PDA

Zobrazit normální verzi : AWP Sniper



Connan
08-04-16, 14:57
Čau,

dostal jsem super nápad, smazat awp sniper.
Za případné úpravy mého nápadu děkuju :gabe:

SpLaXS
08-04-16, 15:33
Nápad to není jako špatný, ale jaká by to byla "nerovnost" vůči nováčkům...
Promiň, ale jsem proti..

Connan
08-04-16, 15:38
Typoval jsem, že někdo něco takovýho napíše, a co takhle to nějak omezit, např. možnost dostat tenhle item jen do určitého lvlu, jak říkáš, pro nováčky. Jestli by to teda nějak šlo.

SpLaXS
08-04-16, 15:39
Proč ne, dobrej nápad :D..

Afr3ak
08-04-16, 15:51
Souhlasím.. Pokud někdo chce hrát s AWP, ať si vezme Snipera.

>Odpad_spolocnosti<
08-04-16, 18:41
Connane KRAJS :D skvelý nápad, konečne niečo normálne bolo by to super nápad !

Grakon2702
09-04-16, 08:11
Dvě možnosti jak nerfnout AWP sniper item:

1) Zrušit instakill
2) Snížit šanci na padnutí na very rare.

Ono to AWP je hodně silný item, který může rozvrátit celou hru, pokud je v dobrých rukou.

Connan
09-04-16, 13:52
Nevím, jak si to se zrušením instakillu představuješ, ale když nebudou dávat na ránu tak budou dost brečet, že ten item je teď k ničemu.
A ta šance na padnutí "very rare", tomu nevěřím...
To omezení do určitého lvlu mi připadá dost dobrý, co myslíte?

Awesome^.
09-04-16, 14:00
Mne by to moc nevyhovovalo, aj keď mám 200 lvl ale aim som nenahrabal, to bude voči mne nefér. :D
-->Srandujem, aim mam výborný a nieje to tak úplne zlý nápad.

Mr.N0b0dy
09-04-16, 14:26
Blbost, nechat. Rovnou zruš špicl 1, je to skoro to samé, hh. Určitě nechat, bez toho itemu se téměř nedá expit, lol.

babovka
09-04-16, 19:39
pro

BetheS
10-04-16, 10:07
Byl Bych Pro Víjde jeden má AWP prostřelí 3 na jednou Commando :/ awp by se mněli zakázat až moc silný item pro hráče co umnějí se sniperem ...

Kempa
10-04-16, 10:55
PRO popř. bych ho uplně smazal, aby měla class Sniper nějaký význam.

Kotel
10-04-16, 11:32
Některým itemům se nastaví menší šance na získání.

Connan
10-04-16, 12:07
To ať se klidně zmenší šance na získání těch lepších itemů, ale tu se baví konkrétně o awp sniperu, který je příliš silný.

Zoyer
10-04-16, 14:13
hráči se naučili hrát s awp, tak je to najednou moc silné ?

Grakon2702
10-04-16, 14:32
Na CODu obzvlášť vzhledem k tomu, že ti to dá instakil, ikdyž někomu dáš díru přes zeď do nohy (viz huntic). Na CODu nejdou všichni tak lehko zabít jak na klasickém módu.

Connan
10-04-16, 18:55
hráči se naučili hrát s awp, tak je to najednou moc silné ?
Pobavils, ale jestli k tomu nemáš co říct, tak...

Exot
10-04-16, 19:01
je to dobrý item ak hrajete proti presile ak má hráč skill tak drží v šachu aj celý team napríklad na hunticu ale zasa je to dosť rage zbraň lebo stačí diernuť cez stenu a ajtak instakill ..... čo takto kompromis awp ostane ale nebude mať instakill ale 1/2 na instakill lebo treba myslieť aj na tých čo začínajú lebo keď ide lvl 2 proti 120 tak sa to awp docela hodí a to obmedzenie lvlovo jak bolo písane napríklad do lvla 50 tak stým nesúhlasím lebo ja už pomaly nemám lvl pod 50 mám asi 2 classy
ale ak hráč nevie hrať s awp tak je ten item +- nanič pokial nezakempí v uzkej uličke môj Verdikt teda je : nevymazať max dať ten instakill na 1/2 alebo 1/3

Grakon2702
10-04-16, 21:38
Jediný vhodný nerf na ten item je snížení šance na drop. Jakýkoliv jiný nerf by ten item znehodnotil a udělal by z něj obyčejnou zbraň, se kterou by nikdo nehrál. Na druhou stranu nechat instakill taky není žádné řešení. Buď se tedy sníží šance na drop na opravdu velmi malou nebo ten item zrušte úplně.

Zoyer
10-04-16, 22:35
Pobavils, ale jestli k tomu nemáš co říct, tak...
vy jste hlavně pobavili mě. je to item, který dokáže obrátit celý průběh kola a asi poslední dobou dostáváte naprdel awpčkem :happy:

Shakespeare
12-04-16, 16:08
:-D zajímavé to téma toto :-)
AWP je opravdu dosti silné sám ho dosti využívám :-) a abych pravdu řekl zrušit uplně by se nemělo :-)
to snížení šance na insta kill by se mohlo snížit i tak by to byla dosti využívaná zbraň dle mého :-)
já bych se stím uspokojil ale jsem proti zrušení :-) komu se to líbit nebude tak ten item využívat hold nebude :-)
to už závisí na hráči proč to awo chce a jak by ho využil :-)

SpLaXS
12-04-16, 20:18
Connane a co kdyby se to udělalo tak, jak to je se špiclem?
1- insta kill
2- poloviční šance na instatní zabití
3- třetina šance na instantní zabití

Samozřejmně, že by se omezil drop na 1. šanci (insta)

JoK123
13-04-16, 08:17
Ježíš, dostal od noob hráča s AWP na prdel a už tu plače aké je to awp OP. Ja by som dal akurát nižší drop. Obmedzenie do LvL 5o je s prepáčením na ****. Ja mám všetky lvl nad 5O LvL. Poznám hráčov ktorý máju ten item a aj tak nedajú. Ja niesom niaka skilla s awom ale zamna PROTI max nižší drop.

Zoyer
13-04-16, 08:49
omezení na kill je taky kravina. k čemu by mi to AWP bylo, když nedokážu zabít, ikdyž se trefím. notes 3 a víc první střelu odrazí( pokud pořád platí, že AWP sundává 3 notesy ) a i tohle kolikrát zapříčiní tvoji smrt.

Connan
13-04-16, 14:23
Connane a co kdyby se to udělalo tak, jak to je se špiclem?
1- insta kill
2- poloviční šance na instatní zabití
3- třetina šance na instantní zabití

Samozřejmně, že by se omezil drop na 1. šanci (insta)

To zní dobře, to by šlo, ale snížit tu šanci na 1/1 na kill

E: Ano, taky jsem chtěl delete, nemá to tu co dělat, od toho tu je snad sniper ne? Akorát ho tím snižují, nevidím tu někde item Ak-47 nebo M4 a tak dál. Pokud tě baví hrát s AWPčkem, hraj snipera. Pokud by jste se radši přiklonili k vymazání, než toto zhoršení, budu jedině pro

babovka
13-04-16, 14:26
Neřešel bych drop chancem, ale spíš deletem :) ale i ten nápad Splaxse byl dobrý :)

