PDA

Zobrazit normální verzi : deagle1981



deagle1981
16-04-16, 12:29
Vypis z konzole:


vypis z konzoly nemam ale by ma zajimalo prečo ban za neustaly FK stalo sa to raz pri vzbure a hned zakaz k CT chcem vidieť dokazi a deti nepište tu blbosti ale dajte dema SS
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=179942





Poznamka:






vypis z konzoly nemam ale by ma zajimalo preco ban za neustaly FK stalo sa to raz pri vzbure a hned zakaz k CT chcem vidiet dokazi a deti nepiste tu blbosti ale dajte dema SS
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=179942

Britny
16-04-16, 12:38
Když nepočítám to, že neznáš pravidla. Dáváš bezdůvodné fragy při HVD, kde hážeš před zbrojkou hečka a zabíjíš tak hráče s tím, že tam nemají co dělat. Nebereš si Simona a máš špatný mik, tak si s těma 3 dnama vyváznul ještě ok ne? Nevím jestli ještě u toho byl Frisko, ale Simon byl mrtvý a nikdo neměl simona, tak automaticky hráči utíkají, několik jich bylo před zbrojkou a ty ve zbrojce a zabíjel si je se slovy, že tam nemají co dělat. Kdyby aspon byly v té zbrojce. A proč nikdo nebyl simon? Protože jak sem se už zminovala výše - nebereš si ho. To sem ještě přešla, ale že o kolo později opět není simon a ty opět tam rozdáš FK s tím, že měli být v boxe a ještě seš sprostej, tak za to máš ty 3 dny. A proč k tomu potřebovat demo? Normálně admini tak banují, když jsou u toho a nepotřebují demo.

A ještě něco, u toho HVD nemáš co házet hečka před zbrojku a odkazovat se na to že tam nemají co dělat, když je zabiješ. Bud rád za 3 dny. Tot vše ..

deagle1981
16-04-16, 12:42
dokazi nevidim toto su iba sračky čo tu pišeš vymyslieť niečo možem aj ja dakujem za SS alebo demo inak uban !!

Koprakek
16-04-16, 13:02
Demo, nebo screeny se počas takových banů nedělá.

deagle1981
16-04-16, 13:06
tak ste trapne deti nadržovať ludom čo tam hraju dlhšie a novym davať bany bez dokazov aby ste "kamoši" boly CT

Mr.N0b0dy
16-04-16, 15:13
Takže ty chceš, aby se na JB, kde se za den rozdá nehorázně velké množství banů za neschopnost apod. potřebovalo demo jakožto důkaz? Ty jsi celkem blázen. Takový kopr by to neměl kam dávat.

deagle1981
16-04-16, 15:18
šak to jeden z dementnych adminov bezdovodne banuje on mi da s grabom kill bezdovodne a potom ban to už hovori o jeho inteligencii a demencii a mna nezaujima že to nema kde davať naj si kupy väčši diskalebo naj to maže šak to da rozum ne

Britny
16-04-16, 16:00
Člověk co nepozná pravidla + si ani nebere Simona a když už mluví, tak ho není dobře slyšet a když už něco je z tebe slyšet, tak jen samá vulgarita - což je i zde na forku, tam fakt u CT nemá co dělat. Ještě aji včera se ti snažím normálně vysvětlit, že tam dáváš FK za ty hečka při HVD, tebe to nezajímá, si drzej. Opravdu bud rád za ban na 3 dny k ct, aby ses pořádně uvědomil. Já sama sem s tebou žádné husy nepásla a pokud uvidím po 3 dnech, že si u ct špatně ti je zase rozumět, nebereš si simona, nebo dáváš fks, tak ti dám třeba i měsíc. Je mi to jedno. Neschopné děcka co se učí teprve mluvit banuju s permou, ty dítě nejsi, ale delší ban ti klidně dám taky.

deagle1981
16-04-16, 16:14
Člověk co nepozná pravidla + si ani nebere Simona a když už mluví, tak ho není dobře slyšet a když už něco je z tebe slyšet, tak jen samá vulgarita - což je i zde na forku, tam fakt u CT nemá co dělat. Ještě aji včera se ti snažím normálně vysvětlit, že tam dáváš FK za ty hečka při HVD, tebe to nezajímá, si drzej. Opravdu bud rád za ban na 3 dny k ct, aby ses pořádně uvědomil. Já sama sem s tebou žádné husy nepásla a pokud uvidím po 3 dnech, že si u ct špatně ti je zase rozumět, nebereš si simona, nebo dáváš fks, tak ti dám třeba i měsíc. Je mi to jedno. Neschopné děcka co se učí teprve mluvit banuju s permou, ty dítě nejsi, ale delší ban ti klidně dám taky.

do mik. nenadavam dalšie sračky napisane !!! tvoj bludny vymyslel a hecka počas HVD dnes hadzal aj dexer a nema zakaz k CT ani na hodinu fakt je to tu spravodlive

Britny
16-04-16, 16:23
Ne vůbec nenadáváš :)) To sem slyšela, až po těch tvých fk si tam kecal do miku. Natoč ho a dej na forko, pokud tam není admin, tak asi těžko něco někdo vyřeší. Včera si za to taky nedostal ban, jen upozornění, ale pokud ani další den nechápeš pravidla, tak co s takovýma.

deagle1981
16-04-16, 16:27
Ne vůbec nenadáváš :)) To sem slyšela, až po těch tvých fk si tam kecal do miku. Natoč ho a dej na forko, pokud tam není admin, tak asi těžko něco někdo vyřeší. Včera si za to taky nedostal ban, jen upozornění, ale pokud ani další den nechápeš pravidla, tak co s takovýma.

aky dalši den ty o čom točiš zas ? sa breber troška urobil som to raz myslim tie hečka tak ja už ani neviem čo ty riešiš nemaš pravdu absolutne v ničom už okrem tych he a FK dnes čo som dal omylom počas vzbury za toto ban k CT ta tebe dobre šak by potom len T hraly na servery lebo to sa stane každemu a nikto kvoly VD nemal !!!!

deagle1981
16-04-16, 16:30
už daj lock ak vieš ako sa dava a ak maš k tomu vobec pristup nema zmysel sa hadať s niekym kto je admin a si mysli že ma pravdu ak ked ju nema !!! sks zapojiť zdravy rozum a budeš dobre dievčatko

Britny
16-04-16, 21:27
Ve hře sem ti napsala, at si dáš nahlas mikrofon, protože když jsi u ct, tak nejsi slyšet dobře. Ber si Simona, at nedáváš zbytečné FK. Přečti si pravidla ještě jednou. Hečka jsou zakázaná házet po čas HVD, protože někde se nedá doplnit a tím třeba zabranuješ vzpouře. UB sem ti dala, tak doufám, že se to zlepší a mírni své nadávky.

Možte lock