PDA

Zobrazit normální verzi : langos --> Kenny je mrtvy!



langos
15-04-16, 16:45
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 177743)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '28606'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < langos >
[AMXBANS] Tvuj nick: langos
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:831662631
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:831662631
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 93.99.163.43
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 93.99.163.43
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Kenny je mrtvy! >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================





Poznamka:
žádné hacky jsem nikdy nepoužil takže opravdu nwm zaco jsem tenhle ban dostal

kono159
15-04-16, 16:52
http://fd.csko.cz/upload/27-03-2016-12-32-18-xtr37612.jpg

Koprakek
15-04-16, 17:18
Cheatoval jsem a rád bych opět hrál. Jaké jsou mé možnosti?


Nemám originální hru: Počkejte rok od udělení banu, kdy dojde k jeho zrušení nebo si pořiďte originální hru, se kterou se připojíte. Zakoupit ji můžete voficiálním Steam obchodě (http://store.steampowered.com/app/10/?l=czech) nebo od oficiálního Českého prodejce herních klíčů (http://goo.gl/cBm288)(možnost sms platby).
Mám originální hru: Pokud jste cheatovali na originální hře, pak je nám líto, takový ban nebude nikdy automaticky odbanován. Po jednom roce od udělení banu však můžete požádat o novou šanci.

ZEUS
15-04-16, 17:23
:wall::wall: Sakra lidi alespon se přiznejte.... akorát ze sebe děláte blbce...

langos
16-04-16, 19:10
tady v ten den jsem já nehrál byl zde můj bratr protože já nebyl doma a pustil ho na Pc už tuhle chybu nikdy neudelam ale ja nemam potrebu cheatovat

ZEUS
16-04-16, 19:30
tady v ten den jsem já nehrál byl zde můj bratr protože já nebyl doma a pustil ho na Pc už tuhle chybu nikdy neudelam ale ja nemam potrebu cheatovat

To není náš problém, nevíme kdo kde sedí na pc, takže si to vyřiď s bratrem ať ti koupí steam, poté tu můžeš hrát.

langos
16-04-16, 19:34
já tu hru pres steam nehraji a nevim proč já bych měl dostat ban za něco co jsem neudělal ale co tak tady pročítám ty žádosti o UB tak tady má tenhle problém více lidí a nevím jestli je takový problém ho dát a pak toho člověka např. sledovat jestli ty cheaty pouziva

ZEUS
16-04-16, 19:37
já tu hru pres steam nehraji a nevim proč já bych měl dostat ban za něco co jsem neudělal ale co tak tady pročítám ty žádosti o UB tak tady má tenhle problém více lidí a nevím jestli je takový problém ho dát a pak toho člověka např. sledovat jestli ty cheaty pouziva

Tak buď počkej rok, poté zde můžeš opět hrát a nebo jak jsem již psal výše, kup si z vlastní iniciativy steam, popř. krabicovou verzi CSka. Jde o to, že se z Tvého počítače cheatovalo, viz důkaz, screenshot. Pokud se jedná, že se dal ban neoprávněně, tak se dá unban, ale to se Tebe netýká. Dej bratrovi přes držku a řekni mu, že se necheatuje.

langos
16-04-16, 19:48
to už jsem udělal ale za hru kterou si můžu stáhnout na netu zdarma tak za ni nebudu vyhazovat prachy takže asi budu muset pockat rok :( jinak nevíte o nejake strance kde mají super servery krom vašich jinak vaše servery jsou nejlepší na kterých jsem hrál

hofy
16-04-16, 22:20
nevim proč já bych měl dostat ban za něco co jsem neudělal
Ban jen udělen na počítač, ze kterého se cheatovalo. Žádnou větší spravedlnost nabídnout nemůžeme, my nevidíme, kdo počítač používá a kdo k němu má přístup. Proto se nabízí možnost koupit si originální hru na vlastním zaheslovaném Steamu účtu a s tou hrát na vlastní zodpovědnost.


nevím jestli je takový problém ho dát a pak toho člověka např. sledovat jestli ty cheaty pouziva
Problém to je, protože bychom pak museli rušit všechny bany a nebralo by to konce. Jsme rádi za současný stav, kdy jakž takž stíháme cheatery řešit v reálném čase.