PDA

Zobrazit normální verzi : [ v řešení ] the bEAST --> Maly Buu



beast
30-03-16, 22:22
Vypis z konzole:
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 178185)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'wh'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < the bEAST >
[AMXBANS] Tvuj nick: the bEAST
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:578565085
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:578565085
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.212.37.32
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.212.37.32
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz (http://www.csko.cz) muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Maly Buu >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2 (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================




Poznamka:



odoberte prava tomu dementovi, sorry ale inak sa mu povedat neda..

ja nechapem ako takyto nobrain sprosty moze mat prava, este dodam screen kde napisal "ako som slubil" -> narazal nato, ze BAN mi da vkuse ked ma uvidi na servery... zase ban bez dokazov.. akoze Kotel toto si tu nechavas? vazne? dobra reklama

a to ze tu teraz nadavam, mozte mi dat kludne ban na forum, ale ked mate v radoch takeho admina ktory si moze robit co chce a este mu date za pravdu, tak to klobuk dole

Poprosim demo a casy ty ultrahypernoob :gabe:

nech sa paci, kto si chce pozriet cele hltv

http://leteckaposta.cz/374250210

PAN SKUSENY ADMIN "MALYY BUU" chcel by som vidiet demo na zaklade, ktoreho som dostal BAN za udajny Wallhack, chcel by som vidiet taktiez casy k danemu demu a adekvatne argumenty tychto časov, za ktorych som bol odsudeny za trvaly ban na tomto skvelom portály. Viem, že tvoje dlhoročne skusenosti s public noob hračmi (tam je tažko rozoznať cheating, pretože nevieš či sa hrač toči pretože ma AB alebo mu spadla myška na zem a kotula sa po celej izbe) presahuju nad všetkymi a tak viem, že ty si ten správny admin, ktory je hoden banovania a tvojou povinnostou je tieto požiadavky v tejto téme splniť. S pozdravom tvoj vzor ty nab

Kotel
30-03-16, 22:57
Než se vyřeší demo, tak můžeš zatím hrát na novém csku, kde cheaty nejdou, takže nikdo nebude mít důvod tě banovat.

beast
30-03-16, 23:02
Než se vyřeší demo, tak můžeš zatím hrát na novém csku, kde cheaty nejdou, takže nikdo nebude mít důvod tě banovat.

nie ja chcem hrat na starom csku a s cheatmi - teraz si napisal ze vlastne cheatujem, hraj tam kde cheaty nejdu :D.. ja som sa uz jednemu adminovi vyjadril preco nestiahnem vase CSko a on to zobral a este by spravil aj to iste.. ja to robim naschval ;) pre neschopnost adminoch... a dalej uz pisat nebudem :)

sam vies ze nic nemam, proste len drzis s tym noob adminom, ktory tu 5 rokov saskuje s noob hracmi ktory sa tocia na mieste s AB..

metriox
30-03-16, 23:05
nie ja chcem hrat na starom csku a s cheatmi - teraz si napisal ze vlastne cheatujem, hraj tam kde cheaty nejdu :D

Nie, tým myslel že nebudeš dostávať každý večer ban a unban.

beast
30-03-16, 23:09
Nie, tým myslel že nebudeš dostávať každý večer ban a unban.

mne nerobi problem ze dostanem ban, mne robi problem to ze admin ktory banuje je neschopny a este aj to ze tu sa banuje za "nadstandartnu" hru... chcem aby sa pretriedili takyto admini, teraz kazdy kto pride zahrat a vie zahrat, tak ho poslete nech si stiahne nejake ine CS? kvoli adminom? ze su neschopní? ja som mal viac verzie NS, ale ta to mi sedi najviac... nic mi neseka a vsetko mi ide plynulo, neviem ake tam maju aktualizacie ale vzdy nieco nove... a naschval som skusal ci na tomto GS csku idu cheaty a nejde mi ani jeden cheat, od SSW az po Fighter (CS zamrzne a proces sa zastavi) skus to ak neveris....a potom sa vyživam v tom ako sa admin myli a dostanem unban, možno teraz uz nedostanem a na dobro som skončil pretože mam asi važne hacky :(

beast
30-03-16, 23:14
asi si kupim steam, lebo tu podla adminov sa na steame neda hackovat pretoze to je "STEAM" a STEAM hrač je STEAM hrač.. a na NS servery si nemoze zapnut, sama skusenost z tade ide :D

Kotel
30-03-16, 23:19
Bez nového cs se brzy stejně nepřipojíš, takže je to myslím vyřešené.

wowz0r
30-03-16, 23:24
Kdyby sis stáhl naše CS a ukázal nám, že umíš takhle hrát i na něm, možná bys měl pokoj... Popřemýšlej o tom

