PDA

Zobrazit normální verzi : [OK] ---> Sta Fara (AB) --> Burak



Sta.Fara
05-04-16, 19:57
Vypis z konzole:


OK]---> Sta Fara connected
[OK]---> Sta Fara is joining the Terrorist force
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 178788)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot mo�n� obch�zen�'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < [OK]---> Sta Fara >
[AMXBANS] Tvuj nick: [OK]---> Sta Fara
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:37689743
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:37689743
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.82.135.191
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.82.135.191
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Burak1 >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






:D :D :D :D AB a obchadzanie :D to obchadzanie vysvetlim sam .Vcera sa to tu riesilo a nakoniecte ste sa zhodly ze som neobisiel takze vdaka za spravodlivost. Druha vec AB ? vazne ? Demo si prosim :D a pozrite si to niekto schopny VOpred dik za UB

Burak1
05-04-16, 20:01
Demo tady http://csko.cz/dema?UPD=CHhOkWEz (z threadu http://csko.cz/forum/showthread.php?47491-OK-rexxosso-num-one-CHORY-KAPITAN-NA-CIERNOM-KORABE). Příspěvek #2, demo 2, časy 22:01 a 22:06.

E: Reason upravený jen na Aimbot.

Mr.N0b0dy
05-04-16, 20:08
Potvrzuju AB, pokud se jedná o toho týpka s wipem v katách, jestli si to dobře pamatuju

Bugy
05-04-16, 20:13
Je tam aimbot, jsem ti včera neměl ani dávat ten unban :D

Sta.Fara
05-04-16, 20:27
okej čital som si tie sračky tam pisane :D celu dobu hravam only D2 :D ine mapy ani nie hram bez zvuku ani sa nepozeram prezrite si čo som tam pisal. asi tak 4 krat som tom spominal že mam dojebanu myš a mam citlovst na 10.5 cize pohnem kusok a otoči ma o 180 stupnou :D OK cheatersky klan to ty HSMARTINKA alebo čo si za čudo chod varit a nestaraj sa do cska čo si tam knife alebo aku kokotinu hras a očividne teba CHORY hned ako si tam prišiel som písal že tam je admin a ak si fakt mysliš že by som si nahal zapnute ked som vedel že tam si tak si fakt chorý

ZEUS
05-04-16, 20:29
Potvrzuji AB

Sta.Fara
05-04-16, 20:41
fakt dokaz :D ty hraš ako ? či ideš rovno ? na slepo a je ti jedno kto je za rohom a nesledujes miesta kde je každe kolo niekto zakempeny ?

najprv WH teraz AB... :D znalci :D kedže pár adminov tam už cheatovalo tak by ste mali vediet akože čo je to AB WH a ako to vyzerá na hráčovy

Burak1
05-04-16, 20:54
Tak nám můžeš objasnit, jak děláš ty nadpřirozené pohyby.

Sta.Fara
05-04-16, 20:56
nahlasim ho :D a vysmeje ma že on je admin :D

daj mi unban a pod ma spectovat celu jednu hru
alebo ma pod spectovat na inom servery

nič nevypnem nič nezapnem s par sekund sa to posudit neda každý dá niekedy niekoho že ani sam nechape zato nemusi hned cheatovat

Burak1
05-04-16, 21:03
Dá se to posoudit z jedné sekundy, to je jedna věc a druhá je, zkus nám teda objasnit, jak se ti povedly takové dva zázračné pohyby, protože rukou to určitě neděláš.

Sta.Fara
05-04-16, 21:07
Vysoka citlivost ? keby sleduješ moju hru vačšinou hram bez zvuku takže sa musim viac obzerat.. žiadne zazračne pohyby take pohyby uvidis každych 5 min u dákeho hráča :D pohnem 1cm myš a vidim uplne v pravo :D žiadne zazraky normalna vec AB nemam ked tak TO wh este chapem že ste si mysleli lebo tam boli situacie kde to nebolo jasne ale ab prosim ta si ho zapol koli 2 zazračnim pohybom ? :D a zas vypol ?

