PDA

Zobrazit normální verzi : Pity wh



pity
19-01-12, 17:20
Zdravím dostal sem pernament za wh! sem rozhořčen,na flags ma wh každy 2 hrač a když proti mě hrajou hrači s aimboty wolfhecky atd. tak zapnu to blbi wh abych si zahral . Přiznavam se že sem wh měl a mel bych byt potrestan ale žadam o dočasnej ban a ne pernament! to si fakt nezasloužim behaj vam tam hrači co maj horší věci jak wh . Samozdřejme když mi date unban wh už zapinat nebudu . PS: Omlouvam se

:D Dal Ta Bhoper:D
19-01-12, 17:21
Priznal si WH Permanent Ban je zaslúžený.

pity
19-01-12, 17:22
takže když sem se přiznal že sem ho měl omluvil se tak ho mam furt zaslouženy?

Th3 Pr0
19-01-12, 17:24
hacky jsi zapl ale nevím jak je to dlouho tak jsem dej výpis, když to bude díl možná kotel dá UB

:D Dal Ta Bhoper:D
19-01-12, 17:24
Sice si sa ospravedlnil a prísahal si že už nebudeš zapínať ale poznáš to nie? Raz Cheater navždy Cheater. A hod sem výpis s konzole banujúci admin by ste sa mohly dohodnúť.

Th3 Pr0
19-01-12, 17:25
Raz Cheater navždy Cheater.

neni pravda

Svacinar
19-01-12, 17:25
No lolec :D dobrý no. Naštvali tě, zapnuls, založil cry thread, unban nedostaneš. Výpis ani nehledej, stejně si tím nepomůžeš.
Lock prosím.

pity
19-01-12, 17:27
BUILD 5369 SERVER (0 CRC)
Server # 5
Requesting tempdecal.wad from server
Pity :D connected
Couldn't open file overviews/awp_india.txt. Using default values for overiew mode.
Couldn't open file overviews/awp_india.txt. Using default values for overiew mode.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' WH '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : Pity!!!!! : D
[AMXBANS] Tvuj nick : Pity : D
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 0 ) :
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 90.181.52.99
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 90.181.52.99
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : kashpi
[AMXBANS] Server : Kotelna - Capture the Flag | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Flopsaid o_O killed MoNoGrAm with knife
*** Devl1 killed Mazor with a headshot from awp ***
Jesenius (Listening Rammstein) killed Aeweq with awp
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zk

mno ak myslíte ja chci jen normalne hrat . se hrač ze soe.cz (sem sem přišel hrat s kamarady, nikdy ,nikde sem nevidel tolik chetru)

Giussepe
19-01-12, 17:30
Když proti tobě hraje hacker, tak zapnout taky není řešení. Je zde možnost napsat přes vykřičník, když máš na někoho podezření, že cheatuje. Pokud tuto možnost použiješ a přes vykřičník sdělíš potřebné informace, jistě na server někdo dorazí a pokud se dotyčnému něco prokáže tak ho i zabanuje.

pity
19-01-12, 17:32
ok jak myslíte :DDD ja to skoušel po dobrym :DDD du si zmenit ip adresu přez proxy :D a stejne tam budu zas! s jinejma menama :D a zas ! a zas ! :DD třeba se ubanujte vy hovada! mrzí mě že je tak zkurvena doba . Za mich mladych let když človek neco přiznal a omluvil se tak mu všichni odpustili . ale to už je važně prič. sbohem me už prosit neuvidite :DDD

Svacinar
19-01-12, 17:33
Dám ti radu, aby jsi neřekl, že jsou na tebe všichni strašně zlý. Příště si dej reconnect, hod se do spectu a NATOČ DEMO S CHEATEREM a uploadni ho sem na forum. Tady se na něj admini podívají a rozhodnou, jestli měl nebo neměl zapnuto. Zapnout taky není řešení.

EDIT: Dobre, další šašek na banování :)

Giussepe
19-01-12, 17:35
ok jak myslíte :DDD ja to skoušel po dobrym :DDD du si zmenit ip adresu přez proxy :D a stejne tam budu zas! s jinejma menama :D a zas ! a zas ! :DD třeba se ubanujte vy hovada! mrzí mě že je tak zkurvena doba . Za mich mladych let když človek neco přiznal a omluvil se tak mu všichni odpustili . ale to už je važně prič. sbohem me už prosit neuvidite :DDD

Teď si se krásně vybarvil. Je vidět, že dát ti unban by byla hloupost.

BTW: by mě zajímalo kolik ti je let, píšeš "za mých mladých let", ale pravopis a vyjadřování máš jak dítě ze čtvrté třídy.

t.twisted
19-01-12, 17:38
Kde si můžu stáhnout ten wolfhek?

Ryukyza
19-01-12, 17:56
Za jeho "mladych" let se neucilo gramatiku asi. :D

pity
19-01-12, 18:26
ja se svama nebudu hadat :DD ja jen chci normalně hrat! a jelikož se nehodlam namahat abych pro vaše liny adminy natačel dema. jinak sbohem kotelno :D ja nejsem žadnej CENSORED chetr nepotřebuju to k hře davam si to i bez toho :D ale když si to neumite zařidit .

sILV3
19-01-12, 18:38
:D komediant.

Giussepe
19-01-12, 18:40
ja se svama nebudu hadat :DD ja jen chci normalně hrat! a jelikož se nehodlam namahat abych pro vaše liny adminy natačel dema. jinak sbohem kotelno :D ja nejsem žadnej vymrdanej chetr nepotřebuju to k hře davam si to i bez toho :D ale když si to neumite zařidit .

Běž do cirkusu, tam uděláš díru do světa. Fakt si mě pobavil. +1