PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o admin práva



rehy
18-01-12, 16:32
Zdravím,tímto bych chtěl požádat o admin práva na vašem serveru kde hraji asi tak dva roky.Zkušenosti s adminováním mám.celkově csko hraji asi tak 3 roky,nepočítám doby kdy jsem hrával s botama.Dřive jsem byl admin na portálu TheHys hlavní důvod proč tam již admin nejsem je ten že jsem narazil na váš server který považuji za nejlepší a proto jsem přestal hrát na TheHys,Dále tam tomu šéfoval malí kluk který neměl zkušenosti což tu se to říct nedá,tu tomu šefuje někdo normální a tak to tu šlape.
Hlavní důvod proč chci být admin je ten že tu hraji dost dlouho a často a kolikrát jsem již zavolal admina aby šel zabanovat někoho s WH a podobně Grey a Dejf mi to snad dosvědčí pomohl jsem jim zabanovat pár lidí.Jakmile vidím někoho podezřelého tak volám admina a to by se mohlo vyřešit tak že bych nikoho ani volat nemusel.Konkrétně žádam o práva na Jail Break a možná bych si troufl i na AWP ale chápu když mi zatím dáte práva jen na Jail protože se musí někde začínat ale jak jsem již napsal na AWP jsem pomohl zabanovat pár lidí.Tu je moje Steam ID: STEAM_0:0:41226790
věk:15 let
Jméno:Ondřej Rehák
Jmeno ve hře:rehy a další podobné symboli,klany či tak
díky za každý koment at´ je takový nebo takový jsem vděčný že mi věnujete váš čas
kdyby jste měli jakýkoli dotaz napište rád odpovím

ZEUS
18-01-12, 16:38
Jsem proti, viz Tvá historie banů.

rehy
18-01-12, 16:40
jasně chápu jen bych byl rád kdyby jste brali ohledy na to že za poslední dobu tam nepřibyl žádný a člověk se mění

Smooke
18-01-12, 16:58
Nevím jak se vyjádřit na tuto žádost. Obsahuje vše co bychom měli vědět.

Ty bany ti to tu hodně kazí rehy.

Šanci bych ti dal. U mě máš PRO.

O práva můžeš přijít kdykoliv. Počkej si na vyjádření ostatních adminů (hlavně na Kotla).

rehy
18-01-12, 16:59
díky ja vím s těma banama to začlo než jsem se pořádně naučil jail ale ted už pravidla ovládám

Damon
18-01-12, 17:07
U tebe bych nečekal tak pestrý banlist to ti to dost pošlape, ale na jailu si teď dost často.Žádnou vulgárnost jsem dost dlouho neslyšel. Za simona to umíš takže se přikláním k pro.

rehy
18-01-12, 17:10
díky moc vážím si toho

rehy
18-01-12, 17:12
jinak ted je na jailu u CT spousta malich deti co davaji FK zneuzivaji mikrak a nenechaji simonovi delat jeho praci ale admin tam zadny neni prosim zajdete tam...

Giussepe
18-01-12, 17:35
Na JB moc nechodím, takže odtamtud tě neznám. Ale dříve jsem Tě potkával na war3ft a musím teda říct, že nervy si příliš chladné neměl, což dokazují ty tvé opakované bany, převážně za vulgárnost, které Ti to kazí. Možná si se změnil, ale JB je na nervy opravdu náročný a bojím se jestli by si takový nátlak ustál. Jinak co se týče awp serveru, tam si myslím, že adminů je dost. Nezlob se, ale za mě spíše ne.

rehy
18-01-12, 17:42
dobře díky za tvůj názor...nervy mam uz v klidu jen mi vadi camperi...na jailu jsem casto a ja bych si na to troufl vážně jsem se změnil na war už nechodím kvůli humanům

BiA Fz
18-01-12, 17:49
Nejsi Vranys?

rehy
18-01-12, 17:50
ne nejsem važně ne...