Zoyer
13-04-16, 15:07
E: Ano, taky jsem chtěl delete, nemá to tu co dělat, od toho tu je snad sniper ne? Akorát ho tím snižují, nevidím tu někde item Ak-47 nebo M4 a tak dál. Pokud tě baví hrát s AWPčkem, hraj snipera. Pokud by jste se radši přiklonili k vymazání, než toto zhoršení, budu jedině pro
od Comandoss knife je tu taky commando a nikdo si nestěžuje, že existuje takový item. na lékárničku si taky nikdo nestěžuje a je od toho ve hře medic.
pokud s tím itemem chcete něco udělat, tak mu buď snižte šanci na drop nebo při získání itemu snižte kondici(nebo něco jiného, co vám tak strašně vadí) třeba o 50

e: je to vpodstatě jeden z mála itemů, se kterým se dá hrát i proti 200 lvlu s levelem 1

Mr.N0b0dy
13-04-16, 16:04
Jakože ještě jednou tu napíšu, že si strašně moc užívám hru, když přijde někdo jako stark, radar, kteří mají 150+ a prostě je nezabiješ klidně ve 4, protože prostě to není jednoduché. S tím awp máš aspoň šanci si zahrát + bonus k tomu, že ho prostě těžko dropneš, když ti prostě padnou blbosti jako Armor, vylepšené vesty apod. To samé mimochodem dělá špicl, ale tak jakože dejme tomu, že to vůbec neobrátí kolo na hunticu, když to zabije instantně 7 hráčů, ještě když tady v 1.6 tě granát zasáhne přes 18 zdí a jednoho tučného Zoyera k tomu.

Upřímně pokud si větší lvly stěžujou na to, že neumí s full kondicí běhat proti AWP, tak mi řekněte, k čemu ta kondice tam je. Snad nejsem retard a neběžím rovně. Ještě bych se rád zeptal, kdo s tím awp tak strašně umí, že si stěžujete zrovna na to, že je super silné, když sami ho určitě hrajete a užíváte si, že s ním dáte fragy, hh. Mimochodem classa Sniper fakt smysl má, tak nechápu, kdo tu co napsal o tom, že může být hned pryč.

Děrování s ním a instakill mi přijde v pořádku, protože mi přijde stejné to, že týpek se SS full int, pluky nebo pn děruje týpky, co vychází ze spawnu a má o 10000% snazší někoho zabít, ale whatever.

E:
ale pozri sa nato takto behám si po mape lvl 5 dostane awo trafí ma do paty 220 HP a 100 obrany v prdely nepoviem keby to awo bralo 200 hp na ranu
alebo to awp obmedziť tak že môže padnúť iba sniperovi aspoň sa začne hrať poriadne a tý čo chcú hrať s awp tak budú musieť zobrať snipera:D

Ano, malý lvl si užije hrát proti full obraně a 220hp, máš pravdu :)

Exot
13-04-16, 16:05
ale pozri sa nato takto behám si po mape lvl 5 dostane awo trafí ma do paty 220 HP a 100 obrany v prdely nepoviem keby to awo bralo 200 hp na ranu
alebo to awp obmedziť tak že môže padnúť iba sniperovi aspoň sa začne hrať poriadne a tý čo chcú hrať s awp tak budú musieť zobrať snipera:D

Connan
13-04-16, 16:12
Že AWP sniper padá těžko, asi největší ********* co jsem tu zatím přečetl, AWPčko padá víc jak vylepšená vesta, klidně mi padne 3x v kuse, a každou mapu minimálně tisíckrát. Nevím jestli neumíš číst, ale špicl je na rozdíl od AWP sniperu rozdělenej na špicl 1,2,3 a dmg zavisí na tvoji int, takže nechápu co do toho pleteš špicla. Jestli neumíš expit bez awp snipera, nehraj to, je to celkem smutný.

Mr.N0b0dy
13-04-16, 16:17
Tady má někdo panický záchvat, že ho někdo dokáže zabít :O. Jako já na něho čekám dost dlouho, než mi padne, hh. To, že ty tohle napíšeš jen kvůli tomu, aby někdo nehrál s itemem, který tam prostě patří, tak to je smutné. Tak s tím hrej a nestěžuj si, lel. Mimochodem vím, že špicl je 1,2,3, ale stačí ti 100 int a máš instakill, so pls staph.

PS: Umím hrát bez awp sniperu, ale prostě nebaví mě hrát proti někomu, kdo má 100+lvl, vystřelíš 2 zásobníky, má full hp notes, pn či pluky a jede si dál. Takže balanced.

Shakespeare
13-04-16, 16:39
ale to je dobrá úvaha :-D
Conane ty rád hraješ s protektorem :-) a když chytneš rangerky tak je to v šechno v **** :-D
a Sniper není tak op classa :-)
mám lvl 121 full kondice .. int :-) a i tak musím dát občas 3 hity aby někdo konečně umřel :P :-D
takže když už pohoršit awo tak max snížit více kondici nebo ten drop ale jinak je to super item :-)
v mém předešlém názoru sem úplně zapoměl na kapitánův nts,neomex atd :-) takže sem to nějak nebral v potaz...

Daxer
13-04-16, 18:56
Connana prostě sere že někomu padne item "AWP sniper" a bere si hned commanda..Jeho nejvíc sere to commando jak jsem se dokázal předsvědčit..Zrušení commanda asi ví že mu nevyjde tak zkouší ať se zruší item..jak směšné

Connan
13-04-16, 19:29
Connana prostě sere že někomu padne item "AWP sniper" a bere si hned commanda..Jeho nejvíc sere to commando jak jsem se dokázal předsvědčit..Zrušení commanda asi ví že mu nevyjde tak zkouší ať se zruší item..jak směšné

Směšnej seš pouze ty, tím blábolem cos napsal, nikde tu nevidím, že chci nutně zrušit ten item, jsou tu hráči jako ty, který ho prostě potřebujou no, návrh je toto: rozdělit to na šance, 1/1, 1/2 a 1/3
A ano, commanda nemám rád, jsou to pro mě špatní hráči bez dostatečného aimu, aby si do ruky vzali normální zbraň :) Tak jen běhaj s nožem jak retardi po mapě a kempí za dveřmi, jojo jsou to frajeři

Daxer
13-04-16, 19:35
Nojo půlka kam patřím i já chceme item nechat proto,protože se nám líbí zabít támhle někoho kdo má např. prota lvl 150 full hp,kon,obr..protože normálně ho nedáme..a druhá půlka kam patříš ty pak nic nesvedou a jsou zbytečně nasraný na to že je někdo zabil instakillem..

Mr.N0b0dy
13-04-16, 20:08
Dneska jsem se přesvědčil na serveru o tom, že Connan je trochu hodně víc rager. Hrál jsem si Commanda na Widlakově, mezitím co on neustále narážel na to, jak je to super classa :)). Padl mi AWP sniper, další narážky apod. nakonec to skončilo tím, že si mě odstranil ze steamu, chvíli tam hrál, zase jsem ho zabil a ragequitnul, hh.

PS: Pokud si myslíš, že nemám dostatečný aim, tak ok, ale ono to s tím awp není zas takové snadné, hh

Connan
13-04-16, 20:14
Mažu si všechny, co hrajou s awp sniper, hhhhhh. Budeš se divit, ale všechno se netočí kolem tebe a opravdu jsem odešel, protože jsem prostě chtěl, hhhhhh.
A s awpčkem to opravdu není zas tak těžké, hhhhhh.
Ale nadále je návrh takovýto: šance na 1/1, 1/2 a 1/3

Mr.BlackDay
13-04-16, 20:59
Ahoj, ja by som to nemenil nehal by som to tak :) aspoň z pohladu hráča prepáč ale za mňa PROTI

Kempa
13-04-16, 21:32
Vůbec nevím proč ten item tam je. Uplně zbytecně, pokud chce hráč hrát s awp, tak od toho má snad Snipera, ne?

