PDA

Zobrazit normální verzi : Roll/Náhodná výhoda/



Fropo
31-03-16, 21:36
Zdravím všechny zabijáky :) >>>> V tomtu článku se bude psát o náhodné výhodě přezdívána jako roll.>>>>>>>
Takže začnu spíš "negativními věci u starých výhod">>Začneme tou nejzákladnější a to u
První reakce s výhodou na napsaní slova...=Tyto výhody jsou o skillu. Někdo píše každý den např článek ad už do školy nebo do práce a potom už ví kam šáhnout takže není problém napsat slovo např auto za 1 sekundu.///////Dešto hráč který si jde zahrát na 1 mapu po týdnu protože neměl čas na počítač tak tomu to samozřejmě trvá než napíše něco takového takže potom jsou hráči v "nevýhodě"

První reakce s výhodou na skok/čup/begrib= Tato výhoda je o reakci spíš automatice (strašně moc se stává že simon řekne prvni reakce na skok a někdo vyskočí ještě dřív než to dořekne) A zase je to něco v čem není 100% náhoda. Někdo může psát mezi tím co se ta výhoda řiká a než to dopíše a ono vubec i kdyby to nedopsal a rychle to odeslal nemá žádnou šanci na to výhodu získat.

Přišel jsem tedy s nápadem:

Dejme tomu že by se do simon menu přiřadila sekcička /výhody/>tu by otevřel a pak by tam měl 2 řádky dalšího nastavení (jako to má fotbal Nastavit spam,Vyhodit,zrušit....)
Bylo by tam:
1. Rozdat čísla>>> Dejme tomu že maximalní kapacita věznů je 25 max ? Tak by tam bylo 1-25(číslo) a např já bych dostal číslo 15.
2. Vyrollovat>>>Po tom co by každý hráč měl svoje číslo by se vylosovala výhoda např: 15=Fropo takže fropo by měl výhod bylo by to napsané v chatu aby nebyli zbytečná podezřívání nebo obviňování o podvodu ! samozřejmě že čísla by to rozdělilo pouze živím věžnům.(takovéhle detaily jsem vynechal)
No a jinak pokud by chtěl simon zrušit výhodu tak jí zruší slovně

Celkové shrnutí/pozitiva/negativity
+Nezabere to čas, Jde čistě o náhodnou výhodu,férové vůči všem.Simon nemusí kolikrát sledovat konzolu kdo to napsal první nebo podobně..
-Někdo má rád skill a tak nebude mít šanci ho prokázat, ale to může na atrakcích.

Ode mne asi všechno návrhy na zlepšení/vylepšení/názory na to samozřejmě každý piště.

The Frisco
31-03-16, 21:40
Všechno je o skillu. Aby příští návrh nebyl na pp roll :D

Fropo
31-03-16, 21:45
Všechno je o skillu. Aby příští návrh nebyl na pp roll :D

Tak jasný všechno je o skillu já neřikám že ne / ale neřikej že tě někdy neštvalo např to že si psal a on dal mezi tím výhodu a ty si ji nestihl ? Nebo to psaní ..

Azi
31-03-16, 22:00
Dobře, po zvážení pro.

Fropo
31-03-16, 22:06
Nechal bych to tak jak je, doteď s tím problémy nebyly a fingovalo to.

Já nic neměním já pouze přidávám.

Nejakej Muerteeee
01-04-16, 15:35
Zdravím zabijáku. :D Nevím no. Zní to dobře, ale já jako totální odpůrce všech náhod bych to moc neuvítal. Teď tě to motivuje že se musíš snažit atd.. ale potom by jsis dělal kafé přijdeš a máš výhodu nevím no..

Fropo
01-04-16, 15:50
Zdravím zabijáku. :D Nevím no. Zní to dobře, ale já jako totální odpůrce všech náhod bych to moc neuvítal. Teď tě to motivuje že se musíš snažit atd.. ale potom by jsis dělal kafé přijdeš a máš výhodu nevím no..