BiA Fz
18-01-12, 17:56
jen že máte podobnej hlas... za simona to umíš, si tam často a pravidla znáš, ale zase se mi nelíbí Tvuj zpusob simonování...u mě je to tak napůl PRO. jako kdyby se rozjel JB 2 tak sem PRO určitě, protože si z tý lepší části adeptů...tak asi tak no, šanci by sis nejspíš zasloužil =)

rehy
18-01-12, 18:15
diky moc...vsem dekuji at je nazor jakykoli...do meho simonovani se snazim zapojit trochu i humor aby to nebyla jen nejaka nuda s reakcema ale kazdopadne diky za nazor myslim ze hlavni je ze znam pravidla vazne diky

grEy
18-01-12, 18:26
On neni vranys. To, co si napisal potvrdzujem. Skoda tych banov, ale ja myslim, ze sa v poslednej dobe snazis. Pisal som ti, aby si pockal a za tym si stojim, takze za mna mas zatial nie.

BUBEN
18-01-12, 18:39
Musím se připojit a taky říct ne. Nevím kolikátá je to žádost, ale první rozhodně ne. Byl tady ten fail s Lucou a pár banu. Snažíš se, ale ještě bych počkal. Nakonec to dopadne tak, že z Jailu utečeš a zase budeme hledat dalšího. A rozhodně ten jail moc nezměníš. Celej ten mod je postavenej na porušování pravidel. Nikdo se nechce nechat snad komandovat. Všichni čekaj, až se budou moct začít hádat jestli byl FK.

rehy
18-01-12, 18:45
diky i za vase rozhodnuti...lucce jsem se omluvil za vse mam ji i na Steamu ulozenou a myslim ze uz v pohode...

Ryukyza
18-01-12, 18:58
Nechci urazet Lucii, ale ta ma lidi na steamu plno, az se k tutomu vyjadri, tak ti to uverim. Z JB ano umis dobre simona, ale ked ti da 1 CT FK, tvoje chovani je naprosto nesnesitelne, tim myslim driv i ted. Na AWP furt nekomu nadavas do lamy, coz nechapu. 3 Fail stiznosti na Luccu, 4 zadosti o prav je fakt moc. 22.12.2011 nejstarsi BAN za vulgarismus, to jeste neni ani mesic, a ty uz sis zmenil ? Napsal sis presevzeti ?NE

rehy
18-01-12, 19:02
4?3ne?nadavam jen kdyz nekdo campi nebo kdyz mi na jailu da FK nechape to a nechci mi dat VD:..

Ryukyza
18-01-12, 19:14
Ty si chytrej co jsem asi psal :). Kdyz kempi reknes lama, coz je u tebe furt caste. A taky jsem napsal, ze kdyz ti daji FK zacnes nadavat. 4,3 ano. Klikni na svy jmeno a dej All started threads :). Ja jsem potreboval ke zmene rok, potom jsem se kouknul jaky sracky jsem tu psal... Mesic u tebe je moc malo.

rehy
18-01-12, 19:22
ano chytrý jsem nevím proč bzch být neměl...ja sračky nepsal...v poslední době semnou žadný problemy nejsou a ty jsi jeden z adminů kterého moc neznam...takže neím ani proč se vyjadřuješ když mě neznáš

Svacinar
18-01-12, 19:28
Pleteš se rehy, zná tě dost dobře. Na první straně to s tebou vypadalo dost nadějně, až jsem se toho lekl. Aspoň Ryukyza si vzpomněl a napsal co jsi tady udělal. Každej kdo na forum chodí si pamatuje jak moc jsi to tady pofailoval. Pochybuju, že jste s Luccou najednou kamarádi, ale pochybuju. Člověk se za měsíc fakt nezmění. Na awp hraješ, to je pravda, kdykoli tam jsem, tak jsi tam taky, ale jak se tam chováš to nevim, nesleduju tě. Na jail jsem rozhodně proti. Nevydržel by jsi to s nervama a do měsíce by jsi vybanoval třetinu těch "hráčů". Na awp tě budu sledovat, ale moc velký šance tomu nedávám.

