PDA

Zobrazit normální verzi : Proč nemůžeme psát k žádostím o práva?



Trsak
19-01-12, 17:17
Ahojte,
proč vlastně nemužeme psát k cizím žádostem o práva? :) Příjde mi to dost na nic, přece jen často ví o daném hráči více nějaký hráč, než admin. Přece jenom získáte o tom člověku větší přehled, podle mě je to tak lepší. Snažil jsem se hledat i pozitivní věci, ale marně..

ZombieBot
19-01-12, 17:19
PM 2 Charon.

Trsak
19-01-12, 17:20
Super, takže budu psat pm a nemůžu napsat tam? Trochu zbytečné, navíc některé to odradí..

ZombieBot
19-01-12, 17:21
Ani vlastně nevím, proč to tak je, ale jo.

BiA Fz
19-01-12, 17:31
Důvod je tuším ten, že tam spousta lidí honilo příspěvky, uráželo hráče a trolovalo.
Pokud budou nějaké důležité info k uchazečům, asi bude nutná opravdu PM Charonovi nebo asi i kterýmukoliv adminovi, kterej zprávu do vlákna přidá...jedině tak se zamezí výše napsanýmu :-/

Johny Pampeliska
19-01-12, 17:35
Asi tak nějak,.... hlavně je to přehledný pro nás

Facened
19-01-12, 17:38
Vieš podľa mňa je to dobre lebo keď niekto žiada o práva tak môže napísať kamošovi..alebo si môžeš urobiť viac svojich učtov..

Trsak
19-01-12, 17:44
Od trollování tu jsou moderátoři :).

Tak jasné, že nebudu brát stejně váhu člověka s 1000 postama a človeka s 5ti postama.. Navíc kámoše máme i mezi adminama...

HooksTime
19-01-12, 17:48
Co jsem tak pobral, tak je to i kvuli toho, ze Moderatori jsou lini mazat prispevku "pro, som za, je dobri" apod. Kdyby se dalo stale psat do zadosti, tak verim tomu, ze pulka novejch adminu by prijata nebyla, ale o tom se da uz jen bohuzel polemizovat.

sILV3
19-01-12, 19:53
#9 netrep hlúposti, dík.

Takto to je určite lepšie. Žiadny spam, žiadne "som proty" a iné faily. adminov je dosť nato, aby sa sami rozhodli o zvolení nového, tak to je asi aj najspravodlivejšie.

HooksTime
19-01-12, 20:40
#10 netřep emařiny, dík.

Hráči mají mít také právo se vyjádřit. Charon nevidí vždy všechno to "špatné" a nemůže znát všechny. Poslední dobou to tu je otřesné. Je to jako komunismus - nemůžeš vyjádřit svů názor, lockovani offtopic témat, banování za pravdu, přehlížení problému ve "vlastních řadách" (nebudu zde jmenovat o nicky adminů, nechci dostat ban). Proste servery super, ale komunita otřesná, asi tak.

sILV3
19-01-12, 20:48
Si ma dal riadne dolu. Au.

Ja nechápem zmysel tvojich šupáckych komentárov. Prečo by mal hráč pre boha rozhodovať o tom, či sa nejaký druhý hráč stane admin? Však to nemá žiadnu logiku ani spád. Kto to kedy videl a kde? Od pradávna a všade, či už v zamestnaní, rôznych firmách a organizáciách, vyberajú nových ľudí kompetentní. U nás je okolo 50 adminov, ktorí o tom majú právo rozhodnúť. Zatiaľ to funguje fajn. Nenaskytli sa ešte žiadne problémy, vyberanie je spravodlivé a v miere. Admini majú najväčší nadhľad na vec, pretože tých hráčov poznajú zo serverov a vedia napísať komentár k veci.

A neviem čo tu trepeš o komunizme. Sťažujú sa tu v kuse tí istí trolleri dookola s multiúčtami a snažia sa to tu potopiť takýmito hater-sračkami. Tipujem že aj ty si ďalší lacný mulťák, keď si múdry ako hodinky. Si tu prvý deň aj s topánkami a opisuješ tu "vlastné rady". Trapasy najväčšieho zrna. Nedokážem pochopiť, prečo vás to baví. Nuž, raz každý vyrastie.

btw. to, čo ty nazývaš pravda, je len vytváranie konfliktov a zhadzovanie dobrej morálky a povesti. Každý deň tu aspoň traja admini a už aj dokonca SAMOTNÍ HRÁČI musia odpovedať na tieto failoviny v podobe "bany neprávom, banovanie za pravdu". Už sami vidia, že to tu trollujú hlupáci, ktorí si nevedia povedať.