Jasný zabijáku :D Ale bylo by to tam jakože když bude simon chtít nemuselo by se kvůli tomu zrušit přítomné výhody :D bylo by to jako fotbal. Můžeš dát míč ale můžeš použít i kámen :D

Grakon2702
01-04-16, 16:13
Zrovna výhody se na JB dost částo ojebávaly (ale hlavně, že to každý obhajuje, jak to všechno fungovalo). Random roll je zatím jeden z nejlepších návrhů, co jsem tu kdy viděl. Máš to akorát vysvětlené strašně složitě. Stačí jedno tlačítko "vyrollovat" a ono by to do chatu napsalo nick náhodného hráče. Chat samozřejmě vidí všichni.

Fropo
01-04-16, 16:18
:) díky jsem rád že se tu našel někdo kdo to vidí zrovinka stejně :D

E: Jinak díky všem za vaše názory :D

Mr.N0b0dy
01-04-16, 21:21
Jako toto je super nápad. Ten způsob typu první reakce s výhodou na skok, 90% lidí skočí dřív, zase 40% lidí neumí rychle psát a nebo je to klasicky pes. Máš můj hlas :´)

because
01-04-16, 21:23
Ak chceš náhodnu výhodu, tak stačí povedať: Tretia reakcia s výhodou na napísanie slova pes a máš.

Fropo
01-04-16, 21:24
Jako toto je super nápad. Ten způsob typu první reakce s výhodou na skok, 90% lidí skočí dřív, zase 40% lidí neumí rychle psát a nebo je to klasicky pes. Máš můj hlas :´)

Tak jo fajn díky moc :)


Ak chceš náhodnu výhodu, tak stačí povedať: Tretia reakcia s výhodou na napísanie slova pes a máš.

Hehe :D

Nakladana Okurka
01-04-16, 21:58
Ať to funguje jak chce, toto není vůbec špatnej nápad.

Fropo
01-04-16, 22:05
Ať to funguje jak chce, toto není vůbec špatnej nápad.

paráda :) :thumsup4:

Fropo
01-04-16, 22:08
Dobře, po zvážení pro.

No vidíš že to jde :D :*

GNHP23
04-04-16, 16:30
to je zabiják hoši :D jelikož psát neumím a rychle už vůbec ne a mé reakce sou vzhledem k mému pokročilému věku dosti omezené (ne není to věkem) tak bych to viděl rozhodně jako dobrej nápad :D

Fropo
04-04-16, 20:31
to je zabiják hoši :D jelikož psát neumím a rychle už vůbec ne a mé reakce sou vzhledem k mému pokročilému věku dosti omezené (ne není to věkem) tak bych to viděl rozhodně jako dobrej nápad :D

Nice !!! :D

mirecc
04-04-16, 21:25
Pro

Fropo
04-04-16, 21:57
Pro

Pecka :) !!

Cavror
04-04-16, 22:56
pro

Fropo
04-04-16, 23:07
pro

Výborně :) :D

bEK0X
11-04-16, 19:53
pro

Nejakej Muerteeee
13-04-16, 07:08
Další náhoda kterou budu nenávidět :D. Ale je to dobrej náped :) Po zvážení PRO

Fropo
13-04-16, 13:58
Další náhoda kterou budu nenávidět :D. Ale je to dobrej náped :) Po zvážení PRO

:D říkáš teď :D a až jí vyhraješ "to je pecka :D "

Leilloo
18-04-16, 17:42
Tiez sa mi to lubi :) PRO

Pou
05-06-16, 13:14
Každý má stejnou šanci na získání výhody. Takže je to více než dobrý nápad. :) Teď už jen aby to netrvalo jak s ostatními věcmi co se mají udělat :)

Fropo
12-06-16, 22:07
No to už má na starost náš pán :D

FizzyBubble
12-06-16, 22:15
Kotel teď dělal pár úprav na CS:GO JB, aby to bylo trochu víc hratelný, aby si někdo nemyslel, že tu na to sere.

