PDA

Zobrazit normální verzi : JailBreak Admin ..



teecko
09-04-16, 23:55
Je to spíš takový dotaz/diskuze a sahá to až ke stížnosti ..
jde o Kopra .. hele mě je jedno jestli se kamarádí s hráčema nebo ne .. ale nevím proč mě bezdůvodně přesouvá ( ne přímo příkazem ale na konci kola se dá k CT ( na serveru 12 hráčů .. 10 T 2 CT .. Přídá se a je 9T a 3CT .. Mě to přesune s hláškou "je zde mnoho spesl dozorců, vracím tě zpět k T") a potom se tam dá Jiný hráč který k CT chtěl a jednou mu to nevyšlo .. Kopr tohle udělal dvakrát .. Jinak dá se tam, a když mě to přesune hodí se zpět k T .. Když už mě chce přehodit at si najde důvod Normální a když se ho zeptám at ze sebe nedělá idiota že o ničem neví ... Dík.

Koprakek
10-04-16, 00:00
Mě to ukazovalo že tam nikdo není, proto jsem se tam přesunul, škoda že tam není HLTV, ukázal bych ti čas, a viděl bys aspoň to, co jsem viděl já.

teecko
10-04-16, 00:02
Nojo tak to si mě mohl hodit zase zpět když to byla tvoje vina že mě to přesunulo .. bezdůvodně .. nj ale nic .. hold je lepší dělat hloupého než něco řešit.

Koprakek
10-04-16, 00:03
Nebyla to moje vina, když ti říkam, to co jsem tam měl napsané. A proč bych měl dělat hloupého, když se zrovna teď snažím vyřešit tuhle situaci? Nemá to hlavu, ani patu.

teecko
10-04-16, 00:05
Poprvé jsem ti to už psal vral jsem to ještě s humorem tak jsem myslel že to už dělat nebudeš .. ale uděláš to znova podruhé .. a že si viděl že jsem u T ? no nevím zda ti to Věřit ..

Koprakek
11-04-16, 19:46
Lock.