PDA

Zobrazit normální verzi : Chyba z PC



Abey
19-01-12, 13:23
Caute,mam jednu chybu z PC ..
Ked ho zapnem vyskoči mi čierna obrazovka,a tam je napísane :

We apologize for the a somariny..

Mam tam na výber 5možnosti :

-Safe mode
-Safe mode with Networking
-Safe mode with command Prompt


-Last known good configuration (your most recent settings that worked)

a posledné
-Start windows Normally .

Ked dam "start windows normally" reštartuje mi to PC (Tak isto pri ostatných možnostiach),a ukaže sa znova tota tabulka .

Nevie niekto ako urobiť aby sa počitač zapol?:)
Diky za každu radu

Kotel
19-01-12, 13:35
Ty somariny jsou duvod problemu, takhle nic nevime.

ZEUS
19-01-12, 13:37
Běž do Nouzového režimu ( safe mode ) a prohledej PC nějakým antivirovým programem. Nejlíp by bylo, kdyby si sem hodil výpis z RSITu

Abey
19-01-12, 13:45
Ok tak to napišem ..


We apologize for the inconvenience , but windows did not start successfully. A recent hardware or software change might have caused this.

If you computer stopped responding , restarted unexpectedly , or was automatically shut down to protect your filles and folders, choose Last Know Good configuration to revert to the most recent settings that worked.

If a previous startup attemp was interrupted due to a power failure or because the Power or Reset button was pressed,or if you aren´t sure what caused the problem , choose start windows normally


To je všetko čo tam je napisane

Abey
19-01-12, 13:49
Běž do Nouzového režimu ( safe mode ) a prohledej PC nějakým antivirovým programem. Nejlíp by bylo, kdyby si sem hodil výpis z RSITu

Vypiše mi to po celej obrazovke :
multi (0) disk (0)rdisk (0)partition (1)/WINDOWS/System32/DRIVERS/ a kopa zložiek

Ridik :D
19-01-12, 13:51
-Last known good configuration (your most recent settings that worked)

vetsinou pomuze tohle pokud se dostanes do winu tak se vrat v case

Abey
19-01-12, 13:52
-Last known good configuration (your most recent settings that worked)

vetsinou pomuze tohle pokud se dostanes do winu tak se vrat v case

lenže ked to dam,tak sa znova reštartne PC

ZEUS
19-01-12, 13:53
Zkus tohle.

http://www.simplehelp.net/2008/10/27/how-to-fix-the-we-apologize-for-the-inconvenience-but-windows-did-not-start-successfully-error/

Abey
19-01-12, 14:00
No neviem presne kde a ako sa tam dostať,a momentálne nemam pri sebe CD od windowsu

ace
19-01-12, 14:04
stalo sa mi to isté...odišiel mi hard disk

Abey
19-01-12, 14:08
šit...

Kotel
19-01-12, 14:50
Normalne se napise, ze chybi nejaky soubor. Asi je poskozena cast disku nebo jinej hardware.

1488.6
19-01-12, 15:01
Tohle se většinou děje,když se pc vypne narychlo (ze zásuvky třeba) i mě se to stávalo. Ale vždy pomohl, normální režim windows. A jestli sis něco stahoval, to se mě taky jednou stalo. Tak spustit pc v safe modu jak psal zeus a projet antivirem anebo jak psal ridick zkoušet vracet počítač o měsíce dozadu anebo úplně na začátek jak jsi instaloval win, ale já jsem to radči vyřešil,zálohou souborů na ext. disk a přeinstalování pc;)

Abey
19-01-12, 16:05
Takže nemate nejaku užitočnu radu ako to opraviť?

@1488.6 : No ale ked nemam zapnuty PC nemožem sa vraťiť s5 o jeden mesiac ...
a ked dam safe mode mi to hodi nejaky vypis a potom hned vypne PC

1488.6
19-01-12, 17:11
ked dam safe mode mi to hodi nejaky vypis a potom hned vypne PC
tak asi nová instalačka win nebo nwm;)

Jihlavanka:)
19-01-12, 17:56
Poškozený HW, špatně nainstalovaný nějaký driver nebo rozbořený systém. Hledej příčinu.

Abey
19-01-12, 18:28
No a ako ked mi tam nepiše kde je chyba?
Včera som prišiel domov zapol som wowko a šiel som spať..Ráno som vstal a toto tam nabehlo

ZEUS
19-01-12, 19:20
Až budeš mít cd winu tak zkus chdsk ( check disk )

Charon35
20-01-12, 22:55
Mne sa tiež nedalo dostať do winu, aj keď som skúšal všetky možnosti. Pomohol iba reinstall winu (teda format+install). Odporúčam mať disk rozdelený na 2 disky. Sytem a Iné. System mám 15Gb na win a somariny a zbytok na ..zbytok :D (v podstate mám 2 disky na 2 rozdelené, čiže akoby 4. V tom prípade pozor, aký disk sformátuješ. Ja som sa pomýlil a omylom niekoľko Gb v ****). Ale ak niekto nájde iné riešenie, bude to super, no ja som to riešil hentak. BTW v tej dobe mi odchádzala základovka, možno to malo súvis aj s tým.

Abey
21-01-12, 10:50
Thx ocenujem každu pomoc..Dneska preinštalujem windows ako to vidim.