PDA

Zobrazit normální verzi : Úmyselné nakazenie pri Štarte



roxo
30-03-16, 14:39
Dobrý deň,

Chcel by som nahlásiť hráča "Reflex" za úmyselné nakazenie sa počas začiatku kola. Vedome čakal pokiaľ, "odfreezuje" ZM a nechal sa nakaziť. Asi bol chalanisko mierne deprimovaný a potrebuje si niečo dokazovať . Napísal som mu to aspoň 3x ak nie viac, že nech to prestane robiť, že úlohou CT je utekať a nie sa nechať nakazovať a to úmyselne. A prvé čo bolo vykúpil chrobáky a tou úžasnou zombie vyspedovanou do nebies s BH ktorá sa mimochodom počas BH nedá nijako zastaviť ponakazoval všetkých ľudí. A to robil 4 kolá po sebe, možno aj viac to by presnejšie povedalo HLTV, ktoré tu asi nemáte.
Prosím spravte s ním nápravu, lebo takýto človek čo tu zakladá všelijaké "Topici" na vylepšenie serveru a pritom s druhej strany vedome porušuje základne elementy tohto módu. Dal som si tak veľa námahy a fakt ma dožral, že som musel natočiť demo a postnuť ho sem na fórum.

ID hráča : Reflex" 198 STEAM_0:1:119777955 41 19:52 36 0
Link na demo : http://uloz.to/xTmfhnCW/reflex-dem


Ďakujem za skoré vyriešenie.
s pozdravom

Roximilian

Lurky
30-03-16, 15:43
Myslím, že to nieje zakázané... veď hrá to čo ho baví, a navyše si myslím, že to ty si mierne deprimovaný z toho že ťa nakazí a nezahráš si za ct. (hej veľa myslím)

roxo
30-03-16, 15:54
Ty si myslíš, že mne vadí, že ma snáď nakazil ? Ale je od veci sa nechávať naschval nakaziť, keď úlohou CT je utiecť pred Zombie, ale myslite si či chcete :)
Peace

Paulie
30-03-16, 15:57
Hele, řeknu ti to asi takhle je to hra a občas jsou tam "neschopní" ZM, kteří nenakazují a nesnaží se a Pan Reflex. to vzal to svých rukou, aby to bylo o něčem tak tu prosím nepiš takovéto s prominutím blbosti je to úplně normální jak řekl Pan Lurky někoho to za ZM může bavit..
S láskou k ZM Army.

Baxo15
30-03-16, 16:02
Zdar,
Kedže reflexa poznám a na zm espace hrám,tak sa tu vyjadrím.
Mne to príde úplne normálne čo tu píšeš..Ako už písal lurky tak to zakázane nieje.. Však niekedy sa aj ja a Samčo naháme takto killnuť hneď keď tam hrajú dáky slab1 hráčí,tak im ideme pomocť. (ja sa niekedy dám tiež aj sám na začiatku kola,keď ma ct už nudí.) Však je to o tom aby ct boli šikovný a vyhli sa aj dobrým zm hráčom,takže neviem čo sa ti nepáči. Proste keď sa nevieš vyhnúť zm tak načo to hráš?:D Toť vše. :thumsup4:

e:zlá sekcia kámo..

Wo.0K_Kika
30-03-16, 17:56
roxo .. reflexe znam .. zadny pravidlo neporusil .. tak nwm proc tu tak vyvadis asi proto ze je mozna lepsi nez ty tak se ti to nelibi .. takze si bez prosimte brecet jinam ..

MartyEE
30-03-16, 19:59
umyselne to mohol urobit, ale ziadne pravidlo neporusil

Wo.0K_Kika
30-03-16, 21:03
Ale no :D To snad mozna chtel jen pomoct zm kdyz byly trosku slaby na tom snad nic neni ne.? ..

MartyEE
30-03-16, 21:47
Neries to jzs.. Proste je jedno ci v tom umysel bol alebo nebol. K ziadnemu poruseniu pravidla nedoslo to je cele.

Wo.0K_Kika
31-03-16, 17:03
Nemusis bejt hned drsnej na me :))

Samco
31-03-16, 20:52
Ahoj, ďakujeme za sťažnosť. Tento "štýl hry", ktorý si vybral Reflex sa ale netrestá. I na druhých ZM módoch je zopár hráčov, ktorí hrajú len takto, lebo ich to baví. Nemožno ich teda nútiť aby hrali normálne za CT.
Ak by takáto situácia nastala znova, tak skús daného hráča zahádzať frost granátmi. Snáď to tak ťažké potom nebude a stihneš sa dopraviť do safe zóny aj s ďalšími hráčmi.

Qwix
01-04-16, 15:08
Môj názor je ten, že daný hráč sa ničím neprevinil, každý máme svoj štýl hry, pokial ho to tak baví hrať, tak ty to niako neovplyvníš.

Paulie
01-04-16, 17:57
Lock - vyřešené téma..

Koprakek
03-04-16, 20:53
Lock.