PDA

Zobrazit normální verzi : Knife - spešl



CuMSpeRM
28-03-16, 20:06
Zdravím,
navrhujem spešl na knife z dôvodu častého porušovania pravidiel(vlak,blok)...
Speslov by vyberali knife admini, inšpiroval som sa z Furien spesl ( http://csko.cz/forum/showthread.php?46492-Furien-spe%9Al-(rozd%C4%9Bleno-z-mute-na-konkr%E9tn%ED-dobu-(mute-ban))&p=396032#post396032) bolo by to takto :
Spešl - Vybrali by sa najvhodnejší kandidáti, na vek by sa nepozeralo. Admini by vedeli po čase "spešlovania", či ten daný spešl vie riešiť situácie s kladnou hlavou, alebo ne, či má záujem riešiť hlásenia na kemp,txt a iné sračkoviny (ak by to bolo možné, tak by spešl videl len hlásenia z knifu[ale to je už asi zložité]). Ak by na to mal, tak po nejakej dobe by mohlo dojsť k povýšeniu na SA/Trial Admina. ale namiesto kempu,txt.. by riešili blok,vlak,nadavky mali by grab,kick,mute a možno ten slap, po pripade ak by sa na tom zhodol knife admin team (možno len ten grab)

výhody pre server :
+ obmedzil by sa vlak/blok = menej vulgarizmu
+ uvidi sa ako sa hrač(spesl) chová na servery a či má na to byť "Trail" adminom
+ lepšia hra,nebol by tam taky bordel
+ úroveň knifu ++
+ pomoc adminom

niečo ešte po pripade pridám,upravím, kľudne môžte písať nápady

Viem, hrávam tu síce krátko a mal som dlhú prestávku,ale hrával som tu ešte pred 4 rokmi.Napadlo ma to, keď som to videl u Darona a pomyslel som si na náš "strážený" knife, bohužial často sa stáva, že žiadny knife admin nie je online a na servery je tiež málokedy, viem že admini majú svoj život a nemôžeme im to vyčítať, keď to robia z vlastnej vôle, ale neskutočne by to pomohlo knife serverom a myslím si, že je to skvelí nápad.

Btw. Som rád že aspoň Does keď to videl to chce uhrať aby to vyzeralo že sa oto starate ;))

Koprakek
28-03-16, 20:07
Ty spešly už chcete dát všude ne? Zbytečnost na knifech,furienech.

CuMSpeRM
28-03-16, 20:09
Ty tam asi nehravaš čo ? keď nevieš tak radšej nepiš určite to neni zbytočnosť.

fake?
28-03-16, 20:12
Určitě jsem pro,když už nechcete dát práva zkušeným hráčům,kteří se v tom vyznají a vadí vám minulost,tak aspon tyhle pravomoce by se mohli dát hráčům,kteří si admini vyberou sami a nebudou v podstatě ani banovat,ale využívat grab k omezení vlaků a bloků.. Když už né tohle,tak do roka tam na tom modu nebude hrát nikdo ..

MrSlissi
28-03-16, 20:21
Taky jsem PRO na knife si občas zajdu a tyto malé prohřešky se tam dějí poměrně často, pár "spešlů" by rozhodně pomohlo :)

Koprakek
28-03-16, 20:34
Si tady co si odhlasíte a stejně z toho sejde, tak nechápu proč se do mě navážíš, ani nevíš kde všude hraju, tak radši o tom nepiš.

CuMSpeRM
28-03-16, 20:44
Koprakek, jedno viem a to že na knife určite nehrávaš.

Baxo15
28-03-16, 21:08
Hele ako nápad to nieje zly.. Lenže som si písal s pepom a ten povedal,že to nieje len tak.. Ale ak by to nejak šlo,tak proč by som nebol proti.. Adminov na knf nieje veľa a ak sa nemylim tak block a take kktiny riesi vo velkom len Burak. Takže pro. :)

Btw. Ak by sa to zaviedlo tak proč nedať aj nejakého spešla na pb,ktory by tam riesil aj kemp a nk ktorého tam je dosť veľa. :))

+trz tam does riesi bloky.. :-D cize aspon dakto..

human
28-03-16, 21:48
Co sa stalo s najlepsou a najaktivnejsou adminkou, ked tam treba speslov? :ohmy: Spesli by sa tam hodili, ak je nejaka sanca, ze tam vdaka tomu niekto zacne znova chodit. Co pozeram cez web, tak je tam na 3 serveroch do kopy 10 ludi.

