PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o admin práva



<3 dnb
01-04-16, 20:09
Zdravím
Jmenuji se Tomáš jsem z Hradce Králové(narozený na slovensku v KE)
je mi 23let a cs hraju cca 13 let teď s 2roční pauzou.
Rád sportuji věnuji se přátelům hraju na kytaru a mám velice rád přírodu a cestování.
Adminem bych chtěl být protože jsem na serveru furt vzhledem k tomu že jsem měl dřív svůj server tak umím pracovat s amx i rconem..na serveru bych chtěl udržovat pořádek ne jen co se cheatrů týče ale také sportovní a přátelské bez zbytečného urážení :)
cheatra jsem hlasil maximálně přez hru /cheater jelikož admini jsou velice pohotoví :)
můj nick ve hře je <3 dnb a moje stem ID je :STEAM_0:0:20494808


Chtěl bych dodat že nesplňuji bod herního času..mám nahráno den a pul ale myslím že to není až tak závažné na vašich serverech sem dříve hrál pod nickem Rp^MpQ. nevím zda se to dá po dvou letech dohledat.....

Práva bych chtěl na server/y only D2 samozřejmě kdybych dostal práva na všechny servery tak bych je hlídal všechny

S pozdravem a přáním hezkého zbytku večera admin teamu Tomáš <3 dnb

Ještě bych chtěl dodat že admina sem dělal na Fakaheda. před 7 lety na u2 a pak na gamesites moje zkušenost jako admina je cca 2 roky :)

Koprakek
01-04-16, 21:41
Zkus začít víc hlásit na forum, aby jsme si byly jistí, že poznáš cheaty. Jinak si tě ze hry pamatuji.

<3 dnb
01-04-16, 21:43
Dobře :) mam i nějaké dema ale ty jsou teď nepodstatné protože už ti lidé jsou dávno zabanovaní :)

Mr.N0b0dy
01-04-16, 22:39
Ve hře se chová slušně, co si vybavuju. Hraje tam poměrně často, cheatery určitě pozná, přikláním se k PRO :), ale hlaš více :)

<3 dnb
03-04-16, 00:57
Určitě budu když si někoho všimnu :)

Samco
09-04-16, 16:35
Aktivita v hre je (vídavam ho tam často), chovanie veľmi slušné. Hlásenie si však žiadne nepamätám. Skús v tomto pridať a uvidíme.

Britny
10-04-16, 13:48
Jak píšou kluci, něco nahlaš tu na forku a nevidím u tebe žádný problém jinak. Aktivita tam je, z D2 tě poznám, někdo by se tam určitě hodil.

HSMartinka
24-04-16, 16:28
Hlásenie na forku nulové, neviem ako je to v hre, zatiaľ PROTI.

Saintpepo
13-05-16, 13:42
Dostal si dostatočný priestor aby si ukázal že máš o práva záujem. Proti