PDA

Zobrazit normální verzi : [OK]---> Sta Fara --> Bugy



Sta.Fara
03-04-16, 22:09
Vypis z konzole:

AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 178606)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '62305'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obch�zen�'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < [OK]---> Sta Fara >
[AMXBANS] Tvuj nick: [OK]---> Sta Fara
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1823961005
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1823961005
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.82.135.191
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.82.135.191
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Bugy >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 6 (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================




Poznamka:




Takze prva vec . na vasom starom csku som dostal nedavno ban od rovnakeho admina zevraj WH no nemal som dal demo no zhodli ste sa ze wh mam aj ked tam nebolo nic vidno :D ale ok drzite spolu .. no stiahol som si to vase super nove csko ktore si vraj stiahnut mozem ked si myslim ze som dostal nespravodlivy ban .. tak som si ho stiahol hram si .. zavolam admina na ABckara pride Maly BU alebo co za sprepacenim retarda a hned mi capne ban .. ukazalo mi za WH najprv co bola blbost :D kedze ma ani nespectoval no zrazu Obchdznie Admin Na urovni ziadam o unban lebo toto je nezmyselne :D

Pardon BUGY

Bugy
03-04-16, 22:18
Ahoj dal jsem ti ban za obcházení starého banu (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=178359), který jsi měl za WH, důvod banu jsem pak změnil v banlistu.

Britny
03-04-16, 22:19
http://csko.cz/forum/showthread.php?47397-OK-Sta-Fara-Bugy

Aha, já si říkala, že si mi nějak povědomí. Ban je oprávněný, WH si měl + ještě si zakládáš nový účet na webu. Stačí dát snad ban na ID a už nebudeš mít důvod obcházet.

Sta.Fara
03-04-16, 22:23
WH som nemal to tvrdite vy na tom deme je prd vidno len vy drzite prisebe jj mal som tu uz ucet ale nepamatam si heslo . a obisiel som ho ? :D PRecital som si na vasej stranke že si mams tiahnut nove csko na ktorom cheaty nejdu ked si myslim že som ban dostal nepravom tak som si ho stiahol tak potom si serete do huby ked ajtak date ban .

hlavne ze som zavolal sam admina na ABckara tam ktory ban ani nedostal a admin prisiel a hned sprvej dal ban mne a odisiel :D

B!g 5m0k3
03-04-16, 22:25
obisiel som ho ? :D
áno


PRecital som si na vasej stranke že si mams tiahnut nove csko na ktorom cheaty nejdu ked si myslim že som ban dostal nepravom tak som si ho stiahol
To je pre hráčov čo majú zdielanú IP.

Sta.Fara
03-04-16, 22:26
zato ze sa poznate zrejme a ma VIP chalan tak ho tam nahate s abckom .. ale fakt by ma zaujimalo ci ste vobec niekedy csko hrali alebo len bany rozdavate. na Bugyho papuluju uz viaceri ze si bany dava ako chce ale ok nak robi čo chce ale aspon bud chlap a priznaj si že ani sam nevieš či sm WH mal len si to myslis a to je super ..

a nato mi odpisat neviete lebo ste trubice max 15 ročne čo nahavate kamaratov cheatovat a smejete sa na tom a ked pride niekto s kus skillom tak mu zajebete ban za wh UROVEN maximalna fakt.. :D

Velke ego mate s tých práv adminskych fakt to kde vas hladali fakt by ma zaujimalo nak viem kam nemam chodit radsej nak ma nejebne

a jasne že papulujem ked proste slusne sa svami neda

potom sa čudujte že na vašom serveri hraju same deti čo len kokotiny robia

nema čas jasne dava bany poslednej 5Ke hráčov 18+

mirecc
03-04-16, 22:37
Zachovaj kľud, určite ti odpíše keď bude mať čas, používaj edit

Bugy
03-04-16, 22:40
Máš oprávněný ban za použití Wallhacku, ban jsi obešel, dostal jsi další a ještě tady vypisuješ, práva nemám ani týden tak by mě zajímalo kdo na mě papuluje že dávám bezdůvodné bany :D

mirecc
03-04-16, 22:43
Vieš ono si dostal ban za to že si mal aktívny ban a aj napriek tomu si hral takže:
...

Sta.Fara
03-04-16, 22:44
vidno že ich nemáš ani tižden :D a počul som od viacerich hračov že si decko . opravneny podla teba lebo si len dalsi low hrac co si riesi komplexi že dava ban komu len chce
to demo ja si tak dokaz ako ja čierny aziat

mozem vas jebat zajtra hram :D a banuj ma aj 5 krat dene piciak

B!g 5m0k3
03-04-16, 22:46
mozem vas jebat zajtra hram :D a banuj ma aj 5 krat dene piciak

Veľa šťastia. :happy:

Sta.Fara
03-04-16, 22:47
nebudem rok čakat skrz 14 rocneho Swagera

B!g 5m0k3
03-04-16, 22:47
nebudem rok čakat skrz 14 rocneho Swagera

jasné, môžeš si kúpiť originálnu hru na steame a hrať hneď. :new_russian:

ZEUS
03-04-16, 22:51
ok... tady myslím že hotovo... asi lock ne ?

Sta.Fara
03-04-16, 22:51
a dostanem ban za obchadzanie od bugyho
:D

Bugy
03-04-16, 22:52
V tvém případě bych to viděl spíš ban za demenci...

Sta.Fara
03-04-16, 22:57
to aby si dal ban sam sebe

hofy
03-04-16, 23:01
lock