PDA

Zobrazit normální verzi : fps_overide 1



Qwix
09-04-16, 16:41
Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, prečo nie je povolený príkaz fps_overide 1 na Apokalypse? Dnes som sa pozeral a na všetkych ostatných zombie módov ide fps_overide 1.

Galaverenc
09-04-16, 18:05
Dneska není prvního dubna. :whip:

Qwix
09-04-16, 19:23
Dneska není prvního dubna. :whip:

O čom hovoríš? Ja som sa normálne opýtal, že prečo nejde fps_overide 1 na apokalypse a ty si išiel úplne z cesty.

Davve_E
11-04-16, 22:09
Ja tiez suhlasim s Qwixom, ked uz sa zaviedol developer na vsetky zm mody, tak nech sa zavedie aj na apo, nie?

Samco
12-04-16, 17:05
Ja tiez suhlasim s Qwixom, ked uz sa zaviedol developer na vsetky zm mody, tak nech sa zavedie aj na apo, nie?

A nie je tam? Ja som myslel, že je.

Qwix
12-04-16, 17:43
Nie je Samčo, jediný zombie server, kde nie je povolený fps_overide 1, resp. developer.

Baxo15
12-04-16, 18:09
mohlo by sa to tam povoliť no.. keď je na skoro all zm serveroch,tak prečo nie aj na apo. :happy:

MartyEE
14-04-16, 21:26
Skúšal som, nejde to. Neviem prečo no keď je to aj na iných ZM, nech sa pridá.

Qwix
15-04-16, 06:23
Má to dostatočné využitie, pokial viete s tým narábať.

Qwix
17-04-16, 04:25
Tak ako Kotel? Ideš niečo s tým robiť?

Martinos
17-04-16, 22:09
Podla mna je to dobre tak ako to je, netreba na tom nic menit. Takto sa aspon daju polapit aj HNS style hraci, ako ty reflex :) Dokonca keby bolo na mne tak toto cele obmedzim tak ako to je na jendom venezuelskom serveri tak, ze na strafy s padakom by sa mohlo sladko zabudat.

Qwix
17-04-16, 22:12
Podla mna je to dobre tak ako to je, netreba na tom nic menit. Takto sa aspon daju polapit aj HNS style hraci, ako ty reflex :) Dokonca keby bolo na mne tak toto cele obmedzim tak ako to je na jendom venezuelskom serveri tak, ze na strafy s padakom by sa mohlo sladko zabudat.

My dvaja sa odkedy poznáme?

rIDer
19-04-16, 20:09
Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, prečo nie je povolený príkaz fps_overide 1 na Apokalypse? Dnes som sa pozeral a na všetkych ostatných zombie módov ide fps_overide 1.

fps_overide se tam zakázal z jednoho prostýho důvodu: Neni to mod o skákání a lítání kdesi u sky. Tyhle lidi nešlo chytit, byli rychlejší, než jakýkoliv zombie a to je špatně. Jednoduše řečeno to nepatří na žádnej zombie server.

Qwix
19-04-16, 21:48
fps_overide se tam zakázal z jednoho prostýho důvodu: Neni to mod o skákání a lítání kdesi u sky. Tyhle lidi nešlo chytit, byli rychlejší, než jakýkoliv zombie a to je špatně. Jednoduše řečeno to nepatří na žádnej zombie server.

Tak potom prečo je povolený na všetkých ostatných zombie serveroch?