PDA

Zobrazit normální verzi : [ čekání na demo ] K3neDyy --> wowz0r



K3neDyy
27-03-16, 21:44
Vypis z konzole:





Detaily banu





Hráč
^QSLN#ZeuS


Typ banu
IP adresa


SteamID
VALVE_0:0:1618436797


IP adresa
176.102.145.2


Udělen
27-03-2016 - 21:33


Délka BANu
Trvalý


Vyprší
nepoužito.


Důvod
Wallhack


BAN dal Admin
wowz0r (wowz0r)


BAN dal Server
csko.cz | Classic (de_train)







Poznamka:




Dovolte mi abych se zasmal..
za 1) Admin zvany < wozw0r > nebo jak.. asi nezna mapy a nebo vubec celou hru.. ja Counter Strike hraju 4 roky, a neco malo mam uz za sebou.. takze to ze znam mapu znamena ze mam WH
za 2) typek jmenem Bad boy byl taky zapnuty.. ale Admin nereagoval.. nekolik lidi rikalo ze ma WH atd.. ale on stale Ignoroval..

Pche.. Styd se wowz0r!.. je mi z tebe zle...

Vas verny hrac: ^QSL#ZeuS

wowz0r
27-03-16, 23:33
Bratře K3neDyy, dovolte mi, abych se pokal za tu nebetyčnou drzost, která mi dovolila obdařit Vás tímto neuváženým zákazem hry na našich serverech. Tímto bych se chtěl omluvit za svoji troufalost, kterou jsem Vaším zabanováním jistě dostatečně prokázal a předat důkazní materiál k přezkoumání ostatním členům našeho Řádu. Pevně věřím, že to moji souvěrci důkladně prověří a vyřknou konečný ortel nad tímto soudem. V pevné víře v našeho Pána, všemocného Kotla, tedy předávám HLTV svaté a přikládám několik časových záznamů, které by mohly mým bratrům pomoci.

http://csko.cz/dema?UPD=IFSPRgYZ
9:11
11:32
12:55+



Poznamka:




Dovolte mi abych se zasmal..
za 1) Admin zvany < wozw0r > nebo jak.. asi nezna mapy a nebo vubec celou hru.. ja Counter Strike hraju 4 roky, a neco malo mam uz za sebou.. takze to ze znam mapu znamena ze mam WH
za 2) typek jmenem Bad boy byl taky zapnuty.. ale Admin nereagoval.. nekolik lidi rikalo ze ma WH atd.. ale on stale Ignoroval..

Pche.. Styd se wowz0r!.. je mi z tebe zle...

Vas verny hrac: ^QSL#ZeuS

Není to vlastně přiznání, bratře?

Maaaaaaaaaaja
28-03-16, 01:36
Bratře wowz0re, dovolil jsem si na žádost bratrstva prozkoumat předložený materiál a po poradě s naším Pánem jsem podpořil tvůj názor. Bratr Kennedy by se měl velice stydět za svůj hřích, který našeho Pána i naše bratrstvo velmi mrzí.

S pozdravem bratr Maaaja

Samco
28-03-16, 17:08
Tento hriešnik zhrešil a urobil podvod, na deme je to preukázané. Som za jeho ukrižovanie!

hofy
28-03-16, 17:22
..