PDA

Zobrazit normální verzi : /respawn



bagroid
04-04-16, 17:47
Zdravím

Chtěl bych navrhnout zavedení příkazu /respawn pro zombie pokavaď má full hp
Jde o to že když se náhodou dostane někomu blok do spawnu a zombie se do něj bugne nemůže se hýbat a jelikož není třeba admin na serveru tak je v tom bloku zamrzlí po celé kolo..

Každopádně zombie musí mít full hp aby mohl použít tento příkaz.

Děkuji za přečtení přeji pěkný zbytek dne.

MartyEE
04-04-16, 20:42
ano, je to problemove, ale hraci by toho zacali zneuzivat napr., striela po tebe ct máš malo HP a ty si das /respawn a viem, ze by sa to zacalo zneuzivat dam ruku do ohna .. pocas build-timu ide dat /class, ale to nepomaha lebo po build-time sa uz neda no... kill do konzoly zase bere 20B čo ma tiez plusy a minusy

Troppe
04-04-16, 20:49
ano, je to problemove, ale hraci by toho zacali zneuzivat napr., striela po tebe ct máš malo HP a ty si das /respawn a viem
Právě proto Bagr napsal,že by to šlo jenom s full HP. Jinak je jasné,že by to každý zneužil.

MartyEE
04-04-16, 21:25
jn niekto ta hitne ked budes bugly alebo hodi granadu a už nemas hape..

Troppe
04-04-16, 22:46
Nebo ten respawn nastavit pouze do té doby,dokud se nepohne pomocí "W,A,S či D" dopředu či kam bude chtít,pokud to teda vůbec nastavit půjde.

Grakon2702
04-04-16, 22:56
Předpokládám, že pokud je zombík bugnutý, tak se nemůže hýbat. Co takhle zavést camp-metr? Ono pokud vím, tak zombíci stejně mají za úkol dostat se do campů a ne kempit.

bagroid
04-04-16, 23:09
Předpokládám, že pokud je zombík bugnutý, tak se nemůže hýbat. Co takhle zavést camp-metr? Ono pokud vím, tak zombíci stejně mají za úkol dostat se do campů a ne kempit.

To by se možno aji hodilo protože se také stává když někdo postaví surf trap (nevím přesně jak se to jmenuje
) a umře a někdo do toho kempu vleze tak už se též z toho nedostane a 1 kolo opět ztratí

Samco
04-04-16, 23:10
Předpokládám, že pokud je zombík bugnutý, tak se nemůže hýbat. Co takhle zavést camp-metr? Ono pokud vím, tak zombíci stejně mají za úkol dostat se do campů a ne kempit.

To je veľmi dobrý nápad, vyriešili by sa tým aj problémy s hráčmi, ktorý úmyselne blokujú ostatných.

Troppe
04-04-16, 23:22
Předpokládám, že pokud je zombík bugnutý, tak se nemůže hýbat. Co takhle zavést camp-metr? Ono pokud vím, tak zombíci stejně mají za úkol dostat se do campů a ne kempit.

Paráda,pro.

MartyEE
04-04-16, 23:45
to je ono, PRO :)

hofy
04-04-16, 23:52
A nestačila by funkce unstuck jako na zombie plague? To by měl být stejný princip jestli se nepletu.

Qwix
05-04-16, 05:59
Předpokládám, že pokud je zombík bugnutý, tak se nemůže hýbat. Co takhle zavést camp-metr? Ono pokud vím, tak zombíci stejně mají za úkol dostat se do campů a ne kempit.

Nechcem povedať hlúposť, ale pokial by sa zaviedol campmeter na BaseBuilder, tak potom by to zabíjalo CT-čka v kempu, nie?

valentino
05-04-16, 07:42
tak by se to nastavilo jen pro zombíky :D

neznamiWolfi
05-04-16, 08:09
Já jsem taky PRO ten camp-metr, ale aby tě to nezačalo zabíjet když si třeba ve slow tunelu, protože jdeš hooodně pomalu a mohlo by to zaznamenat a už by ti to zbytečně ubíralo, a ať je zvýšený u toho dmg, třeba 500hp za sekundu po čase 30s. To je ode mne asi vše Ahoj :)

Troppe
05-04-16, 17:22
Já jsem taky PRO ten camp-metr, ale aby tě to nezačalo zabíjet když si třeba ve slow tunelu, protože jdeš hooodně pomalu a mohlo by to zaznamenat a už by ti to zbytečně ubíralo, a ať je zvýšený u toho dmg, třeba 500hp za sekundu po čase 30s. To je ode mne asi vše Ahoj :)

Ve slow se pohybuješ,takže by to nebyl problém.
S těma 500 HP za 30 vteřin by asi nebylo moc dobré pro někoho,kdo má hodně HPek :D Po 30 vteřinách by ho to prostě zabilo. Ten unstuck je taky dobrý nápad.

Samco
05-04-16, 17:40
A nestačila by funkce unstuck jako na zombie plague? To by měl být stejný princip jestli se nepletu.

Myslím si, že by to stačilo.