Tento topic by sa mal uzavrieť, trsak odpoveď dostal a myslím si, že postačujúcu.

Kotel
19-01-12, 20:56
Kdyby do zadosti nepsali kraviny alespon ti s 500+ prispevky, tak bych to pro ne povolil. Zrejme neni dobre, ze jsou zadosti verejne. Jinde do toho hraci nemaji sanci videt.

sILV3
19-01-12, 21:03
Tiež som rozmýšlal nad variantov, že by hráči nemali prístup otvoriť cudziu žiadosť. Povolenie by mali len admini.

Tak či onak... To, že to je verejné až tak neprekáža. My ako portál nežiadame ich osobné údaje, niektorí hráči ich tam píšu sami. Nás zaujíma ich steam, skúsenosti a správanie. Je to ako vizitka budúceho admina, čo hráči majú právo vidieť. Majú takisto právo vedieť náš postoj a rozhodnutie.

kursor
19-01-12, 21:33
Kdyby do zadosti nepsali kraviny alespon ti s 500+ prispevky, tak bych to pro ne povolil. Zrejme neni dobre, ze jsou zadosti verejne. Jinde do toho hraci nemaji sanci videt.

Takze ses pro variantu: Vsechno si udelame v tichosti o nich bez nich a problem budes mit hned po udeleni prav. Protoze takhle jsou lidi liny psat kraviny Charonovi a (ted uz asi zbytecne chmodovi) a pisou jim (doufam) jenom to dulezity k zadostem druhych. Vezmeme si priklad, kdy udelite potaji prava napr. panu Sudhowenovi, nebo mighty 56 a jako ze k tomu nemate daleko v tajne komnate adminu. Okamzite padne x banu jenom proto, protoze tyhle dva priklady na serveru rada lidi nesnasi. A vznikne ti tak zbytecne nekolik problemu. Takhle kdyz uz je poradnej duvod, tak se hater postara aby se k naborarum-teda vlastne charonovi dostal.

Edit: Ano, s tim komunismem ma pravdu. Neda se tu napsat vlastniho slova bez okamziteho cenzurovani a podobnych vymyslu ruzoveho gestapa.

Svacinar
19-01-12, 21:37
Takze ses pro variantu: Vsechno si udelame v tichosti o nich bez nich a problem budes mit hned po udeleni prav. Protoze takhle jsou lidi liny psat kraviny Charonovi a (ted uz asi zbytecne chmodovi) a pisou jim (doufam) jenom to dulezity k zadostem druhych. Vezmeme si priklad, kdy udelite potaji prava napr. panu Sudhowenovi, nebo mighty 56 a jako ze k tomu nemate daleko v tajne komnate adminu. Okamzite padne x banu jenom proto, protoze tyhle dva priklady na serveru rada lidi nesnasi. A vznikne ti tak zbytecne nekolik problemu. Takhle kdyz uz je poradnej duvod, tak se hater postara aby se k naborarum-teda vlastne charonovi dostal.

Gregu?

Žádný práva se nikomu za zádama nedávaj, takže pššt.

Klidně bych povolil přispívání komukoli, modi ty pointless cypoviny budou mazat, bude tvrdá cenzura a bude klid.

Abey
19-01-12, 21:44
Silv3 lenže toto je hra nie realita..

Charon35
20-01-12, 12:38
Klidně bych povolil přispívání komukoli, modi ty pointless cypoviny budou mazat, bude tvrdá cenzura a bude klid.

A zase sa budú sťažovať, že sa všetko cenzúruje a maže (vlastne ako teraz). To je nekonečný príbeh toto. Niekomu nevyhovieš, ani keby si mu dal celý portál zadara.