Samco
28-03-16, 21:51
V súčasnej dobe toto určite nutné nie je, nakoľko na knife serveroch hrá pomenej ľudí.

sAid
28-03-16, 21:52
A prečo tam asi hrá pomenej ľudí?

Burak1
28-03-16, 21:58
Na knife není pomalu žádný aktivní admin, to je možná jeden z důvodů, proč tam pomalu nikdo nehraje. Jsem proti tomu, aby byl nějaký "spešl na knife", spíš jsem pro, aby se nahodily práva vendettovy. Hrajem tam furt a sem tam mi pomáhá chytat kbotery na serveru.

Hauss
28-03-16, 22:18
Jsem proti spešlovi spíše jsem pro to aby se nabralo více adminů.Spíš aby se požádali lidi kteří tam hrají dost často ( ne nějaký pobuda co si tam zajde zahrát jednou za týden) jestli by tam nechtěli dělat admini.Podmínkou by byl steam samozřejmě.

Idea
28-03-16, 22:48
Mne pride ze ludia ktori nedostanu prava na mod lebo nemaju na admina tak chcu aspon presadit spesla aby sa nim mohli stat, o situacii na knife nejdem pisat, nehravam tam ale pride mi ze ten spesl sa navrhuje najma kvoli tomu...

FizzyBubble
28-03-16, 22:58
Jak jsem již psal v sAidově žádosti, chce to někoho takového: Třicetiletého muže, který vystudoval dvě vysoké školy, pracujícího ve vlastní prosperující firmě, vlastnící obrovský dům, tři auta, golfové hřiště, mající krásnou prsatou ženu (její nahé fotky by postoval do AF) a dvě roztomilé děti ve věku sedm a deset let, které tatínkovi nelezou na počítač, malém bych zapomněl na psa jménem Acid (dobrman). Nesmím také opomenou jeho vysoké IQ, slušně vypadající vzhled a jeho přátelskou povahu a vynikající smysl pro humor, hrajícího csko již patnáct let (čistý banový rejstřík ehm... ban za no mic) z toho osm let působil v pr0 gamingu, šest let na knifech a jeden rok na JB (hold šlo to s ním z kopce), bývalý admin na pěti různých portálech (kde rozdal již šest tisíc banů), které ho nebavily, protože byly moc L0w, a proto by žádal o práva na Kotelně, znající všechny haxy, které existují + ty co sám vyvinul a nikdo o tom ani neví. Nepíše sprostá slova, neuráží něčí rodinu a pomáhá nováčkům co to jen jde + jeho K:D = dvanáct, který by chodil na všechny hlášení co by viděl. Z důvodu již zmíněného vlastnictví firmy, má na csko čtyři a dvacet hodin sedm dní v týdnu čas, jelikož jeho firma vynalezla ovladač na rozdvojení osobnosti, takže může zbytek času věnovat rodině, samozřejmě zná všechny adminy na Kotelně z toho 30 osobně, kteří mu v žádosti dají bezvýznamné PR0 není možný, aby někdo takový neexistoval. Btw: máme tam naší milovanou nikoletku, takže je to v prde.... ehm ehm teda v poh0dě

Samco
28-03-16, 23:39
A prečo tam asi hrá pomenej ľudí?

Chápem, ale týmto sa počet ľudí i tak nezdvihne.

CuMSpeRM
29-03-16, 11:15
Stavim sa, že aj ty určite nehrávaš knife :gabe:, keby si hraval tak vieš...

Mohli by tu napísať svoje názory aj primárny admini na knife?

Samco
29-03-16, 11:45
Stavim sa, že aj ty určite nehrávaš knife :gabe:, keby si hraval tak vieš...

Mohli by tu napísať svoje názory aj primárny admini na knife?

