PDA

Zobrazit normální verzi : grizzLY (jiny hrac) --> Samurai Hack



StarFY
08-04-16, 18:26
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 179058)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '58195'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < grizzLY >
[AMXBANS] Tvuj nick: $NotSkill$ MyNAME_
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:2086315408
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1533033062
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 46.183.58.105
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 46.183.58.105
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Samurai Hack >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 3 (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Requesting tempdeca





Poznamka:





[indent] Ahoj dostal jsem ban. Za wall hack ja vAm hackoval jsem ale nevA›dA›l jsem jakA© to bude mAt nA¡sledky. Hacky mi poprvA© stA¡hl kA¡moÅ¡ ale pÅ™AÅ¡tA› to uĂ…Âľ neudA›lA¡m jestli mi dA¡te jeÅ¡tA› jednu Å¡anci tak budete hodnA.Já nemám peníze na noví pc nebo steam ale Kotelna je nejlepší portál co znám takže nevím co budu dělat nebo hrát když cs 1.6 je muj život.Jestli dostanu unban tak vA¡m dA›kuji a jste hodnA Aau.

Koprakek
08-04-16, 18:54
Cheatoval jsem a rád bych opět hrál. Jaké jsou mé možnosti?


Nemám originální hru: Počkejte rok od udělení banu, kdy dojde k jeho zrušení nebo si pořiďte originální hru, se kterou se připojíte. Zakoupit ji můžete v oficiálním Steam obchodě (http://store.steampowered.com/app/10/?l=czech) nebo od oficiálního Českého prodejce herních klíčů (http://goo.gl/cBm288) (možnost sms platby).
Mám originální hru: Pokud jste cheatovali na originální hře, pak je nám líto, takový ban nebude nikdy automaticky odbanován. Po jednom roce od udělení banu však můžete požádat o novou šanci.

hofy
09-04-16, 20:16
..