PDA

Zobrazit normální verzi : ziadost o unban



[*MoNsTeR*eNeRgY*]
19-01-12, 20:17
Ja mam uz po 3 krat ban: Sadbye: dvovod jeden neco ze block ale neviem co som spravil ale newa ale zaraza ma to ze 2 som tostal na 1 servere ten mam najracej
mam tam zakas k ct pretoze nemam mikrak ale ja ho mam ale neda sa reagovat na adminov prikas ked pise do cetu ked mi chce dat ban nech povie do mikraku
nech sa ozvem co ho on nema ze Smooke naco je mikrak das ban len tak nauc sa to ne seci cuma do cetu ja mikrak pouyijem len 3 krat ked som u ct ako ked zacnem mapku potom ked sledujem vd a ked som simon inak mikrak nepouzijem ked sa neozvem a povie to admin do mikraku nechsa paci daj mi ban ale ked to da
do cetu a da mi ban tak to je fakt blbe. Sak admin si povie aha ten nepovedal 10 minut nic nema asi mikrak dam mu ban ked som ybadal ake decka zadaju o prava admina hrozne pomislet ze decko mi dalo ban

ZombieBot
19-01-12, 21:05
Prosím tě, piš trochu srozumitelněji, protože je opravdu těžké rozumět řeči tvého kmene.

[*MoNsTeR*eNeRgY*]
20-01-12, 18:31
Ja nwm jak to hovorim to je nejaka zvlastna rec madara

Dwane Dibbley
20-01-12, 18:35
kolik retardovanejch threadu jeste zalozis? koukam ze vranys uz ma nasledovnika

[*MoNsTeR*eNeRgY*]
20-01-12, 18:37
žiadam o unban lebo som dostal ban za to že som sa neozval do mikrofonu a admin si mislel ze mikrofon nemam a misli si že ja ho ignorujem ale proste to sa neda zbadat ci ma admin varuje abi som sa ozval inak dostanem ban ked mi chce dat ban nech ma varuje cez mikrofon a ne do chatu ja sa nepozeram a necitam co setko ludia pisu ale mikrak mam ale pouzivam ho len na simonovi

Dwane Dibbley
20-01-12, 18:38
nubady undrsand u if u typ lyk dys (nauc se napred psat, pak sepis nejakou zadost)

[*MoNsTeR*eNeRgY*]
20-01-12, 23:44
to je co?

kashpi
21-01-12, 10:00
tady to tak není. Tady se unban nedá koupit :)

[*MoNsTeR*eNeRgY*]
21-01-12, 15:17
prosim zruste ban ja mam mikrak prosim ja chcemhrat za ct :sadbye:

kashpi
21-01-12, 15:21
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=19409
buď vydrž ještě těch 6 dní a nebo počkej než napíše admin co ti dal zákaz, zkus si ho odchytit na serveru, to bude nejlepší

[*MoNsTeR*eNeRgY*]
21-01-12, 16:41
no ale ten na mna kasle ja som mu vravel nech teda zapne terakom mikrak a ja sa mu ozvem ale on nije a dal mi kicked ci ako sa to vola vola sa Smooke

Smooke
22-01-12, 09:46
EDIT:

Ten zákaz za hraní za CT dostal ode mně. Po dobu tří týdnů. Několikrát jsem ho vyzýval ať promluví. Jak přes klasický chat, tak přes @say chat a navíc i přes csay chat, který se zobrazí uprostřed obrazovky. Hrála se zrovna schovka. Po celé kolo se nedokázal ozvat. Vyzýval jsem ho minimálně 6 krát.

Po udělení trestu, mě neustále spamovat chat, že má mikrofon, ať mu zruším zákaz,později ať mu ho alespoň zkrátím apod.

Uvažte sami co by jste udělali.

BiA Fz
22-01-12, 12:28
Admin se vyjádřil jasně + ban Ti zkrátil jak vidím ze 3 týdnů na 1, takže buď rád a příště reaguj na to co říká admin ve hře, za pár dní to zase můžeš u ct zase zkusit. Lock.