Keď sa prepájam medzi jednotlivými servermi, tak vidím koľko ľudí tam je. Tento problém sa už dávnejšie spomenul aj v AF. Ako som spomínal týmto tam viac ľudí nebude. To už dajme rovno aj na Superhero, RC cars a schovku spešla, kde tiež nikto nehráva. Idea to celkom pekne napísal. :entneho:

because
29-03-16, 12:01
Hrával som knife pred asi 4 rokmi, to čo je z neho teraz sa nedá porovnať s tým čo tam bývalo. Ono by stačilo nebyť kokot aby sa tam dalo hrať.
Napriklad: Predtým keď sa išlo na acer tak to išlo ako na bežiacom páse, proste rush, teraz dojdem na acer a týpek oproti mne defne kludne až na spawn, niekto ho blokne lebo už nemá sa kam pohnúť ten za ním a už dostáva ban za blok/vlak alebo minimálne grab do vody. Ďalej keď je DMko tak sa tam dávajú bany za vlaky/bloky čo mi príde úplne tupé keďže ako náhle dostane týpek vlak tak sa hneď respawne. To je ako keby sa banovalo na DMku, že niekto ide 3vs1... Ďalej na mapách kde je 5 acerov a veľkosť mapy ako futbalový štadión a tam dávať bany za vlak? Že sa dá dostať na druhú stranu 12timi rôznymi spôsobmi, to už nikoho netrápi, hlavne sa musí dať ban. Keď to niekomu vadí, že niekto za ním stojí, tak stačí skočiť dole, nikdy Vás to nezabije a aj keď by, tak vždy tam je nejaká voda ktorá zbrzdí pád.
Príklady banov: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=152546 - mapa má minimalne 3 aceri a kludne na druhu stranu sa da preskakat
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=150930 - Zabije ho vlakom a hneď má respawn a moze mu to v pohode vratit
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=150482 - zase dm ...
a mnoho daľších. (tie bany neslužia ako staznost na niekoho, len ako poukazanie na situacie)
A keď vám až tak vadí ten vlak a blokovanie tak stačí si 20 sekund počkať na spawne kým skape ten bloker ..
To, že na 3 knife serveroch maju prava asi 12 admini, tak bud im zoberte prava alebo ich presvedcte tam chodit..
V poslednej rade: Tí čo sa sťažujú (90%) na pokles hráčov sami to sposobili tým, že si zaply KBčka, developeri a iné kokotiny, lebo fairplay bol moc OP.
Za mna proti akemukolvek inemu speslovi ako na jb.


Blbosť, keby sa nebanovalo pri dm,tak je tam bordel a nedalo by sa tam hrať.

Máme na to rozdielny pohlad, ty vravis, že by sa tam nedalo hrať, ja ti vravím, že by tam bolo omnoho viacej hráčov , lebo tie bany sú úplne zbytočné, kvoli tomu, že je to DM, nemusis cakat na respawn, popripade mozes kedykolvek ten vlak vrátit :)

Riešenie: Dať na DM server mapy s viacerymi acermi 35hp, 100hp aj 1hp a úplne by sa vyhovilo všetkému.

E: tie bany su tam dlho v tom mas pravdu, ale boli vytvorene na mapy kde je 1 acer a 1 zivot. Ale je to zbytocnost banovat na dmku alebo na mapach kde je 7 dalsich acerov . Ti co tam zostali aj po vasich "fairplay hrach" aka kb a developer , tak tymito zbytocnymi banmi ste ich uplne odplasili preto tam teraz dojde max 7 ludi a to iba na jeden server :)
A este na hadky myslim ze funguje /mute ale tak nevadi .
Btw: predtym bolo za vlak 4 bany za den, teraz ich je 7 za hodinu.

