PDA

Zobrazit normální verzi : Problém s VIP



Morph
26-01-11, 21:24
Takže normalne sem si poslal sms prisla mi smska zadal sem kod vse dobry asi po tydnu se mi posra*o csko tak sem si ho normalne zase stahl pripojil sem se na server napsal sem -vip a tam ze nejse VIP tak sem tam skusil dat ten sms kod kterej mi prisel a napsalo mi to ze tento kod nekdo pouziva.... tak ja nwm a dost me to s*re.Předem dik za odpoved pripadne vyreseni.

Kotel
26-01-11, 21:43
Ahoj, ted uz by mel fungovat novy system aktivace. Kdyz napises vip a das 3 a pak zadas kod, tak by se ti melo obnovit.

Morph
26-01-11, 21:47
jeeee tak to moc dekuju du to zkusit

InVitro
27-01-11, 15:04
jeeee tak to moc dekuju du to zkusit

Júúú, tak to radši zkoušet nebudu . :-DDDDDD

InVitro
27-01-11, 17:38
Já nemám VIP zadarmo ..... a jak si na to přišel ?

InVitro
27-01-11, 20:05
No ale to není VIP . Mám akorát admin slot a esp pro lepší práci s whčkářem .

Kotel
27-01-11, 20:37
Jak nekdo muze pochybovat o N1xQw (http://csko.cz/forum/member.php?14-N1xQw). Ten ma vzdy pravdu.

dede je cierna lama
28-01-11, 15:53
nazdar, mam problem s vip zadal som kod vip a aktivoval sa mi ..... asi o 5minut ked som sa chcel prepojitna iny server mi pisalo ze server je plny a ze vobec nesom vip
skusal som dat obnovit vip sms kod ale napisalo mi ze nieje platny tak neviem co dalej

spoon
17-02-11, 22:14
ahoj, pred 5dnami som si aktivoval VIP.. a dnes mi uz nejde.. som dal ze obnovit VIP a napisalo ze .. VIP uz vyprselo.. ?? co mam delat? prosim pomoc..

dEEEEEEEEEEL
17-02-11, 23:17
Operator mi právě sdělil, že jsem na Slovensko odesílal sms s kódy zadarmo (moje chyba ve scriptu), takže všichni měli vip jen za cenu odeslání sms, protože se nestrhlo 1,2 EUR. Vyřešil jsem to tak, že jsem za každou sms, zkrátil dobu vip o 28 dní (3 dny jsem nechal). Chybu jsem opravil. Nejdříve jsem chtěl poslat všem správné sms, které kredit odečtou, ale někteří hráči, když to zjistili, předplatili si vip zdarma na celý rok, takže by se asi nedoplatili. Věřím, že toto řešení je spravedlivé pro všechny. Omlouvám se za tuto nepříjemnost.