Seeky
13-04-16, 22:21
Vůbec nevím proč ten item tam je. Uplně zbytecně, pokud chce hráč hrát s awp, tak od toho má snad Snipera, ne?

Přesně tak..

Eust.
13-04-16, 23:59
Arcka.. dobrá to věc, hlavně pro sejmutí lvl. 200 a naštvání pár klučinů, kteří to wipo nezvládají nebo ho vůbec nedokážou dropnout.. :happy:

Zoyer
14-04-16, 06:40
Vůbec nevím proč ten item tam je. Uplně zbytecně, pokud chce hráč hrát s awp, tak od toho má snad Snipera, ne?
k čemu tam je lékárnička, když je tam medic? k čemu tam je commandos knife, když je tam commando ?? vaše odůvodnění, že to tam nemá být, protože je tam awp sniper, je trošku mimo.

Grakon2702
14-04-16, 15:39
Někdo ten item obhajuje, že je to dobrý nástroj na zabití 150+ lvlového hráče. Ono právě proto je to strašně OP zbraň. Od čeho tam asi tak ty lvly a staty jsou? Pro srandu králíků? Ne. Pro zabití vyexpenějšího hráče se prostě musíš více snažit a pokud se to povede, dostaneš hodně XP i ty. Item, se kterým by mohl jednolevlový jouda zabít 200-levlového borce je prostě unbalanced. Snížit šanci na drop stonásobně by to mohl alespoň trochu vyřešit. Snížit šanci na drop tisícinásobně už zní lákavě.

Kempa
14-04-16, 17:13
k čemu tam je lékárnička, když je tam medic? k čemu tam je commandos knife, když je tam commando ?? vaše odůvodnění, že to tam nemá být, protože je tam awp sniper, je trošku mimo.

Tak proč se nepřídá m4, Ak, Mp5 popř M3, které mají ostatní classy? At není znehodnocená jenom class sniper:))

mustang21
14-04-16, 17:16
PRO. Supér nápad Cony.

Seeky
16-04-16, 18:56
k čemu tam je lékárnička, když je tam medic? k čemu tam je commandos knife, když je tam commando ?? vaše odůvodnění, že to tam nemá být, protože je tam awp sniper, je trošku mimo.

Lékárnička funguje úplně jinak, než medik.

Na commando je tu jen jediné odůvodnění

Comando je trapná clasa.

Mr.N0b0dy
16-04-16, 20:27
Tak proč se nepřídá m4, Ak, Mp5 popř M3, které mají ostatní classy? At není znehodnocená jenom class sniper:))

Protože Pn, pluky apod. na snipera fakt moc nevyužiješ

Seeky
16-04-16, 20:30
Protože Pn, pluky apod. na snipera fakt moc nevyužiješ

Hrál jsi někdy snipera s plukáčema a glockem? Zřejmě ne, protože jinak by jsi tohle nevypustil.

Connan
16-04-16, 23:06
Protože Pn, pluky apod. na snipera fakt moc nevyužiješ

Jde vidět, že se vyznáš :new_russian:

Daxer
30-04-16, 21:53
Stím návrhem na item AWP sniper aby to mělo šance na instakill jsem PRO :)

Tuhys09
13-05-16, 15:45
Podle mě to není špatnej nápad,fakt je to OP :D

scenic2003
18-05-16, 16:32
Item AWP je od toho aby protihráče zabil na ránu. Každej kdo s tím umí tak si na to zvyknul a změnit jeho charakteristiku je blbost. Tady jde jen o to, že vás nebaví dostávat od hráčů, kterým item AWP říká pane... za mě jsem PROTI

Shakespeare
18-05-16, 16:55
nebo Jestli změníte (předěláte) AWP item :-)
co takhle zlepšit Snipera jako class ? :-)
je mi blbe když sniper lvl cca 130 sejme na hit max lvl 50 -_-
zhoršit item zlepšit classu :3
pak by si nikdo nemohl stěžovat :-) tedy ano mohl :3 např. conan -_- ale ten mě nezajímá :-)
on má svého dle jeho slov těžkého Prota na hraní :-) tak ať si s tím hraje :-) já chci jen mít proti jeho těžkému protovi šanci :3 nebo proti comm 150+ s kevlarem :-D
hold ta hra není fér ve vícero směrech :-) kdyby si každý měl stěžovat zruší se skoro všechno :*

Connan
18-05-16, 17:01
nebo Jestli změníte (předěláte) AWP item :-)
co takhle zlepšit Snipera jako class ? :-)
je mi blbe když sniper lvl cca 130 sejme na hit max lvl 50 -_-
zhoršit item zlepšit classu :3
pak by si nikdo nemohl stěžovat :-) tedy ano mohl :3 např. conan -_- ale ten mě nezajímá :-)
on má svého dle jeho slov těžkého Prota na hraní :-) tak ať si s tím hraje :-) já chci jen mít proti jeho těžkému protovi šanci :3 nebo proti comm 150+ s kevlarem :-D
hold ta hra není fér ve vícero směrech :-) kdyby si každý měl stěžovat zruší se skoro všechno :*

To je ovšem vynikající nápad, zlepšit Snipera a zhoršit AWP Sniper, skoro nevěřím, že tě to napadlo samotnýho, ale jestli chceš zlepšit Snipera, ale udělat s AWP Sniperem to, co je navrhnuto, nechápu tedy proč by se mi to nelíbilo o.O, ale jestli chceš zlepšit Snipera, nevím proč to píšeš sem, můžeš o tom navrhnout thread a my tě určitě podpoříme! (btw Srabe pořád tomu moc nerozumím)

E: Co by se mělo prohazovat? Nepochopil jsem co chceš prohodit.

Shakespeare
18-05-16, 17:03
píšu to sem protože chci aby se to to jen prohodilo tu se řeší AWP item ... ja sem jen navrhl change (výměnu) :-)
Nerf. AWP item :-) a zlepšit classu :* ale nějak aby to šlo poznat :-)

>Odpad_spolocnosti<
18-05-16, 17:16
radšej by bolo lepšie vylepšiť classu AWP sniper ako napríklad comando class (tiež dáva na ránu) ... tie itemy sú podla mňa nahovno, ak niekto chce hrať s awp ma na to classu (stačí ju len vylepšiť)

Shakespeare
18-05-16, 17:29
Conánku :-) do třetice všeho dobrého :-) zrušíš,zhoršíš item ale zlepšíš classu :-) jinak se toho ani nedotkneš :-) víc ti tu výměnu ani nepopíšu prostě něco za něco :* jestli to chceš probrat zruš si na steamu ignor :3

Grakon2702
18-05-16, 18:05
Co se týče statů, tak ty bych sniperovi nechal takové, jaké jsou. Sniper má být rychlý a smrtící, ale zároveň papír na blízko. 50% šance na instakill na knifu je mu absolutně k hovnu. Snipera jako classu o hodně zlepšíte, když mu těch 50% na instakill přehodíte z knifu na AWP. To bude bohatě stačit. Co se týče itemu, tak tomu bych dal stejný vzorec pro dmg, jakou má classa sniper společně s 50% šancí na instakill.

SpLaXS
19-05-16, 09:30
Tak ten 50% Instakill s knifem se někdy hodí, dobře vím, o čem mluvím. Dost se do dá použit, jen musíš věřit, že ti to vyjde. Ale zas 50% šance je poměrně dost vysoká na instakill zabití s AWP. Je to jen můj názor, ale 50% je celkem dost vysoká šance...