E2: Máme rozdielne nazory, ja som nazoru ze banovat na mapach kde je 2 az viac acerov bloky a vlaky je zbytocne taktiez aj na DMku. Este by sa dalo poriesit tak ze by prechadzali ste cez seba teamovo takze by ziadne bloky nikdy uz nevznikli. Ale zakladat kvoli takejto kokotine spesla na knife aby ste si mohli z tych 5tich hracov co tam dojde vyhodit 3 je uplna sprostost a zbytocnost.
Nemusis si ich mutovat ale potom nebez na forum s tym ze ti niekto pise vlak lebo ta poslu asi do riti. A asi nepochadzame z toho isteho obdobia.

sAid
29-03-16, 12:16
Blbosť, keby sa nebanovalo pri dm,tak je tam bordel a nedalo by sa tam hrať.


Máme na to rozdielny pohlad, ty vravis, že by sa tam nedalo hrať, ja ti vravím, že by tam bolo omnoho viacej hráčov , lebo tie bany sú úplne zbytočné, kvoli tomu, že je to DM, nemusis cakat na respawn, popripade mozes kedykolvek ten vlak vrátit :)

Ja si myslím, že by tam hralo menej hračov už iba kvôli tým hádkam, čo sú tam kvôli vlakom a blokom, veď stačí si pozrieť chatlog, neviem ako tebe ale mne sa nepríjemne hrá, keď sú na mne nalepení hráči a niečo im vracať sa mi nezdá rozumné. Bany za to sú tam odjakživa a nemyslím si, že by sa to malo meniť pri dm, alebo keď tak dávať ban na 10min.

E:
A este na hadky myslim ze funguje /mute ale tak nevadi .
Asi sme sa teraz moc nepochopili... to si mám zakaždým mutnuť polku servera, či ako to myslíš?

btw.Videl si niekedy aby bolo na nejakom zahraničnom servery dovolené blokovať? Skôr si myslím, že keď sa to nebanuje, tak odchádzajú old hráči lebo ich to nebaví takto hrať, keď sa už sťažujú, že sa tu viac blokuje ako na gs.




Btw: predtym bolo za vlak 4 bany za den, teraz ich je 7 za hodinu.
Práveže, ja si pamätám, že sa to vtedy viac banovalo ako teraz a dokonca aj na dlhšiu dobu, vtedy bol 3h ban za blok/vlak a nikto sa nesťažoval a hralo tam dosť ľudí.

E: ty píšeš blbosť za blbosťu, zas nepreháňajme, iba teraz je tam kf1 - 13/15 , kf2 - 8/15 , kf acer - 8/15
a premyslel si ako by to vypadalo keby sme mohli prechádzať cez seba? asi nie ako vidím
aké vyhodenie? grab nepoznáš, čo? mne to pripadá, ako keby si tu prišiel robiť "najmúdrejšieho", a pritom si nič nedomyslel
ja som tu hrával ešte pred 4 rokmi, neviem odkedy si tu ty ale ja neviem vlastne ani kto si, takže sa ku tomu nejdem radšej vyjadrovať
dobre, beriem máme na danú vec rozdielne názory a už sa ku tomuto nejdem vyjadrovať

Idea
29-03-16, 12:25
Stavim sa, že aj ty určite nehrávaš knife :gabe:, keby si hraval tak vieš...

Mohli by tu napísať svoje názory aj primárny admini na knife?

A primarne knife admini tam hravaju? :)

CuMSpeRM
29-03-16, 12:34
Keď sa prepájam medzi jednotlivými servermi, tak vidím koľko ľudí tam je. Tento problém sa už dávnejšie spomenul aj v AF. Ako som spomínal týmto tam viac ľudí nebude. To už dajme rovno aj na Superhero, RC cars a schovku spešla, kde tiež nikto nehráva. Idea to celkom pekne napísal.

ty si nejaký múdry, nie? :gabe: nemám na teba slov, čo post to perla, fakt sa radšej zamysli nad tým, čo píšeš.

btw. škoda že sa tu vyjadruju Admini čo o tom vedia tak veľké ..

A primarne knife admini tam hravaju? :)

get rekt

CuMSpeRM
02-10-16, 15:23
tak asi nic co ? :entneho:

Samco
02-10-16, 15:54
Nedávno tam bol prijatý jeden hráč, čo čakal už dlhšiu dobu a dávnejšie si jeden admin dal rozšíriť aj na knife. To asi stačí.