Trska, veď si bol admin, to si si doteraz nevšimol? :D

Niekoľko mesiacov (ak nie rokov) to tak fungovalo. Prisieval každý. V čom to bolo dobré? Že sa každý do každého navážal a prd sa vyriešilo. Naháňali sa posty ako "gratulujem, prečo?, nepoznám, ale určite som za". Na niektorých portáloch sa to rieši cez Mail. Tu sme to nechali, aby ste všetci videli, ako sa to rieši a prečo daný žiadateľ ne/uspel. Ak vám vadí to, že to vidíte, môže sa to zamkńúť úplne a bude pokoj. (aj keď za takú variantu osobne niesom) Ak má niekto niečo na kandidáta, nech mi napíše PMku. Už som tak jedného riešil a vyriešilo sa to.

Komunizmus tvle. To, že tu chce niekto urobiť poriadok po troch rokoch a prehľad v témach neznamená, že je tu diktatúra. Úplne pointless vlákna sa mažú, to je docela logické, ale prirovnávať to ku komunizmu? Joke. "Pravdu" tu môže napísať hocikto. Ja som si ju tiež písal, keď som nebol azuritkový a ban som nedostal. Ale keď tu je niekto, kto tu tlačí neustále tie isté kraviny do éteru, tak pochvalu za to asi nemôže čakať.

Kotel
20-01-12, 14:12
Kdyz si projdete offtopic, zjistite, ze se tam nechavaji vlakna, ktery by vam na jinejch portalech okamzite smazly, takze si jdete na vzduch procistit hlavu.
V offtopicu se klidne muzete bavit o zadostech, pokud chcete, ale tam se posty nepocitaji, takze to nikdo nezalozi.

Trsak
20-01-12, 14:52
Chapu, ze nekteri trotlujou, ale proste dozvite se o danem cloveku vic informaci.. :)

Charon35
21-01-12, 00:40
Chapu, ze nekteri trotlujou, ale proste dozvite se o danem cloveku vic informaci.. :)

Pozri si staré žiadosti. 85% ľudí písalo blbosti (regular users). Nikto sa nič o nikom nedozvedel. Pár jedincov ako Smile sa síce našlo, ale tí mi môžu poslať PMku, alebo založiť vlákno, ako to už urobil Smajl. Takto sa predíde tým 85% somarinám, čo len zakydávali a zneprehľadňovali thread.

apach29
21-01-12, 10:28
Gregu?

Žádný práva se nikomu za zádama nedávaj, takže pššt.
Opravdu? Tak to bych chtel videt schvalenou zadost ZombieBota. Asi staci udelat launcher pro NS lamy, nebo jinou cipovynu, kterou vlezu nekomu hodne hluboko do strev a pak jen spamovat PM a prosit na TS o prava. Asi to budu radit tem, co prava nedostali, at je nejaka prdel.
Takze pšššt Svaco.

sILV3
21-01-12, 13:57
#22 Prebral to celý admin team v osobitnom vlákne, ktorý mal pár strán. Nikto z adminov nemal žiadne výhrady a bol to kotlov návrh. My sme ho prijali, tak sa zobral napríklad aj Monty. Ja som tiež nebol zobraný skrz žiadosť, ani magi atp., všetko sa to riešilo v osobitých vláknach. Aspoň z tvojej strany by som čakal určité pochopenie a nevytváranie flameu, apach.

apach29
21-01-12, 16:46
Tohle neni flame, ale vyjadreni toho, jak mne to dostalo. Uz jste asi vsichni zapomeli co je to za cloveka. Asi staci par lidem nabulikovat hovadiny o tom, jak jsem se sam stal obeti Jur0bcrew a prava mam zpatky. Takto to totiz Bot vsem prezentuje, ale to asi nikomu nevadi. Zbytek je v postu #22, nechce se mi to psat znova.

Kotel
21-01-12, 19:28
Na tom portalu se podileli oba rovnym dilem. Zombiebot se mi omluvil, ze to byla blbost. Zbytek jsou konspiracni teorie. Horsi bylo, co udelal pak. Vzhledem k jeho schopnostem ho mam radsi na svem portalu nez na jinem.

apach29
21-01-12, 21:52
Zajimavy, ze jsi na to přišel až teď. Nemusel vynakládat tolik energie do druhých uctu a balamutit tu celou komunitu.