Britny
30-03-16, 23:29
Proč si chceš kupovat steam, když už máš steam? A že na steamu se dá zapnout, o tom ses už taky sám přesvědčil. Valve nedává VAC jen tak for fun. Tu ti pomůže pouze kotlovo ns. Dokud se to nevyřeší, jiný steam by se ti zabanoval i tak.

beast
30-03-16, 23:36
Bez nového cs se brzy stejně nepřipojíš, takže je to myslím vyřešené.

cize mam cheaty?.. asi ti zaplakal admin ze sa vzda prav ak mi das unban :( ja nestojim o ten unban, ja sa bavim natom ako to tu chodi ;)

beast
30-03-16, 23:38
Proč si chceš kupovat steam, když už máš steam? A že na steamu se dá zapnout, o tom ses už taky sám přesvědčil. Valve nedává VAC jen tak for fun. Tu ti pomůže pouze kotlovo ns. Dokud se to nevyřeší, jiný steam by se ti zabanoval i tak.

vazne kde som sa o tom presvedcil? teraz vytahujes to co mi napisal pan skuseny admin "maly buu" do chatu? moj staronovy steam? vies zaco som dostal ban na ten steam? a vies kolko ludi v ten isty den? na U2 sa to riesilo tiez vo fore... a vela ludi dostalo bany za nezmyselne hry.. taktiez aj ja.. pozri si steam profil tam mas SS... preco som potom 4 roky nedostal dalsi ban na dalsom steame? najdes si ho na inych ligach alebo v logoch... teraz ho ma mafukov brat, ale to vy ani neviete kto je ;/

beast
30-03-16, 23:39
Kdyby sis stáhl naše CS a ukázal nám, že umíš takhle hrát i na něm, možná bys měl pokoj... Popřemýšlej o tom

neboj sa, ak mi nedaju unban, a dakedy budem mat chut prist a nainstalovat nejake nove cs tak pridem, ale teraz urcite nie, uz len na protest ;) ked pridem zistite, zase vam budu chodit staznosti pomocou "!" ;)

Mr.N0b0dy
30-03-16, 23:39
vazne kde som sa o tom presvedcil? teraz vytahujes to co mi napisal pan skuseny admin "maly buu" do chatu? moj staronovy steam? vies zaco som dostal ban na ten steam? a vies kolko ludi v ten isty den? na U2 sa to riesilo tiez vo fore... a vela ludi dostalo bany za nezmyselne hry.. taktiez aj ja.. pozri si steam profil tam mas SS... preco som potom 4 roky nedostal dalsi ban na dalsom steame? najdes si ho na inych ligach alebo v logoch... teraz ho ma mafukov brat, ale to vy ani neviete kto je ;/

Je pro mě noname stejně jako ty :/ Sry za OT

beast
30-03-16, 23:44
Je pro mě noname stejně jako ty :/ Sry za OT

to asi preto ze ty si public hrac, a ked nepoznas nick mafuko na sk/cz scene, tak si vazne len ten public hrac, to nie je ze ta teraz urazam, ale to je realita ;)

btw. kazdy tu poznate motorko hraca? spytajte sa jeho ... dlhorocny spoluhrac a win niekolko laniek prave s nim, on vam povie ako ja hram ;) alebo sa rovno spytajte PetrD ako dostal hunt na MZH, alebo este akeho "skillera" tu mate na vasich serveroch?

beast
30-03-16, 23:49
nechajte mi prosim vas BAN, ale poslite demo a casy, lebo stale neviem preco ten ban mam :entneho:

Maly Buu
30-03-16, 23:50
v cheatech se teda vyznas, asi bych jen tak nestahoval a nezkousel cheaty, kdybych je nepotreboval, zamysli se ty skillere :-D, ani kdybych chtel nahodou nekomu neco dokazat, ze to nefunguje, nepotrebuju, nestahuju :-D ... , ban sem dal opravnene :-D
tady mas jedno demo ,http://leteckaposta.cz/463692749, podivej se na ne, ban si dostal za tvoji nadstandartni hru v kazdem kole:-D, jak tvrdis, ja tvrdim za WH od zacatku do konce, o kazdem vis, mne jako neschopnemu adminovi, ktery to neumi a nic o tom nevi to na WH vic nez staci. Unban nedostanes, stahni si nove cs, nebo porid steam ... A ze nebudes hrat na Kotelne nikomu vadit nebude

beast
30-03-16, 23:54
v cheatech se teda vyznas, asi bych jen tak nestahoval a nezkousel cheaty, kdybych je nepotreboval, zamysli se ty skillere :-D, ani kdybych chtel nahodou nekomu neco dokazat, ze to nefunguje, nepotrebuju, nestahuju :-D ... Neschopny urcite nejsem, ban sem dal opravnene :-D

ja sa v cheatoch vyznam velmi dobre, a taktiez aj v "Cheathunterstve" pretoze som bol ozajstny cheathunter na ozajstnych kvalitnych ligach nie ako ty co tu banujes 12rocnych kinderkov :gabe:

beast
31-03-16, 00:14
toto demo poslal admin "Malyy Buu" ano presne ten neskuseny admin, tak sa podme nanho pozriet
http://leteckaposta.cz/463692749
takze napisem ti tu cele demo, aby som ta pekne strapnil (ze o kazdom viem si napisal) bud si zapni sluchatka alebo brain

casy:
21:50 - idem schody, dole dupe enemy pockam si ho
22:00 - skočim na spawn, je tam afk, zabijem ho, je tam mierny naznak abčka, ale my teraz riesime WH, neskor pokračujem na B, ked si pozries kazde demo, a aj potom dalej neskor toto demo, tak vkuse pozeram okno, co je natom ze som ho dal?
22:10 - krasna reflex hlava - povedal by som ze kusok AB, do toho druheho som chcel hodit nozik, pretoze mi wh neukazalo ze tam je
22:25 - moj wh radar mi ukazal ze je v zahrade, mylil sa
22:35 - pokracujem na stred, idem kukat dvere, ale z ct spawnu po mne striela hrac o ktorom som zjavne vedel ze? :(
23:00 - walkujem si schody, bola velka pravdepodobnost ze tam bude dakto, no pocujem enemy na ct spawne, ale ty mas vypnute usi tak nevies :(/ btw. skoro dostali hlavu dieru, musim aktualizovat wh, pretoze mi ukazuje spomalene pohyb hracov
23:35 - minule kolo ma lahko dali, teraz som afk a nastavujem wh a ab na lepsie hodnoty
24:15 - počul som ho v dolnych katach neviem ako ty btw. zjavne som to ab nenastavil dobre :(
24:40 - tomuto sa povie reflex pan admin
24:45 - na radare vidim hraca ktory ide stred (pre tvoju info ma nick "IamBetterThanYou") zrazu padne, tak asi z kade pride enemy? :( cisty wh cas, videl si ten fastzoom? to kukas ze?
24:50 - pocujem min. 2 na longu ako mi bezia do crossu, prvy dostane, druhy ide neskor, teraz ked pozeram cez tvoje xspec tak dostal peknu dieru cistu wh aj s awp cez tie dvere, toto je cisty wh cas


a ako som pisal viz. vyššie, treba si pozriet cele hltv tam je viacej peknych wh a ab časov -> http://leteckaposta.cz/374250210

toto demko je len uryvok mojho nadstandartneho skillu :entneho:

beast
31-03-16, 00:16
next demo pan admin, za toto by si mal dostat facky ;(

Britny
31-03-16, 00:24
Taková čistá dedukce s cheatama.

1. Celou dobu hráš na steamu 1.6 s cheatama - potom si koupíš GO, že si jdeš zahrát turnaj a ono ejhle. Valve tě detekuje, možná proto, protože sis cheaty zapomněl vypnout, nebo možná proto, protože si prostě chtěl hrát s něma. Té společnosti je ukradené, kde hráš, co hráš, jakým stylem hráš, nespektují tě. Prostě detekují něco co oni sami nepovolili, takže tzv. "nesmyslné hry" jsou jim ukradené a proto si nedostal UB. Kdyby šlo z jejich strany o nějaký fail, tak by ti ho dali, ale v dnešní době je snad víc cheaterů, jak slušných hráčů.

2. Proč si poté už nedostal ban? Snadné - protože si poznal, jak snadno se cheaty na steamu dají detekovat, tak si je už nezapnul. Nebo sis dával pozor, nebo si prostě za celé ty roky ani GO nehrál a hrál si jenom oldschool 1.6 kde ti VAC nic neudělá - pokud je tvé bývalé SID STEAM_0:0:17463234 které si někomu dal, tak je tam skoro cca 6k hodin na 1.6 a nový majitel tam má jen kolem 300h na GO, takže bych se více přikláněla k té teorii, že si go už nehrál. Nebo máš snad více steam účtů?

Dále sem si tak všimla, že i GS má nějaké ty svoje vychytávky přes ns. Proto hraješ pod jejich NS, tady a ne tam? Protože tvůj ns zaznamenávám pouze zde.

Jsou to pouze teorie, které sem ti napsala, jak to mohlo být. Demo je asi zbytečné koukat, protože si nejsem jistá, zda ti teď UB projde. Ale kdyby ano, tak i přesto pokud bys tu chtěl hrát, tak na žádném jiném ns se už nenapojíš, jen na tomto. Ale pokud si čistý jak lilie, tak ti to přece nebude dělat problém a nějaký steam si nemusíš ani kupovat ne?