IKEA
19-05-16, 11:55
To, že proti tomu neumíte hrát neznamená, že to je OP - aby to nedopadlo jak s rusherem, kterej se všem zdál strašně OP ale opravdu sním hrát uměl jen málokdo.
Hra je nastavená tak, aby ta hra byla o tom, kdo co dropne. Ne o tom, jakej má kdo lvl.
LVL postavy je až podružná věc, v současně nastaveným systému. Mě se současný systém líbí a není důvod, proč ho měnit.

Martin_V
19-05-16, 13:20
Radsi zlepsit clasu nez zhorsit awp item, protoze pokud je napriklad prot 130 proti memu sniperovi 147, tak ho nedam, protoze napriklad conana musim dat na 2-3 rány, ale pokud dostanu awp item, tak prave proti temhle hráčům mam velkou sanci, conan hraje dost prota, proto chce zhorsit item awp, to je to jediny co ho zabije :-D , takze awp item nechat tak jak je.. a clasu sniper? Int bych nechal, ale spis moc nevydrzi, jen tak trosku do obrany nebo do hp, obranu ma tusim 5 zaklad.. tak kdyz bude mit 15, tak to bohate staci, zase to neprehnat a neudelat snipera silnejsim, nez by mel byt.. proste sniper by mel ustrilet soupere... pisu to sem, protoze to nekdonakousl :-D , ale ten napad zhorsit awp item, za me PROTI

Grakon2702
19-05-16, 15:02
Tak ten 50% Instakill s knifem se někdy hodí, dobře vím, o čem mluvím. Dost se do dá použit, jen musíš věřit, že ti to vyjde. Ale zas 50% šance je poměrně dost vysoká na instakill zabití s AWP. Je to jen můj názor, ale 50% je celkem dost vysoká šance...

A 100% není?

Já vím, že i ten nůž se párkrát použít, ale mě jde o smysl té samotné postavy. Sniper má být ten, co musí být velmi přesný, aby někoho trefil. On je ten, který by měl být na dálku smrtící. On si má dát pozor, aby se k němu někdo nedostal. Pokud si pozor nedá, jeho smůla. Proto ten knife na něm postrádá smysl. Proč bych měl hrát za snipera, který je momentálně totálně na hovno, protože na jednu ránu nedokáže zabít 3x rychlejšího hráče než na klasickém módu? To si radši picknu commandu a počkám, dokud nepadne item AWP sniper. Tím, že ten item nerfnu a naopak samotnou classu zlepším na stejnou hodnotu, tak se ty síly vyrovnají. Jak jinak bys chtěl upravit tuto classu tak, aby opravdu dělala to, co z jejího názvu vyplývá?

SpLaXS
19-05-16, 16:18
A 100% není?

Já vím, že i ten nůž se párkrát použít, ale mě jde o smysl té samotné postavy. Sniper má být ten, co musí být velmi přesný, aby někoho trefil. On je ten, který by měl být na dálku smrtící. On si má dát pozor, aby se k němu někdo nedostal. Pokud si pozor nedá, jeho smůla. Proto ten knife na něm postrádá smysl. Proč bych měl hrát za snipera, který je momentálně totálně na hovno, protože na jednu ránu nedokáže zabít 3x rychlejšího hráče než na klasickém módu? To si radši picknu commandu a počkám, dokud nepadne item AWP sniper. Tím, že ten item nerfnu a naopak samotnou classu zlepším na stejnou hodnotu, tak se ty síly vyrovnají. Jak jinak bys chtěl upravit tuto classu tak, aby opravdu dělala to, co z jejího názvu vyplývá?

Tak já dost dobře vím o tom, co chceš říct, sám mám snipera na 200 a neustále ho hraju. Ale to odbočuju... Chápu princip, toho co jsi napsal, ale je problém hráčů, že neumí mířit a trefí nohu...
Jestli já vím, tak stačí bohatě 2 hity.. Popřípat chytří hráči ví, že mají ještě d. eagla/ glock. Tak proč ho nedodělat tím? Navíc je blbost, aby např. nezkušený hráč šel do první linie a umřel během páru ran.. Ten sniper se musí hrát logicky. Tedy alespoň mě to tak přijde. Tohle není jak FS, nebo dejme tomu, že PROTECTOR/ Sharpshooter, protože u těch "class" můžeš rushovat do aleluja a stejně něco zabiješ, protože máš ty auto zbraně. Chápeš o čem mluvím ne?

Jako jsem PRO, aby se něco dolepšilo na statech/ popř. změnit tu skillu. Ale zas aby si tu někdo nestěžoval a KOTEL by musel překopávat zase zpět..
Takže berme všechno s mírou.

Exot
19-05-16, 17:20
takhle mne nevadí item jako takový ale mne vadí že sa proti tomu nedá nijako brániť kromne notesu keby sa spravila uprava že nedá instakill ked má človek kevlar alebo lekarnu tak hned by sa dalo hrať lepšie

JoK123
19-05-16, 21:37
Bol som ct a dropol som awp. Po 5 kolach som to awp vyhodil. Prečo ? Lebo drop na notes je taký veľký že po 5 kolach už mal každy notes ... Takže zamňa to awp nechať alebo znížiť drop. A ten item pomáha malým lvlom aspoň niaku tú šancu zabiť veľký lvl.

radim5275
05-06-16, 21:18
Ji dobry nápad, bych to dal tak do 100.lvlu ;)

radim5275
06-06-16, 10:32
Jj, souhlasím, buď dát šanci na insta kill, nebo snížit šanci na drop.

Haku
13-06-16, 10:23
Souhlasím, je to moc OP item, buď zmenšit šanci na chytnutí, nebo zrušit instakill, či omezit ho. Za mě souhlasím s Connanem

-t0m4s-
19-06-16, 03:22
Jak jsem navrhl i v mé žádosti, souhlasím se zrušením tohoto itemu, jak bylo psáno výše, je to hodně Op item pro ty, kteří s AWP umí. Snížení šance na drop podle mě nic nevyřeší.

SpLaXS
19-06-16, 12:25
Tak se s ním nauč a neplač s ním, nebo nelez lidem před scope...

Connan
19-06-16, 12:34
Tak se s ním nauč a neplač s ním, nebo nelez lidem před scope...

Tady ale přece nejde o to, že bych s AWP neuměl, umím s ním víc než valná většina serveru, ale je to prostě blbost dávat na ránu bez ohledu na to, jaký má hráč lvl nebo kolik má obrany (jako u Snipera, kdy o dmg rozhoduje také obrana)

SpLaXS
19-06-16, 12:55
Tak já ale nemluvím o tobě :D Jasně chápu tě, ale tím pádem by mohli přidat celkem do INT, protože když si to vezmeš, tak kolikrát tu bylo, že sniper má být smrtící na dálku a rychlej... Tak proč to tak neudělat, když si vezmeš, tak např. medic s obranou, hp, int tak to taky člověku trvá, než ho vypne... Jestli se zruší item, tak navrhuju zlepšit AWP/staty... Protože to si už dle svého bude sniper kapičku zaostávát za medicem (OP staty), FS (OP zbraň) a další classy..

Grakon2702
19-06-16, 13:10
Momentální stav classy sniper.

Int: 15
Zdraví: 20
Obrana: 5
Kondice: 25
Zbraň: glock, awp, deagle
Popis: +150% dmg z AWP + (int*1,2) dmg, 1/2 šance na okamžité zabití nožem

Toto nastavení je naprosto retardované a na snipera se vůbec nehodí. Ten item dělá z lidí lepší snipery než ta classa. Můj hlas teda zní: Jsem za zrušení itemu AWP pouze v případě vylepšení classy Snipera.

