PDA

Zobrazit normální verzi : [ demo k posouzení ] [OK]---> rexxosso---num.one <3L --> CHORYKAPITAN



rexxosso
05-04-16, 18:23
Vypis z konzole:

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 178780)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < [OK]---> rexxosso---num.one
[AMXBANS] Tvuj nick: [OK]---> rexxosso---num.one
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 6 (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 178780)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < [OK]---> rexxosso---num.one <3L >
[AMXBANS] Tvuj nick: [OK]---> rexxosso---num.one <3L
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:991313281
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:991313281
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 91.230.44.140
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.230.44.140
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz (http://www.csko.cz/) muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < CHORY KAPITAN NA CIERNOM KORABE >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 6 (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================




Poznamka:



Uz som myslel ze ban nedostanem kedze bolo uz 4krat preukazane ze WH nemam :D
Ale asi ho mam :D

To ze ste usudili ze Fara Sta ma udajne WH (to demo som nevidel, takze neviem :)) neznamena ze som ho mal aj ja :D

tymto prosim o demo aby som sa mohol k tomu vyjadrit :)
vopred dakujem :)

napíšte mi časy, ktoré mám vysvetliť :0

a to že nemám csko od vás..ja mám toto csko už ale pol roku minimálne..a meniť ho nechcem pretože by som stratil všetky bindy, nastavenia a tak :)
demo mám pozreté takže čakám na čas ktorý mám vysvetliť a tak :)

valentino
05-04-16, 18:30
http://csko.cz/dema?UPD=0ZeZOCk4 - jinak ten konec je fakt vtipnej :D
http://csko.cz/dema?UPD=CHhOkWEz
máš wh, zatím si stojím, pokud mi to nevysvětlíš.
občas tě boostil kamarád z klanu úplně nečekaně, volali jste si, takže je i možný že jste si radili.
nemáš csko od nás, protože víš že bys dostal hned ban.
čau

Mr.N0b0dy
05-04-16, 19:16
První demo nic, jdu kouknout druhé.

Druhé demo: 20:05
23:10 - to udělám občas i já, takže nedokážu posoudit takhle :D

Taky bych chtěl napsat teda časy :) Za mě zatím clear

Burak1
05-04-16, 19:28
+ pro tvého kamiqa, které se na demu v čase 21:55+ prozradil http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=178788.

E: Na demech jsem wh nezpozoroval. Nicméně bych řekl, že si radíš s hráčem z druhého teamu, viz. pohled na krabici v druhém demu úplně na konci.

HSMartinka
05-04-16, 19:29
žeby čitersky klan ? :D
E: čo sa týka prvého dema tak podla mna si radili na TS

Mr.N0b0dy
05-04-16, 19:35
+ pro tvého kamiqa, které se na demu v čase 21:55+ prozradil http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=178788.

E: Na demech jsem wh nezpozoroval. Nicméně bych řekl, že si radíš s hráčem z druhého teamu, viz. pohled na krabici v druhém demu úplně na konci.

Jako já bych se tam popravdě taky kouknul, když to CT s Mp5 se tam koukalo jak retard, tak to asi jen tak nebylo :)

E: Jako mě to hned napadlo, ale tak každý myslí jinak :)

Burak1
05-04-16, 19:39
No nevím. Co jsem viděl, tak se tam díval jen jednou a já bych si toho teda jen tak nevšiml.

