PDA

Zobrazit normální verzi : [ čekání na admina ] [T.ARMY] DeViL oF DeaTH --> Koprakek



teecko
31-03-16, 17:44
Vypis z konzole:




Detaily banu





Hráč
[T.ARMY] DeViL oF DeaTH


Typ banu
SteamID


SteamID
STEAM_0:0:89745658


IP adresa
185.21.223.9


Udělen
31-03-2016 - 16:23


Délka BANu
4320 minut


Vyprší
03-04-2016 - 16:23 (0 měsíců 0 týdnů 2 dny 23 hodin 38 minut ještě zbývá )


Důvod
[zakaz k CT] Demence


BAN dal Admin
:_Koprakek_: (Koprakek)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak 3 (jail_psychics)







Poznamka:





Zakaz k Dozorcum za demenci .. No co ja to tech par minut vydrzim zas tak zavyslej na CT nejsem .. Ale kdyz uz zabanujes me, muzes tam priste zabanovat i ostatni co tam ukazuji demenci .. ( viz Burger po tom co si se odpojil a pred tim mezi tim si hral na slusnaka .. )
Ted mi napises "tak priste natoc demo" ..
Proc mam tocit demo ? stejne se 80% stiznosti uzavira s tim, ze se to resi ingame .. Priste tam treba pobud dele nez 1 kolo ..

Koprakek
31-03-16, 18:15
Tak proč jsi nepoužil "!", o tom že se tam někdo buguje?
Ano, příště toč demo, pokud je to v den podání stížnosti, hráč je ještě ve hře, klidně není problém za ním zajít a zabanovat.

teecko
31-03-16, 18:33
Tak proč jsi nepoužil "!", o tom že se tam někdo buguje?
Ano, příště toč demo, pokud je to v den podání stížnosti, hráč je ještě ve hře, klidně není problém za ním zajít a zabanovat.

Eh napsal jsem Burger ( hráč ) Ne Buger xD
Víš když to natočím tak je takový koloběh musím to nahrát dát na forum a potom čekat c oadmin .. do té doby hráč odejde nebo umře nudou xD

teecko
31-03-16, 18:36
Hele mě je to celkem jedno já to vydržím ale když už příště budeš banovat někoho za demenci, zůstan tam takové 2 3 kola jestli jí tam neni víc třeba budeš mít ještě víc aktivních banů a budeš trhat rekordy.
Můžete teda lock.