Jakožto dlouhodobí hráči jsme s Connanem řešili na nejlepší možné úpravě classy a došli jsme k následujícímu:

Int: 60
Zdraví: 0
Obrana: 0
Kondice: 60
Zbraň: Deagle, AWP
Popis: +(int*2) dmg z AWP

Co vše se změnilo? Zvýšilo se razantně int pro velké dmg, zvýšila se kondice pro vysokou rychlost, snížila se obrana i HP na nulu, aby to byl papír (vyvážení k rychlosti a dmg). Dále se odstranilo bonusové dmg z AWP ale změnil se vzorec, který mu dodá mnohem větší bonus z dmg. Dále se odstranila šance na instakill s nožem (totálně nepochopitelný skill na snipera, rovněž totálně useless, nechápu, který tard to tam vůbec dával). Odstranil se glock.

Pokud se změní classa sniper tak, jak jsem navrh, tak budu za zrušení itemu AWP.

SpLaXS
19-06-16, 13:37
Jsem PRO. určitě teď sniper nebude zaostávát

Shakespeare
19-06-16, 16:24
:-D mno vidíš to ? :-D vykouzlil si mi úsměv na tváři :3
už se těším jak to bude ve hře :3 :-D
za mě jedno veliké Pro :-) :3

SpLaXS
19-06-16, 17:05
Hele, já jsem PRO pod podmínkou, když se sem dají ty staty. Když se upraví sniper (viz. grakon) tak jsem pro smazání.

Ježuš Fugus.

Awesome^.
19-06-16, 17:36
Momentální stav classy sniper.

Int: 15
Zdraví: 20
Obrana: 5
Kondice: 25
Zbraň: glock, awp, deagle
Popis: +150% dmg z AWP + (int*1,2) dmg, 1/2 šance na okamžité zabití nožem

Toto nastavení je naprosto retardované a na snipera se vůbec nehodí. Ten item dělá z lidí lepší snipery než ta classa. Můj hlas teda zní: Jsem za zrušení itemu AWP pouze v případě vylepšení classy Snipera.

Jakožto dlouhodobí hráči jsme s Connanem řešili na nejlepší možné úpravě classy a došli jsme k následujícímu:

Int: 60
Zdraví: 0
Obrana: 0
Kondice: 60
Zbraň: Deagle, AWP
Popis: +(int*2) dmg z AWP

Co vše se změnilo? Zvýšilo se razantně int pro velké dmg, zvýšila se kondice pro vysokou rychlost, snížila se obrana i HP na nulu, aby to byl papír (vyvážení k rychlosti a dmg). Dále se odstranilo bonusové dmg z AWP ale změnil se vzorec, který mu dodá mnohem větší bonus z dmg. Dále se odstranila šance na instakill s nožem (totálně nepochopitelný skill na snipera, rovněž totálně useless, nechápu, který tard to tam vůbec dával). Odstranil se glock.

Pokud se změní classa sniper tak, jak jsem navrh, tak budu za zrušení itemu AWP.

PRO. Kedže ako sniper mám full int a stejne proti full obrane dávam damage tak okolo 150hp.

SpLaXS
19-06-16, 17:38
PRO. Kedže ako sniper mám full int a stejne proti full obrane dávam damage tak okolo 150hp.

DMG co je teď je průměr 145

Connan
23-08-16, 18:50
Už by se to mohlo smazat

Kotel
23-08-16, 19:31
Sanci na ziskani itemu jsem snizil 7x. Class sniper ma o trochu vyssi sanci na ziskani nez ostatni.
V principu to funguje tak, ze pri zabiti se vybere nahodny item ze vsech a kdyz to bude awp sniper, tak se jeste haze kostkou (ktera ma 7 cisel) a kdyz padne 1, tak ho ziskate. Cilem je, aby padl max jednomu hraci v prumeru 1x za mapu nebo ob jednu mapu.
Pokud si zmenite class, tak se kostkou hazi znovu, takze o item pravdepodobne prijdete.

Mr.N0b0dy
23-08-16, 23:36
Proč neudělat to samé s Commando knifem? Vsak znicit tenhle item je overkill kvuli neschopnosti ostatnim co se neumi hybat

Seeky
23-08-16, 23:49
Proč neudělat to samé s Commando knifem? Vsak znicit tenhle item je overkill kvuli neschopnosti ostatnim co se neumi hybat

:gabe:

Connan
23-08-16, 23:49
Proč neudělat to samé s Commando knifem? Vsak znicit tenhle item je overkill kvuli neschopnosti ostatnim co se neumi hybat

:gabe:

Stitnanek
24-08-16, 13:31
Směšnej seš pouze ty, tím blábolem cos napsal, nikde tu nevidím, že chci nutně zrušit ten item, jsou tu hráči jako ty, který ho prostě potřebujou no, návrh je toto: rozdělit to na šance, 1/1, 1/2 a 1/3
A ano, commanda nemám rád, jsou to pro mě špatní hráči bez dostatečného aimu, aby si do ruky vzali normální zbraň :) Tak jen běhaj s nožem jak retardi po mapě a kempí za dveřmi, jojo jsou to frajeři

taky jsou HRÁČI co si vezmu protektora a prostě jen zmáčknou leve tlačítko na myši a stříli kde sa dá .. takže dá se říct taky nulový aim :) a jelikož protektora na lvl 160 nezabiješ jen tak tak od toho je ten awp sniper .. takže tebe sere to že te zabíjejí pouze sniperem :D proto to chceš zrušit :D

Connan
24-08-16, 13:50
taky jsou HRÁČI co si vezmu protektora a prostě jen zmáčknou leve tlačítko na myši a stříli kde sa dá .. takže dá se říct taky nulový aim :) a jelikož protektora na lvl 160 nezabiješ jen tak tak od toho je ten awp sniper .. takže tebe sere to že te zabíjejí pouze sniperem :D proto to chceš zrušit :D

Njn, jsou hráči, co jen drží levé tlačítko, a přesto jsou lepší jak ty, trochu smutný no... prota jsem nehrál už přes měsíc, asi máš jiný informace jak já, ano, celkem mě sere, že nějaká nula, co není schopná si vyexpit snipera si vezme awp sniper a dává na ránu přes dvě zdi, ale naštěstí jsou tu hráči jako ty, kterých se není třeba obávat za žádných okolností :))) A jinak si myslím, že awp sniper se tak nějak momentálně vyřešil, takže sis svůj nicneříkající názor s nulovou hodnotou mohl nechat.
PS: Jestli mě lidi dávají jen s awp sniprem, tak to jsem teda dost dobrej, dík že si to taky myslíš.

Grakon2702
24-08-16, 15:04
Sniper je taky nejlepší counter na prota.

tacek20
25-08-16, 17:54
Proti dostavas na picu tak to chceš odstranit

Luuza
25-08-16, 19:18
Sanci na ziskani itemu jsem snizil 7x. Class sniper ma o trochu vyssi sanci na ziskani nez ostatni.
V principu to funguje tak, ze pri zabiti se vybere nahodny item ze vsech a kdyz to bude awp sniper, tak se jeste haze kostkou (ktera ma 7 cisel) a kdyz padne 1, tak ho ziskate. Cilem je, aby padl max jednomu hraci v prumeru 1x za mapu nebo ob jednu mapu.
Pokud si zmenite class, tak se kostkou hazi znovu, takze o item pravdepodobne prijdete.

A prečo si to spravil keď ako vidíš v ankete je viac hráčov za to aby AWP zostalo bez zmeny.. Takto je iba nas*atých viac hráčov..