beast
31-03-16, 00:28
1. CSGO som v zivote nehral, to ti tu pisem a prisaham ti (a este ked chces tak sa na ten ucet prihlasim ak som nezabudol heslo a ukazem ti ze CSGO nemam ani kupene na tomto ucte) tvoja dedukcia je zla v kazdom ohlade, prepac, si trapna :P
2. Nedostal som ban a hral som takisto stale, viz. ocenenia atd.. neriesim toto. ten steam ma kamosov brat ako som uz pisal a asi hra CSGO, mna nezaujima co on hra, ja CSGO nehram a ani nemozem, na takom ntb by mi zhorela graficka... to som uz spominal tiez-...
3. na GS hram na GS CSku, ine CS nemam nainstalovane, co pises? pod na server GS a ti to odfotim, neviem co ty zaznamenavas ale urcite sa mylis.. na GS som hral doeraz pod nickom VAMOS A LA PLAYA a pripojim sa tam aj teraz a mam GS CS... ked chces pod public 1 .. vyplaskam ta ;P

este to editnem, zo zaciatku asi cca pred polrokom som na GS hral na normal NS, ale potom to zmenili a aktualizovali a ked sa pripojis na takom tak ta kickne a ziada od teba aby si stiahla GS CS... ktory ma novy patch...

beast
31-03-16, 00:33
musim povedat ze na GS mam mensie KD, len 4.0... ale to asi aj preto ze tam nechodia az take lamy ako na kotelnu (pretoze polka hracov len bezi a nevnima okolie)

http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_821/hlstats.php?mode=playerinfo&player=9596

beast
31-03-16, 00:38
stale čakam demo za ktore mam BAN ... lebo toto co pridal hore pan "Admin" , to by ste sa mali hanbit za taketo demo

Britny
31-03-16, 00:43
Tak mi jen napiš, za co si dostal ten VAC ? 1.6 ti valve nedetekuje, to bylo uděláno na GO, které si tam měl cca 16h a pak si už ho hrát nemohl. Ten čas taky sedí. To SID je tvoje a já na něm vidím hráno GO, hráno, zabanováno, dále už nehráno.

Hej, s tím GS budiž, to si pak bud budeš muset pořídit steam, nebo hrát jen tam. Protože i zde se to bude blokovat.

beast
31-03-16, 00:50
na tom steame kde je ban nemozes vidiet ze niekto hral csgo, kedze ja ho tam zakupene nemam a nikdy som nemal :D prisambohu sa tam prihlasim a odfotim

CSGO nemozem vidiet ani na streame a nie to zeby som to este hral, ak by som to hral tak to hram doteraz a nehram 1.6... ja som csgo nikdy nehral a ani ho hrat nebudem ,.. vobec sa mi ta hra nepaci... a nemam nato ani ntb... niekedy mi aj 1.6 seka

Maaaaaaaaaaja
31-03-16, 01:01
Unban máš v piči a jen chceš sám sebe pobavit a ukázat na něčí neschopnost. :D Proto si 6-krát požádáš o UB. ..... Když už tu třepeš K:D, tak ty máš 6,25 :D to už samo o sobě je k smíchu, protože takové číslo se v dlouhodobějším horizontu nedá držet a když jsi tak zkušený, tak to sám musíš vědět. Když tu vezmu motorka, kterého tu jmenuješ, má 3,8 a on je dle mě celkem solidně nafetovaný týpek. Ty nemáš na to dávat 6,2 kámo, nic ve zlém.

btw. mě by třeba zajímalo - http://csko.cz/dema?UPD=1CacRw24
V case 39:48, jak rushnes mid, ti vyleti granat zleva, a to nemuzes vedet, ze to hodil frajer ze spawnu o ten vyklenek (ale i kdyby sis to myslel), ale ty se doleva ani nemrknes k tomu ruzku, procpak, jen tocis hlavou, kdyby to byl flash, pak jdes a ani ocko k te bedne, kam koukas pokazde, kdyz tam jdes, ptze tam vzdy nekdo je ? a hned na to, po tech 4 hs, bezis a typek na t-spawnu ti doslova rika halo, ale ty nereagujes a bezis, prestoze jde krasne videt a divas se primo na nej, reagujes az na flash, co ty na to ? pls nepis hlavne, zes mrknul.

Zatim se mej, gn

beast
31-03-16, 01:04
motorko je solidne nafetovany typek? tak sa ho spytaj na servery na moj nick a uvidis co ti napise, to ze sa neda udrzat tu 6.2 K/D? na tychto serveroch? ved ked sme 20 napojení, tak 10 z nich su hrači ktorí to hraju najviac 1 rok a bežia a strielaju popritom prosim ta...

demo idem kuk pockaj ;-*

beast
31-03-16, 01:10
ako sorry, ale ty si asi dalsi noob, ten flash ci smoke je jasne viditelny ze je hodeny o ten vyklenok, ved sa pri mne odrazil, potom normalne ab 4 hlavy... a potom tam je hrac ktory tam cakal a zabil som ho,kto povedal ze som ho nevidel? ale na spawne seru vzdy viaceri tak som si to istil z prava...

pripomeniem ze zo 40 minutoveho hltv dema ma ides obvinovat z jedneho casu ktory je uplne clear? ty si admin? preboha co to tu mate za noobov?

beast
31-03-16, 01:32
http://i66.tinypic.com/5xo7c1.jpg tu mas hry na mojom steame ziadne csgo.. čau

Maaaaaaaaaaja
31-03-16, 01:39
Já nic nečasoval, jen jsem vybral 1 situaci a chtel vidět, co napíšeš. ... Me zaujalo, ze ani nechecknes vlevo u toho rohu, reflexivne se to celkem nabizi, to je fuk, toho typka na T jsi videl a nijak jsi nereagoval, zajimave. Dik za odpovedi.