Kotel
21-01-12, 22:09
Na co? Nejdriv jsem myslel, ze vsechno kodoval zombiebot. Pak jste mi napsali, ze za vse muze zhulo a nakonec, ze za vse muze zombiebot a chce znicit kotelnu. Nepoznam vas podle nicku "fodsjkjkasdasbda", takze fakt nevim, co kdo psal.

apach29
21-01-12, 22:49
Já nepotřebuju fake ucty, když mi zatím prochází moje kritika toho, co jste dodrbali a moje snažení od skoro počátku Kotelny tak šlo během par dni do hajzlu. Navíc jsem nikdy Bota nahajil a netvrdil ze to nebyl on. Vycházel jsem z informaci, který jsi mi dal ty. Teď už je to stejně jedno, dělej jak chceš, jen se nediv mýmu rozhořčení.

Kotel
22-01-12, 01:49
Sry, blbe jsem to precet. Ja tu problem nevidim. Podle me se tu porad resi hovadiny. Muzes napsat, ze jsem vul, ale me to jedno, jsem flegmous :D Nejsem dobrej tata asi.

apach29
22-01-12, 02:31
Muzes napsat, ze jsem vul, ale me to jedno, jsem flegmous :D Nejsem dobrej tata asi.
Ja vim, ze muzu, ale nemyslim si to. Jen mne kolikrat udivujou tvy myslenkovy pochody a to, ze ti je prakticky jedno, co si lidi budou o Kotelne myslet a roznaset.

<gammO
22-01-12, 12:56
Aj vím !!!...
Aby statní nepsali do chatu na vijádření adminů : Nějáké BLBOSTI !!!

ZombieBot
22-01-12, 13:51
Na co? Nejdriv jsem myslel, ze vsechno kodoval zombiebot. Pak jste mi napsali, ze za vse muze zhulo a nakonec, ze za vse muze zombiebot a chce znicit kotelnu. Nepoznam vas podle nicku "fodsjkjkasdasbda", takze fakt nevim, co kdo psal.

Dělal jsem jen na webu + se staral o linux. Servery dělal zhulo. Já jsem v tu dobu v pawnu dělal kdysi předtim a to do sa-mp, do cska jsem nikdy předtim nic neudělal.

@All: Byla to chyba, udělat si vlastní portál, už jenom proto, že jsem opustil admin team Kotelny, kde jsem se cejtil dobře a nasral jsem a zklamal několik lidí. Za další bylo to, že jsem zbytečně přišel o několik tisíc korun (ale to je mimo). Netuším, kdo psal, že chci zničit kotelnu, ale to je teda ultrafail. Kotelna je portál, na kterém jsem před lety začínal. To bych nikdy nechtěl ji zičit. Lidem z toho portálu jsem psal aby nechodili na Kotelnu spamovat a podobně a když jsem se vzdával práv, tak jsem se ještě Kotla ptal, jestli bychom nemohli bejt spráteleé portály. Ale to je už minulost. Prostě jsem udělal chybu a byla to blbost. Omluvil jsem se a snažim se to napravit. A taky děkuji Kotlovi, za to, že se mě zde zastal a taky za to, že mi dal šanci a že to semnou ještě zkusil. Já nejsem ěpatnej člověk, ale každej někdy udělá něco, co ho potom mrzí.

apach29
22-01-12, 15:33
Navrhujem takéto riešenie: Založiť systém tzv "zaslúžilých uživateľov". Sem by patrili ľudia, ktorí síce nemajú práva, ale vie sa o nich že nebudú k threadom písať bezpredmetné kraviny typu: "jj on bi mohol bit admin xDD". Boli by to vlastné taký VIP useri pre fórko, akurát s tým rozdielom že by sa to nedalo kúpiť, ale udeľovali by to admini a náborári. Mohli by sem napríklad patriť aj ex-admini, ktorí sa vzdali práv, alebo ľudia čo už tu sú nejaký piatok. Takéto výhody by sa dali samozrejme v prípade porušení pravidiel aj odobrať.

To by nebyl spatnej napad, ale obavam se, ze neprojde :)

I-Mouse
22-01-12, 15:36
Povedzme, že by to prešlo.. Bad boyi koho by si navrhoval?

Charon35
22-01-12, 15:45
To nechám na Kotlovi a adminoch, nechcem byť zase od "niektorých" označení za vriťoleza...