Connan
25-08-16, 20:05
Vždyť AWP Sniper zůstal beze změny, nevím o čem píšeš, právě že na serveru je mnoho špatných hráčů, tak proto pravděpodobně se item nesmaže, i když lepší hráči by s tím neměli mít problém, protože ten item nepotřebují (ono jich je ale málo no). AWP Sniper dává možnost špatným hráčům být něčím jiným, než tím co jsou, špatní hráči. To že se rapidně snížila šance na drop je podle mě absolutní samozřejmost, vzhledem k tomu, že dává možnost lvlu 1 dát např 200, od čeho pak ty levely expíme, že? Staty pak taky nemají žádný smysl. Šance na získání itemů by měla být celkově nižší, myslím, že je o tom dokonce i thread. Jediné, co chybí je, aby začala fungovat změna itemu při změně classy, tak jako to bývalo u nano vesty, i když většina hráčů nemá ani páru co to bylo(čest výjimkám), ale to se doufám brzo opraví. Takže si myslím, že jakékoliv další posty jsou zbytečné, jelikož věc je již podle mě vyřešená.(Pokud tedy někdo nebude navrhovat smazání itemu, což jistě uvítám)

tacek20
26-08-16, 09:51
Píšeš že jsi nikde nenapsal že ho chceš hned rušit ale když se podíváš na začátek tohoto příspěvku tak píšeš: co takhle zrušit AWP sniper xD

Grakon2702
26-08-16, 14:59
Tady šlo hlavně o tom, že ten item byl mnohem lepší než samotná classa sniper. Ta classa stojí momentálně na hovno, proto jsem ve svých návrzích na balance update značně upravil sniperovi staty a taky jsem navrhl zrušit ten item, protože je totálně broken.

radim5275
28-08-16, 14:52
Měli byste už uvažovat. Jenom překopáváte codko, je hodně cod serverů, běžte třeba na gamesites, mně je to jedno, dle mého názoru by se neměly už dělat změny. Nakonec se codko kvůli tomu dočista přestane hrát. Jenom ničíte tenhle server po duševní stránce.

Connan
28-08-16, 20:10
Měli byste už uvažovat. Jenom překopáváte codko, je hodně cod serverů, běžte třeba na gamesites, mně je to jedno, dle mého názoru by se neměly už dělat změny. Nakonec se codko kvůli tomu dočista přestane hrát. Jenom ničíte tenhle server po duševní stránce.

No ne, guru přišel. Jen ti radime řeknu takovej fakt, kterej je prostě logickej a nezabráníš mu, ju? Když nechceš už dělat žádný změny, ať už sebemenší, přidání classy, itemu... tak prostě server upadne a časem bude prázdnej, proto jsou tu taky různé thready s návrhama na zlepšení a tak. AWP Sniper se zatím bohužel nesmazal, protože jsou tu hráči jako ty no,(jak jsi již zmínil, bez aimu) který aby někoho zabili tak jsou buď neschopní, nebo líní zapojit mozek. Ale zdá se mi, že po zmenšení šance na drop ho vídávám méně, tak snad to nějak aspoň funguje, a snad také funguje ta změna po změnění classy a bylo by to zatím perfektní.
Jo a za to s tou duševní stránkou máš bludišťáka :gabe:

tacek20
29-08-16, 18:35
Hej connane když mi padlo AWP :3 tak když jsem si potom změnil classu na snipera AWP mi zmizelo a nedostal jsem žádný item tak si zas dám comm a mám AWP ale item ne takže jsi docílil nějakýho bugu :DDDDDDDDDDDD nohate

Connan
29-08-16, 18:56
":DDDDDDDDDDDD", jinak nerozumím, proč jsem docílil bugu, asi to nemáš v hlavě zrovna srovnané nohate plz. Jinak jestli tomu rozumím, dostaneš AWP Sniper, změníš classu a AWP Sniper zmizí, v pořádku, dáš jinou classu nemáš awp sniper ale v invu awp sniper máš, chápu to správně? Jestli ano tak si dement :DDDDDDDDD nohate, protože co to má společnýho se mnou, já to nastavuju? Já přidávám a upravuju itemy? Přesně takto fungovala nano vesta, ale ty nemáš páru co to je, páč jak jsem se dozvěděl, hraješ od dob nukleonových naboju xd. No takže by se to mělo urychleně fixnout, to je asi jediné.

E pro Tácka: Nebudu se už nadále bavit s někým, kdo neumí číst (nebo si prostě jen dement, kterej neumí číst s porozuměním), a ten tvůj "bug" nevím, podle mě si jen prostě retardovaný, ale to že to Kotel nastavil, tak jak nastavil a nefunguje to, není moje chyba, to, jak by to mělo být nastavené už tu bylo, ale v tu dobu ty si tahal za sebou kačera. To vše a jak jsem už zmínil, nebudu ti už na nic odpovídat, každý post cos napsal je blbost, která je na úrovni 10 letého.

tacek20
29-08-16, 19:23
takže TY jsi začal s tím že by se mělo AWP sniper odstranit takže ten BUG je tu kvůli tobě a chápeš to blbě, dostanu AWP změním si classu na snipera AWP jako item mi nezůstane ale když si změním classu zas zpět tak mám AWP sniper jen v ruce ale ne jako item jako takový (nemám ho napsaný nahoře u itemu)

Mr.BlackDay
05-09-16, 15:30
Měli byste už uvažovat. Jenom překopáváte codko, je hodně cod serverů, běžte třeba na gamesites, mně je to jedno, dle mého názoru by se neměly už dělat změny. Nakonec se codko kvůli tomu dočista přestane hrát. Jenom ničíte tenhle server po duševní stránce.

Súhlasím s radimom keď ste to tam pomenili nejak sa mi zhnusilo COD ... proste mi nejak nesadla ta zmena AWP snipera.

Connan
07-09-16, 19:50
Súhlasím s radimom keď ste to tam pomenili nejak sa mi zhnusilo COD ... proste mi nejak nesadla ta zmena AWP snipera.

Konkrétně jaká změna?

^SeaBi
08-09-16, 20:38
Súhlasím s radimom keď ste to tam pomenili nejak sa mi zhnusilo COD ... proste mi nejak nesadla ta zmena AWP snipera.

Třeba tahle ?

Connan
08-09-16, 20:44
A jaká se stala změna?

To není žádná extra změna, to že se snížila šance na drop je absolutní samozřejmostí a má to tak být i u ostatních lepších itemů

^SeaBi
08-09-16, 20:46
Sanci na ziskani itemu jsem snizil 7x. Class sniper ma o trochu vyssi sanci na ziskani nez ostatni.
V principu to funguje tak, ze pri zabiti se vybere nahodny item ze vsech a kdyz to bude awp sniper, tak se jeste haze kostkou (ktera ma 7 cisel) a kdyz padne 1, tak ho ziskate. Cilem je, aby padl max jednomu hraci v prumeru 1x za mapu nebo ob jednu mapu.
Pokud si zmenite class, tak se kostkou hazi znovu, takze o item pravdepodobne prijdete.

Že by tahle ?

Grakon2702
08-09-16, 21:05
Ono je v podstatě jedno, jak ten výběr funguje (v informatice neexistuje něco jako náhoda), tobě se to však jeví, že máš menší šanci, že ti spadne AWP sniper. Klidně by se tam ta původní šance mohla nechat, tady šlo jenom o to, že ten item byl lepší než samotná classa. Kdyby se vylepšila ta classa tak, jak jsme ji navrhovali, tak by tam ten item klidně mohl zůstat, protože by byly ty síly vyrovnané. Dejme si ruku na srdce, ale classa sniper momentálně stojí za jedno velké hovno, pokud nemá 150+ lvl...

shootradar
29-09-16, 16:53
Fakt super přidaná věc, víc doj.. to nešlo?? Zahodím awp a stejně ji mám furt v ruce a navíc překáží u zbraní a padá do ruky po hodu granátu. Hlavně ale, že se musel udělat ten instant. Fakt palec nahoru borci ....