rehy
18-01-12, 19:33
lucce jsem se uprimne omluvil nerekl jsem ze jsme kamaradi ale zdravime se a da se to...na awp jsem pomohl chytit hodne lidi s awp a jak jsem psal troufam si na to...vulgarismy,urazky apod. bych vazne krotil jen chci tu sanci :)

Johny Pampeliska
18-01-12, 20:18
Za mě NE . Na Serveru nepoznáš cheatera, takže nevim jak jsi mohl adminovat jinde.... co psali ostatní to jsem nečetl .

Ryukyza
18-01-12, 20:32
na awp jsem pomohl chytit hodne lidi s awp

Wow AWP tam ma kazdy, vybanovat server. Chtel bych vedet, komu si nahlasoval ty cheatry anebo zas klames jako driv. Neverim, ze si s Lucii v dobrem. Ze te neznam ? Pan Virus.

Edit: Znovu se te ptam komu si to nahlasoval.

rehy
18-01-12, 21:35
johny ver si cemu chces me je to uz jedno...ja jsem pomohl chytit hodne cheateru spectuju jen podezrele lidi kdyz umru a kdyz mi prijde podezreli jen trochu tak proste pisu...kdybych mel prava spactnu si ho ale takhle to radsi necham na vas...

Charon35
19-01-12, 00:57
1. Post č.7 + č.8. Si tu dosť dlho na to, aby si vedel použiť edit.
2. 10 banov. Väčšina za vulgárnosť. + 2x FK a 1x TK. Posledný ani nie pred mesiacom.
3. Začaté vlákna od teba:
A) 3x sťažnosť na Luccu (prvá (http://csko.cz/forum/showthread.php?2183-Lucca-mala-holcicka-namyslena-mysli-si-ze-je-neco-vic-kdyz-je-admin), druhá (http://csko.cz/forum/showthread.php?2158-stiznost-na-admina-luccu-ktera-dava-ban-za-kazdou-blbost), tretia (http://csko.cz/forum/showthread.php?2190-delka-meho-trestu-je-moc-prisna))
B) 3x žiadosť o práva (prvá (http://csko.cz/forum/showthread.php?2467-%9E%E1dost-o-admin-pr%E1va), druhá (http://csko.cz/forum/showthread.php?2153-Zadost-o-admina-mam-dost-zkusenosti), tretia (http://csko.cz/forum/showthread.php?3172-zadost-o-admin-prava-na-JB-knife-a-DTR))
V podstate celé tvoje pôsobenie na fóre sa točí len okolo sťažností a žiadostí. + jeden post mimo týchto vecí
jsem pro
06-09-11, 17:40 si si podal žiadosť (http://csko.cz/forum/showthread.php?2153-Zadost-o-admina-mam-dost-zkusenosti&p=34767#post34767) a 06-09-11, 20:01 si podal sťažnosť (http://csko.cz/forum/showthread.php?2158-stiznost-na-admina-luccu-ktera-dava-ban-za-kazdou-blbost&p=34820#post34820). Paráda.
4.
díky ja vím s těma banama to začlo než jsem se pořádně naučil jail ale ted už pravidla ovládám
Tie bany za vulgárnosť s pravidlami NIČ nemajú.
5.
jinak ted je na jailu u CT spousta malich deti co davaji FK zneuzivaji mikrak a nenechaji simonovi delat jeho praci ale admin tam zadny neni prosim zajdete tam...
Túto "frázu" používa hádam každý. Za dobu, čo tam chodím, som žiadny vážny priestupok na dlhší ban nevidel. Dnes doobeda som dokonca myslel, že bude nutné dať zákaz k CT jednému týpkovi, lebo mu blbol mikrák. No po chvíli sa odpojil od CT (pochopil to). Čiže toto "sťažovanie sa" na to ako to tam vyzerá, je podľa mňa trochu prehnané. Ak je niečo treba, chodia tam aj admini pôvodne braní na napr. na Classic (viz BiA).
6. Len výber z dnešku z chatu z JB:
16:07:28 <STEAM_0:0:41226790><90.178.68.203> *DEAD*[ArI].:rehy : jzs to je dement
16:08:42 <STEAM_0:0:41226790><90.178.68.203> *DEAD*[ArI].:rehy : eng kolik ti je?9?
16:08:51 <STEAM_0:0:41226790><90.178.68.203> *DEAD*[ArI].:rehy : u CT sami mali decka
16:40:22 <STEAM_0:0:41226790><90.178.68.203> *DEAD*[ArI].:rehy : DEMENTI TOTO PROSTE
16:40:29 <STEAM_0:0:41226790><90.178.68.203> *DEAD*[ArI].:rehy : TY SI UPLNE DEMENTNI ENGU
16:53:01 <STEAM_0:0:41226790><90.178.68.203> *DEAD*[ArI].:rehy : demence...
18:41:05 <STEAM_0:0:41226790><90.178.68.203> *DEAD*rehy : dali city dementi
Atď., atď. Pochybujem o tom, že by si udržal ako admin nervy.
Tož vcelku dobre to s tebou nevyzerá.