6,2 se neda udrzet, nevim, jak jinak to mam napsat a pis si, co chces. Hraju to 12 let a nikdy jsem nevidel typka, co by se dostal v delsim horizontu nad 4,5. A ver tomu, ze to nebyli zadni sasci. Kdyz uz jsi tu zminil PetraD, spajska treba, nebo playhard (lidi, co hrali za neophyte, esubu, nebo 1.GB treba na pz, jo vsici jsou noobi, ja vim) atd. Prdel je totiz v tom, ze kdyz ses na serveru, kde je 30 lidi, tak ti lehce neco utece, teda tobe ne, ty vis vzdy vse :D ... A vymlouvat se na to, ze na serveru je kazdy noob. To mozna jo, ale i ty dobre hrace vzdy nekdo prekvapi, nekam se nepodivaji atd blablablaa ....

Uz me to unavuje, cistej nejses proste. Znas takove ty pocity, kdyz hrajes, nekdo ti da frag a hned ze hry proste vis, ze typek je zaply. Tak tohle je to same, i kdyz trosku jinak mysleno.

beast
31-03-16, 01:42
PetrD hral za neophyte esubu? alebo niekto spominany? co pises? ked nevies nepis prosim ta.. PetrD hral vkuse len v mixoch, na MZH sme ich dali 16:8... a online taktiez vkuse (ale to som mal zapnute ako pises).. takze neviem co viac ti mam pisat :D

K/D dam aj viac uz len kvoli tomu ze to vkuse spominate ked bude unban :D

a to ze si nevidel nikoho udrzat nad 4,5... tak potom vidis nieco po prvykrat, a to ze si tu budes vymyslat ze mas wh lebo to citim a mam taky pocit a bez dokazov, to len usvedcuje z toho ze tu je polka adminov, a aj viac ako polka adminov takych ako je... ukaz mi cas a demo kde mam wh.. lebo ja ziadne wh nepotrebujem na public lamy...

Maaaaaaaaaaja
31-03-16, 08:20
spajska aka boona hral za neophyte, PetrD hraval za extatus (lamka, co vyhrala MCR 2011 v 1.6 - coz urcite vis), dokonce jeho former mate Superstar tu snad ma porad admina .... http://www.playzone.cz/turnaje/cs16-wcg-online-kvalifikace-2011/seznam-tymu#team-31990 .. playhard - esuba ........ porad jsou lidi, co hrajou mixy - demo, trpaslik - dalsi 2, co hrali neophyte ..... proste nebudu tu delat vycet 150 lidi, nikdo z nich by to nedokazal jednoduse receno, ani oskar by to nedal ..... a to par roku zpet, nez se zacalo prechazet na GO, mely servery lepsi urovne a lidi se nedostavali K:D ani na 4, ti nejlepsi se pohybovali kolem 3,5-3,7.

Doufam, ze tu nekdo hodi nake demo dneska, ptze tu stejne tlachame nesmysly a nic se nevyresi.

beast
31-03-16, 12:19
nebola to normalna esuba, esuba mala stabilnu zostavu vela rokov a vies v akom zostrojeni
esuba.lg bola len skuska...superstar atd ma poznaju, hravali na U2 ako anonymni alkoholici, kde sme s nimi v playoff vzdy hrali vyrovnane zapasy, a viackrat ich porazili... a petrd , dragon a ten seth tam boli len do poctu, (ako nahradnici) pretoze na u2 hrali s nimi za anonymnych alkoholikov.. ale v esube v zostave nikdy neboli :X

niekedy mohla mat kotelna lepsiu uroven, ale pripoj sa teraz a behaju tam same deti, ktore kričia do mikrakov a behaju po mape jak zajace..

