PDA

Zobrazit normální verzi : jail_minikule_v1 - bugování



kuba002
30-03-16, 14:35
Nazdar, chtěl by jsem se zeptat jestli je ban za bugování z horní cely do zbrojky na mapě "jail_minikule_v1"

No chtěl by jsem to vědět protože většina adminů říká že je za to ban a někdo z AT zase že za to ban není, protože ta mapa byla vytvořena, a může se tam bugovat. že prý ten kdo jí vytvořil ji vytvořil k tomu aby jse tam bugovalo do zbrojky a dělaly jse tam vzpory.. Tak nevím no:think:
Takže díky za vyjádření, /doktor :mml:

Britny
30-03-16, 14:38
Na mapě jako minikule a desert je bugování z cel zakázáno - trestá se to banem. Celkové celé bugování z CEL je zakázáno. Ale bugování jako třeba autíček, nebo z boxu se nebanuje. Za to se dává pouze kill od ct (myslím toho boxu).

Jako bugování takové vždy bylo zakázané, tak nevím kdo tu vynáší fámy, že se to může. Dřív se banovalo aji z toho boxu bugování, ale to sme se shodli, že to si ct můžou ohlídat, takže se to zmírnilo a nebanuje se to.

kuba002
30-03-16, 14:43
No to ano, ale vyloženě na mapě jail_minikule_v1
Na ostatních mápách se to trestá bannem to vím ..

Britny
30-03-16, 14:49
O ničem takovém nevím, toto vzniklo hlavně kvůli této mapě. Protože se tam bugneš hned do zbrojky a zabiješ tam CT. Jestli je to nějaká narážka na ty bany co sem tam dneska rozdala :DD Tak prostě se to banuje - zneužívání bugu.

kuba002
30-03-16, 14:59
No já jse hlavně ptám protože někteří admini mi říkali že když jse bugnu mám ban a někdo že to bylo tak udělané a může jse tam bugovat takže nevím ..:wall:

Britny
30-03-16, 15:04
Musíš toho "někdo" jmenovat, abysme věděli kdo tu šíří fámy a zneužívá sám dané pravidla :gg: Jinak je to tak, jak říkám a jak říkají ostatní. Tehdy se to ještě řešilo na poradě a bylo nás tam dost, ba dokonce se to psalo aji někde zde na forku co se tam řešilo. Většinou se za ten bug dává třeba 3h, ale já jim dneska dala den, protože to dělali neustále a hroznej bordel tam byl. Takže asi tak.

kuba002
30-03-16, 15:09
No nešíří, bylo to před 4 týdnami a dneska jsem měl zas stejnou mapu a admin "NENAPADNY JAK STERAC NA MOTORCE" By mi ten ban dal.. No mi to řekl Admin "Smooke" že prej to bylo ůčelem nebo co.. Toho kdo tu mapu vytvořil ..

Britny
30-03-16, 15:14
Zajímavé, pač smooke ten banoval tehdy aji bugování z boxu, na kterém se dohodli, že se banovat nebude a toto by nebanoval. To nikdo neví zda to bylo za účelem či nebylo. Může to být opravdu bug v textuře. Navíc tato mapa je nejvíc neohlídatelná co se týče bugování, takže proto je takové opatření jaké je.

kuba002
30-03-16, 15:19
No, "nikdo neví?" a co jse zeptat toho kdo tu mapu vytvořil ? Smooke ten mi dal za bugování z boxu ban na 3 dny který jsem neměl dostat no, banuje to :-D No tak ja nevím, Protože když je ta mapa takže není chvíle kdy by jse tam nikdo nebugnul :/ Vždycky jse na té mapě bugujou no ..

Britny
30-03-16, 15:29
Každý portál si může udělat speciální pravidla pro servery. Tu se dohodlo že z každé mapy bug z celi se bude trestat. Dám ti příklad, mapa crime - správně by měla být součástí zbrojnice celá budova, včetně žebříků (horní patro) ... Ale zde se dohodlo, že se nechá pouze spodní patro. Takže asi tak no.

Mr.N0b0dy
30-03-16, 19:43
No nešíří, bylo to před 4 týdnami a dneska jsem měl zas stejnou mapu a admin "NENAPADNY JAK STERAC NA MOTORCE" By mi ten ban dal.. No mi to řekl Admin "Smooke" že prej to bylo ůčelem nebo co.. Toho kdo tu mapu vytvořil ..

Pochybuju, že to řekl. A kdyby to řekl, tak to byla ironie.

kuba002
30-03-16, 20:45
Pochybuju, že to řekl. A kdyby to řekl, tak to byla ironie.
No.. co dodat.. tak jse ho zeptej a uvidíš ..

mirecc
30-03-16, 22:59
Bud irónia, alebo to nepovedal vôbec, smooke je tu dostatočne dlho na to aby vedel že sa to banuje

kuba002
26-04-16, 14:06
Tak co ?? Zeptal jses ? Ked ne tak tu radšej ani nepiš čau..

hofy
26-04-16, 14:51
Stačí vycházet z aktuálních pravidel, ta jsou platná a přímo zakazují bugování texturou z cely. Vše ostatní je v režii Simona.

Shinigami
26-04-16, 22:36
Záleží na koho narazíš, ja to napríklad tiež nebanujem a nechávam to na simonovi. Na Minikule stačí jedno dobré CT v zbrojke a každý kto sa bugne ide na smrť (Desert to isté). Britny píše blbosť, pretože ten bug sa na tej mape nebanoval stále, začal sa banovat až po pár mesiacoch čo tam tá mapa bola. Dovtedy si tam veselo bugoval každý a bola to sranda.

kuba002
04-05-16, 14:55
Čau, tak vidíte .. Však JB je fun mod a většina AT banuje za uplné "Hlouposti"

davidh18
07-05-16, 19:17
Souhlasím s tím, že čím více vzpour, volnosti atd., tím více zábavy pro všechna Téčka (a samozřejmě tím větší odlišení se od GayShites, kam se hráči chodí nudit, páč nesmí skoro nic).
Ale v tom případě by se takovéto bugování mělo povolit ve všech mapách, kde je to možné ne?

kuba002
09-05-16, 12:54
Jj mělo, ale na některých mapách z toho spadne server .Např na jb_snow,jb_oasis.. jde se i tam bugnout i ve dvou a někdy to z toho spadne. Takže asi na každé mapě né no..