^nismo
29-09-16, 17:19
Fakt super přidaná věc, víc doj.. to nešlo?? Zahodím awp a stejně ji mám furt v ruce a navíc překáží u zbraní a padá do ruky po hodu granátu. Hlavně ale, že se musel udělat ten instant. Fakt palec nahoru borci ....

Buguje se to. Tedy většinou. Dostal jsem Snipera 1, dropl ho a nebuglo se to. Netuším jak je to s ostatníma ale 5tka se stále buguje. Je tu někde na to můj thread.

because
29-09-16, 17:46
A jaká se stala změna?

To není žádná extra změna, to že se snížila šance na drop je absolutní samozřejmostí a má to tak být i u ostatních lepších itemů


Ku všetkej úcte Connan, nechceš zrušiť úplne celé AWP? Aj na classicu ťa awp zabije v 90% na ranu, tak nechápem načo tento thread? Ja by som zrušil aj nekonečno nabojov lebo dostane to niekto so speedom 700 a už sa proti tomu nedá hrať, určite by som zrušil aj item SWAT štít lebo potom sú všetky rakety, míny a veci čo ťa dokážu zabiť tiež na ranu useless, a ešte by som zrušil strelec fart či jak sa to píše lebo to že ťa zabije pištolka na ranu je úplne OP. A nakoniec itemy ktoré získaš za kill sú: Infrevize a kevlar

IKEA
29-09-16, 18:03
Přesně tak, kvůli nespokojenosti pár hráčů se zase udělá něco, co je úplná blbost

Pro Onnana: Tvoje alterego

radim5275
30-09-16, 14:47
Ku všetkej úcte Connan, nechceš zrušiť úplne celé AWP? Aj na classicu ťa awp zabije v 90% na ranu, tak nechápem načo tento thread? Ja by som zrušil aj nekonečno nabojov lebo dostane to niekto so speedom 700 a už sa proti tomu nedá hrať, určite by som zrušil aj item SWAT štít lebo potom sú všetky rakety, míny a veci čo ťa dokážu zabiť tiež na ranu useless, a ešte by som zrušil strelec fart či jak sa to píše lebo to že ťa zabije pištolka na ranu je úplne OP. A nakoniec itemy ktoré získaš za kill sú: Infrevize a kevlar

Nádherný komentář. :)

Connan
30-09-16, 16:41
Ano, chci zrušit celé awp sniper, dokonce jsem to napsal hned v prvním příspěvku.
Důvody jsem tu někde už vypsal, tak si je přečti.

PS: Ikea ty si kdo?

because
30-09-16, 17:39
Tak inak to napíšem:
Za dávnych čias keď som tam začal hrávať tak tam bol taký riadny item, volal sa že nano vesta. Keď si mal ten item tak všetky míny, všetky bomby atď boli useless lebo ťa to nezabilo, a som si na 98% istý, že ten item pomáhal aj proti awp sniperovi (AWP sniper dával asi 44 dmg za hit s týmto itemom). Ale potom niekomu to prišlo moc OP tak sa došiel sťažovať až nakoniec item už neni. Teda counter na AWP snipera bol zničený. Teraz tu je dotaz na zrušenie awp snipera, je mi jedno ako to skonči ale jedna vec je tá, že postupom času príde ďalší a ďalší item čo bude vyzerať OP. A nakoniec tie itemy budú úplne zničené všetky.
Hlavnú myšlienku môjho príspevku si asi nepochopil ale to nevadí, chcel by som sa ťa spýtať: Aké skore si maval/mavaš keď máš item awp sniper? Ak tam máš čo i len jednu jedinú smrť s tým itemom tak je to dôkaz, že sa proti tomu dá hrať. Či nebodaj si ten item vždy vyhodil keď si ho dostal?

Kotel
30-09-16, 17:47
Proti awp je notes. Imunita na všechno je blbost. Já bych zrušil comandosa, protože tam nemá co dělat.

SpLaXS
01-10-16, 11:42
Kotle, máš pravdu, commando je úplně classa mimo... Ale proč ho zrušit, když je to tak primitivní classa na zabití? Proti němu si nikdo nestěžoval... Kdysi to bylo OP jak prase... Ale to už je nějaké to století, kdy to tak bylo (2 zásobníky m4 byly málo na OP commando)... Když už chcete zrušit AWP item, tak už překopejte kompletně staty u snipera, protože je pravda, že ten ITEM je víc OP (dle mého nejvíc OP item), než-li samotná classa...

Grakon2702
01-10-16, 13:42
S tím zrušením AWP sniperu souvisí můj a Connanův návrh na větší balance update, kde je i značná úprava sniperových statů. http://csko.cz/forum/showthread.php?49413-Návrh-na-větší-balance-update

Mr.N0b0dy
01-10-16, 19:15
Tak inak to napíšem:
Za dávnych čias keď som tam začal hrávať tak tam bol taký riadny item, volal sa že nano vesta. Keď si mal ten item tak všetky míny, všetky bomby atď boli useless lebo ťa to nezabilo, a som si na 98% istý, že ten item pomáhal aj proti awp sniperovi (AWP sniper dával asi 44 dmg za hit s týmto itemom). Ale potom niekomu to prišlo moc OP tak sa došiel sťažovať až nakoniec item už neni. Teda counter na AWP snipera bol zničený. Teraz tu je dotaz na zrušenie awp snipera, je mi jedno ako to skonči ale jedna vec je tá, že postupom času príde ďalší a ďalší item čo bude vyzerať OP. A nakoniec tie itemy budú úplne zničené všetky.
Hlavnú myšlienku môjho príspevku si asi nepochopil ale to nevadí, chcel by som sa ťa spýtať: Aké skore si maval/mavaš keď máš item awp sniper? Ak tam máš čo i len jednu jedinú smrť s tým itemom tak je to dôkaz, že sa proti tomu dá hrať. Či nebodaj si ten item vždy vyhodil keď si ho dostal?

Protože ono je neskučetná sranda mít např Protectora, kterého nezabijou pomalu 3 zásobníky z M4/AK, ale jelikož někomu docházely nervy kvůli toho, že je zabije týpek na jednu ránu s wipem, tak se holt musí zrušit no.

PS: Špicl bych celkem zrušil, ono když máš Špicl 1 tak většinou zabíjíš každého, ale tak w/e

Connan
01-10-16, 19:45
Tak inak to napíšem:
Za dávnych čias keď som tam začal hrávať tak tam bol taký riadny item, volal sa že nano vesta. Keď si mal ten item tak všetky míny, všetky bomby atď boli useless lebo ťa to nezabilo, a som si na 98% istý, že ten item pomáhal aj proti awp sniperovi (AWP sniper dával asi 44 dmg za hit s týmto itemom). Ale potom niekomu to prišlo moc OP tak sa došiel sťažovať až nakoniec item už neni. Teda counter na AWP snipera bol zničený. Teraz tu je dotaz na zrušenie awp snipera, je mi jedno ako to skonči ale jedna vec je tá, že postupom času príde ďalší a ďalší item čo bude vyzerať OP. A nakoniec tie itemy budú úplne zničené všetky.
Hlavnú myšlienku môjho príspevku si asi nepochopil ale to nevadí, chcel by som sa ťa spýtať: Aké skore si maval/mavaš keď máš item awp sniper? Ak tam máš čo i len jednu jedinú smrť s tým itemom tak je to dôkaz, že sa proti tomu dá hrať. Či nebodaj si ten item vždy vyhodil keď si ho dostal?