Bugy
05-04-16, 22:01
Ty tvoje zázračné pohyby nejsou že ti cukne myš a otočíš se dokola nebo něco tak, jde tam o to, že se ti cross cukne doprava a pak se vráti zpět obloukovým pohybem, u obou výstřelu je to úplně stejné a to rukou rozhodně neuděláš.

Sta.Fara
05-04-16, 22:34
to čo opisuješ si predstavujem inak než je na tom deme :D tam žiadne AB neni ide oto že vadim adminom :D 4 dni 4 bany :D osobne kompexy nič viac :D
https://www.youtube.com/watch?v=WsgmAGQl5Jg toto si pozri pls

ten pohyb čo som spravil je uplne normalny :D skoro každy sa pretača "oblukom" zo strany na stranu robim to stale nemam to stiahnute :D

ked tak su to už tiky dlhodobeho hrača rovnako ako prehadzovanie dookola

Je to smiešne že skrz 2 "divne" pohyby mam hned AB .. :D nemal som aj speed hack ? nahodou ?

Doriešme to už prosím ja som AB nemal kupil som si steam a vklude som si hral s nikým som ani nevolal a do mikrofonu tiež nehovorím velmo a tie dva divne pohyby fakt nestačia podla mna to už musiš ty usudit ale podla mna to je naozaj blbost verim tomu že tiež si vela krat len tak hybal myškou a niekto sa ti ziavil alebo niečo podobne taketo veci sa stavaju prosím Unban vypnem skill

HSMartinka
06-04-16, 18:25
občas mám i ja nadprirodzené schopnosti keď sa mi nejakým sposobom myš vyšmykne alebo niečo podobné :D

Samco
06-04-16, 19:18
Pre mňa nedostatočné demo, nakoľko sa jedná o hráča so steamom.

Sta.Fara
07-04-16, 20:45
ale steam som si kupil len nedavno .. ale csko hravam dlho ajtak este lanko som hraval s sudmi ked multyplayer pojalo ešte .. halflife pekne najprv ... steam som považoval za nepotrebny ale kedže som mal na ns ževraj WH a dostal som ban tak som som si kupil steam teda lebo chcem hrat a niesom clovek co potrebuje wh alebo ab alebo inu blbost je to len hra proste načo kktiny odveci .. hlavne že vždy na serveroch som nadaval cheaterom často som adminov volal ked tam dakto si jebal hlavy cez tri steny ale zavolam :D a mned a ban :D :D

od včera čo si napisal sa nikto další neozval nato .. takže ako ?

hofy
07-04-16, 20:48
Zastávám stejný názor jako Samco, taky bych se přikláněl k tomu, že by to chtělo průkaznější demo. Na demu je zachyceno příliš málo momentů, že bych si netroufl banovat to, takže pro UB.

Zoyer
07-04-16, 21:19
něco naprosto stejného se už někde řešilo, ale nemohu najít kde.

Sta.Fara
07-04-16, 21:26
so mnou sa riešilo najprv WH dostal som ban na NS a unban som nedostal zato potom som sstiahol nove csko a tam som dostal za obchadzanie lebo som nevedel že nemožem .. apotom som si steam kupil dostal som ban ale hned unban lebo si admin nevsimol ze mam steam .. a teraz ževraj toto AB ktore si admin všimol pri inom bane ked som na deme bol nahodou aj ja

B!g 5m0k3
07-04-16, 21:31
něco naprosto stejného se už někde řešilo, ale nemohu najít kde.
Aj tu (http://csko.cz/forum/showthread.php?45714-ProMosies-B!g-5m0k3&highlight=5m0k3), 1-2 časy jasné AB a toto je rovnaký prípad.

Sta.Fara
07-04-16, 21:43
až nato že mne necukalo myšou len som vykrutil ruku a spravilo to ževraj nemožny pohyb ktory nemožny asi neni ked som ho spravil

Burak1
08-04-16, 12:21
Mně na aimbot stačí 1-2 časy. Ještě počkám na nějaká vyjádření.

pweredbytvaroh
08-04-16, 12:57
ab

Sta.Fara
08-04-16, 12:58
však jasne že stačí len podla mna nie skrz dva vykrutene pohyby :D bez cukania k tomu keby mam ab tak by to bol priamy pohyb nie taky dokruteny

každý aimbot to tahá priamou cestou na hráča . neni aimbot ktory by pravil takyto pohyb

Bugy
08-04-16, 13:24
Tak to jsi asi ještě nevidel aimbot...