Luccy
19-01-12, 08:02
To, že se mi rehy omluvil je pravda, přijala jsem to. Ale bohužel ty staré stížnosti co tu vypsal charon ti můj souhlas bohužel nepřinesou ...

NemiKD
19-01-12, 08:20
Za mě NE, neumíš psát a řekl bych, že nahráno nemáš určitě moc.

ZombieBot
19-01-12, 10:25
Jsem proti, potom co jsi tu posledně předvedl.

Shamino
19-01-12, 15:06
NE

rehy
19-01-12, 15:15
virusi kdybys umel cist psal jsem komu jsem cheateri nahlasil...lucco jen jsem tim chtel rict ze uz proti tobe problem nemam...charone respctuji te a chapu ze to takhle beres ale ja se dokazu ovladat rekni mi jmeno cloveka ktery nikdy nenapsal vulgarni slovo na serveru...ano ten ENG to vcera schytal ne jen odeme ale odevsech je mu tak 9 a byl simon....co vice k tomu dodavat...slovo dement je pro me bohuzel bezne je to lepsi nez nekomu psat vulgarismy...slovo dement je z hlediska zdravotniho ne vulgarni...tak je lepsi nez nnekomu psat vulgarismy to uznej sam....kdybych byl admin ovladat bych se dokazal kdyby me nekdo hodne vytocil radsi bych to na pul hodky vypl a vratil se pak...ovladat se dokazu jen jsem zatim nemel sanci vam to ukazat proto vyzaduji prava na server JB protoze tam se nedavaji bany za WH a podobne...pravidla jak jsem jiz psal ovladam a proto to chci zkusit...podal jsem tolik zadosti a duvody jsou ty ze si myslim ze na to mam jen jsem zatim nemel sanci vam to ukazat...admini kteri me znaji trosku vic osobne jak pres mikrak tak i pres chat tak pro ne nejsem ten co furt pise vulgarismy atd...proto mi vadi kdyz sem pisou lidi kteri jen koukaji na ruzne zaznamy a chat log...takhle poznate jen jaky jsem kdyz jsem rozcileny nebo bez nalady...ale to jaky jsem doopravdy takhle nezjistite...proto chci tu sanci prava mi kdykoli muzete vzit...a na JB bych urcite nebyl sam admin takze by me nejaky z adminu strazil...i kdyz to vypada ze uz SANCI nedostanu tak o ni tak i tak prosim co nejvice to jde

rehy
19-01-12, 15:16
omlouvam se za muj pravopis

Ryukyza
19-01-12, 15:43
Lucce ses omluvil, to je dobre, ale sve PRO ti nedala, jakto ? Neveri ti, ze bys byl hned poslusnej. Tvrdis, ze jsi se zmenil, ne. Vzdy jses vulgarni, kdyz admin na serveru neni, a ked tam prijde admin, lezes mu do zadku, a jses hned poslusnej. Viz Chat log jak jiz psal Charon. Vulgarni jses furt, asi bysme meli od tebe ocekavat za 1-2 mesice, dalsi zadost.