Za čas nano vesty jsem už hrál a pomatuju si, že někdo vyplakával, že už nedává se svou super classou commandem na ránu, a že je to mocinky op, takže se to zrušilo.

A teď k tomu tučnému, s AWP Sniper nikdy nehraju, hned ho vyhazuju, protože lidi, kteří s ním hrajou považuju za slabé sráče, to jen k tomu.

Jinak Kotel +1!

A ještě Nobody, ty si vtipálek, hráč který tam není ani rok a ví o všem všechno, k tomu špiclu, už jsem ti to myslim jednou psal, ale napíšu ti to znova.. si retardovanej? Aby si dával se špiclem, musíš mít int, to zaprvé, a za druhé, máš jen jeden granát.. můžeš jich zabít víc, to ano, ale je to závislé na mapách, zatím co s AWP Sniprem zahraju všude stejně. A ještě, nezabíjíš každého, ale jen ty, co mají malý lvl a nemají obranu a hp. Toť vše k tvému komentu odborníka.

E: Rok jsem odhadl podle negramotnosti a psaní sraček, který jsou nesmyslný, takže asi o tom moc nevíš.

E2: Koukám, že si na CoDu dostal permu za wh, takže očividně si znalý modu, za což se ti omlouvám. :cray:

Mr.N0b0dy
01-10-16, 22:02
Za čas nano vesty jsem už hrál a pomatuju si, že někdo vyplakával, že už nedává se svou super classou commandem na ránu, a že je to mocinky op, takže se to zrušilo.

A teď k tomu tučnému, s AWP Sniper nikdy nehraju, hned ho vyhazuju, protože lidi, kteří s ním hrajou považuju za slabé sráče, to jen k tomu.

Jinak Kotel +1!

A ještě Nobody, ty si vtipálek, hráč který tam není ani rok a ví o všem všechno, k tomu špiclu, už jsem ti to myslim jednou psal, ale napíšu ti to znova.. si retardovanej? Aby si dával se špiclem, musíš mít int, to zaprvé, a za druhé, máš jen jeden granát.. můžeš jich zabít víc, to ano, ale je to závislé na mapách, zatím co s AWP Sniprem zahraju všude stejně. A ještě, nezabíjíš každého, ale jen ty, co mají malý lvl a nemají obranu a hp. Toť vše k tvému komentu odborníka.

Nehraju ani rok? :DDD Nemusím tě tady vůbec v ničem přesvědčovat, lol. Sám o mě nevíš ani 15% ale pohádky o tom, že COD nehraju ani rok, no jej. Nejsem retardovaný, papíry na to nemám a nebudu mít + naexpit sá pár lvlů na to, abys měl int není žádný problém, ještě ke všemu když ten špicl má v jakékoliv dálce stejný počet dmg a ano, může hitovat i přes stěny je celkem detail. s AWP sniper nikdy nezahraješ stejně, ale to je jakoby detail. To, že ty nejsi nejspíš schopný chodit nějakým normálním způsobem proti wipu je už tvůj problém, ale w/e. Odborník out, ty jsi zas případ.-

radim5275
03-10-16, 14:30
Za čas nano vesty jsem už hrál a pomatuju si, že někdo vyplakával, že už nedává se svou super classou commandem na ránu, a že je to mocinky op, takže se to zrušilo.

A teď k tomu tučnému, s AWP Sniper nikdy nehraju, hned ho vyhazuju, protože lidi, kteří s ním hrajou považuju za slabé sráče, to jen k tomu.

Jinak Kotel +1!

A ještě Nobody, ty si vtipálek, hráč který tam není ani rok a ví o všem všechno, k tomu špiclu, už jsem ti to myslim jednou psal, ale napíšu ti to znova.. si retardovanej? Aby si dával se špiclem, musíš mít int, to zaprvé, a za druhé, máš jen jeden granát.. můžeš jich zabít víc, to ano, ale je to závislé na mapách, zatím co s AWP Sniprem zahraju všude stejně. A ještě, nezabíjíš každého, ale jen ty, co mají malý lvl a nemají obranu a hp. Toť vše k tvému komentu odborníka.

E: Rok jsem odhadl podle negramotnosti a psaní sraček, který jsou nesmyslný, takže asi o tom moc nevíš.

Když tak by se dalo znova přidat nano, aby se to připomnělo a zvýšilo imunitu proti awp, jelikož asi 75% lidí dropuje notes 1-2 a nechává max 3-5, nejlepší by bylo, kdyby na serveru šlo, aby mněli nano max 2lidi, aby to bylo co nejvíce vyrovnané, nebo podle nějakého vzorce podle počtů lidí. Raději nechat awp, protože 10% s ním moc neumí, aspoň se mohou učit s awp, než-li umírat za snipera. Nobody, nesouhlasím s tím špiclem, je fakt, že dává dost dobře, ale taky jsem navrhoval aby ho rušil swat, když ruší rakety atd. viz, http://csko.cz/forum/showthread.php?48702-Swat, pokud si dobře pamatuju, asi 80% lidmi to bylo schválené, ale kotel to ještě neudělal, ani se nevyjádřil. To, connane, že si myslíš o každém kdo má awp, že je slabý hráč, je z cesty. Ty si totiž myslíš, že je asi 98% serveru slabý, protože pokud není ti někdo píše že máš 180atd., anebo když se proti tobě brání bud v chatu, nebo voicem. Nobody tu hraje nwm přesně kolik, ale vím, že určitě přes 2-3roky. A to je přesně to, jenom všem nadáváš.
PS: Buď jaký chceš, mně je to jedno, je to tvoje věc, ale někdy na to doplatíš. Už jen čekám, kdy na tohle odpovíš dalšímy vulgarisismy ať můžu něco ignorovat. A jen abys to pochopil, tohle nemněla být urážka na tebe, jenom normální slušné vyjádření, ale mysli si o tom co chceš, není to moje věc.

shootradar
04-10-16, 16:35
Hlavně bych rád poprosil Kotla, aby po dropnutí awp sniperu nezůstával i další kola (i po po smrti), awp v ruce.

tacek20
04-10-16, 17:17
Ahoj nevím proč to tu znova řešíte, AWP je dosrané a zabugované a nikdo s tím nehodlá nic dělat jen už neměňte další itemy protože to tím jen zhoršujete
PEACE

Seeky
07-10-16, 20:58
Ty si totiž myslíš, že je asi 98% serveru slabý, protože pokud není ti někdo píše že máš 180atd., anebo když se proti tobě brání bud v chatu, nebo voicem.
:doge: :new_russian:

Connan
08-10-16, 19:59
Té větě také moc nerozumím.

Ale teď k tomu, čemu jsem rozuměl.

Nemyslím si, že každý kdo má wipo je slabý, ten kdo hraje Snipera, toho obdivuju, že i když je tu AWP Sniper tak hraje tuhle classu. Ale jinak to o tom AWP sniperu platí.

98% procent je trochu hodně, ale jsi celkem blízko, měřítko beru podle sebe.

To "ps" nechápu, nevím, kdy a kde bych na to měl doplatit, vždyť není ani kvůli čemu bych doplácel.

PS: Tu větu bych chtěl nějak přeložit, díky.

E: V realu ani s dementama neztracím čas, takže pohoda radime :)))))

radim5275
08-10-16, 20:16
Jenom jsem tim chtěl říct, že jestli se takhle chováš i v realu, tak to fakt popisuje tvůj charakter.