PDA

Zobrazit normální verzi : [ čekání na admina ] ~~NiRPinho^.^~~ --> DetektoR



15FM
30-03-16, 22:03
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 168732)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '12374'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < ~~NiRPinho^.^~~ >
[AMXBANS] Tvuj nick: 15
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:602000559
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:602000559
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 194.228.223.3
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.103.228.97
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < DetektoR >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Classic (de_train)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






Zdravim,

Nebudu tady nic nahravat nebo tak.. No zkratka ikdyz vim, ze to muze byt zrovna ode me naprosto nesmyslne, chtel bych pozadat o unban. Byl jsem hold hroznej ocas.. Hral jsem na vasich klasickych serverech nekolik let a v pohode jsem se bavil a tak. A vubec nevim co jsem vyvadel ten leden, ale pak jsem se aspon pekne odmenil ze jo..
Cheaty jsem nikdy nepouzival a netusim, proc jsem to tehdy udelal, ale hold stalo se.. Od te doby jsem si dal tak celkove od cska pohov a nejak prestal celkove vsechno hrat. No ted uz mam celkem chut si zahrat, vratit se opet na vase servery. Omlovam se (ikdyz tim toho udelam ze) a pokud by me slo dat na milost nebo nejakou tu 'second chance', tak bych vam byl vsem moc vdecny, ikdyz vim, ze o to by tady mohlo prosit dalsich tucet lidi..

Predem dekuju za odpoved.

Detektor
30-03-16, 23:18
Mám ban na cizí nick a nijak jsem se neprovinil. Jak je to možné?

Pokud hrajete na neoriginální verzi hry (non-steam), může tato situace nastat v případě, kdy sdílíte IP adresu s hráčem, který dostal ban. Stáhněte si novou verzi neoriginální hry z října 2015 a zkuste se připojit. V případě neúspěchu podejte žádost o unban, kde admin vyhodnotí přičinu a napíše vám přesné informace k vaší situaci.

hofy
30-03-16, 23:18
Ahoj, záleží na banujícím adminovi, prozatím posílám obecné info:

..


Dektektor: Ban je tohoto hráče, nejde o sdílenou IP (shoda autoid).

hofy
04-04-16, 00:06
unban tedy prý nebude, zvaž tedy jedinou možnost - koupi originální hry, se kterou se připojíš