PDA

Zobrazit normální verzi : Unban



Angel
19-01-12, 10:48
No neviem ako sa to patrí nikdy som to nerobil :D
No tak hrali sme a baf mal celu dobu AWP tak som mu napísal neviem presne ale : že je kkt a bez awp nevie ...no ale nemyslel som to ako nadavku ale ako provokaciu aby zobral AK47 alebo niečo iné ale nie proste len awp...a zato dostanem ban za 3 písmenka... sorry

Edit by Syrius.

Hráč |SeCrEt|_Fallen_Angels
Typ banu SteamID
SteamID VALVE_0:0:425711897
IP adresa skrytý
Udělen 19-01-2012 - 10:26
Délka BANu 1440 minut
Vyprší 20-01-2012 - 10:26 (0 měsíců 0 týdnů 0 dní 23 hodin 30 minut ještě zbývá )
Důvod Vulgarnost
BAN dal Admin baf (baf)
BAN dal Server Kotelna - Mega pub | csko.cz (de_aztec)
Předchozí bany 4

Syrius.
19-01-12, 10:52
No neviem ako sa to patrí nikdy som to nerobil :D
Takto http://csko.cz/forum/showthread.php?429-Jak-požádat-o-unban

Počkaj si na vyjadrenie banujúceho admina

Angel
19-01-12, 10:54
aha :D ...tak
IP: 94.229.38.47
steamID: VALVE_0:0:425711897
nick:|SeCrEt|_Fallen_Angels
no malo by to byť ;)...no hej hej počkám

hééj ...viem že to otravuje ale chcel by som si zahrať ...no a natomto serveru som nan zvyklý ...nemôžete ho niekto zavolať? :D

ZEUS
19-01-12, 11:19
10:21:09 <VALVE_0:0:425711897><94.229.38.47> |SeCrEt|_Fallen_Angels : baf ty awp hovno
10:25:39 <VALVE_0:0:425711897><94.229.38.47> |SeCrEt|_Fallen_Angels : baf cisty kkt bez awp nevies

Zřejmě za tohle si dostal. Já bych to řešil jinak, ale to už si musíš vyřešit s banujícím adminem. Dle pravidel by si měl dostat, popř. varování.

Angel
19-01-12, 11:23
...napísal ...ale ako som písal myslel som to ako provokaciu no vetšinu to zaberie že zmenia zbran hráči... unho ale nie :D a ešte aj ban som vyfasoval :/

ZEUS
19-01-12, 11:26
Četl si pravidla ? Pravděpodobně ne zde je citace z nich "Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána" Když ti vadí awp, tak napiš na valve at je okamžitě zruší.

kashpi
19-01-12, 11:26
úmýsleně mu nadával, já bych to neřešil jinak

Angel
19-01-12, 11:30
ale čítal som ich ....ale podla mna sa moc urážate a beriete to moc vážne ...urazíš sa na kamaráta ktorí ti povie že si kkt alebo niečo podobné ? ...nemyslím
nevadí mi awp ale nemôže si zobrať aj niečo iné ?
a ktej citatcií odkial mám vediet kto je admin? ...ved je jedno či je admin nie ? ...keby admin nieje tak mu môžem vynadať ? ...a kolko krát ste vy adminy napísali aj horšie ako ja a kto vám dal BAN ? ...šak bože budťe trocha spravodlivý


/edit: používej edit !!!:excl::excl::excl::excl::excl::excl:

tuna ked píšete tak píšete ako máte---spravodlivo ...ale ked hráte tiež to nieje také čiste či sa snád mylim ?...vždy ste aj tu aj vhre bezchybný ?

kashpi
19-01-12, 11:38
sry Zeusku, asi si mu to sloučil dřív :D

Jinak je jedno jestli je to admin nebo ne, nemáš nadávat nikomu. AWP je zbraň jako každá jiná, nevím co vám pořád na ní vadí

ZEUS
19-01-12, 11:41
A proč by si bral něco jinýho, když chce hrát s awp ? Tobě taky nikdo neříká, aby sis vzal mac10 místo ak....
Nemáš nadávat nikomu a je to úplně jedno, jestli je to admin nebo ne.
seznam adminů. http://csko.cz/forum/showgroups.php

/edit: O vteřinku jsem byl rychlejší :P :D

Angel
19-01-12, 11:44
ja som nikdy nenapísal že mi vadí...iba to že prečo po celú dobu sním musí niekto hrat ?..ked si ho raz kúpi tak ho už nepustí a to mi vadí ...
no tolko otáznikov som dostal odpoved iba na jeden ...takže nieste nai vy vhre taký spravodlivý tak možno ten unban dneska nedostanem nevadí mi to je to jeden den ...ide mi oto aby ste občas nato ked idete dať ban spomenuli že aj vy niekedy zlosť neovládnete a tak isto niekomu podobne napíšete ako mi čo adminské práva nemáme ...teda ste neni bezchybný prečo to potom chcete odnás ? ..

no šak hej oto pokoj že nevraví...ale viem že on je dobrí až moc s awp a tiež ta nebude baviť hrat ked nebudeš mať šancu nie ? ...tak preto som chcel aby si zebral inšiel ...nebaví ma vystreliť 5 nabojov a dostat s awp

kashpi
19-01-12, 11:49
najdi někde v chatu, kde někomu nadávám :D
věř, že se ovládat umím dobře


...nebaví ma vystreliť 5 nabojov a dostat s awp
Musíš ho zabít hned na první náboj a máš klid :D

Angel
19-01-12, 11:54
ja nevrím že ty ...a hladať to určite nebudem nemám oto ani zaujem ...a verím že sa neovládaš ...nevrav že si nikdy nikomu nevynadal a nemyslím iba tuto hru myslím všeobecne ...
načo sa tu hráme ste tak isto ludia ...stakýmmi chybami ako aj ostatný ...
asi nemá už zmysel sa ktomu vyjadrovať dalej lebo sa budete obhajovať jeden druhého ja som tu sám ...
tak potom pri tých udelovaní banov si spomente na pár tychto riadkou ;)
dík za strpenie

ak ma to naten jeden náboj naučíš ;) :D

Svacinar
19-01-12, 11:59
1. Nauc se psat prosimte, je to priserny.
2. Ses akorat dalsi z mnoha co s awp neumi a breci, kdyz je nekdo dava. Nauc se strilet, dej mu 2 bulletky a on se na to pak vykasle.
3. Pointless stiznost.

kashpi
19-01-12, 12:01
To se musíš naučit sám, chce to je pár let hrát :D
Já nevím komu jsem kdy naposled nadal, jsem klidné povahy a všechno se dá vyřešit v klidu bez nadávek :D

Angel
19-01-12, 12:02
1. mne to písanie stačí
2. každý nieje skiller ako si ty
3. ako myslíš ;)

ZEUS
19-01-12, 12:03
Nesmíš si moc CSko vzít k srdci. Potom ti to bude jedno, jakou zbraní tě zabije.

Angel
19-01-12, 12:04
ako myslíte ja to tu balím ...vravím že to nemá zmysel ...
príde vás tu ale 5 a každého tu "dojebete"
ja vôbec neviem načo táto sekcia ..žiadost o unban vôbec na tomto portále je ked vyriešite 1 zo 100

ja som si ho k srdci moc nevzal ...iba som sa nudil som chorí doma niesom v škole tak som si chcel zahrat ..

ZEUS
19-01-12, 12:06
Radši to zavřu.
Počkej si den a už nenadávej.