PDA

Zobrazit normální verzi : //Big Shock//*Kelto* --> k1x



tomasess878
28-03-16, 22:10
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 177966)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < //Big Shock//*Kelto* >
[AMXBANS] Tvuj nick: //Big Shock//*Kelto*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1475389678
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1475389678
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 188.167.198.120
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.167.198.120
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < k1x >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:





[indent] Zdravim vsetkych adminov, dnes som si len tak po dlhej dobe zahral na vasich serveroch a dostal som ban na dust2 only za WallHack. V minulosti, asi 4 mesiace dozadu, som tu dostal ban za WallHack, ktory som este vtedy mal, este na starom pc. Nedavno som si kupil dalsi tak som sa rozhodol, ze si pojdem po dlhsej dobe zahrat 1.6 servery tu na Kotelne. Ked som pred par mesiacmi dostal ban, o unban som ziadal tu: http://csko.cz/forum/showthread.php?44333-Kelto-(jiny-hrac)-Jim-Hacker

tomasess878
28-03-16, 22:11
Zdravím všetkých adminov, dnes som si len tak po dlhej dobe zahral na vaších serveroch a dostal som ban na dust2 only za WallHack. V minulosti, asi 4 mesiace dozadu, som tu dostal ban za WallHack, ktorý som ešte vtedy mal, ešte na starom pc. Nedávno som si kúpil ďalší tak som sa rozhodol, že si pôjdem po dlhšej dobe zahrať 1.6 servery tu na Kotelne. Keď som pred pár mesiacmi dostal ban, o unban som žiadal tu: http://csko.cz/forum/showthread.php?44333-Kelto-%28jiny-hrac%29-Jim-Hacker&highlight=kelto
Do žiadosti som sa pýtal, že kedy by mi mal skončit ban a že už nikdy cheatovať nebudem. Tak dnes som si, ako už píšem hore, po dlhej dobe zahral, ale bez cheatov a nato mi na servery dust2 only dal admin klx ban za WH. Counter-Strike hrám už príbližne 12 rokov ešte od verzie 1.3, takže mám už nejaké skúsenosti s cskom, takže určite poznám tie wallbangy a vždy sledujem radar, takže to znamená že keď niekto z môjho teamu zomrie, viem kde presne bol, tak nieje problém ísť rushnuť na to miesto a zabiť nepriateľa. Používam aj sluchadlá na plnú hlasitosť, takže počujem kroky.. Popis ako som dostal ban: Bol som terorista a ďalšie kolo ma to prehodilo k policajtom. Išiel som to rushnuť mid tak som vybehol okolo dverí a videl som 5-6 nepriateľov, tak som začal dierovať. Potom som sa snažil ísť rush na mida, ale videl som teroristu, tak som sa vrátil späť k smere CT spawnu a dieroval som. Potom som to skúsil rushnuť a pritom strielať, no nevydarilo sa a nato som dostal ban. Ďakujem a čakám na adminovú odpoveď a pridanie dema.
S pozdravom, Kelto :)

k1x
28-03-16, 22:14
unban,preklep...sry

B!g 5m0k3
28-03-16, 22:16
Prečo, keď má mať ban?

k1x
28-03-16, 22:26
lebo sa nejednalo o neho...v skratke preklep v amx..

B!g 5m0k3
28-03-16, 22:45
Zdravím všetkých adminov, dnes som si len tak po dlhej dobe zahral na vaších serveroch a dostal som ban na dust2 only za WallHack. V minulosti, asi 4 mesiace dozadu, som tu dostal ban za WallHack, ktorý som ešte vtedy mal, ešte na starom pc. Nedávno som si kúpil ďalší tak som sa rozhodol, že si pôjdem po dlhšej dobe zahrať 1.6 servery tu na Kotelne. Keď som pred pár mesiacmi dostal ban, o unban som žiadal tu: http://csko.cz/forum/showthread.php?44333-Kelto-%28jiny-hrac%29-Jim-Hacker&highlight=kelto
Do žiadosti som sa pýtal, že kedy by mi mal skončit ban a že už nikdy cheatovať nebudem. Tak dnes som si, ako už píšem hore, po dlhej dobe zahral, ale bez cheatov a nato mi na servery dust2 only dal admin klx ban za WH. Counter-Strike hrám už príbližne 12 rokov ešte od verzie 1.3, takže mám už nejaké skúsenosti s cskom, takže určite poznám tie wallbangy a vždy sledujem radar, takže to znamená že keď niekto z môjho teamu zomrie, viem kde presne bol, tak nieje problém ísť rushnuť na to miesto a zabiť nepriateľa. Používam aj sluchadlá na plnú hlasitosť, takže počujem kroky.. Popis ako som dostal ban: Bol som terorista a ďalšie kolo ma to prehodilo k policajtom. Išiel som to rushnuť mid tak som vybehol okolo dverí a videl som 5-6 nepriateľov, tak som začal dierovať. Potom som sa snažil ísť rush na mida, ale videl som teroristu, tak som sa vrátil späť k smere CT spawnu a dieroval som. Potom som to skúsil rushnuť a pritom strielať, no nevydarilo sa a nato som dostal ban. Ďakujem a čakám na adminovú odpoveď a pridanie dema.
S pozdravom, Kelto :)

Má aktívny ban.