Kuzli
14-07-16, 10:07
Škoda, zrovna když jde do módy peskočko :( Jinak to zní fajn. :think:

Fropo
24-04-18, 22:50
Škoda, zrovna když jde do módy peskočko :( Jinak to zní fajn. :think:

Už je z módy pryč :D

Vachyas
25-04-18, 15:54
Čao,
musím uznat, že nápad je to celkem fajnovej, ale jenom v případě, že jsou na serveru hráči, kteří vědí, co hrají. Pak je tady ta druhá stránka, ta špatná, když je na serveru bot, co ani neví, jak má psát do chatu. A tak by mě zajímalo, co by jsi udělal, kdyby tu výhodu dostal právě on? (Pokud by šlo třeba o výběr atrakce)

bohémsky život
25-04-18, 17:21
Čao,
musím uznat, že nápad je to celkem fajnovej, ale jenom v případě, že jsou na serveru hráči, kteří vědí, co hrají. Pak je tady ta druhá stránka, ta špatná, když je na serveru bot, co ani neví, jak má psát do chatu. A tak by mě zajímalo, co by jsi udělal, kdyby tu výhodu dostal právě on? (Pokud by šlo třeba o výběr atrakce)

Vybereš atrakci a výhodu mu dáš jinou.

Pro.

Fropo
26-04-18, 13:58
Čao,
musím uznat, že nápad je to celkem fajnovej, ale jenom v případě, že jsou na serveru hráči, kteří vědí, co hrají. Pak je tady ta druhá stránka, ta špatná, když je na serveru bot, co ani neví, jak má psát do chatu. A tak by mě zajímalo, co by jsi udělal, kdyby tu výhodu dostal právě on? (Pokud by šlo třeba o výběr atrakce)

Hele pokud nebude réagovat na simona příkazy tak mu můžeš výhodu jednoduše zrušit.... Nebo jak píše new bye..
Ovšem chlapy podívejte se na datum kdy jsem to sem psal.... Já jsem napsal jen koment jestli by se někdo vyjádřil ,ale mylsím že to u vedení neprošlo...

bohémsky život
27-04-18, 14:19
Hele pokud nebude réagovat na simona příkazy tak mu můžeš výhodu jednoduše zrušit

Teď si myslím, že výhoda se rušit nemůže. Každopádně se to tady může nechat a Kotel to může udělat kdykoliv.

Fropo
28-04-18, 08:43
Teď si myslím, že výhoda se rušit nemůže. Každopádně se to tady může nechat a Kotel to může udělat kdykoliv.

Když vězeň nespolupracuje tak může

KajSinek
28-04-18, 09:32
Když vězeň nespolupracuje tak může

Nemôžeš mu ju zrušiť. Jedine ako píše Newbye, tak dáš atrakciu a jemu výhodu, ak nenapíše do chatu akú chce on atrakciu. Iba mu ju zmeníš.

Grakon2702
28-04-18, 09:40
Proč by ji nemohl rušit? To se dělá na jb běžně, že se změní nějak situace a Simonovi to prostě nebude vhodné. Tak zruší výhodu. Musí si však dávat pozor na to, aby nějak nenadržoval. Byla by blbost zrušit výhodu a pár chvil na to dát zase další reakci (roll).

KajSinek
28-04-18, 09:57
Keďže sa to obnovilo, tak som Pro.

Taktiež ako bežné? Od kedy to tak je? Už dosť dlhú dobu sa na to upozorňovalo a v tomto som si istý. Ak sa zmenila situácia, tak hráčovi dal simon vždy neúčasť alebo inú atrakciu, či zmenil výhodu. Ale nemohol ju zrušiť.

Grakon2702
28-04-18, 10:07
Já to praktikuji od nepaměti a nikdo mi na to neřekl ani slovo.

Fropo
28-04-18, 10:54
I já jí ruším.. a nevidím důvod proč bych nemohl.. Pokud simon řekne vězňovi ať si vybere atrakci a vezeň nic neříká neraguje tak nevidím sebemenší důvod proč mu jí nezrušit.
Navíc v pravidlech se o tom nikde nic nepíše že simon nesmí rušit výhody.. Pochop.. jak říká grakon tak aby daný simon nenadržoval ostatním hráčům.