PDA

Zobrazit normální verzi : Chybové hlášky při připojení.



Corps!
19-01-12, 21:25
Ahoj mám dotaz...
Vždy když se chci připojit na Kotelnu classic tak mi to napíše : Máš starou verzy CS, stáhni is novou.
Příjde mě to jako blbý důvod proč bych nemohl hrát na tom serveru, na všech jiných mi to šlo teda až do teď...
Hraju na War3FT serverech 1a2 a nevím proč, ale dnes mě tato hláška skáče i u serveru War3FT 1..(U serveru 2 ne) WTF!!!
Takže nevíte čím to je, že jsem tam mohl hrát a najednou mám problém s nějakou verzí hry?

Jde to vyřešit jinak než abych si přeinstalovával cs?
Při nejhorším to přeinstaluju, ale je mě to divné...
Hlavně nechci ztratit XP na serverech War3FT, což si myslím, že přeinstalací bych ztratil...


Děkuji za odpovědi...

Svacinar
19-01-12, 21:27
http://csko.cz/?strana=download Tady si stáhni novej patch. Přijdeš tím ale o XP no.

Corps!
19-01-12, 21:31
Holý patch tam nemáte máte tam celou instalačku, už jsem zkoušel to nainstalovat, ale pak se mě celé cs pokazilo takže jediná možnost reinstall...
Ale nechce se mě do toho protože mě to příjde jako blbost když jsem tam hrál a teď to má nějaký problém... Prostě to nedává smysl určitě to musí jít vyřešit jinak
Btw: Mám tam 5 10lvl a to se mě mazat nechce =(

Zkoušel jsem nainstalovat jiné patche, ale také to dělalo neplechu...

BiA Fz
20-01-12, 10:19
Při starým patchi bys o xp přišel i třeba jen se změnou ip adresy, když budeš mít novej patch, budeš to mít na stálým id hry co si stáhneš a co se týče xp ve w3, Kotel by Ti je mohl myslím přenést na nový csko...buď mu o tom napiš pm a nebo založ vlákno ve stromu serveru warcraft :o)

Corps!
20-01-12, 15:22
No moc jsem neporozumel no ale OK :D
Ale nevím proč přeinstalovavat vsude me to CS jde jen na classiku ne a ted uz ani na Kotelne War3FT 1 a to uz jsem tam nahral nakych hodin...
Prijde me to jako naka blbost ze to najednou nejde tak cim to je(jen vase servery to delaji)

Kotel
21-01-12, 00:26
Nonsteam nema automaticke aktualizace jako steam, ale 90% hracu uz aktualizovalo svoje cs, takze neni duvod si dal drzet na serveru hrace se starym klientem. Vetsina je pouziva kvuli cheatum. Tenhle problem by nebyl, kdyby vsechny portaly aktualizovali verze cs ke stahnuti.
Tahle verze vsem funguje, takze jsi mozna nainstaloval cs do starsiho a spustil ho ze stareho zastupce.

Ridik :D
21-01-12, 03:39
proste bez cska z kotelny si nehrajes

Corps!
21-01-12, 11:42
Spouštím přez HLSw =)
A když reinstaluju tak mě zmiznou XP šlo by je nějak zálohovat?(celkově zálohovat i psychostats?)

makator
22-01-12, 10:33
hej kotel skoro všechny servry jsou vypnuty kdy je tam date?????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????:fyou::fyou::devil2: