PDA

Zobrazit normální verzi : [ dema k posouzení ] bravek --> wowz0r



Majkulka
28-03-16, 18:50
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 177908)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 32 minut a 33 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Umela inteligence'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < bravek >
[AMXBANS] Tvuj nick: bravek
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:948927961
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:948927961
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.102.191.71
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.102.191.71
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < wowz0r >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Classic (de_train)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:

wowz0r
28-03-16, 19:30
Tákže...

DEMO 1 http://csko.cz/dema?UPD=S6f0B9Ec
- v jednom kole flashe teammates při náběhu na B po začátku kola
- defuse je cizí slovo
- vysvětlí mi někdo styl hry po čase 12:30? Např. 18:55+ nebo 22:00 do konce kola?

DEMO 2 http://csko.cz/dema?UPD=QatSxKD3

- stejný styl hry, nerozumím tomu

DEMO 3 http://csko.cz/dema?UPD=GWmgFlfs

- na začátku a konci tohoto dema je situace, po které jsem se už neudržel

Máte pro to někdo vysvětlení?

Majkulka
28-03-16, 20:59
Teamflash 1x
Defuse - nepůjdu defusovat když je jejich celý team naživu
styl - botstyle

Vyhodnocení - JOKE

wowz0r
28-03-16, 21:30
Teamflash 2x v jednom kole
Defuse - nešel jsi ani jednou, jen jsi každé kolo ležel na B jak bot
Styl - takový, o který na Classicu opravdu nestojím.

Vyhodnocení - uvědom si, že svoji hrou ovlivňuješ hru ostatních. I na tobě záleží, jestli budou mít spoluhráči další kolo na nákup, tak podle toho hraj. Každý, kdo hraje, by se měl v rámci svých možností a dovedností aspoň trochu snažit. Z tvé strany jsem ve hře viděl akorát neschopnost pohybu po mapě a totální nezájem o chod hry.

Majkulka
28-03-16, 22:59
Tohle je fun server jestli jsem někoho flash 1x nebo 2x nehraje roli, kdybych měl počítat kolik flashu mi hodí lidi před oči, tak se nedopočítám. Ve hře hrají i hráči co neví co by měli dělat, to že jsem za CT kempil na B protože má povinnost je krýt plant, to že neumí pokrýt A plant mě nezajima ja nejdu na smrt když nejsou schopni pohlidat plant, raději si savnu gun. A to jakym stylem hraju ja ti muze byt jedno a jak sis mohl vsimnout na A byl plant jedno kolo a to byli posledni 2 Teraci tak jsem to sel risknout. :)

wowz0r
28-03-16, 23:38
Tohle je Classic, ne Fun. Pokud někoho flashuješ zámerně, trestám to. Všichni hráči sem nechodí z důvodu, aby kazili ostatním hru. Představ si, že někteří si chtějí v klidu a pořádně zahrát. Zajímavé, že? Navíc, když jsi hrál na serveru s nickem P0mpEII, dával jsi trošku jinak, tak nechápu, proč v jednu chvíli hraješ normálně a o pár desítek minut později jako lobotom. Na A bylo plantnuto několikrát, takže neklam ;)

Majkulka
28-03-16, 23:53
Trestáš flash, se divím že nikdo nedostal ban. Tím fun jsem myslel to, že to není žádná liga, abych musel hrát jak ligový hráč. Já jsem nikomu hru nekazil, jako CT jsem byl na plantu a jako T jsem vyhazoval bombu, když jsem byl poslední tak za T jsem prostě něco zkusil a za CT jsem dle situace postupoval jako každý normální hráč. To že jsem se přitom jinak pohyboval než ostatní neznamená že jsem kazil hru.
Jak jsem hrál s nickem pompeii tak jsem si nemohl z nikoho dělat srandu, jelikož jsem věděl že na mě koukáš tak jsem se zkrátka nudil. ;) Na A bylo plantnuto máš pravdu ale většinou tam bylo enemy jako much, takže nebyl důvod si hrát na terminátora.

wowz0r
29-03-16, 00:11
Ban nebyl jen za flashování spoluhráčů, ale i za nodefuse (kdybys neležel na B, možná bys byl i součástí hry a nemusel se vymlouvat, žes skončil jako poslední živý) a na trainu za to vysedávání na spawnu. Jeden den si odsedíš a příště hraj normálně, umíš to.