PDA

Zobrazit normální verzi : Basebuilder - pre začiatočníkov CT



MartyEE
03-04-16, 16:20
Ako začať? Proti mne sú už silnejší hráči a ja som začal s basebuilderom. V tomto threade Vám poradím nejaké typi. (UPOZORŇUJEM, ŽE VŠETKO V TOMTO THREADE JE IBA MOJA RADA A MOJE NAZORY TAKŽE SA MôŽETE DRŽAT TÝCHTO BODOV ALEBO NIE.)

GUIDE PRE CT

1.) AKO VIESŤ SVOJU HRU? Najzákladnejšia vec a podstata BaseBuildera je stavanie kempov/baseov.
Odkaz na videá stavania kempov pre tento mód. (http://csko.cz/forum/showthread.php?24824-Navody-na-kempy-pre-BB) Videl som, že niektorí hráči majú problém moovnuť bloky alebo s nimi narábať, to už sa, ale naučíte časom. Vo videách ste videli nejaké tie kempy, ktoré Vám pomôžu prežiť proti zombikom. Najefektivnejší kemp pre začiatočníka na prežitie je tento: HS - AIR (https://www.youtube.com/watch?v=4-v_t-jXGDY). Keď som zombiee, tak aj ja sám (FULL ZM) som mal problém sa do toho kempu dostať, ak bol kvalitne urobený takže doporučujem stavať. Po nejakých vylepšeniach je najefektívnejší layer pre body. Ešte lepší spôsob ako prežiť je, že si nájdete kamoša na TS/SKYPE vtedy sa násobia vaše šance na prežitie, môžete sa deliť o killy. Oplatí sa zakúpiť si VIP stojí iba pár korun/centov a oplatí sa to, rozdiel uvidíte hlavne v pozdejších časoch a vynáša to. Stavajte blízko spawnoch zombiee, zaberajte si dobré miesta kde sú blízko bloky.

2.) UNLOCK - Vrhnite sa rovno do AK47 či už je to kôli tomu, že dáva viac DMG, alebo kôli tomu, že je to proste Akčko, .. ďalšiu vec si odomknite mínu, je to veľmi užitočná vec ja to nazývam ,,druhá šanca na život'', medzi ďalšiu odomknutú vec v poradí patrí - FROST GRANADE A HE-čko zapaĺovacie.. Keď si ich odomknete, tak vám to dá na začiatku kola tieto granáty a tiež sú velmi užitočné a dá sa ich veľmi pekne použiť

3.) Vylepšenia - prvé čo vám doporučím sú NÁBOJE//VEĽKOST ZÁSOBNÍKA - prečo? Pretože musíte čím najdlhšie strieľať a čím najkratšie prebíjať pretože kým prebíjate zombiee vtedy prekonáva najväčšiu vzdialenosť a prichádza bližšie k vám a tu sa dostávame k ďalšiemu vylepšeniu ktorému by ste sa mali venovať po nábojoch - PREBÍJANIE dôvod bol uvedený vyššie. Vylepšenie DAMAGE-u by som dal na 3. miesto táto možnosť uberá zombikovy viac HP keď do neho strieľate. RECOIL vám umožní, že vaša zbraň pri FULLOUTE bude menej ''rozhadzovaná'' čo mi príde ako najmenej potrebná vec, keďže môžete dávkovať do hlavy čiže bursty 5 nábojové doporučujem, záleží od situácií.

Upozorňujem nič nejde hneď, je to tažké, nejde byť hneď full, musíte sa oboznámiť s mapami s hráčmi a všetkým okolo, hlavne trpezlivosť a ak sa budete držať týchto bodov a budete chcieť, určite sa ukáže dobrý výsledok. : ))


Dúfam,že som pomohol.

Qwix
03-04-16, 21:14
Pekne si to popísal MartyEE, určite dám na tvoje rady.

Siwy
12-07-16, 22:24
Pekne rozpísané.
Určite to pomôže.
Celkom som rád že tu niekto napísal takúto super vecičku.