PDA

Zobrazit normální verzi : Prosim moc vas prosim mam obsťák



[LEs EoLLEs]^Maty
26-01-11, 18:53
Prosim dejte mi unban na nick (eol^)killman ja uz to nemuzu vydrzet

negative
26-01-11, 18:57
http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=4295
unban neprichádza do úvahy

Syrius.
26-01-11, 19:05
Lol on tu bude furt a furt spamovať. :D

InVitro
26-01-11, 19:42
Chudák, tak mladej a už tak závislej . :-D

negative
26-01-11, 20:01
chudák, tak mladej a už tak závislej . :-d

:d :d :d

Maty
27-01-11, 21:52
InVitro ja uz sem se polesil nemohl by si se za me pripluvit prosim prosim

Charon35
28-01-11, 00:13
Urobíš výnimku jednému, bude ju chcieť ďalších 1000. Nauč sa niesť následky za svoje činy...a toto je len CSko.

C()()L-Lol.:065
28-01-11, 00:26
Žádnej UB mu nedavajte ...jen ať pyká chlapeček :),kdyby nehaxoval nemusel by teď plakat...

znedlob
28-01-11, 12:59
Ty jsi dostal doživotí.
Podmíněné propuštění je možné až za 24 let.
Pak napiš. :D lol maslo maslo lol trupka :D

InVitro
28-01-11, 14:13
Přimluvit bych se mohl ale nechce se mi na to jsem moc líný člověk . :-D

Smile
28-01-11, 15:07
ja uz sem se polesil

Řekl bych, že tohle tvrdí každej, když už používáš cheaty, proč na serveru na kterým chceš hrát a baví tě to ? Zapnu boty a jedu, ale tohle je demence...

Maty
29-01-11, 10:41
Žádnej UB mu nedavajte ...jen ať pyká chlapeček :),kdyby nehaxoval nemusel by teď plakat...

hele ty mlc za stejne WH a jeste k tomu si ho mel mnohem vymakanejsi si dostal 4 mesice a stejne podvadis tak co tebe by mohli zabanovat a ty se pres to zase dostanes a to me na tom stve ze to de obejit jiny se drou aby to tady mohli dostat UB protoze na paintballu mel WH skoro kazdej tak co sem mel delat sakra nechtel jsem si porad jen kazit score

InVitro
29-01-11, 13:49
Jestli znáš Hunta, Kerhase, Flopa, Lakaje, tak to jsou skilleři na třetí a představ si kdyby každej z nich zapl WH, tak to by si už nikdo nikdy nezahrál proti nim, tak se uvědom, že s wh to prostě nepůjde jestli chceš mít skill, musíš se naučit hrát proti takovýmhle hráčům bez haxů a pak budeš stejně dobrej jako oni . ;-)

Smile
29-01-11, 16:10
protoze na paintballu mel WH skoro kazdej tak co sem mel delat sakra nechtel jsem si porad jen kazit score

Jo tak najednou měl na paintballu každej wh, tak to je potom jasný, že si musel nahodit taky že. Kdo by chtěl točit dema aby se jich zbavil, když muže cheaty zapnout taky...

Charon35
29-01-11, 16:29
Jo tak najednou měl na paintballu každej wh, tak to je potom jasný, že si musel nahodit taky že. Kdo by chtěl točit dema aby se jich zbavil, když muže cheaty zapnout taky...
Hej to je super nápad. Aby sme si "nekazili skóre", ak tam bude cheater, zapneme všetci aby to bolo "vyrovnané". tvle :DDD

Maty
29-01-11, 16:51
Jo tak najednou měl na paintballu každej wh, tak to je potom jasný, že si musel nahodit taky že. Kdo by chtěl točit dema aby se jich zbavil, když muže cheaty zapnout taky...

Ne přímo každej ale 2 roky tam nechoděj admini a za 2 tydny zabanovaly asi 20 hráčů

Smile
29-01-11, 17:10
Hej to je super nápad. Aby sme si "nekazili skóre", ak tam bude cheater, zapneme všetci aby to bolo "vyrovnané". tvle :DDD

Problém je, že mám patch odtud z kotelny a ten moc cheatu nebere, budeš muset počkat, stahnu jinej patch a jedem...xD

Syrius.
29-01-11, 17:19
Ne přímo každej ale 2 roky tam nechoděj admini a za 2 tydny zabanovaly asi 20 hráčů

Hh a to odkial máš prosím ťa že 20 hráču? :D Zabanovali sme možno dokopy piatich. A to že tam mali všeci WH tak to vôbec není pravda. WH tam mal možno tak iba váš klan a možno ešte niaky dvaja.

foxik
29-01-11, 17:22
šak na pb wh nejde, či?