a stale je mi smiesne ze ma obvinujes kvoli mojmu K/D, o ktorom som ani nevedel, a nemas ziadne demo a casy... to je proste akokeby djokovicovi neverim tenistovi ze nedopinguje lebo vyhra vsetko co sa da :(, dame mu zakaz hrania tenisu, dokym nenajdeme dokaz :(

beast
31-03-16, 13:15
http://www.undzwei.eu/?option=coverage&id_content=2317&comment_start=0
http://www.undzwei.eu/?option=coverage&id_content=1899
http://www.undzwei.eu/?option=coverage&id_content=1885
http://www.playzone.cz/turnaj/zapas/48334074
http://www.playzone.cz/turnaj/zapas/48334084
http://www.playzone.cz/turnaj/zapas/48334080 - to je mzh, len aby si si nemyslel ze som bol zapnuty :(
:entneho:

https://www.youtube.com/watch?v=Ezu0dxHHRwk

z3loo
31-03-16, 16:58
http://www.undzwei.eu/?option=coverage&id_content=2317&comment_start=0
http://www.undzwei.eu/?option=coverage&id_content=1899
http://www.undzwei.eu/?option=coverage&id_content=1885
http://www.playzone.cz/turnaj/zapas/48334074
http://www.playzone.cz/turnaj/zapas/48334084
http://www.playzone.cz/turnaj/zapas/48334080 - to je mzh, len aby si si nemyslel ze som bol zapnuty :(
:entneho:

https://www.youtube.com/watch?v=Ezu0dxHHRwk
Hahah Laci co s tebou tu robia : Dd , no potvrdzujem ze nemusite ho banovat nema nic , hral som s nim od roku 2008 cca a toto iste co daval online tak daval aj na lankach , mzh a podobne , viem nemusite mi verit lebo ma asi nepoznate , ale ja ho poznam dlhe roky a toto daval vzdy ved sedel na lankach vedla mna . Mal vzdy taky "wh styl hry" ze vsade predstrel a podobne ale to je vsetko o rookoch hrania a braine , davam za neho vsetky palce aj na nohach a ostatok je na Vas. Cmuq

beast
31-03-16, 17:28
to preto ze tu su skuseni admini :entneho:

a admini ti tu nenapisu lebo sa boja vyjadrit svoj nazor, radsej si tam pišu do AF a ja neviem ani začo mam ban :D ked za to trapne demo čo poslal ten skuseny admin Malyy Buu, tak som mal mat unban za 5min

Idea
31-03-16, 21:09
Ok mna tu aj tak nikto nema rad tak zacnem: Pro UB pokial nebude jedno schopne demo kde budu 3 wh casy ako u ostatnych hracov, davat bany za zaklade kda je blbost.

Zoyer
31-03-16, 21:12
tak se k tobe pridam. vselijake zpusoby, jak se zbavit tohodle hrace jsou pekne, ale porad jsem nevidel duvod proc se ho zbavit.

wowz0r
31-03-16, 21:25
Přidávám se k tomu, že na demech, která jsem viděl, jsem zatím nenašel nic, co by mě extrémně chytilo za koule.

KeYo
01-04-16, 01:20
https://ctrlv.cz/CC2q
proti UB


PS: APRÍÍÍÍÍÍL/DUBEEEEEEN

beast
01-04-16, 01:45
ten april si zabeeeeeeeeel

Kotel
01-04-16, 13:13
Nejdřív musíte přesvědčit Bůčka, jinak unban nemá smysl.

beast
01-04-16, 13:30
Nejdřív musíte přesvědčit Bůčka, jinak unban nemá smysl.

boze, cize jeden admin tvrdi ze som cheater, ostatní NIE, a teraz kvoli tomu mam ban ? :DDDDDD

Kotel
01-04-16, 16:14
Ano.

beast
03-04-16, 15:53
a to sa odkedy takto riesi?... pekne ti poskace aj po hlavicke adminko "Malyy Buu", pretoze ked mi das unban tak on sa vzda prav, aspon o jedneho "skuseneho" admina menej... krok vpred, gogo

http://leteckaposta.cz/703135456

to vase CSko je oničom, ani neviete ze aj tam cheatujem (nosmoke+wh) :entneho:

REFRESH, uz 4 dni neviem zaco mam BAN

refresh

refresh je tu nato, aby si to niekto všimol s dnešnym datumom a aby sa tato tema posunula vyššie pretože sa rieši niejak velmi dlho nezda sa vam?, a nie preto aby si mi to upravil do prispevku ktorý tu bol odoslany 1.4. ..

DiEAcE
03-04-16, 16:03
Klid ty jardo.. Zacni hrat na novem a pripojis se.

E; Tak furt neresme principy, kdyz uz tu stejnak zase hraje, za chvilku se teda bude resit pocasi..

HSMartinka
03-04-16, 16:10
Klid ty jardo.. Zacni hrat na novem a pripojis se.

ved on uz tak davno hra

beast
03-04-16, 16:30
Klid ty jardo.. Zacni hrat na novem a pripojis se.

