PDA

Zobrazit normální verzi : SOM --> Samco



som.m
14-04-16, 17:12
Vypis z konzole:


[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 179765)
[AMXBANS] Mas 11 tydnu, 6 dnu, 23 hodin, 55 minut a 37 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '67484'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchadzanie'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < SOM >
[AMXBANS] Tvuj nick: SOM
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1344074099
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1344074099
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 77.48.243.10
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 77.48.243.10
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Samco >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Zombie Escape (ze_jurassickpark3_lg)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






Takze prvni otazka zni proc musi bejt tento admin tak retardovanej( ano napsal jsem retardovanej, ale to proto abych vystihl duvod proc jsem dostal ban) ,kterej si nedokaze zjistit poradne informace, a hned veri kravine co napise male dite, fakt mi to nedava logiku.

Pred rokem jsem dostal ban, nechal jsem to bejt, kdyz jsem se vratil PO DLOUHE DOBE k cs, tak jsem pak podal zadost a bylo mi receno ze dostanu unban po uplinuti roku od chvile co jsem dostal ban. Jakmile ban vyprsel a ja prisel na server tak jsem jen tak napsal ze jsem pred tim dostal ban, a nejake male "decko" si hned myslelo ze obchazim a hned to muselo dat na forum a co udelal Samco? Hned mi musel dat ban aniz by si poradne overil informace. A jentak mimochodem kdybych obchazel tak bych musel mit bud jinou VEREJNOU IP ADRESU ( malo pravdepodobne ) nebo pouzivat PROXY SERVER, kdybych pouzival proxy server tak mam vysoke pingy( sice mi nastane chvilka kdy mi to skace na 300ms, ale to trva tak pul hodky, a hned mam ping 14 - 30ms, ale to ze mi to chvilemi laguje je chyba u providera v posledni dobe). A tak se ptam jak muze ADMIN dat BEZDUVODNE BAN za obchazeni banu prestoze zadnej ban neobchazim protoze zadny ban nemam. No nic, mezitim nez si Samco uvedomi jeho velkou chybu, tak jdu hrat lolko.

som.m
14-04-16, 17:13
promiňte za ty chybky v textu, všiml jsem si jich až teď

som.m
14-04-16, 17:14
Aha, to automaticky dalo čarky,háčky pryč.

Samco
14-04-16, 17:15
Ahoj, neviem kde si nabral, že ban ti už vypršal. Máš ho stále aktívny: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=151031.
Tak som ti udelil tento ban, ktorý ti skončí akurát vtedy, keď aj ten 1. (ktorý si máš odpykať) vyprší.

hofy
16-04-16, 23:59
Ban ti opravdu ještě nevypršel, rok od udělení to ještě není.

..