E: To tě podle mě napadlo jen proto, protože se na to demo díváš a dáváš větší pozor. Kdyby jsi hrál, tak by sis toho dle mého nevšiml. Ale jak říkáš, každý to může vidět jinak, takže to, že si radí na ts je jen spekulace.

rexxosso
05-04-16, 19:49
to bolo takto :D možno neuveríte ale takto to naozaj bolo :D

ja som sa spýtal hráčov v hre že kde je ten posledný strelil do steny a povedal "tu" tak som sa tam pozrel :DDD
a on potom hovoril že či tam naozaj bol, že on len srandoval :D

B!g 5m0k3
05-04-16, 19:54
Vitaj, čo ty tu? dlho si sa neukázal :gabe:

.mne to na ban nestačí.

rexxosso
05-04-16, 19:54
žeby čitersky klan ? :D
E: čo sa týka prvého dema tak podla mna si radili na TS

ano, dajte ban hneď aj MinimaLovi a ostatným :D
čo keď máme skype ? :D

ahoj kenny :D hej, dúfal som že sa mi to už nestane, ale stalo :D

valentino
05-04-16, 19:57
dobre, jak myslis.
dlouhe demo -
19:58 podivas se na typka v katech, skočís na kamika do zahrady a díváš se do kat, vidíš že stojí a nezoomuješ, čekáš na něj až vyjde. o vteřinu na to se na něj vysereš a zoomneš si na pohodku na toho kdo byl na midu, to snad nemusim ani komentovat..
20:41 - netahnes po nem cross a nedíváš se do kouta, protože víš že ti skáče
21:12 - rychla reakce no, nasledne na tebe cekat kamos ze te boostne do zahrady, dostanete 2x flash, během toho ti typek rushuje do zahrady, zabiješ toho v katech, což je taky zvlastni kill, odzoomneš a rychle (jako fakt extrémně rychle :D) se podíváš do zahrady a střílíš po něm, buďto ti kámoš řekl že ti tam jde nebo máš wh, a taky do něj střílíš přesně..
21:54 - STA FARA, tady je důvod tvého zabanování, bereš si awp, díváš se před katy u čekačky, že ti tam jde ctčko, cukne ti to, potom další, cukne ti to. je to nemožný udělat rukou.. burak will confirm it
22:14 - STA FARA, zašel ti k bedne u ct spawnu, možná sis ho nevšiml protože si zoomoval někam jinam, odzooml si a hned si o něm věděl, jelikož bylo plantnuto, tak bych předpokladal že by utíkal, jenže šel k bečku a ke stěně, ty si ho nemohl vidět (nebo ti zas někdo poradil) a zoomuješ přimo tak kde vyšel. (btw mam štěstí že jsem tě spectoval :D)
zpatky k rexxovi
22:40 borec ti rushuje b, hazi flash a než by ten flash dopadl, a než by t vylezlo tak ty hned změníš směr do okna
22:49 další zajimava reakce


24:08 zjišťoval jsem kdo ti to pomáhá, sice nevím jak si o něm věděl, ale jdeš přimo do něj (ten pod ačkem)
24:13 klekneš si, zoomuješ na long, a hned po něm střílíš
kratší demo -
27:29 - jdeš přimo po něm, nikam netaháš cross
28:18 - tohle me usvědčilo, nevěděl si že tam byli 2, natož ten první kterej měl mp5 a byl pod krabicí, mířil si tam a nemohl si nijak vědět že tam jsou. tahal si cross po tom hracovi na krabici asi z pulky longu primo na nej. čč


+ dlouhe demo - 23:14 vidí typka v boku na midu na pravo, a všímejte si minimala jak tam hned jde. zkoumal jsem to asi 10x a ten terorista v boku neudělal jediněj zvuk

rexxosso
05-04-16, 20:27
ok ideme na to :)
potom to upravím a dopíšem čo potrebujete vedieť :)