E; Tak furt neresme principy, kdyz uz tu stejnak zase hraje, za chvilku se teda bude resit pocasi..

ja principy riesit chcem, lebo ja som bezdovodne obvineny a este aj zabanovany pretoze malyy buu , total noob admin, nevzladol a zabanoval ma...

ja si tu prosim demo a casy... na novom cs uz zase hackujem ako vzdy to sa neboj

k1x
03-04-16, 18:34
ja som tu dnes jedneho hraca BEASt zabanoval...ci si to bol ty alebo nie, neriesim...hral podobnym stylom ako ty, lenze u tohoto Beast-a to bolo aspon vidiet a aj AB sa tam naslo...https://www.sendspace.com/file/k5an94
Viackrat som ta necakane pozeral, ked si to necakal, lebo som si vravel, ze co ked chalanisko zapne...ale nic dokazove som ja osobne na teba nemal, vsetko co si daval, malo zmysel (zvuk+radar+brain+reflex). mozno par zaujimavych fragov som mal na videu, ale nic co by naznacovalo na WH...u mna osobne si zatial clear a to demo co som sem dal pravdepodobne nebudes ty, kedze mi nesedel ten styl hrania...
PS: nemusis tu nadavat na admina Maly buu, ze urobil chybu, kazdy robi chyby...Skus sa spravat normalne (racionalne) ako dospely clovek ked ziadas o unban...ked vies, ze si nic nemal, tak nemusis kazdym postom spamovat "prosim si casy"....dalsia vec, ked nadavas na kotelnu, ze tu hraju boti (obcas ano) tak hravaj niekde ine, kde su vyrovnani hraci (lenze to by si musel zapnut steam).
Odomna mas unban, kedze som nic nevidel v deme....

beast
03-04-16, 19:18
to koho si dnes banoval, som urcite ja nebol.. ako by som sa dostal na server ? na normalnom ns csku mam ban a tu na novom som teraz hral ...bol to nejaky hater ktory naschval zapol a kopiroval nick.. a iny nick ako "the bEAST" nepouzivam... to k tej prvej casti...

ja som naadmina malyy buu nenadaval zo zaciatku.. dal mi raz ban.. napisal som o unban, dostal som ho od Kotla.. teraz prisiel na server s tym ze ani nenatacal demo (Alebo 3minutove) a dal mi BAN uz len kvoli svojej arogantnosti a pyche, pretoze som dostal unban od Kotla... tak som podal staznost aku som podal... jemu slusne nemozes... tu 15adminov ti povie ze som clear...1 Malyy Buu povie ze CHEAT a mam ban doteraz, a ked ho nepresvedcia... (vacsina ma presviedcat jedneho hraca).. tak unban nedostanem, aspon tak som to z Kotlovych prispevkoch tu v tejto ziadosti vydedukoval...

na kotelne som nehral dlho.. pamatam davnejsie to si ma zabnoval ty a potom si mi dal unban... a potom som sem tam hral radsej na GS.. ked som mal cas... ale teraz som sa vratil sem kvoli kamaratovi ktory hraje len tu.. tak sa mi tu zase zapacilo a potom 6x ban kazdy den... 2 posledne spominane od admina MalyyBuu...

btw. si 4 ktory napisal "Clear" ale s tym si nic nevyriesil.. uz pred par dnami sa tu vyjadrovali admini ze nic nemam, ale ajtak ban zostane pokial admini nepresvedcia druheho admina ktory mi unban nechce dat... vyjadril sa taktiez ze ked ja dostanem unban, tak on sa vzda prav.. a to Kotel asi nechce a unban mi nedava... ale ja zato mozem? ja nemam nic, vyjadrili sa aj admini, mal by som dostat unban, ale nedostanem ho, lebo tu to je postavene na kamarastve v admin time...

stale tu nemam demo kde su casy kde mam wallhack.. a stale mam 4 dni ban.. stalo sa to uz niekedy? keby ste mi dali aspon demo a casy.. lebo ja neviem zaco mam ban a neviem ani co "Riesite" ako to je v nazve tejto unban ziadosti...

beast
03-04-16, 19:24
.ked vies, ze si nic nemal, tak nemusis kazdym postom spamovat "prosim si casy"...

ja som tie casy a demo nevidel doteraz, a uz preslo 5 dni ci kolko a nikto sa nevyjadril nic, len si suskaju v AF ale ja nemam ziadne vyjadrenie preco mam ban, no vlastne mam, pokial admini nepresvedcia admina "Malyy Buu" tak nedostanem unban...

a teraz akoze nemam spamovat? ved moju ziadost uz nikto neriesi, proste akokeby sa na nu zabudlo... a im je to lepsie ututlat.. tak prave preto si pytam casy a spamujem to tu, aby sa tato ziadost posunula vyssie (na oči kazdeho) a aby si to uz dakto normalny vsimol...