Kľudne sa vyjadri. Len tí čo sú v polovičke cesty do zadku, ostatných označujú ritolezcami. Kludne napis, kto by to mal byť.

I-Mouse
22-01-12, 16:29
Ok. Takže trolovia sú nepotrebný (vyzeralo by to tak isto ako cca 1/2 roku), zmaž neaktívnych. Ten, kto by tam mal prístup, by mal byť ten kto aj niečo naňho najde a pod. Nie ho poslať, kde slnko nesvieti.
Môj názor.

Ja by som bol za: apach, bones, trsak, 1448.6, Vince C., Smile

I-Mouse
22-01-12, 16:37
Možno máš pravdu s tým trolovaním. Odskúšať nervy žiadatela.

1488.6
22-01-12, 16:38
:D
(aj trollovia sú potrebný),1448.6
ok, tak tohle téma bude pro nás, když tam nemůžem psát. Budeme rozebírat jejich žádosti;)
http://csko.cz/forum/showthread.php?4835-Cht%C4%9Bl-bych-v%C3%A1s-poprosit-o-pr%C3%A1va-admina
http://csko.cz/forum/showthread.php?4842-Pros%EDm-o-pr%E1va-na-serveru-Jailbreak
skoro okopírovaná;) Nejprve mu je 15 a pak 16.

I-Mouse
22-01-12, 16:41
K 2. : V chatlogu od včera do dnes po ňom nie sú na JB žiadne záznamy podľa nicku.

Dwane Dibbley
22-01-12, 16:54
Tak ok mno:
Ako som už hovoril napríklad ex-admini - apach, bones, karlos, trsak, yenkees, invitro....
A z ostatných - tam je to už trošku ťažšie, ale mohol by to byť napríklad - Vince. C., Smile, Flashh, venny (aj trollovia sú potrebný), i-mouse, 1448.6, tyger103... a tak ďalej. Ak ma ešte niekto napadne dopíšem ho.
Je to len môj osobný názor, netvrdím že to tak má byť.

yenkees, bones ani invitro sem už nechodí, a když jo, tak tu jsou jen na skok

Kotel
22-01-12, 18:00
Resili jsme to v admin foru. Proto jsme nabrali charona a chmoda jako naborare, kteri se vyjadruji k zadostem. Dalsi adepty jsme nenasli.

I-Mouse
22-01-12, 18:06
Aha.. A chmod on čo. Voľako sem nechodí. A ešte k tomu.. Moderátori a náborari môžu byť len tí, kto sú admini?

Bezdak
22-01-12, 18:43
Charon ani chmod nejsou admini.

Svacinar
22-01-12, 18:50
To je pravda, že chmod sa ukáže raz za rok :) A poctivo sa k žiadostiam vyjadruje len Charon a možno tak 10 adminov, ostatní na to dosť kašľú. Myslím že právo vyjdariť sa, by malo mať viac ľudí.

Chmod má nějaký osobní věci, asi pracovní, whatever...
Když je to úplně pointless, není potřeba tam psát, pokud si z něj nechceš udělat srandu, takže tak. A ne každej admin hraje na všech serverech, takže laskavě přestaň zas házet špatný světlo na adminy.

Trsak
22-01-12, 18:51
Prosim o lock, toto uz neni diskuse na tema, kvuli ktere jsem tuto temu zalozil. Kdo chce psat k zadostem musi byt hold admin/naborar, i kdyz mi to prijde ujete.

ZEUS
22-01-12, 19:01
Lock, kdo by někdo něco chtěl, tak nechť napíše jednomu z modu.

Charon35
22-01-12, 23:32
:D
ok, tak tohle téma bude pro nás, když tam nemůžem psát. Budeme rozebírat jejich žádosti;)
http://csko.cz/forum/showthread.php?4835-Cht%C4%9Bl-bych-v%C3%A1s-poprosit-o-pr%C3%A1va-admina
http://csko.cz/forum/showthread.php?4842-Pros%EDm-o-pr%E1va-na-serveru-Jailbreak
skoro okopírovaná;) Nejprve mu je 15 a pak 16.

Prečo si myslíš, že som asi napísal toto k tej druhej? ^_^


Steam ID?


NIKTO nič nepostujte zatiaľ!