PDA

Zobrazit normální verzi : [OK]---> Sta Fara --> Bugy



Sta.Fara
04-04-16, 16:42
Vypis z konzole:


AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 178645)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchazeni banu z NS za WH'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < [OK]---> Sta Fara >
[AMXBANS] Tvuj nick: [OK]---> Sta Fara
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:37689743
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:37689743
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.82.135.191
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.82.135.191
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Bugy >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 6 (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.





Poznamka:






Ako toto fakt neni sranda uz . vcera ste sa zhodli ze ok ban mi ostane ze bol teda spravodlivy dobre tak berem vas nazor .. zadeli te mi nak si kupim original hru ok dobre :D tak mam csko na Steame original kupene a PAN BUGY mi da ban za obchadzanie :D bud unban alebo preplatenie hry :D lebo toto fakt uz neni mozne :D

HSMartinka
04-04-16, 16:44
Tvoje csko na steame vlastníš už skor než si dostal ban na NS.

Sta.Fara
04-04-16, 16:50
ten steam som nevlastnil do teraz kupil som ho rovno cely od znameho za dobru cenu to je prva vec a aj keby ho mam skor tak to je uplne jedno :D ci som si ho kupil pred alebo po je to uplne to iste a neni v tom žiadny rozdiel . tu ide o riešienie si osobnych vecí keby mam ten steam na keru piču by som hral na NS ? :D

Bugy
04-04-16, 16:53
Ahoj, po banu na non-Steamu za cheating si můžeš koupit originální hru a beztrestně hrát, pokud by jsi pak cheatoval na originální hře, ban by byl trvalý bez možnosti koupení další hry a beztrestného hraní na další originální kopii.

V tvém případě jsi vlastnil Steam účet se zakoupenou originální hrou už před banem na non-Steamu, po banu na non-Steamu ses rozhodl hrát zase na Steamu, což se bere jako obcházení banu.
Důkaz (http://prntscr.com/ao0pu9) že máš koupenou originální hru před banem (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=178359).

Sta.Fara
04-04-16, 16:53
o nic ine nejde než to že som papuloval :D toto neni dovod na ban :D žiadne obchadzanie len to že som pičoval(mal som dovod)

Kupil som si rovno cely steam od brata načo si mam kupovat dalši ? ked on ma steam ktory nepoužíva ?

nerozhodol som sa hrat opat na steame kedže som na steame nikdy nehral :D

HSMartinka
04-04-16, 16:58
Kupil som si rovno cely steam od brata načo si mam kupovat dalši ? ked on ma steam ktory nepoužíva ?

a kedy si si ho kupil ?

Sta.Fara
04-04-16, 17:21
Včera večer ako ste napísali že si mam kupit original hru tak som sa spytal brata ktorý už nehráva či možem hrat na jeho predal mi ho a hral som na jeho od včera večera predavanie steamu neni zakazane a zobral som to lepšie

steami sa bežne predávaju medzi hráčmi normalna vec

Tento Ban nema zmysel.. podla mna to už je len lebo vam to robí radost a zato že som drzí a nevtieram sa adminkom do ritky.

Britny
04-04-16, 17:29
Ten snímek nic moc nedokazuje, na kotelně vedený není, už jen asi z toho důvodu, že chatlog nefunguje. Hráč normálně celou dobu hrál na NS, dokonce aji na tom NS obešel, to už by asi na tom steamu hrál dřív, já jsem v tomto případě pro UB, protože není žádný důkaz o tom, že na tom steamu tady hrál a 93h na csku dokazuje akorát to, že steam není skoro vůbec používaný.

Sta.Fara
04-04-16, 17:34
pochybujem že cez ten steam sa na kotelne hralo inokedy ako včera a dnes odkedy ho mam ja

hofy
04-04-16, 17:43
Ten snímek nic moc nedokazuje, na kotelně vedený není, už jen asi z toho důvodu, že chatlog nefunguje. Hráč normálně celou dobu hrál na NS, dokonce aji na tom NS obešel, to už by asi na tom steamu hrál dřív, já jsem v tomto případě pro UB, protože není žádný důkaz o tom, že na tom steamu tady hrál a 93h na csku dokazuje akorát to, že steam není skoro vůbec používaný.
souhlasím

Bugy
04-04-16, 17:55
Nemohl jsem vědět že ten steam účet má koupený od bráchy. To že tady běhá s wh na nonsteamu za které dostane ban, kerý pak obejde a zase dostane ban, a pak si údajně "koupí" steam účet od bráchy mi nepřijde moc správné oproti těm co si koupí nový. Jestli si ho koupil nebo ne o tom se tady můžeme dohadovat týden, takže pokud k tomu nikdo nebude nic mít, tak ti večer dám unban.

Sta.Fara
04-04-16, 18:00
to že beham s WH si odpust prosím ta natocil si demo na ktorom nic nevidno a mal som skore tak 30:20 tak to nepíš akoby som tam daval cez tri steny a mal skore 70:1 kedže som wh ani nemal . a neobisiel som ho ani predtim len som si stiahol to nove csko čo som nevedel že nemožem .

Sta.Fara
04-04-16, 18:03
či už mi ho dáš aleboo nie ajtak vopred vdaka čakam do večera teda.

B!g 5m0k3
04-04-16, 18:33
Pokiaľ nieje dôkaz, že na tom steame hral pred banom na ns tak som pre ub.

Bugy
04-04-16, 19:30
to že beham s WH si odpust prosím ta natocil si demo na ktorom nic nevidno a mal som skore tak 30:20 tak to nepíš akoby som tam daval cez tri steny a mal skore 70:1 kedže som wh ani nemal . a neobisiel som ho ani predtim len som si stiahol to nove csko čo som nevedel že nemožem .

WH jsi měl shodli se na tom všichni admini.
Dal jsem ti unban, doufám že jsi se aspoň trochu poučil a že už nebudeš hrát s cheatama.