Mr.N0b0dy
05-04-16, 20:33
dobre, jak myslis.
dlouhe demo -
19:58 podivas se na typka v katech, skočís na kamika do zahrady a díváš se do kat, vidíš že stojí a nezoomuješ, čekáš na něj až vyjde. o vteřinu na to se na něj vysereš a zoomneš si na pohodku na toho kdo byl na midu, to snad nemusim ani komentovat..
20:41 - Nechápu, co tím chceš říct
21:12 - Toto mi přijde naprosto clear.
21:54 - STA FARA, tady je důvod tvého zabanování, bereš si awp, díváš se před katy u čekačky, že ti tam jde ctčko, cukne ti to, potom další, cukne ti to. je to nemožný udělat rukou.. burak will confirm it
22:14 - STA FARA, zašel ti k bedne u ct spawnu, možná sis ho nevšiml protože si zoomoval někam jinam, odzooml si a hned si o něm věděl, jelikož bylo plantnuto, tak bych předpokladal že by utíkal, jenže šel k bečku a ke stěně, ty si ho nemohl vidět (nebo ti zas někdo poradil) a zoomuješ přimo tak kde vyšel. (btw mam štěstí že jsem tě spectoval :D)
zpatky k rexxovi
22:40 - Sound
22:49 - Co je na tom zajímavého nechápu
24:08 - Tento čas nemůžeš okomentovat, dokud nekoukneš HLTV, mohl to být sound apod.
24:13 - Tak ten typek už střílel, šel vidět na radaru apod, clear
kratší demo -
27:29 - Clear
28:18 - Tenhle čas tam nemám, nebo nevím

žádný usvědčující čas tam nevidím...

Britny
05-04-16, 20:55
to bolo takto :D možno neuveríte ale takto to naozaj bolo :D

ja som sa spýtal hráčov v hre že kde je ten posledný strelil do steny a povedal "tu" tak som sa tam pozrel :DDD
a on potom hovoril že či tam naozaj bol, že on len srandoval :D

Jen by mě zajímalo, na které demo ted narážíš, na to kratší poslední kill?

rexxosso
05-04-16, 20:59
19:58 nezooomoval som lebo tam šiel Domčo a spoliahal som sa na to že on ho dá, v tom došlo info citujem "vyjebany kokot na mide" alebo take niečo, z toho som usúdil že je na mide, a urcite som nezoomol presne nanho lebo by som mu dal hit :) ( takže náhoda podľa mňa ) lebo keby ho trafim tak by zomrel asi, nie som si isty :D

20:41 nechapem čo bolo na tom divné, skus presnejsie opísať, lebo neviem čo myslíš :D

21:12 reflex, niekto ho ma lepsi, niekto horsi :)
Tak logicky, ked hádže flash, tak to vybehne nie ?
A ten druhý, počuť streľbu z ak zo záhrady, a keby strielam presne nanho tak ho zabijem, nešťastie som mal no :( :D

22:40 chcel som skúsiť boost s kamkom na okno, že by som videl cez texturu, ale to sa neda :(

22:49 :)

Ten pod A, pri každom skoku ked sme obkluceny sa tam pozrem, ani by si neveril kolko krat tam niekto je :D
A ten. na longu, to bolO len o infe

Cross taham len vtedy ked rushnem ale nie je predo mnou, teraz bol, tak kam ho mam tahat ?

To posledne som.vysvetlil uz čč


Jen by mě zajímalo, na které demo ted narážíš, na to kratší poslední kill?

ten posledný kill


žádný usvědčující čas tam nevidím...

skoro :D toho na CT som nepočul to robím automaticky, a tam som chcel niečo skúsiť v okne :)

nemusíte sa s tým unbanom ponáhľať, aj tak idem pozerať futbal :D

mirecc
05-04-16, 21:15
Neviem či sa to nejak zmenilo alebo som si to dlho nečítal ale zdá sa mi že tam bolo niečo také že radenie si cez skype alebo cez TS sa môže brať ako WH, preto je to zakázané bere ako WH

rexxosso
05-04-16, 21:17
ano, ale keď sme spolu v tíme tak nie, len keď sa radí z T tímu do CT tímu a naopak, alebo sa mýlim ?

