PDA

Zobrazit normální verzi : ODPÁJANIE pred smrťou



MartyEE
28-03-16, 22:22
TOTO JE SNÁĎ JEDNO Z NAJVIAC PORUŠOVANÝCH PRAVIDIAL NA BASEBUILDERI
Takto, čo som chcel týmto threadom napísať/povedať?

Ja som proste expil, expil dal som do toho nejakú námahu a čas. A nejakí ľudia keď vy so svojimi statmi chcete niekoho zabiť a prednosom to leavne? Čo potom? Ako dobre stane sa mi to raz 2-3x za týždeň by to bolo fresh- pohode, ale ako 5-7x za deň je moc. Myslím, že je to až moc ''tolerované'' pravidlo ak to tak môžem nazvať pretože: nerieši sa spätne, čo je pochopiteľné, ak ho nevidí sám admin, tak je zbytočné to riešiť, len málo kedy čakáte, že to niekto droppne a nie vždy sa točí demo ...nedávo fantomaso či kto to bol s tou svojou žiadosťou UB presviedčal, že sa neodpojil a proste admin bol aj na serveri prítomný
Niekto to má ako svoje hobby proste sa vám vysmeje do xichtu a odpojí. Jedna otázka: Načo? Načo sú mi staty keď ich využijem nato, že sa celý server odpojí :slap:

Navrhnite niečo fakt ako mne to nie je príjemné (neviem ako vám).

Dík za pochopenie.

Troppe
29-03-16, 20:50
Co k tomu napsat.. Ano,CTčka se odpojují čím dál tím častěji.
Banovat na delší dobu asi nepřichází v úvahu,je to přece jenom lehké porušení pravidel (při více odpojení se jim to samozdřejmě přičítá).
Pár lidí točí dema (i já jsem na tohle točil),postupně dostávali bany.

HiderSwager
30-03-16, 22:15
No co už.. Měl jsem pár dem ty jsem rozeslal adminům. Sice dostali ban ale zase jsem je zastihl znovu. Takže opravdě je to jejich problém. Dostanou ban na 3 dny, přijdou na server, Dají pár killů za CT, příjde jim 10K - 13,5K HPčkový ZM a odpojí se (Ano vím, dokáže to naštvat). Prostě já už s prominutím tyhle blbce ignoruji. Odpojí se, tak ať se odpojí :) Jejich věc

Qwix
01-04-16, 15:02
Neostáva nič iné, ako dotyčných nahlásiť na fórum.

Troppe
01-04-16, 18:09
Neostáva nič iné, ako dotyčných nahlásiť na fórum.

Řeší se to pouze in game.
Jenom v některých případech,když se odpojují moc často se to řeší i zpětně.