Sta.Fara
08-04-16, 13:26
tak neviem ake to je hrat s tým kedže som to nemal :D neviem ake to je s mojho pohladu

valentino
08-04-16, 14:14
za mě taky ab, ikdyž jsem to už psal
22:14 - STA FARA, zašel ti k bedne u ct spawnu, možná sis ho nevšiml protože si zoomoval někam jinam, odzooml si a hned si o něm věděl, jelikož bylo plantnuto, tak bych předpokladal že by utíkal, jenže šel k bečku a ke stěně, ty si ho nemohl vidět (nebo ti zas někdo poradil) a zoomuješ přimo tak kde vyšel. (btw mam štěstí že jsem tě spectoval :D)
na demu bych videl i wh ikdyž jeden čas

Sta.Fara
08-04-16, 14:19
jasne :D aj speedhack si videl v jednom čase

no tak čo ? už by sa to mohlo vyriešit si myslím.

a ked idem tadial tak na CT spawne si vždy davam pozor kedže tam su vkuse pozajebavany .

myslím si že kedže 2 dni nikto neodpisal tak už sa nevyjadrí nikto

Burak1
10-04-16, 13:04
6 adminů je za aimbot, 2 admini jsou za nedostatečné demo, zatím ti to moc do karet nehraje.

Sta.Fara
10-04-16, 13:05
okej tak mi nahaj ban a uži si to potom sa nečuduj že každy dobry hrač vam prejde na gamesites a mate tu len 13 ročnych a admini su na tom rovnako . uži si moj ban prsote

Britny
10-04-16, 13:33
Škoda, že v té době nebylo hltv. Ale je zajímavé, že máš po sobě 3 škubnutí a potom ti to 2x neškubne vůbec. Z toho jednoho kola těžko posoudit, ale i za toto tu byli banovaní a nedostali UB.

Sta.Fara
10-04-16, 13:48
mne tam nič neškublo hrám tak proste či ked strielam si mam čupnut a naraz vystrielat zasobnik ? alebo sa nemam obzeraz aby nahodou som nedostal ban zato že som sa obzrel a nahodou tam bol ? ja tam žiadne škubnutie nevidim :D trham myšou proste najlepšie je ked dáky 13 ročny pičiak dostane 3 hlavy za sebou zavola adminka plačka mu a dostane ban zato že je dobrý .. :D ale ked napr ja zavolam admina bud ani nepride :D alebo pride a dá ban mne :D

a problme je vtom že prave týto 13 ročný dostávaju adminske prava :D

aj porota na sude sa musia dohodnu všetsi na rovnakom nazore ked je niekto za unban tak ma asi dovod a chyba je na vašej strane čo ste za ban :D

Maaaaaaaaaaja
10-04-16, 15:53
Je mi 13, mám 8 kamarádů v admyn tímu, a proto sem dostal práva. Já si mislím, že máš číti. A kdiž sem se dival na to demo, tak ti řeknu, že tvůj kámoš rexik bude na řadě a je to jen otázka času.

Sta.Fara
10-04-16, 16:32
viem že to je ironia ale pochybujem že máš viac .. :D a pls zmente ten ban z AB na (Dva krat sa divne pohol)

vyhražaš sa ? že dostane ban ? nikto z nas nema wh nemožeme zato že tu hra 10 hračov dobrych dokopy a inak lamakovo

jebnuta kotelna co ti poviem :D mate to tu naopak keby mam wh ab tak nedostanem ban :D bohužial je to tu tak

som za ban tiež nechcem už ani unban :D ajtak by som ešte dnes zas dostal takže to je zbytočne

Maaaaaaaaaaja
10-04-16, 16:46
Kámo, z těch 20 sekund, co jseš na tom demu, vidím, jaký jsi "skill". http://stats.csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=4822319 Tvrdíš, že tu jsou lamy, ale ty sám, kamaráde, patříš mezi ně, což vidím jen z K:D 0.86, což je ale úplně jedno. A banem nikomu nevyhrožuju, nebo vidíš někde výhružku ? Píšu jen názor. ............. Btw. mezi námi dvěma, z nás dvou budu na 99,9% starší ten já. :)

Del!k98
10-04-16, 17:34
Pre mňa nedostatočné demo, nakoľko sa jedná o hráča so steamom.