Edit: Slovo dement je u tebe bezne ? Fuuuha. Uz vidim jak spamujes do tsay, csay dement. Promin ostatni nazory adminy nectu, vyjadruju se sam za sebe. Pres to co napsal Charon, Edit stale neumis. Omlouvam se, ale nevidim komu si nahlasoval cheatery.

rehy
19-01-12, 15:53
tak se nauc poradne cist a treba to zjistis...tu jde videt ze jsi ani necetl celou mou zadost jen si proste napsal NE...tak ja to radsi necham byt naucim se ovladat a zkusim to za pul roku co vy na to?

Charon35
20-01-12, 00:00
virusi kdybys umel cist psal jsem komu jsem cheateri nahlasil...lucco jen jsem tim chtel rict ze uz proti tobe problem nemam...charone respctuji te a chapu ze to takhle beres ale ja se dokazu ovladat rekni mi jmeno cloveka ktery nikdy nenapsal vulgarni slovo na serveru...ano ten ENG to vcera schytal ne jen odeme ale odevsech je mu tak 9 a byl simon....co vice k tomu dodavat...slovo dement je pro me bohuzel bezne je to lepsi nez nekomu psat vulgarismy...slovo dement je z hlediska zdravotniho ne vulgarni...tak je lepsi nez nnekomu psat vulgarismy to uznej sam....kdybych byl admin ovladat bych se dokazal kdyby me nekdo hodne vytocil radsi bych to na pul hodky vypl a vratil se pak...ovladat se dokazu jen jsem zatim nemel sanci vam to ukazat proto vyzaduji prava na server JB protoze tam se nedavaji bany za WH a podobne...pravidla jak jsem jiz psal ovladam a proto to chci zkusit...podal jsem tolik zadosti a duvody jsou ty ze si myslim ze na to mam jen jsem zatim nemel sanci vam to ukazat...admini kteri me znaji trosku vic osobne jak pres mikrak tak i pres chat tak pro ne nejsem ten co furt pise vulgarismy atd...proto mi vadi kdyz sem pisou lidi kteri jen koukaji na ruzne zaznamy a chat log...takhle poznate jen jaky jsem kdyz jsem rozcileny nebo bez nalady...ale to jaky jsem doopravdy takhle nezjistite...proto chci tu sanci prava mi kdykoli muzete vzit...a na JB bych urcite nebyl sam admin takze by me nejaky z adminu strazil...i kdyz to vypada ze uz SANCI nedostanu tak o ni tak i tak prosim co nejvice to jde

Načo brať admina, aby ho iný admin strážil.

Tu nejde len o nejaký výpis z chatloigu, ale celkove o tvoje účinkovanie od septembra minulého roku na fóre. Dokopy nič okrem žiadostí a sťažností si nenapísal. Nehovorím, že máš začať spamovať každé vlákno a písať milión postov do slovného futbalu, ale takto si sa prezentoval, takto to vidím ja aj ostatní. U mňa dosť zavážili tie bany. Nikto, kto dostal ban pred necelým mesiacom (aj keď len 30 minutový), nemôže byť admin.

Kľudne hraj, buď Simon, zabávaj ostatných a časom sa uvidí. Ale skôr ako o niekoľko mesiacov nežiadaj o práva. JB sledujem, takže sa uvidí potom. Prepáč, ale teraz nie.

Johny Pampeliska
20-01-12, 00:34
Tohle se mohlo asi už locknout ne.....