-16, 10:13
Podle mě je to blbost, FAMAS je dost silná zbraň a obzvlášť pokud máš vylepšenou Obranu a HPka, tak je to hodně offensivní a s jehou passivkou dokáže zabít i 3 hráče najednou :).

Kempa
28-03-16, 15:06
Ani moc silná není, když na normální hit bere vyššímu lv. popř hráčí s kevlarem 10dmg na střelu.. při nejlepším.

babovka
28-03-16, 19:39
Ale FAMAS má dobrý recoil, takže je za něj (pokud máš zákl. aim) trefit hlavu :). A to už není 10dmg, ale třeba 50 a teď si vem, že když trefíš 2 hlavy, tak už je to 100dmg.

SpLaXS
30-03-16, 17:59
Kempo, za tady toto ti řeknu jen pár vět.
Rambík byl zlepšen na žádost Jokerise (nic proti), tuším, že mu bylo přidáno plný zásobník za frag.
Takže když si vezmeš má 3 special vlastnosti. Double Jump, Za frag máš doplněn zásobník. Za frag máš přidáno 10 nebo 20 HP (nejsem si jistý).
Tudíž jsem za "PROTI"..

JoK123
30-03-16, 19:53
Ano, navrhol som zmenu, ale nie takuto. Ten zasobnik tam dal kotel takže ja s tým nic nemám. Ja som navrhol iné staty. Ty si stale myslis ze je OP ze ma zásobník,20 hp za kill a double skok. Ale len 1 vec pouzijes priamo v boji a to je ten skok. Ostatok mas az po zabiti a to v malom lvly je dost tazke. A ty stele 3 schopnost to je op ale 2 su len za zabitie ma malo dmg malo hp a obrany tiez. Nic v zlom splax ale ty toho rama len zhadzujes.
S pozdravom Jokiiii ��

babovka
31-03-16, 17:34
Podle mě tu neni třeba co řešit :).

SpLaXS
01-04-16, 18:34
Nevím kdo přidával ten zásobník, takže se omlouvám, jestli jsem tě nějak urazil.
CoD je o itemech. Sežeň item= Dobrá hra
příklad.
Teď jsem dohrál codko.
Měl jsem kevlar a maximálku a 198 levl. Týpek 19 levl a notes 5 s Platiovými náboji 31. Samozřejmě, že se mu to "felílo", když měl skore 51:9...
Takže není co řešit k classe.

JoK123
01-04-16, 22:28
Mna si neurazil ja som len dodal ze ako to bolo s tym pridanim. Ano da sa dropnut item ale ja to berem bez neho je to dost na ***** a ked si vezmes opak 198 ma not5 a pn a 19 lvl nema nic a je rambo tak nic moc. Viem to mam 2oo a hral som to dlho kym som ju dal a mam este asi 150 az 160 ss co som dal za polovicu casu ako s rambom tak ja by som to trosku pozmenil ale je to na kotlovi mna ta class uz netrapi mam 2oo a konec.

Kempa
14-04-16, 17:23
Rambo je proti velkému lv. nehratelný, jenom proti malým se dá.. když lvlu s full obranou, vezmu jednou střelou 10dmg.. nezabiju ho. Musím mu dát 4 a více hlav, mu stačí 1-2 hlavy.. a to ,,doplnování zásobníku" je nevyužitelné. Málokdy někoho zabiju jenom s Famase, který nedává ani SD, musím vytáhnout glocka a dorazit ho s ním..

Daxer
15-04-16, 10:08
Klidně bych zrušil zásobník a spis přidal aspoň 10hp a 20 obrany..

E: a nebo bych přidal speciální dmg u famase jako to je u SS..:))

Kempa
16-04-16, 21:03
Klidně bych zrušil zásobník a spis přidal aspoň 10hp a 20 obrany..

E: a nebo bych přidal speciální dmg u famase jako to je u SS..:))

Ono ten zásobník a hpčka jsou celkem blbost.. (hp jenom ve velkém lv se hodí)

JoK123
17-04-16, 22:28
Kempa ale to nevysvetlis ludom ako je splax

Daxer
18-04-16, 08:47
Klidně bych zrušil zásobník za kill a spíše přidal speciální DMG na famas jako například u SS kde je u m4 a AK..(když píšete že je famas slabej..lepší nápad jsem nedostal..:( )

SpLaXS
18-04-16, 15:47
Klidně bych zrušil zásobník za kill a spíše přidal speciální DMG na famas jako například u SS kde je u m4 a AK..(když píšete že je famas slabej..lepší nápad jsem nedostal..:( )

Famas je dost silná zbraň.. Přeci pamatuj, že máš "dávkovač" :D
Jako... Jestli ti vadí dmg, tak si dej něco do inteligence a sežeň si náboje... Jiné řešení nevidím...
Ta zbraň nepotřebuje úpravy... Je přesná... Moc neškube... 100x lepší jak nějakej gulák nebo SGMčko.. (medic)

Maniac25
18-04-16, 16:48
Na COD hraju taky často a mám ramba docela dost velký lvl, ale stejně těžko se dává kill,když nejsou aspoň platinové náboje, mám full obr ale stejně mě dají na 5 ran, takže docela souhlasím, aby se přidal aspon ten DMG jako u SS

radim5275
05-06-16, 21:33
Možná ze famas neskube, ale stejně je slabší než medik