CMBR
03-04-16, 19:45
Nevim, proč tu furt cpete, že může hrát na novym csku, když by vůbec neměl mít ban ani na tom starym, nemáte žádný právo ani důkaz na to, abyste mu ten ban nechávali. On ví, že může hrát, ale tady jde o ten princip.. a upřímně, kdyby si někdo jinej vzal do hlavy, že ho prostě zabanuje bez dema, protože je prostě podle něj zaplej, po tom, co dostane ub (jako wtf??? Banovat bez dema, prostě že je zaplej, když není jedinej důkaz? Kde to sme? To je jako když je dítě ve škole potrestaný učitelkou za něco, co neudělal, protože ta učitelka je na to dítě zasedlá a podle ní to udělalo prostě...), tak byste ho vyfakovali do nebes.. věděl sem, že to tady funguje špatně ale ne že to tu funguje až tak moc špatně
Btw, argumentovat K/D je nesmysl:)
Tohle je naprosto čistej hráč a vy se jen neumíte smířit, že to tady huntí jak nikdo..

KeYo
03-04-16, 19:54
Nevim, proč tu furt cpete, že může hrát na novym csku, když by vůbec neměl mít ban ani na tom starym, nemáte žádný právo ani důkaz na to, abyste mu ten ban nechávali. On ví, že může hrát, ale tady jde o ten princip.. a upřímně, kdyby si někdo jinej vzal do hlavy, že ho prostě zabanuje bez dema, protože je prostě podle něj zaplej, po tom, co dostane ub (jako wtf??? Banovat bez dema, prostě že je zaplej, když není jedinej důkaz? Kde to sme? To je jako když je dítě ve škole potrestaný učitelkou za něco, co neudělal, protože ta učitelka je na to dítě zasedlá a podle ní to udělalo prostě...), tak byste ho vyfakovali do nebes.. věděl sem, že to tady funguje špatně ale ne že to tu funguje až tak moc špatně
Btw, argumentovat K/D je nesmysl:)
Tohle je naprosto čistej hráč a vy se jen neumíte smířit, že to tady huntí jak nikdo..

+1

a btw argumentovat, ze motorko a podobní hráči nikdy nemali take K/D jak on je tiez blbost.. ked hraval Motorko, bola uroven Kotelny uplne inde a hralu tu skusenejsi hraci a nie blbe decka.. teraz tam skoro nikto okrem deti, co nevedia ani plantnut bombu nehra..

Zoyer
03-04-16, 19:59
Nevim, proč tu furt cpete, že může hrát na novym csku, když by vůbec neměl mít ban ani na tom starym, nemáte žádný právo ani důkaz na to, abyste mu ten ban nechávali. On ví, že může hrát, ale tady jde o ten princip.. a upřímně, kdyby si někdo jinej vzal do hlavy, že ho prostě zabanuje bez dema, protože je prostě podle něj zaplej, po tom, co dostane ub (jako wtf??? Banovat bez dema, prostě že je zaplej, když není jedinej důkaz? Kde to sme? To je jako když je dítě ve škole potrestaný učitelkou za něco, co neudělal, protože ta učitelka je na to dítě zasedlá a podle ní to udělalo prostě...), tak byste ho vyfakovali do nebes.. věděl sem, že to tady funguje špatně ale ne že to tu funguje až tak moc špatně
Btw, argumentovat K/D je nesmysl:)
Tohle je naprosto čistej hráč a vy se jen neumíte smířit, že to tady huntí jak nikdo..
to bude asi tím, že si tady dělá každý co chce.

Idea
03-04-16, 20:00
Takze podla vsetkeho mozem ist na server a ak bude mat nejake ns pekne skore tak mu mozem dat ban a poviem ze je podla mna zapnuty, ub mu nedam a ani relevantne demo nedodam? :)

beast
03-04-16, 20:05
dobre pani admini a teraz musite presvedcit skuseneho admina "MalyyBuu" ze som clear, inak unban nedostanem, na hlavu postavene :D viz. prispevok Kotel vyššie..

Zoyer pod na server vyberieme si dajakeho hrača a zabanujes ho... a budes sa hrat na nedostupneho a neodbanujes ho + nepresvedcia ta o tom ze neni cheater! :D

z3loo
03-04-16, 21:24
dobre pani admini a teraz musite presvedcit skuseneho admina "MalyyBuu" ze som clear, inak unban nedostanem, na hlavu postavene :D viz. prispevok Kotel vyššie..

Zoyer pod na server vyberieme si dajakeho hrača a zabanujes ho... a budes sa hrat na nedostupneho a neodbanujes ho + nepresvedcia ta o tom ze neni cheater! :D

Klimax
03-04-16, 21:29
Taktiez som za ub.. dema nepouzitelne na ban, screeny ciste.. neznamena ze ma cheaty ked ma 6 k/d.

Kotel
03-04-16, 21:40
Většina už je pro unban, takže ban zrušen.

Klimax
03-04-16, 21:43
Aha, tak to ste mali skor napisat ze sa caka uz len na moje vyjadrenie :gabe:

Kotel
03-04-16, 21:45
Tvůj hlas je za 10 bodů.

beast
03-04-16, 22:30
vacsina uz je? vsak od zaciatku bola.. alebo aspon po 2 dnoch, ale OK