Je nejaky rozdiel medzi steamakom a ns ? Demo ma byť rovnake ako u ns tak aj u steamu,malo by byt rovnakej kvality.

Btw. Kukal som nato demo, tie 2 časy, pochybujem, že to robiš rukou. Dosť blbe je, že potom normal hra, teda ak si dobre pamätam , lebo to demo som kukal 3 dni dozadu

valentino
10-04-16, 17:55
myslím že se to dá nastavit i na tlačítko

Samco
10-04-16, 18:21
Je nejaky rozdiel medzi steamakom a ns ? Demo ma byť rovnake ako u ns tak aj u steamu,malo by byt rovnakej kvality.

Btw. Kukal som nato demo, tie 2 časy, pochybujem, že to robiš rukou. Dosť blbe je, že potom normal hra, teda ak si dobre pamätam , lebo to demo som kukal 3 dni dozadu

Niekde bolo spomenuté, že treba 3 jednoznačné časy k zabanovaniu hráča. U steam hráčov možno aj viac.

Idea
10-04-16, 18:37
Niekde bolo spomenuté, že treba 3 jednoznačné časy k zabanovaniu hráča. U steam hráčov možno aj viac.

O unban žiadateľ asi už nestojí a vzhľadom k jeho vyjadrovaniu by som mu to tiež asi už zamietol. Väčšina sa vyjadrila, že má.

Pokila viem tak tie 3 jednoznacne casy su potrebne pri WH nie pri AB.

Sta.Fara
10-04-16, 18:39
maaaaaaaja to by ma zaujimalo či máš vobec nad 18 :D to je prva vec jasne na nastavil som si to nahlas a ked poviem určite slovo tak mi to niekoho zajebe s AB a ked poviem čari mari stena fuč tak vidim cez steny :D samozrejme a s toho dema sa posudit nedá či viem hrat či nie maaaja ale stoho že som dostal zas ban za nič :D sa to posudit da a som si isty že keby ja s čiterom rexom ideme proti adminom tak si ani neprdnete tak drž piču radšej prosím ta a s vyjadrovania jasne že mam nervy do piče nebude sa nadomna nadvyšovat niekto skrz to že má práva adminske

a čo ty možeš čo vediet že sa neda spravit rukou prid sem postav sa vedla mna a spravim ti aky chceš pohyb rukou zato že si čaptak ja nemožem

Maaaaaaaaaaja
10-04-16, 22:18
maaaaaaaja to by ma zaujimalo či máš vobec nad 18 :D Přičti k tomu ještě polovinu a dopídíš se k výsledku.

Nihilia
13-04-16, 07:24
Zpomalil jsem si ty pohyby (čarovné) a nejsou stejné, což by AB dělalo pořád totožné.

2x to udělá v těch katách a poté podobný pohyb ještě ve dveřích na CT spawn. Příjde mně to opravdu jako cuknutí rukou.
Poté už to neudělá a je škoda, že to demo není delší. Je mně divné, proč to 2x udělá a poté ne.

S tímto materiálem bych nebanoval.

Koprakek
13-04-16, 22:32
Za mě čistý.

Burak1
16-04-16, 22:43
Mohl bych poprosit o další vyjádření? Když tak dám unban s tím, že je demo nedostatečné.

Zoyer
17-04-16, 22:48
já souhlasím s nihiliou, proto jsem mu dal palček hore.

Burak1
19-04-16, 14:31
Dobře tedy, máš unban, omlouvám se ti za zbytečné komplikace, můžeš hrát.