Syrius.
29-01-11, 17:25
šak na pb wh nejde, či?

Už ne. Ale predtým išlo. ;)

Cool-eol
31-01-11, 15:18
Tímto bych chtěl odpovědět na pár věcí týkajicích se tohoto tématu :) + něco málo objasnit..


WH tam mal možno tak iba váš klan a možno ešte niaky dvaja.

Rád bych tě opravil ! Killman není v klanu.. pouze si clan tag připsal před své jméno! Snažíme se proti tomu bojovat ,ale celkem marně ,proto máme na svých stránkách kompletní seznam lidí co byli přijati. (na většině serverech co teď hrajeme už máme někoho na postu admina a nepovolené připsání clantagu se řeší BANem na 1 hodinu za "kopírování nicku".)


hele ty mlc za stejne WH a jeste k tomu si ho mel mnohem vymakanejsi si dostal 4 mesice a stejne podvadis tak co tebe by mohli zabanovat a ty se pres to zase dostanes

Ano,obešel jsem to..(lhát nebudu),ale poučil sem se ze svých chyb a WH ani jiné cheaty nepoužívám ! Pokud chceš také hrát ...Kup si steam !


na paintballu mel WH skoro kazdej

To není pravda :) Ten den sem měl WH já a dva členové našeho klanu + Ty!


tak co sem mel delat sakra nechtel jsem si porad jen kazit score

...Jasný příklad výmluvy odpovídající úrovni 8 letého dítěte :)


2 roky tam nechoděj admini

Dokázat to nemůžeš :)) a navíc to není pravda ... (další výmluva )


Je velice pravděpodobné ,že někde budu mít pravopisnou chybu ,ale chybami se člověk učí ne? :)

Wueaawueau
31-01-11, 17:05
Kotel to má všetko pod kontrolou, na žiadnom serveri není cheater.

Unregistered
31-01-11, 18:39
Tímto bych chtěl odpovědět na pár věcí týkajicích se tohoto tématu :) + něco málo objasnit..



Rád bych tě opravil ! Killman není v klanu.. pouze si clan tag připsal před své jméno! Snažíme se proti tomu bojovat ,ale celkem marně ,proto máme na svých stránkách kompletní seznam lidí co byli přijati. (na většině serverech co teď hrajeme už máme někoho na postu admina a nepovolené připsání clantagu se řeší BANem na 1 hodinu za "kopírování nicku".)



Ano,obešel jsem to..(lhát nebudu),ale poučil sem se ze svých chyb a WH ani jiné cheaty nepoužívám ! Pokud chceš také hrát ...Kup si steam !



To není pravda :) Ten den sem měl WH já a dva členové našeho klanu + Ty!



...Jasný příklad výmluvy odpovídající úrovni 8 letého dítěte :)



Dokázat to nemůžeš :)) a navíc to není pravda ... (další výmluva )


Je velice pravděpodobné ,že někde budu mít pravopisnou chybu ,ale chybami se člověk učí ne? :)

HOld ses asi debil xD nic jiného ti nemůžu říct !!BRATRÁNKU!!

BOh301
01-02-11, 17:25
HOld ses asi debil xD nic jiného ti nemůžu říct !!BRATRÁNKU!!

Loool :D Tento komentar se da vysvetlit jen jednim slovem "demence",a jestli sem pochopil dobre a cool je tvuj bratranec tk ho celkem lituji ze takoveho retardovaneho bratrance On ma :).
edit: tento komentar je celkem nepochopitelny a bezvyznamny....,ale zas na druhou stranu poukazuje na nizke IQ autora. Doporucuji LOCK tohoto tematu.

Maty
01-02-11, 19:38
Loool :D Tento komentar se da vysvetlit jen jednim slovem "demence",a jestli sem pochopil dobre a cool je tvuj bratranec tk ho celkem lituji ze takoveho retardovaneho bratrance On ma :).
edit: tento komentar je celkem nepochopitelny a bezvyznamny....,ale zas na druhou stranu poukazuje na nizke IQ autora. Doporucuji LOCK tohoto tematu.

Ty asi ty seš ňákej debil xD