mirecc
05-04-16, 21:23
Ok, keďže som nebol tam tak nemôžem súdiť, ale radiť cez skype alebo TS by sa podľa mňa nemalo vôbec, ber to aspoň ako ponaučenie aby si sa nabudúce vyhol takémuto niečomu

rexxosso
05-04-16, 21:25
tak ale poradí mi presne to isté čo by poradil cez hru, ako pre všetkých, takto to povie len mne :D
napr. "jeden napravo na longu", je jedno či mi to povie do hry alebo na skype nie ?

mirecc
05-04-16, 21:28
Nie. Radenie pozície hrâča je zakázané. Ibaže cez hru to môžeš aspoň dokázať že ti to písali, ale takto je to nanič

rexxosso
05-04-16, 21:30
takže chceš povedať aby sme nabudúce spolu nevolali na tsku alebo skype, ale hovorili si cez mikrak v hre ? :D

mirecc
05-04-16, 21:34
Jj, lebo sa to da lahšie dokázať, pochop že ja chcem iba tebe dobre, aby si ptm nemal zbytočné takéto problémy, už to nejdem riešiť, demo som nevidel, keď tak ho pozrem zajtra, samozrejme su tu aim admini aby to posúdili takže sa im do toho nechcem nejak starať

rexxosso
05-04-16, 21:37
Ano, lenze my sa nerozpravame iba o hre, čiže by to ostatných sralo že stále hovorime, a keby si dalu mute tak by ale nepoculi ani tie veci čo by mali :) ani ja už neriesim, počkám dozajtra či bude unban alebo nie :D

Britny
05-04-16, 23:00
WH jako takové to nevypadá. Ten poslední kill u kratšího dema, tam bylo jasně vidět, že ten co šel předním se tam podíval a musel ti říct, že tam je, protože on šel dál a tys už přes zed na něj přesně mířil. Kdyby si toto udělal, aniž by ten před tebou tam kouknul, tak by to asi byl právě ten usvědčující WH moment, ale jinak v tomto případě jsem pro UB. Není tu moc dobrého materiálu ani na ten měsíční ban co se dává za komunikaci.

rexxosso
05-04-16, 23:11
To nemôžem komunikovat cez skype ani s ľuďmi čo sú u CT ? (Keď som ja CT) nemyslím radenie z iného tímu

Ten posledny kill som vysvetlil tak ako to bolo, on strelil do steny a povedal tu, tak som sa tam pozrel :D
A pritom to myslel len zo srandy :D ale tak co uz :D

Zoyer
05-04-16, 23:21
nemáš csko od nás, protože víš že bys dostal hned ban.

tyhle věty se mi líbí nejvíce :entneho:

pro unban


To nemôžem komunikovat cez skype ani s ľuďmi čo sú u CT ? (Keď som ja CT) nemyslím radenie z iného tímu
no jenom se potom v budoucnu nediv dalšího banu za wh a už by mohl být oprávněný ;)

rexxosso
05-04-16, 23:24
Tak to je to isté ako keby to hovorím do hry pre všetky CTs, aj to je zakázané ? Tak načo to tam potom je...

Zoyer
05-04-16, 23:27
Tak to je to isté ako keby to hovorím do hry pre všetky CTs, aj to je zakázané ? Tak načo to tam potom je...
já to myslel v tom smyslu, že ti řekne pozičku. Ikdyž to bylo náhodné, takcím víckrát se to vydaří, tak tím horší to je pro tebe.

rexxosso
05-04-16, 23:31
Chápem čo myslíš, ale proste keď ho zabije na shorte, a ja to začnem dierovat a zabijem ho, samozrejme že by každý povedal že mám wh, a nijak nemôže dokázať že mi to povedal spoluhráč, chápem :)

rexxosso
05-04-16, 23:32
Už to nechcem riešiť, idem spať, zajtra keď prídem zo školy tu budem keď tak, zatiaľ dobrú noc všetkým čo toto práve čítajú :D

valentino
06-04-16, 06:47
ok, ub. ale představte si že máte podezření na wh.. a on vám předvede to co na midu a potom v kratším demu na tý krabici